zen

بهترین روش خرید از آمازون

Recommended Posts

سلام دوستان من میخواستم دو سه تا قطعه از آمازون خرید بزنم از دوستان درباره سایت مالتینا سوال کردم گفتن خوب نیست بسته دیر می‌فرسته و پول اضافه میگره از این حرف ها و سایت ایگراد هم قیمت را بالاتر میزنه. الان بهترین سایت و روشش برای خرید از آمازون چیه؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من به شخصه از مالتینا خیلی خرید کردم 

دیر میرسه ولی گاها هم خیلی زود مثلا اوپن لوپ رو از مالتینا گرفتم حدود ۱۰ روزه رسید دستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا همه سایتها توی همین سیکل معیوب ایران کالا وارد میکنن و معمولا گرون در میاد به خاطر گمرک و کارمزدی که میگیرن .

اما مالتینا یه سری تحویل فوری داره که تو انبار ایران هست اگر کالای مورد نظرتون توی اونا باشه شاید ارزون و سریع براتون دربیاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالای ۵,۶ تا مشابه همین تاپیک تو همین چند وقت ایجاد شده، فروم رو تاپیک های بهترین روش خرید از امازون داره برمیداره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه یه برد که اینجا 6 تومن هست تو سایت مالتینا زده 2800 یا سی پی یو که اینجا 3000 تومن هست با 2000 میشه گرفت پس مالتینا اوکی هست ازش خرید کنم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مالتینا رو من تا حالا نشنیدم کسی بگه بعد از ثبت سفارش هزینه اضافه گرفته باشه، ایگرد هم معمولا نسبت به مالتینا در حد جزئی ارزونتر هست و نقطه قوتش اینه که بر خلاف مالتینا که فقط از آمازون آمریکا خرید میکنه اون از همه جا خرید میکنه 

فقط یه پیشنهاد دوستانه، گول این سایت ها و گروه های ناشناس رو نخور، معمولا هم برای جذب مشتری قیمت های وسوسه انگیزی میدن

نمونش همین تلیله که اگه اشتباه نکنم حتی توی سایت نارنجی یا سخت افزار هم معرفی شد و بخاطر شکایت های مداوم کاربران  رو همون سایت اعلام کردن بی اعتبار هستن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، zen گفته است :

آخه یه برد که اینجا 6 تومن هست تو سایت مالتینا زده 2800 یا سی پی یو که اینجا 3000 تومن هست با 2000 میشه گرفت پس مالتینا اوکی هست ازش خرید کنم. 

سلام

دوستانی در تاپیک های مشابه تجربشون رو راجع به مالتینا در میان گذاشتند ، گفتند که بعد از خرید و با تغییر قیمت ارز ، مبلغی مازاد بر هزینه اولیه دریافت کردند .

به غیر از ایگرد ، تلیله و ویکالا رو هم چک بفرمایید. تلیله شرایط استفاده از گارانتی Amazon رو هم در اختیار خریدار قرار می دهد که البته شرایطش رو بایستی جویا بشید.

ویرایش شده در توسط dmcmrk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

دوستانی در تاپیک های مشابه تجربشون رو راجع به مالتینا در میان گذاشتند ، گفتند که بعد از خرید و با تغییر قیمت ارز ، مبلغی مازاد بر هزینه اولیه دریافت کردند .

به غیر از ایگرد ، تلیله و ویکالا رو هم چک بفرمایید. تلیله شرایط استفاده از گارانتی Amazon رو هم در اختیار خریدار قرار می دهد که البته شرایطش رو بایستی جویا بشید.

بله. توی قوانین استفاده از سرویس مالیتینا نوشته شده که درصورت تغییر قیمت، حساب کتابِ مجدد انجام میشه.

ایگردهم جدیدا ۵۰-۱۰۰هزارتومان گرون‌تر از مالیتینا حساب میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 58 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

عزیز لطفا تا زمانی که تجربه خرید از جایی ندارید اونو در اختیار دیگران قرار ندید

تلیله کاملا یه شرکت  کلاهبرداری هست و پس پرداخت هیچ جنسی بهتون تحویل نمیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

عزیز لطفا تا زمانی که تجربه خرید از جایی ندارید اونو در اختیار دیگران قرار ندید

تلیله کاملا یه شرکت  کلاهبرداری هست و پس پرداخت هیچ جنسی بهتون تحویل نمیده

سلام دوست عزیز

من تجربه و پیشنهاد خرید از جایی رو به کسی نداده ام.

ویرایش شده در توسط dmcmrk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، zen گفته است :

با این شرایط بهترین سایت خرید از آمازون چه سایتی هست که بدتر گیج شدم. 

بین سه سایت مالتینا و ایگرد و ویکالا هر کدوم ارزون تر بود برای کالای شما از همون سایت بخرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بین سه سایت مالتینا و ایگرد و ویکالا هر کدوم ارزون تر بود برای کالای شما از همون سایت بخرید

حله ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام دوست عزیز

من تجربه و پیشنهاد خرید از جایی رو به کسی نداده ام.

پس بهتره رو هوا حرف نزنیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط از ایگرد سفارش هدست دادم که هنوز مونده برسه ولی میتونم بگم پشتیبانیش خیلی خوبه و تقریبا هر زمان پاسخ گو هستن و میتونین شماره سفارش بدین تا وضعیت کالاتونو بگن و بسیار مودب هستن
و یه خوبی دیگه هم داره,  با اینکه هدست بعد پرداخت من تو خود امازون گرون شد ولی ایگرد هیچ مبلغ اضافه ای ازم نگرفت و همون پولی که رو که اول پرداخت کردم حساب شد 
یه سرچ هم بکنین دوستان دیگه هم هستن مقایسه کرده باشن و اکثرا از مالتینا بد میگن که بعد پرداخت باز پول کسر میکنه و پشتیبانی دیر پاسخ میده و حتی بسته بندی هم کامل نیست گاهی (ولی خب اغلب ارزون تر از ایگرد در میاد) باز میل خودتونه فک میکنم اگه پشتیبانی و بسته بندی کامل و این چیزا براتون مهم نیست و تفاوت قیمت زیادی بین دو سایت هست مالتینا گزینه بدی نباشه ولی من خودم نظرات مثبت بیشتری راجع به ایگرد شنیدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جسارتأ آیا امکان آسیب دیدگی کالا در خرید از آمازون توسط این سایتهایی که نام بردید ،  وجود داره ؟

مثلأ آیا ممکنه که توی حمل و نقل کالای سفارش داده شده ازآمازون ، بعلت بسته بندی ناصحیح و سهل انگاری ماموران اداره پست ، کالا آسیب فیزیکی ببینه و اگر این اتفاق بیفته اونوقت تکلیف ما چیه ؟ آیا جنس رو پس میگیرن و تعویض میکنن ؟؟؟

مثلأ مانیتور اگر پنل اون ضربه بخوره تو حمل و نقل ، چه کسی جوابگو هست ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

بنده تجربه‌ی تلخ خرید از ایگرد رو داشتم پارسال

جنسی که خریداری کرده بودم به صورت فله‌ای تحویلم دادن،‌ بدون جعبه یا پاکت و دفترچه‌ی راهنما و ...، بسته‌بندی و کاتالوگ ایگرد و اون جنس یا قطعه توی یه نایلون! به همین راحتی

وقتی استفاده کردم دیدم خرابه و کار نمی‌کنه، فورا به پشتیبانی ایگرد تماس گرفتم گفتن این مشکلات پیش میاد طبیعیه، باید حواس‌تون باشه از چه فروشنده‌ای توی آمازون خرید می‌کنید!!! ما نمی تونیم جنس شما رو پس بگیریم یا تعویض کنیم... ( در صورتی که کالا از فروشنده‌ی رسمی و معتبر و پرایم بود)

کلا این قابلیت فوق‌العاده رو از ایگرد رو که دیدم عطای اون رو به لقاش بخشیدم...

قیمت‌هاش هم که یکساله سر به فلک کشیده. کلا اون موقع که معروف نبود قیمت‌هاش به‌صرفه بود ولی الان آنچنان جالب نیست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود. 

کلا در هر صورت از هرسایتی چه مالتینا ویکالا ایگرد و....ریسکه چون آخرش اتفاقی برای کالا موردنظرتون بیوفته کسی جوابگو نیست و نخواهد بود

ویرایش شده در توسط FakhaR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 13 شهریور 1398 در 01:03، saeedx گفته است :

جسارتأ آیا امکان آسیب دیدگی کالا در خرید از آمازون توسط این سایتهایی که نام بردید ،  وجود داره ؟

مثلأ آیا ممکنه که توی حمل و نقل کالای سفارش داده شده ازآمازون ، بعلت بسته بندی ناصحیح و سهل انگاری ماموران اداره پست ، کالا آسیب فیزیکی ببینه و اگر این اتفاق بیفته اونوقت تکلیف ما چیه ؟ آیا جنس رو پس میگیرن و تعویض میکنن ؟؟؟

فکر نکنم اخه چیزی که قرار بین المللی پست بشه کلا یه جوری بسته بندی می کنن با کیفیت البته نا گفته نمونه که وسایل که از امازون می خرید میرن تهران و بعد برای شما پست میشه توی سایت مالتینا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من 2-3 بار خریدم کردم 

روش اول

یکی از آشناهامون برام خرید و مستقیم پست کرد برام و در نهایت رفتم قسمت گمرک اداره پست و هزینه گمرکی رو دادم و ترخیص کردم

ولی جدیدا دیگه نمیشه از امریکا مستقیم به این روش بسته تحویل گرفت

روش دوم: با مالتینا

قیمت خرید از مالتینا تقریباً از بقیه کمتره ولی همیشه بدقول هستن

وقتی ازشون خرید میکنید باید بازه رو بذارید روی 45 تا 50 روز

حتی اگر کالای مورد نظرتون پرایم باشه

ویرایش شده در توسط m.b.z

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 13 شهریور 1398 در 01:03، saeedx گفته است :

مالتینا یه هزینه اضافه به طور آپشن به اسم گارانتی داره 

که اگر کالا معیوب باشه خودشون با هزینه خودشون کارش رو پیگیری میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، m.b.z گفته است :

مالتینا یه هزینه اضافه به طور آپشن به اسم گارانتی داره 

که اگر کالا معیوب باشه خودشون با هزینه خودشون کارش رو پیگیری میکنن

ایگرد و ویکالا چنین آپشنی رو به طور پیش فرض قرار دادن

مبلغی که مالتینا دریافت میکنه برای گارانتی محصول هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست