رفتن به مطلب

farid68

کاربر ویژه
    111
  • آخرین بازدید

• روز های برد

3
  • بازخورد

100%

farid68 آخرین باز در روز سپتامبر 20 2023 برنده شده

farid68 یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

5 دنبال کننده

اطلاعات پروفایل

آخرین بازدید کنندگان نمایه

8017 بازدید کننده نمایه

دستاورد های farid68

146

اعتبار در سایت

1. سلام و عرض ادب آسیاتک هم همینطور شده مثل اینکه.
  2. سلام و عرض ادب 2000
  3. سلام و عرض ادب شاید اون یکی پین دیگه درست نشده و اتصالش برقرار نمیشه. اون یکی کدوم بود؟
  4. farid68

پردازنده ryzen9 5900X

سلام و عرض ادب پیغام میدم بهتون
  5. سلام و عرض ادب همینطور که این دوستمون گفتن شما باید ساپورت سیپیو رو هم در نظر بگیرید. بنابراین لطفا ابتدا مدل پردازنده رو بفرمایید.
  6. همین مورد مساله ای بوده که خودتون براش تاپیک زدید پس آزاردهنده بوده براتون البته اگر رفع شده بحثش جداست. اصول معامله صحیح میگه وقتی کالایی مساله ای داره یا داشته (هر چند کوچیک ) باید توسط خود فروشنده ذکر بشه و خریدار خودش تصمیم بگیره که با این شرایط میخواد بخره و منم چون چنین حقی رو برای خودم قائل هستم لازم دونستم سایر خریداران هم اطلاع داشته باشن. در هر حال میتونید به مدیر فروم پیغام بدید که اگر پست من رو انحراف تاپیک تشخیص بدن پاک میکنن.
  7. سلام و عرض ادب به نظرم این موضوع ممکنه دردسرساز بشه اگر خریدار مثل من حساسیت داشته باشه برای همین تاپیکتون رو قرار میدم که بعدا تاپیک حل اختلاف زده نشه.
  8. سلام و عرض ادب 2200G فروخته شد به ایشون و ارسال شد خدمتشون.
  9. farid68

سی پی یو RYZEN 7 2700

سلام و عرض ادب خریدارم مثل اینکه اینباکستون پره
  10. سلام و عرض ادب برای مصارف عمومی کاربران(یعنی مادربرد و پردازنده دو کاناله باشه که اغلب هست ) 2 عدد داخل یک پک بهترین گزینه هست .
  11. بسمه تعالی سلام و عرض ادب با فروش تعدادی قطعه در خدمت دوستان انجمن هستم 1- AMD RYZEN 7 5700G آکبند بدون گارانتی داخلی (داخل باکس فن موجود هست) کالا به دلیل آکبند بودن و حساسیت منطقا مهلت تست ندارد. قیمت 11300 2- AMD RYZEN 3 2200G باکس به همراه فن (استفاده شده) (گارانتی پایان یافته مطابق تصویر) مهلت تست 24 ساعت قیمت 2100 3- یک عدد مادربرد Asus Prime B460m-a با مشکل عدم کار کردن صدا بدون گارانتی توضیحات: مادربرد ( تا جایی که به خاطر میارم) ابتدا ویندوز نصب و صدا و سایر پورت ها تست همه به طور کامل کار میکرد (تا قبل نصب روی کیس) سپس روی کیس نصب شد و بایوس هم آپدیت شد و کارت صدا از کار افتاد ولی مشکل دیگه ای نداره .اینکه علتش چی هست رو دقیق نمیدونم و مسئولیتی ازین بابت نمیپذیرم و کالا بر مبنای وضعیت فعلی به فروش میرسد و مهلت تست در صورت هر گونه دستکاری (اعم از نصب بایوس و ...) پایان میباد پس آگاهانه خرید بفرمایید و در مهلت تست وضعیت فعلی برد رو بررسی نمایید. در ضمن کلا چند ساعت روشن بوده برای تست و بعد اون مجددا داخل جعبه برگشته و هیچ گونه تعمیرو ... نشده و مدت طولانی در جعبه بود . مهلت تست 72 ساعت (مطابق توضیحات) قیمت 3600 در صورت فروش غیر حضوری ارسال توسط پست یا تیپاکس (به انتخاب خریدار) و با هزینه و مسئولیت ارسال خریدار و در صورت تمایل به استفاده از سیستم واسطه هزینه واسطه بر عهده خریدار محترم می باشد. لطفا فقط پیشنهاد ها در تاپیک اعلام گردد و هر سوالی یاپیشنهاد زیر پایه از طریق پخ در خدمتم.
  • اضافه کردن...