SaeedPCM

.:| تاپیک طرفداران شاهکار Red Dead Redemption 2 |:.

پست‌های پیشنهادی

درود دوستان عزیز

چند سال پیش بود  تاپیک به یادموندنی و شیرین GTAV رو ایجاد کردم و واقعا خاطرات خوبی به جا موند و دوستای خوبی پیدا کردم واس انلاین ک دوستی ما ادامه داشت حتی خارج بازی...

الان دقیقا چنین شرایطی واس RDR2 داریم دوستان اماده پیش خرید باشن دسامبر میاداستیم  امیدوارم مثل GTAV بترکونیم!!

یک بازی در دنیا ارزش خرید داشته باشه همینه دوستان! واس انلاین حتما بعد عرضه هماهنگ میکنیم و اسکرین شات های بازی رو هم همینجا بزارین!

d5c7e4dcecb612368aee64978f183250b6e643fehttps://www.rockstargames.com/newswire/article/61153/Red-Dead-Redemption-2-Coming-to-PC-November-5th

+ چهارشنبه اسکرین شات های نسخه پی سی و اطلاعات بیشتر میاد!
+ اول روی استور راک استار بعد روی اپیک استور و بعد در ماه دسامبر روی استیم میاد که قطعا خرید روی استیم به صرفه تره!

امیدوارم مثل تاپیک GTAV استقبال بشه و شور و هیجان بگیره تاپیکو و فروم نمرده باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه اولش تنها دلیل خرید xbox360بود،پدر نسخه یکش رو در آوردم نصف عمرم پای بخش مولتی پلیر زامبیش رفته،سر خرید این یکی پی اس فور رو فروختم

الان هر شب ویدئو هاشو میبینم بدونم چی به چیه مکانیزم های جدیدش چیا هستن امیدوارم با 1060 GTXحداقل بتونم Highبازی کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نسخه اولش تنها دلیل خرید xbox360بود،پدر نسخه یکش رو در آوردم نصف عمرم پای بخش مولتی پلیر زامبیش رفته،سر خرید این یکی پی اس فور رو فروختم

الان هر شب ویدئو هاشو میبینم بدونم چی به چیه مکانیزم های جدیدش چیا هستن امیدوارم با 1060 GTXحداقل بتونم Highبازی کنم

شک نکن مثل مکس پین 3 و جی تی ای 5 فوق بهینست 

در 46 دقیقه قبل، noname گفته است :

شدیدا منتظرشم 1f60d.png1f60d.png1f60d.png شاهکاره ... چند دلار/ تومن میشه حدودا؟ 

استیم ریجن چلغوز اباد 30 دلار احتمال قوی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

با اعلام Agreed و affirmative در مورد نیازبه وجودتاپیک برای این بازی ، منتظر لانچ و purchase بازی هستیم p:

ویرایش شده در توسط Mahziyar Jafari

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ، بجز قیمت  ، فرقی میکنه از استیم بگیریم یا از لانچر خود راکستار ؟ ( منظورم برای سرور های بخش انلاین و ... هست )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان فارسی: تاپیک طرفداران ، خوشتون نمیاد بازی نکنین - در تاپیک طرفداراش نظر ندین ... این ری اکشن های پر از عقده و اینا چیه wtf بازی بدیه باشه شما راست میگی ولی شما بازی نکن نظر نده چرا تاپیک رو به گند زدین هدف من این بود یه تاپیک مثل تاپیک gta باشه با فنا بازی یه تاپیکی داشته باشیم ک گند زدن توش منم حالم بهم خورد

یعنی ملت ایران به گند کشیده شدن هیچ جا نمیشه تحملشون کرد نه در اجتماع نه در دنیای مجازی نه حتی تو بازی های انلاین تاکسیک ترین ادما هستن ..... فک میکنند خیلی حالیشونه خدا هستن و بقیه احمق و هرچی اونا فکر کنند درسته باو واقعا خود سوزی کنین یه حرکتی بزنین چیه این لکه ننگین در تاریخ بشریت

در اخر اینو بگم ما که خندان میرویم شما ها باشین و این نفرت ها و کینه ها و تعصب ها... 😂

ویرایش شده در توسط SaeedPCM

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من 3ماه پیش بخاطر اینکه خونه ی یه بنده خدایی ابتدای بازی last of us رو بازی کردم ps4 pro خریدم تا بتونم last of us رو بازی کنم و واقعاً قشنگ بود بعد از اون هم red dead redemption 2 رو شروع کردم و 4 روز پیش تمومش کردم جالبیش اینه منی که اکثر مأموریت های فرعی بازی رو هم انجام دادم وقتی که بازی تموم شد 86% کل بازی رو نشون میداد که کامل کردم، پایان بازی قشنگترین پایانی بود که تجربه کردم و نمیشه واقعا آدم جلوی بغض یا حتی گریه خودش رو بگیره باید بازی کنید تا متوجه بشید، یه دنیای بزرگ، بدون نقص و با کلی دیالوگ ماندگار. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه اولشو تو ۳۶۰ بازی کردم جالب بود ولی خب انلاینشو خیلی تعریف میکنن :/ برم ی چنتا تریلر و گیم پلی ببینم چجوریه

ما ک پول نسخه اصلشو نداریم اقلا کرک ک شد کمپینشو بازی میکنم 😁

ویرایش شده در توسط HosseiNFasteR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

RDR2 واقعا یکی از شاهکارهای دنیای گیم هست، خوشحالم که روی pc هم میاد بلاخره و میشه از اون محیط بی نظیر و صداگذاری شاهکار بازی بیشتر لذت برد

یکی از چیزایی که همیشه در بازی های راک استار عالی بوده صداگذاریه، اون سکوت شب تو جنگل و صدای شاخ و برگ ها و باد بارون این بازی واقعا معرکه اس

با اینکه دیگه  حوصله بازی های آفلاین ندارم  ولی RDR2 یکی از بازی هایی بود که مدتها روی خط داستانی بازی قفل بودم

شدیدا منتظرم که با رفقای pc باز بریم تو دل طبعیت

واقعا حیف بود این شاهکار گرفتار کنسولها می موند، خوشحالم که بلاخر شرکت T2 از خر شیطون پیاده شد و به راک استار اجازه انتشار رو PC رو داد ( البته شایدم قرارداد انحصاریشون تموم شد)  😅

ویرایش شده در توسط m!dn!ght

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 14 مهر 1398 در 22:22، farooq گفته است :

:21_kissing_closed_eyes:این ات اشغالا چیه واسه پلتفرم پی سی  پورت میشه؟ :4_joy: کاش یه کمپانی اف هیروز جدید منتشر شه

بهترین بازی تاریخ، نسخه 3 که بیاد با دلار 20 تومن هم حاضرم بخرم. (البته با تخفیف 75% و با روبل یا روپیه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیروز داشتم این: Unshaken.mp3  آهنگ رو گوش می کردم و خیلی اتفاقی پست هایی که الان حذف شدن رو می خوندم حس عجیبی بود.😄

ویرایش شده در توسط Meraj_MMZ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انسان ها همیشه تابع  عقل جمعی هستند و متاسفانه این عقل جمعی نه نشات گرفته از عقلی جمعی بلکه ناشی از تلقین اصحاب رسانه,قدرت و ثروت است

معمولا آنچه ما دوست داریم نشان دهنده خواسته اصلی ما نیست و برگرفته از سطح فهم و شعور و تاثیرپذیری ما از این قدرت هاست

این بازی ضعیف نیست ولی جذابیت و کیفیتی کمتر از آنچه تبلیغ شده دارد و اشتیاق گیمرها ناشی از اصل و محتوای بازی نبوده بلکه نشان دهنده همین تلقینات غیر قابل انکار است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توکه پستا توهین امیزو پاک کردی حداقل یه قلاده هم میخری برا صاحب محترم تاپیک چپ و راست مردمو گاز نگیره 

ادمین محترم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

توکه پستا توهین امیزو پاک کردی حداقل یه قلاده هم میخری برا صاحب محترم تاپیک چپ و راست مردمو گاز نگیره 

ادمین محترم...

😲😨😦😧😳😱

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عمده ترین دلیلی که میگن این عنوان خوب نیست بخاطر نبود حوصله است ! الان همه آنلاین بازی میکنن می خوان با سرعت نور بازی شروع بشه هدف بگیرن بکشن بازی تموم شه !

این بازی داستان و محتوای قوی داره و نیازمند صبر و حوصله است بدون شک در تمامی زمینه ها شاهکاره، بیخود که متای97دریافت نمیکنه ! حالا چرا اینقدر ناراحت هستید همون رینبو و فورتنایت هستن دیگه تند تند میتونید توش آدم بکشید حوصله تون هم سر نره😇

بازی کلا دو تا سه تار تریلر 1تا2دقیقه ای از راکستار داره بعد هی میگن تبلیغات شده براش !

تبلیغاتی که واسه مترو و ویچر شده با اون حجم از کازپلی و فلان و تبلیغاتی که الان داره برای سایبرپانک انجام میشه و نمایشگاه های بیخودی که براش میزنن اصلا قابل مقایسه با RDR 2نیست من نمیدونم با چه معیار ومقیاسی  این حرف ها رو میزنن

نسخه قبلی هم کات سین و دیالوگ های طولانی زیاد داشت ، من موندم واقعا اگر بازی کاملی مثل2 RDRکه در بخش گرافیک،گیم پلی ،اجرای انیمیشن،موسیقی،داستان عالی کار شده یه عنوان نه چندان خوب حساب میشه دقیقا چه گیمی خوب حساب میشه ؟ احتمالا فورتنایت🤭

من از نسل هشت متنفرم اون بخاطر حجم زیادی از بازیکن هایی هست که فقط از طریق رینبو ، فورتنایت پاب جی صاحب نظر شدن🙏کجا نسل هفت اینقدر به اصطلاح گیمر داشتیم؟تهش هم ناراحت میشن میگن این فقط بازیه فلان وبیسار اگه فقط بازی و اهمیتی نداره لطف کن اون عکس گیمی که رو پروفایلت گذاشتی بردار سیستم هم خاموش کن😇

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود سعید جان ، از تاپیک جی تی ای گفتی  یاداولین پیغامی که برات فرستادم افتادم و دوستمیون از همون موقع کلید خورد تا امروز و خاطراتی از اون دوران ساختیم که هیچ وقت یادم نمیره . با اومدن RDR2 حال هوای اون روزا داره برام تازه میشه....دوران ما برگشته:29_smirk:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 15 مهر 1398 در 02:04، Sajadko گفته است :

دوستان ، بجز قیمت  ، فرقی میکنه از استیم بگیریم یا از لانچر خود راکستار ؟ ( منظورم برای سرور های بخش انلاین و ... هست )

از استیم هم بگیری باز با لانچر راکستار باز میشه فقط Authenticate میشه از رو استیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 17 مهر 1398 در 07:50، elnino99 گفته است :

من 3ماه پیش بخاطر اینکه خونه ی یه بنده خدایی ابتدای بازی last of us رو بازی کردم ps4 pro خریدم تا بتونم last of us رو بازی کنم و واقعاً قشنگ بود بعد از اون هم red dead redemption 2 رو شروع کردم و 4 روز پیش تمومش کردم جالبیش اینه منی که اکثر مأموریت های فرعی بازی رو هم انجام دادم وقتی که بازی تموم شد 86% کل بازی رو نشون میداد که کامل کردم، پایان بازی قشنگترین پایانی بود که تجربه کردم و نمیشه واقعا آدم جلوی بغض یا حتی گریه خودش رو بگیره باید بازی کنید تا متوجه بشید، یه دنیای بزرگ، بدون نقص و با کلی دیالوگ ماندگار. 

در در 17 مهر 1398 در 11:33، m!dn!ght گفته است :

RDR2 واقعا یکی از شاهکارهای دنیای گیم هست، خوشحالم که روی pc هم میاد بلاخره و میشه از اون محیط بی نظیر و صداگذاری شاهکار بازی بیشتر لذت برد

یکی از چیزایی که همیشه در بازی های راک استار عالی بوده صداگذاریه، اون سکوت شب تو جنگل و صدای شاخ و برگ ها و باد بارون این بازی واقعا معرکه اس

با اینکه دیگه  حوصله بازی های آفلاین ندارم  ولی RDR2 یکی از بازی هایی بود که مدتها روی خط داستانی بازی قفل بودم

شدیدا منتظرم که با رفقای pc باز بریم تو دل طبعیت

واقعا حیف بود این شاهکار گرفتار کنسولها می موند، خوشحالم که بلاخر شرکت T2 از خر شیطون پیاده شد و به راک استار اجازه انتشار رو PC رو داد ( البته شایدم قرارداد انحصاریشون تموم شد)  1f605.png

در در 17 مهر 1398 در 14:55، Coffee Addicted گفته است :

عمده ترین دلیلی که میگن این عنوان خوب نیست بخاطر نبود حوصله است ! الان همه آنلاین بازی میکنن می خوان با سرعت نور بازی شروع بشه هدف بگیرن بکشن بازی تموم شه !

این بازی داستان و محتوای قوی داره و نیازمند صبر و حوصله است بدون شک در تمامی زمینه ها شاهکاره، بیخود که متای97دریافت نمیکنه ! حالا چرا اینقدر ناراحت هستید همون رینبو و فورتنایت هستن دیگه تند تند میتونید توش آدم بکشید حوصله تون هم سر نره1f607.png

بازی کلا دو تا سه تار تریلر 1تا2دقیقه ای از راکستار داره بعد هی میگن تبلیغات شده براش !

تبلیغاتی که واسه مترو و ویچر شده با اون حجم از کازپلی و فلان و تبلیغاتی که الان داره برای سایبرپانک انجام میشه و نمایشگاه های بیخودی که براش میزنن اصلا قابل مقایسه با RDR 2نیست من نمیدونم با چه معیار ومقیاسی  این حرف ها رو میزنن

نسخه قبلی هم کات سین و دیالوگ های طولانی زیاد داشت ، من موندم واقعا اگر بازی کاملی مثل2 RDRکه در بخش گرافیک،گیم پلی ،اجرای انیمیشن،موسیقی،داستان عالی کار شده یه عنوان نه چندان خوب حساب میشه دقیقا چه گیمی خوب حساب میشه ؟ احتمالا فورتنایت🤭

من از نسل هشت متنفرم اون بخاطر حجم زیادی از بازیکن هایی هست که فقط از طریق رینبو ، فورتنایت پاب جی صاحب نظر شدن1f64f.pngکجا نسل هفت اینقدر به اصطلاح گیمر داشتیم؟تهش هم ناراحت میشن میگن این فقط بازیه فلان وبیسار اگه فقط بازی و اهمیتی نداره لطف کن اون عکس گیمی که رو پروفایلت گذاشتی بردار سیستم هم خاموش کن1f607.png

مرسی رفقا هایپ گرفت تاپیکو ❤️
اگه کسی قیمت خوب سراغ داره واس بازی بگه حتما

دوستان عزیز پایه باشن راک استار لانچر خرید کنند بازیو 38 دلار ریجن روسیه ، ریجن اوکراین ارزون ترم هست ...انلاین گنگ خفنی رو راه بندازیم لذت ببریم

در 15 دقیقه قبل، danial_d86 گفته است :

درود سعید جان ، از تاپیک جی تی ای گفتی  یاداولین پیغامی که برات فرستادم افتادم و دوستمیون از همون موقع کلید خورد تا امروز و خاطراتی از اون دوران ساختیم که هیچ وقت یادم نمیره . با اومدن RDR2 حال هوای اون روزا داره برام تازه میشه....دوران ما برگشته:29_smirk:

مخلص دنی جون ، یادش بخیر دقیقا این چیزی هست ک فراد ننگین و تباه و بی ادب مثل silvermanhhh درک نمیکنند میان به عنوان هیتر حرفای عجیب میزنند ک اصلا هم ارزشی نداره برای انسان های عاقل

رد دد هم انلاینش با هم لذت خواهیم برد... خوبیش اینه اون لودینگ طولانی جی تی ای هم درسته شده واس انلاین از بچه های ps4 پرسیدم اوکیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

67bb0e9985f3d759b705982bdb07922a89fb41d8.jpg

اینم اضافه کنم دوستان چند روز پیش با اپدیت جدید راک استار لانچر فایل های DLL برای پشتیبانی از Vulkan و DX12 در پوشه لانچر RDR2  پیدا شدن ،  تایید شده هست  یه جورایی ... 

اولین بازی نسل هشت راک استار میریم ک لذت ببریم اونم رو پی سی! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

مرسی رفقا هایپ گرفت تاپیکو 2764.png
اگه کسی قیمت خوب سراغ داره واس بازی بگه حتما

دوستان عزیز پایه باشن راک استار لانچر خرید کنند بازیو 38 دلار ریجن روسیه ، ریجن اوکراین ارزون ترم هست ...انلاین گنگ خفنی رو راه بندازیم لذت ببریم

مخلص دنی جون ، یادش بخیر دقیقا این چیزی هست ک فراد ننگین و تباه و بی ادب مثل silvermanhhh درک نمیکنند میان به عنوان هیتر حرفای عجیب میزنند ک اصلا هم ارزشی نداره برای انسان های عاقل

رد دد هم انلاینش با هم لذت خواهیم برد... خوبیش اینه اون لودینگ طولانی جی تی ای هم درسته شده واس انلاین از بچه های ps4 پرسیدم اوکیه!

فیلتر لانچرش،استیم هم بخریم همونه،آنلاین گنگ چی راه بندازیم؟😧

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست