پست‌های پیشنهادی

اونقدرا هم کم نیست در واقع داره قیمت اصلیش رو پیدا میکنه  .
مانیتور توی بازار ایران با دلار 30 هزارتومان حساب میشه. اگر میبینید بقیه مانیتورا قیمت بالایی دارن بخاطر اینه که با دلار 30 هزارتومان و بعضا  بیشتر  حساب میشن و مافیا بدی داره.
البته  به دلار هم حساب کنیم این سری مانیتور  قیمت کمتری نسبت به بقیه دارن  به یه سری دلایل 
1 - توی نظرات خوندم که چشم رو اذیت میکنه
2- پنل ips هست 
3- کنتراستش کمه
4- فقط به پورتهای vga و hdmi محدود شده
اما نسبت به قیمتش کارایی خوبی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.من قیمتشو تو سایت خود الجی دیدم.قیمت زیادی نداره.حدود 120 دلار(فک کنم 22 اینچش) هست.من میخواستم همینو بخرم ولی بودجم نرسید مجبور شدم 22 اینچ رو بخرم.

خود سایت لیون داره قیمتش هم به خاطر این ارزونه که گارانتی معتبر نداره و عملا شما بدون گارانتی حساب کنید.من همین 22 اینچ رو خریدم ولی اصلا هیچ کارت گارانتی همراهش نبود  با اینکه لیون نوشته بود گارانتی شرکتی.من به قیمت 1670000 خریدم.

من با مانیتور 22MP58VQ  الجی که با گارانتی مادیران قیمتش 3700000 هست و بدون گارانتی، لیون میده 2150000  (البته با تخفیف ،بدون تخفیف 2600000)مقایسه کردم و تفاوتهای کمی با هم دارند.شما تو خود سایت الجی مقایسه کنید ببنید شباهتهای زیادی دارند و تفاوتها اندکند.

ویرایش شده در توسط mohammad7966

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر