پست‌های پیشنهادی

سلام دوستان بنده حدود 45 روز پیش یک گوشی Xiaomi redmi 7 note pro از این سایت به ظاهر معتبر که از چین گوشی وارد می کنه خریداری کردم بنا به توضیحات داخل سایت این گوشی باید بین 25 تا نهایت 30 میرسید دستم . اما امروز 15 ام روزه که از حداکثر وقتش گذشته و بنده دو هفتس که باهاشون تماس میگیرم و میگن که گوشی تو گمرگ گیر کرده و دست ما نیستو باید صبر کنید و فلان.

کسی تا حالا از این سایت خرید کرده؟ من که فکر می کنم هیچ گوشی برام ارسال نشده و به ظاهر پول بی زبون بنده رو کشیدن بالا. گوشی رو برای داداش کوچیکم خریده بودم هر روز هم داره گریه می کنه که چرا نمیاد چرا نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 30 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام دوستان بنده حدود 45 روز پیش یک گوشی Xiaomi redmi 7 note pro از این سایت به ظاهر معتبر که از چین گوشی وارد می کنه خریداری کردم بنا به توضیحات داخل سایت این گوشی باید بین 25 تا نهایت 30 میرسید دستم . اما امروز 15 ام روزه که از حداکثر وقتش گذشته و بنده دو هفتس که باهاشون تماس میگیرم و میگن که گوشی تو گمرگ گیر کرده و دست ما نیستو باید صبر کنید و فلان.

کسی تا حالا از این سایت خرید کرده؟ من که فکر می کنم هیچ گوشی برام ارسال نشده و به ظاهر پول بی زبون بنده رو کشیدن بالا. گوشی رو برای داداش کوچیکم خریده بودم هر روز هم داره گریه می کنه که چرا نمیاد چرا نمیاد.

گرامی شما از بازار بخری خیلی بهتره تا از این سایتای بی نام و نشون خرید کنی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 37 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

به ظاهر پول بی زبون بنده رو کشیدن با

نماد اعتماد 2 ستاره دارن پس باید رو حساب بدقولیشون گذاشت در ضمن از طرفی هم وارد کردن گوشی بسیار دشواره پس صبر کنید به نظرم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اشتباه کردی از این سایت خرید کردین این سایت هیچ گوشی برات ارسال نمیکنه بهتر پولت را پس بگیری الان به سایت های بزرگ هم نمیشه اعتماد کرد. همین دوستم دو هفته پیش از سایت فافا یه اس اس دی با دوتا مودم خرید زد و فقط دوتا مودم را ارسال کردن و از Ssd هم خبری نشد که نشد الان هم هر چی زنگ میزنیم یا جواب نمیدن یا جواب سربالا به آدم میدن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز این سایتا یه سیاستی دارن که پول رو از مردم میگیرن و مدت دو سه ماه سودشو استفاده میکنن و بعد بر میگردونن بهتون البته همشون اینطوری نیستن ولی اکثر سایتایی ک پرداخت در محل ندارن همینطورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از نظراتتون دوستان. کسی هست واقعا از این سایت مثل بنده سفارش زده باشه؟ ایا واقعا اینطوریه که پولو بالا می کشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

ممنون از نظراتتون دوستان. کسی هست واقعا از این سایت مثل بنده سفارش زده باشه؟ ایا واقعا اینطوریه که پولو بالا می کشن؟

نگران نباشید گمرک حدود 50 روز هستش گوشی‌های پستی از چین رو ترخیص نکرده و مثل اینکه قرار هستش از شنبه اینکار انجام بشه

https://www.yjc.ir/fa/news/7073613/رفع-مشکل-ترخیص-تلفن-های-همراه-در-گمرک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

من یه بار خرید داشتم قبلش از پشتیبانشون پرسیدم که این گوشی موجوده سفارش بدم؟ گفتن بله

بعد رو سایت زده بود ارسال شده اما چند روز گذشت و خبری از گوشی نشد. زنگ میزدم برای کد رهگیری هربار سر کارم میزاشتن

آخرشم اومد سر این که موجود نداشتیم و اشتباه شده. همون موقع باز رو سایت زده بود موجوده و قیمت رو هم بالا برده بودن (موقع نوسان دلار)!

جالب اینکه قبول داشت که اشتباه کردن و موجود ندارن و باید پولم رو پس بدن اما پولم رو هم واریز نمیکردن و همش بهونه میاوردن و امروز و فردا میکردن به جای عذرخواهی و پس دادن سریع پول.

با شکایت تو ایی نماد و فرستادن شات از شکایت به مدیر فروشگاه یه روزه پولمو پس گرفتم.

ویرایش شده در توسط AORUS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

عزیز این سایتا یه سیاستی دارن که پول رو از مردم میگیرن و مدت دو سه ماه سودشو استفاده میکنن و بعد بر میگردونن بهتون البته همشون اینطوری نیستن ولی اکثر سایتایی ک پرداخت در محل ندارن همینطورین

متاسفانه خیلی از سایت ها این شکلی شده چون میدونن دست مشتری به جایی بند نمیشه. ته اش پولتو پس میدن و علاف میشی.

جالب اینکه اغلب فروشگاه ها تو قوانین نوشتن که اگه نتونیم تامین کنیم پول مشتری رو پس میدیم و مشتری هم هیچ کاری نمیتونه بکنه.

نمونه اش همین هفته از دیجیکالا سفارش ثبت کردم بعد 5 روز یکی از آیتما رو بدون اطلاع من حذف کردن. زنگ میزنم میگه بله چون نتونستیم تامین کنیم حذف کردیم تو قوانین هم نوشتیم اینو دلیلی هم نداره که بهتون اطلاع بدیم.

هنوزم پولم رو واریز نکردن.

ویرایش شده در توسط AORUS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 28 شهریور 1398 در 21:46، Zarathustra گفته است :

به کجا رسید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"مدتی است گمرک اجازه ترخیص گوشی های وارداتی از طریق پست رو نمیده"

من قبل تر به دوستان در  مورد بارثاشاپ و بست چاینا  که از این طریق واردات داشتن هشدار دادم که گوشی ها ترخیص نمیشه و اینا هم پیگیر نیستن.

نمیدونم چرا اجازه ادامه فعالیت میدن به این سایت ها وقتی قرار نیست کالا به دست شخص برسه و به نوعی پول طرف بلاک میشه.

پ ن قیمت بازار خیلی منطقی و مناسب تر از قبل هست و اصلا واردات شخصی منطق نداره اونم با این شرایط که داریم میبینیم، ریسک نکنید دوستان عزیز...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

اون طور که بنظر میاد مشکل از گمرک هست. چون سایت BestChina هم یک اعلامیه در این باره زده بود چند روز پیش.

ویرایش شده در توسط Hossein.9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای دوستان سوال کردم؛  یکی از اقوام که حدود 2 ماه پیش از چین خرید زده بوده(نمیدونم دقیقا از چه طریق) به تازگی از گمرک ترخیص و موبایل به دستشون رسیده.

جای امیدواری که خرید های سایر دوستان هم در چند روز آینده به دستشون برسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز. میشه بپرسم آیا بالاخره کالای خریداری شده به دستتون رسید یا نه؟

ویرایش شده در توسط Hossein.9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست