DPSYS

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  849
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • تعداد روزهای دارای رکورد

  8
 • بازخورد

  100%

DPSYS last won the day on 25 تیر

DPSYS had the most liked content!

اعتبار در انجمن

878 کاربر برنزی

11 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,691 بازدید کننده نمایه
 1. درود بر دوستان دوست گرامی احیانا کابل برق PCI-E رو با کابل برق 8 پین سی پی یو اشتباهی نگرفتید و جا بزنید؟! ( در این صورت به کارت آسیب وارد میشه؟!!) این مورد رو حتما چک کنید چون طبق تجربه در مواردی که روی کابل ها نوع کابل نوشته نشده و یا رنگ همه کانکتورها یکی هست این مشکل ممکنه پیش بیاد؟!
 2. درود دوست گرامی به تاپیکی که لینکش تو امضاء ام هست سر بزنید، بنده این پروژه رو ساختم و در حال تهیه تاپیک آموزشیش هم هستم که البته با عرض پوزش از دوستان مدتیه به تاخیر افتاده ولی سعی میشه بزودی تاپیکش رو بزنم تا دوستان استفاده کنند . پیش نمایش همین نمونه ساخته شده ی فن های Thermaltake r!!ng رو تو این تاپیک قرار دادم و البته بدون شک آموزش ساختش برای شما دوستان جالب خواهد بود. موفق باشید...
 3. درود مجدد بر دوستان و همراهان همیشگی به خاطر تاخیر پیش اومده از دوستان پوزش میطلبم ولی سعی میشه هرچه زودتر تاپیک رو استارت بزنم. دلیل تاخیر اینه که هم تایم کمی دارم و هم چون تعداد تصاویر گرفته شده از پروژه حدود 100 شات بود و حجم تاپیک زیاد میشد مجبور شدم دوباره تغییرات بدم و تصاویر مهم تر رو انتخاب کنم و همچنین تصاویر گرفته نشده مهم رو دوباره بگیرم و ادیت کنم که خب در نتیجه به زمان آماده شدن پروژه اضافه کرد و مقداری تاخیر پیش اومد ولی ان شاء الله تاپیک بزودی استارت میخوره و ایجاد خواهد شد. این تصویری از فولدر عکس های گرفته شده برای این پروژه هست که البته با عرض پوزش برای پنهان ماندن ماهیت پروژه تا زمان ایجاد تاپیک ، اونو بلور کردم؟!