MR.Bahavar

کاربر ویژه
 • تعداد ارسال ها

  1,463
 • تاریخ عضویت

 • تعداد روزهای دارای رکورد

  3
 • بازخورد

  100%

MR.Bahavar last won the day on 2 آذر 1393

MR.Bahavar had the most liked content!

اعتبار در انجمن

1,157 کاربر نقره ای

Profile Information

 • Gender
  Male

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. قیمت پایه برای فروش 2490 و گام مزایده 20 و فروش فوری 2590
 2. سلام یکعدد کارت گرافیک GIGABYTE AORUS GTX 1060 XTREME EDITION 6GB در حد اکبند و بسیار تمیز برای فروش موجود است. https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gv-n1060aorus-x-6gd-rev2-0-3.html دوستان اهل فن در جریان هستند که این مدل از گرافیکهای گیگابایت یکی از بهترین مدلهای این شرکت است و سری AORUS جزو بهترین مدلها است و نیازی به توضیحات زیادی نداره. ( که البته بین گرافیکها جزو بالاترین قیمتها است. ) کارت گرافیک با جعبه و متعلقات و گارانتی اصلی تا اکتبر 2020 میباشد. این گرافیک در بهترین شرایط و بسیار کم کارکرد است و چندین ماه است داخل کمد بلا استفاده مانده است و هیچ استفاده ای نشده است. ( طی چند وقت استفاده هم برای وبگردی و ... استفاده شده است.) قیمت پایه فروش 2990 و گام مزایده 20 و فروش فوری 3090
 3. سلام با کمال میل دو کولر دیگر هم به قیمت فوری تقدیم سعید عزیز شد. ختم تایپک.
 4. یکعدد از مورد دوم هم به قیمت فوری تقدیم شما میشود. از هر مدل یکعدد موجود است.
 5. سلام متاسفانه با توجه به اینکه یکعدد از این مورد گام خورده است برای یکعدد دیگر در خدمت هستم در صورتی که تمایل به خرید دارید پیشنهادتان را مجدداً ثبت کنید. سلام متاسفانه پیشنهادات قیمتی بالاتری ثبت شده است و شرمنده شما هستم. در صورت تمایل برای یکعدد از مورد اول در خدمت هستم و لطفا اگر تمایل به خرید دارید پیشنهادتان را ثبت کنید. سلام یکعدد بصورت فوری تقدیم شما میشود و لطفا هماهنگ کنید. یکعدد از مورد دوم در صورت عدم پیشنهاد مطابق زمان مزایده تقدیم شما خواهد شد.
 6. سلام 4 عدد کولر سی پی یو (ایرکولر) تمیز و کارکرده با قیمت مناسب و جعبه و متعلقات تکمیل برای فروش ارایه میشوند. 1: دو عدد مدل Thermalright Macho Rev. A BW با جعبه و متعلقات کامل بدون نقص و عیب و در حد اکبند http://www.thermalright.de/en/cooler/7/macho-rev.a-bw جعبه و متعلقات تکمیل میباشد. فقط تنها مورد این هست که پیچ گوشتی کولر موجود نیست که البته مورد خیلی مهمی نیست و ارزش چندانی ندارد. فن هر دو کولر کاملا نو و بدون استفاده بوده است و از فن دیگری استفاده شده است. 2: دو عدد مدل Thermalright Le Grand Macho RT با جعبه و متعلقات کامل بدون نقص و عیبی و در حد اکبند http://www.thermalright.de/en/cooler/56/le-grand-macho-rt جعبه و متعلقات تکمیل میباشد. فقط تنها مورد این هست که پیچ گوشتی کولر موجود نیست که البته مورد خیلی مهمی نیست و ارزش چندانی ندارد. فن هر دو کولر کاملا نو و بدون استفاده بوده است و از فن دیگری استفاده شده است. این مدل عملاً نسبت به مدل اول قیمت بالاتری دارد و همچنین سنگین تر است. هر 4 کولر AM4 را ساپورت میکنند و هر 4 مورد هم دارای خمیر هستند. قیمت پایه برای فروش مورد اول 330 هزار تومان و گام مزایده 10 و فروش فوری 360 هزار تومان. فروخته شدند. قیمت پایه برای فروش مورد دوم 400 هزار تومان و گام مزایده 10 و فروش فوری 440 هزار تومان. فروخته شدند. خاتمه مزایده 12 پس از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه و برای پیشنهادات فیک و جعلی قطعا امتیاز منفی برایشان درج میشود.
 7. MR.Bahavar

  فروش پاور Green GP600A-HP

  سلام با توجه به اتمام مزایده پاور تقدیم شما میشود . با توجه به اینکه شما دو بار پس از پیشنهاداتان ناپدید شده اید و وقت دو کاربر دیگر را گرفته اید و دو امتیاز منفی دارید متاسفانه پیشنهادتون مورد قبول نیست. سلام ببخشید متاسفانه زمانی که شما پیشنهاد داده بودید زمان مزایده به اتمام رسیده بوده است باز هم در صورت انصراف دوستان در خدمت خواهم بود. ختم تایپک.
 8. MR.Bahavar

  فروش پاور Green GP600A-HP

  سلام یک عدد پاور Green GP600A-HP کاملا سالم و کارکرده و بدون جعبه و گارانتی برای فروش موجود است. http://www.green-case.com/products/power/GP600A-HP.html قیمت پایه برای فروش 350 و گام مزایده 20 و فروش فوری 450 خاتمه مزایده 12 ساعت پس از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه.
 9. گرافیک تقدیم آقای جعفری عزیز شد. متاسفانه شرمنده شما هستم امیدوارم در دفعات بعدی در خدمتتون باشم. ختم تایپک.
 10. مانیتور خارج از فرومها فروخته شد.
 11. سلام یکعدد گرافیک ZOTAC GeForce GTX 970 4GB تمیز و کارکرده برای فروش موجود میباشد. https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/gtx-970 گرافیک بهمراه جعبه و متعلقات است. کارکرد گرافیک برای گیم و وب گردی بوده است. به هیچ عنوان ماین شده و... نیست و کاربری گیم بوده است. قیمت پایه برای فروش 1690 و گام مزایده 20 و فروش فوری 1790 خاتمه مزایده 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه
 12. در فروم پرشین تولز فروخته شد. ختم تایپک.
 13. گارانتی پاور تا 1400/2/1 میباشد. ================================ قیمت جدید : 👇 قیمت پایه برای فروش 499 هزار تومان و گام مزایده 20 و فروش فوری 559 هزار تومان میباشد.
 14. سلام. تقدیم شما میشود و در پیغام خصوصی باهاتون هماهنگ میکنم. -------------------------------------------- ختم تایپک.