ApocalypseNow

آيا تجربه خريد از kharidazturkey را داشته ايد؟

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

آيا كسي تجربه خريد از

https://www.kharidazturkey.com

را داشته ؟؟

شواهد سايتش كه آدم وار هستش
1- نماد داره ( البته ميدونم نماد جوكي بيش نيست) ( فقط آدرس نمادش با داخل سايتش فرق داره)

2- پشتياني آنلاين سايتش خوبه و هرچي پرسيدم جواب دادن

3- تاپ رنك گوگل هست كه حالا زياد مهم نيست ( چون برميگرده به كدنويسي سايت)

ویرایش شده در توسط ApocalypseNow

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله بنده هم قصد خرید از این سایت را دارم. ممنون میشم اگه کسی تجاربی داشته باشه در اختیار بزاره. سایتش به قول دوستمون به ظاهر معتبر میاد . پشتیبانیش هم که اساعه جوابگو هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشید یه سوال بی ربط داشتم گفتم شما وارد هستید بپرسم.

یه سری داخل رادیو ملی ایران در مورد یه لباس های دست دوم اصلی اروپایی صحبت میشد یه اسم جالبی هم داشت الان یادم نیست . میگفتن خوبه و ... تعجب کردم رادیو ملی جمهوری اسلامی اینو بگه! گفتم الان میخاد بگه شپش داره و ... :7_sweat_smile:.

چطوری هستن اینا؟ واقعا دست دوم هستن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این  سایتش هنوز بروز نیست لینکی که از محصولی که میخوای رو میدی بهش خیلی مواقع نمی‌شناسه من چند باری امتحان کردم که نشد

البته من از لینک آمازون استفاده میکردم شایدم اشتباه از من بوده باشه

سایت مالتینا هم  خوبه ولی خیلی خیلی ارسال کالا گرون برات تموم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، قاسم ابراهیم زاده گفته است :

سلام این  سایتش هنوز بروز نیست لینکی که از محصولی که میخوای رو میدی بهش خیلی مواقع نمی‌شناسه من چند باری امتحان کردم که نشد

البته من از لینک آمازون استفاده میکردم شایدم اشتباه از من بوده باشه

سایت مالتینا هم  خوبه ولی خیلی خیلی ارسال کالا گرون برات تموم میشه.

سايت مالتينا و ايگرد واسه آمازون هست و اين سايت واسه تركيه . آمازون گرون درمياد چون هزينه دلار و شيپينگ بالا  است ولي خريد از تركيه با لير است . مثلا اگر شما يك كيس را با قيمت 9 ميليون  از آمازون بخريد، همون كيس را با قيمت 3 ميليون ميتونيد از تركيه بخريد. منتها خريد از آمازون امن تر است چون شما مي تونيد فيدبك ها را ببينيد ولي در مورد تركيه بايد داخل فروم هاي تركيه جستجو كنيد اعتبار فروشنده را.

در 6 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

بله بنده هم قصد خرید از این سایت را دارم. ممنون میشم اگه کسی تجاربی داشته باشه در اختیار بزاره. سایتش به قول دوستمون به ظاهر معتبر میاد . پشتیبانیش هم که اساعه جوابگو هستن

اگر سفارشتون مبلغ پايين است بخريد . بنده چون مبلغ بالا ميخواستم خريد كنم تاپيك زدم

در 4 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام ببخشید یه سوال بی ربط داشتم گفتم شما وارد هستید بپرسم.

یه سری داخل رادیو ملی ایران در مورد یه لباس های دست دوم اصلی اروپایی صحبت میشد یه اسم جالبی هم داشت الان یادم نیست . میگفتن خوبه و ... تعجب کردم رادیو ملی جمهوری اسلامی اینو بگه! گفتم الان میخاد بگه شپش داره و ... :7_sweat_smile:.

چطوری هستن اینا؟ واقعا دست دوم هستن؟

جناب لباس هاي توي بوتيك هاي ايرانم كه ميخري چون خيلي ها قبل از خريد مي پوشن بايد قبل از استفاده شستشو بشه به دليل امراض پوستي . حالا اينا كه ديگه دسته دوم هستند. اون طرف تو راديو هم احتمالا وارد كننده بوده😉

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، ApocalypseNow گفته است :

سايت مالتينا و ايگرد واسه آمازون هست و اين سايت واسه تركيه . آمازون گرون درمياد چون هزينه دلار و شيپينگ بالا  است ولي خريد از تركيه با لير است . مثلا اگر شما يك كيس را با قيمت 9 ميليون  از آمازون بخريد، همون كيس را با قيمت 3 ميليون ميتونيد از تركيه بخريد. منتها خريد از آمازون امن تر است چون شما مي تونيد فيدبك ها را ببينيد ولي در مورد تركيه بايد داخل فروم هاي تركيه جستجو كنيد اعتبار فروشنده را.

اگر سفارشتون مبلغ پايين است بخريد . بنده چون مبلغ بالا ميخواستم خريد كنم تاپيك زدم

جناب لباس هاي توي بوتيك هاي ايرانم كه ميخري چون خيلي ها قبل از خريد مي پوشن بايد قبل از استفاده شستشو بشه به دليل امراض پوستي . حالا اينا كه ديگه دسته دوم هستند. اون طرف تو راديو هم احتمالا وارد كننده بوده1f609.png

amazon.com.tr برای ترکیه هست میتوانید برای اطمینان بیشتر از اینجا خرید کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست