لیست برترین‌ها

 1. ÐÂИĪЄĿ

  ÐÂИĪЄĿ

  کاربر سایت


  • امتیاز

   14

  • تعداد ارسال ها

   1,636


 2. solimany922

  solimany922

  کاربر سایت


  • امتیاز

   12

  • تعداد ارسال ها

   115


 3. rezagtx

  rezagtx

  کاربر ویژه


  • امتیاز

   11

  • تعداد ارسال ها

   4,820


 4. SaeedPCM

  SaeedPCM

  کاربر سایت


  • امتیاز

   11

  • تعداد ارسال ها

   2,586مطلب محبوب

نمایش مطالب با بیشترین امتیاز در تاریخ پنجشنبه, 1 بهمن 1394 در تمام بخش‌ها

 1. 3 امتیاز
  فقط و فقط : The Conjuring بر اساس داستان واقعی بهتر از این تو ژانر ترسناک نداریم.بقیه فیلمهای این سبک بیشتر کمدی هستن تا ترسناک. خودم اینو تنهایی ساعت 2 شب دیدم خخخخ. قسمت دومش هم چند وقت دیگه میاد.
 2. 3 امتیاز
  کاش یکم شعور و ادب هم در این میان بود!!!
 3. 1 امتیاز
  با توجه به اینکه قطعات الکترونیک مانند سایر کالاها پایداری قابل اطمینان کمتری دارند این نظر سنجی ایجاد شد تا نظر کاربران گرامی مشخص شود
 4. 1 امتیاز
  فیلم ترسناک میخواهید فقط برید دنبال نسخه های شرقی، خصوصا ژاپنی، اکثرا، شایدم بشه گفت تمام نسخه های هالیوودی ترسناک عینا کپی و یا تقلید با کمی تغییرات این فیلمها هستند، اکثرا هم نمی تونن مثل نسخه های ژاپنی و شرقی فیلم ها خوب دربیان. فیلمی هست به اسم Kwaiden، خیلی هم قدیمی هست شاید دهه 60 میلادی، پیشنهاد میکنم حتما بینید.
 5. 1 امتیاز
  درود. فیلم Shutter نسخه تایلندیش خیلی خوب بود و فیلم The Others که البته زیاد ترسناک نیست اما به نظر من قشنگ بود
 6. 1 امتیاز
  کوپولو؟؟این همون کرمه ولی چون یکجا مسقر میشن و حرکتی ندارن..باعث اضافه وزن این موجودات میشود
 7. 1 امتیاز
  BIOSTAR Debuts RACING B150GT5 Motherboard
 8. 1 امتیاز
  ههه ههه..... فکر کنم قیمت زمین ها پایین بیاد و اینکه نرخ بیکاری کمتر بشه
 9. 1 امتیاز
  این تنها یکی از هزاران نشانه تفکر به وجود خداوند هستش نزدیکترین و بهترینش که خیلی هم تاکید شده وجود خود انسان هستش از نوک انگشتمون تا فرق سرمون در ظاهر و باطن شگفتی هایی رو میبینید که متحیر و انگشت به دهان میمونیم شما عملکرد کبد رو بخونید بیشتر شبیه یک معجزست این فقط یک نمونه و یک کاه از کوهی از نشانه هاست من همیشه میگم آیا میشه انسانی در وجود خودش و خلقت و هستی نگاه کنه تفکر کنه و منکر وجود پروردگار و خالقی قدرتمند قادر عالم و یکتا و بی نظیر باشه؟ به نظر من دانشمندان و محققان بیشتر از هر کس دیگه ای باید به وجود پروردگار و خالقی قادر و توانا معترف باشن واسم غیرقابل هضم هستش چطور دانشمندی مثل استیون هاوکینگ منکر وجود خالقی واسه هستی و آفرینش میشه؟!!!
 10. 1 امتیاز
  اولین رایانه ی من Cpu 80486 dx4 M.B opti Ram 4 MB Panadonic HDD 640 MB floppy drive Mitsumi VGA Trident 32 Monitor TVM LR 4G 14 کارت صدا نداشت بعدا خریدم. مودم نداشت بعد خریدم. برای اینترنت هم اون وقتها وب نبود و با تلنت وصل می شدیم سامانه ی دانشگاه. هنوز پدر گرامی منت سر من می گذارند که سال 74 زمین فروختند برای خرید رایانه ای که به هیچ درد نمی خورد و اگر اون زمین بودش الان چقدر می ارزید. خیلی هیجان داشتم برای خریدش ولی چون چند تا از قطعه هایی که می خواستم از جمله کارت صدا به خاطر کمبود بودجه روش نبود زهر مار شد. از همون وقت توی بازیهای اکشن بی استعداد بودم. Wolf3d تنها بازی این شکلی بود که روش نصب کردم. با همخانه ام دو نفری بازی می کردیم. یکی با صفحه کلید و یکی با موش! بازی هایی که بعدها روش اجرا کردم: klotsky, minesweeper, انواع tetris, command & conquare اولین سیستم عامل داس5 بود. بعد به خاطر کمبود فضا (همیشه کمبود فضا داشتم) داس 6 که درایو اسپیس داشت نصب کردم.ویندوز اولها سیستم عامل نبود بلکه رابط گرافیکی ای بود که ازتوی داس اجرا می شد. اولین بار که ویندوز به شکل سیستم عامل آمد نسخه ی 95 بود روی 14 تا فلاپی دیسک. پیش از عید خریدم و وقتی بردم نصب کنم روی فلاپی دیسک دهم یا یازدهم بد سکتور داشت و جلو نرفت. من بینوا هم مجبور شدم تا بعد از تعطیلات صبر کنم تا فروشنده فلاپی رو برام عوض کنه. اولین بار که از نزدیگ بیماری ارتقاء رایانه رو مشاهده کردم اون موقع بود. چون خیلی از دوستان و هم دانشگاهی ها ویندوز 95 برای رایانه شون سنگین بود و رفتن دستگاه شون رو عوض کردن تا کم نیارن. کاربرد خاصی هم البته نداشت و کارهایی که ما می کردیم نیازی به ویندوز 95 نداشت. مهمترین کاربرد رایانه بین جوانان رشید میهن اون وقتها توسط فایلهای gif, gl انجام می شد.