رفتن به مطلب

فروشگاه steam-gifts.ir کلاه بردار است ؛ خرید نکنید

پست‌های پیشنهادی

سلام

خواستم به اطلاع برسونم به هیچ عنوان از این سایت خرید نکنید

وبسایت اینترنتی استیم گیفت به آدرس https://steam-gifts.ir/fa/ کلاهبردار است

نزدیک ده روز میشه ازشون خرید داشتم نه ایمیل جواب میدن . نه تلفن . نه اس ام اس . نه پشتیبانی تلگرام و آنلاین

پیام باز نمی کنن

کسی ازشون خرید داشته ؟

شکم داره به یقین تبدیل میشه. یعنی شده که کلاهبردارن

وقتی ازشون خرید میکنی باید به ایدی تلگرام زیر پیام بدی:

tapatalk_1571558336979.thumb.jpeg.ccfeb266d930b919d532ac1bf79116d2.jpeg

بعد ایشون مشخصاتتو الکی میگیره.میگه به مدیر فروش پیام بدید حله

مدیر فروشم کلا سین نمیکنه. عکس پایین :

tapatalk_1571558312303.thumb.jpeg.0d83fd9eda279cb909f3b294616bec6f.jpeg

بعد دوباره به همون آیدی اولی پیام میدی ایندفعه کلا خودشم جواب نمیده

تاریخا رو نگاه کنید

مال چندین روز پیشه

کلا دیگه هیچ پیامی رو جفتشون پاسخ نمیدن

اون مدیر فروشه که اصلا سین نمیکنه

این در حالیه که تو کانال تلگرام سایتشون پست میزارن

و الکی میگن سفارشات با تاخیره

دارن مثل همه کلاهبردارا پول جمع میکنن و دست به سر میکنن گم و گور شن بعدش

• لایک 2
  • قلبم گرفت 6
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 ماه بعد...
در در 28 مهر 1398 در 11:36، alireza771 گفته است :

سلام

خواستم به اطلاع برسونم به هیچ عنوان از این سایت خرید نکنید

وبسایت اینترنتی استیم گیفت به آدرس https://steam-gifts.ir/fa/ کلاهبردار است

نزدیک ده روز میشه ازشون خرید داشتم نه ایمیل جواب میدن . نه تلفن . نه اس ام اس . نه پشتیبانی تلگرام و آنلاین

پیام باز نمی کنن

کسی ازشون خرید داشته ؟

شکم داره به یقین تبدیل میشه. یعنی شده که کلاهبردارن

وقتی ازشون خرید میکنی باید به ایدی تلگرام زیر پیام بدی:

tapatalk_1571558336979.thumb.jpeg.ccfeb266d930b919d532ac1bf79116d2.jpeg

بعد ایشون مشخصاتتو الکی میگیره.میگه به مدیر فروش پیام بدید حله

مدیر فروشم کلا سین نمیکنه. عکس پایین :

tapatalk_1571558312303.thumb.jpeg.0d83fd9eda279cb909f3b294616bec6f.jpeg

بعد دوباره به همون آیدی اولی پیام میدی ایندفعه کلا خودشم جواب نمیده

تاریخا رو نگاه کنید

مال چندین روز پیشه

کلا دیگه هیچ پیامی رو جفتشون پاسخ نمیدن

اون مدیر فروشه که اصلا سین نمیکنه

این در حالیه که تو کانال تلگرام سایتشون پست میزارن

و الکی میگن سفارشات با تاخیره

دارن مثل همه کلاهبردارا پول جمع میکنن و دست به سر میکنن گم و گور شن بعدش

داداش خیلی جالبه مال تو رو سین نکرده جواب هم نداده من پیام دادم الان بعد 24 ساعت سین کرده انلاین هم میشه جواب نمیده به پشتیبانی زنگ میزنم قطع میکنه اینم وضعیتش یه اکانت ن*or*د گرفتم جواب ندادن کلا همه گرگ شدن ولی تا پدرش رو در نیارم ولش نمیکنم ادم دزد  در ضمن من از سایت سی دی کی شیر خرید داشتم کلاه بردار نیست ولی سایت خوبی هم نیست پشنیبانی وی ای پی گرفتم اصلا راهنمایی درست نمیکرد 5 ثانیه انلاین میشد بعد دو ساعت افلاین بود یه فال گایز هم خریدم گفتم کد اکانت رو بده نداد بهم ولی پول رو برگشت داد سعی کنید به هیچ عنوان به خاطر پول کمتر وسوسه نشیدذ ازشون خرید نکنید برید گیفت کارت بخرید از خود استیم و فروشگاه اصلی خرید کنید تا خیط نشید اینجوری اینجور فروم ها هم واسه همین هستن که ببیند و بپرسید سرتون کلاه نره حتما قبلش تحقیق کنید

تازه خوب که یه اکانت ارزون خریدیم اگر میخواستیم همون اول کلی پول بدیم الان به خاک سیاه نشسته بودیم من خواستم اک..س..پ....رس بخرم 200 تومن خوب که نخریدم اینا اصلا هیچ اکانتی ندارن الکی پول میگیرن نمیدونم کدوم ادم بی عقلی به اینا نماد اعتناد داده برم یقه اون رو هم بگیرم

اگر مفاوق هستی به این ایدی تلگرام یا تو همون خصوصی لیون کامپیوتر پیام بده تا با هم ازش شکایت کنیم

[email protected]

2020.09.23-15.25.png

• لایک 1
لینک به پست

• کاربر ویژه

درود بر شما

یه تاپیک تو انجمن بود که مرجع اطلاع رسانی "کلاه برداران" است.

لطفا این پست به اونجا انتفال دهید تا برای دیگران درس عبرتی بشود.

لینک به پست

• کاربر ویژه

سلام

یک نکته ای در مورد شبکه خصوصی انتقال داده ن*or*د ، از چندتا از دوستان اکانت ن*or*د گرفته بودم، یوزر نیم اون اکانت رو سرچ کردم توی تلگرام و به گروهی خارجی رسیدم که روزانه بطور رایگان یوزر نیم و پسورد میذارن! (هم بصورت تعداد بالا در فایل های فشرده و هم بصورت نوشتاری داخل همون گروه) و این دوستانِ داخلی فقط همونها رو کپی میکنن و میفروشن، تا الان هر 7-8 تا اکانتی که واسه خودم و دیگران خریده بودم رو توی اون لیست های به رایگان منتشر شده مشاهده کردم، دوستانی که میخوان پیام بدن ببینم یوزر پسوردشون اونجا هست یا نه، هر روز از یکیشون استفاده میکردم و اوکی بودن... معمولا هفته ای یکی تو تا لیست میذاره (با توجه به یوزر نیم های سازندگان اون گروه و این امر که نوشته فقط زبانهای Bangla Bhojpuri Spanish Sylheti  رو بلد هستن به نظر هندی هستن)!

چندتا دوست یگه هم داشتم که بهشون گفتم اکانت های یکه این مدت خریدین رو یوزرش رو بدین تا سرچ کنم جز اینها بودن یا نه، که همشون بودن.... پول  به جیب اینها نریزید! یوزر و پسورد رایگان داره پخش میشه انگار...

ویرایش شده در توسط Farjam
  • لایک 4
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به پست

در 17 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

یک نکته ای در مورد شبکه خصوصی انتقال داده ن*or*د ، از چندتا از دوستان اکانت ن*or*د گرفته بودم، یوزر نیم اون اکانت رو سرچ کردم توی تلگرام و به گروهی خارجی رسیدم که روزانه بطور رایگان یوزر نیم و پسورد میذارن! (هم بصورت تعداد بالا در فایل های فشرده و هم بصورت نوشتاری داخل همون گروه) و این دوستانِ داخلی فقط همونها رو کپی میکنن و میفروشن، تا الان هر 7-8 تا اکانتی که واسه خودم و دیگران خریده بودم رو توی اون لیست های به رایگان منتشر شده مشاهده کردم، دوستانی که میخوان پیام بدن ببینم یوزر پسوردشون اونجا هست یا نه، هر روز از یکیشون استفاده میکردم و اوکی بودن... معمولا هفته ای یکی تو تا لیست میذاره (با توجه به یوزر نیم های سازندگان اون گروه و این امر که نوشته فقط زبانهای Bangla Bhojpuri Spanish Sylheti  رو بلد هستن به نظر هندی هستن)!

چندتا دوست یگه هم داشتم که بهشون گفتم اکانت های یکه این مدت خریدین رو یوزرش رو بدین تا سرچ کنم جز اینها بودن یا نه، که همشون بودن.... پول  به جیب اینها نریزید! یوزر و پسورد رایگان داره پخش میشه انگار...

من سه سال پیش یه اکانت شبکه خصوصی انتقال داده ن*or*د از وبسایت اصلی و بدون واسطه خریدم، 5 کاربره و خیلی راضی بودم، بعد ازین که تموم شد، یه گروه تلگرامی پیدا کردم که دیدم همین یوزر پس اکانت های کرکی ن*or*د رو می گذاره. 😄

لینک به پست

نماد اعتماد نداره، چرا خریدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😑

لینک به پست

در در 4 مهر 1399 در 01:37، rahmanshahi گفته است :

نماد اعتماد نداره، چرا خریدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😑

واسه فروش ..... نمادم میدن؟ :))) تا چن سال پیش فروشنده های این چیزارو میگرفتن اعدامشونم میکردن حتی!! همین الانش یه قانونی هست برای استفاده از این چیزا و زندان داره حتی :| 

• حالم خوب شد 1
لینک به پست

در در 4 مهر 1399 در 01:59، fatide گفته است :

واسه فروش .... نمادم میدن؟ :))) تا چن سال پیش فروشنده های این چیزارو میگرفتن اعدامشونم میکردن حتی!! همین الانش یه قانونی هست برای استفاده از این چیزا و زندان داره حتی :| 

پس احتمالا گرفتنشون 😄

خلاصه هرکی خربزه میخوره باید پای لرزشم بشینه دیگه 😆

لینک به پست

اصلا اون وبسایت از اول شروع به کارش کلاه بردار بود، یه فروشگاه دیگه هست بدون خط فاصله به اسم StemGifts.ir این طرف اومده یه خط فاصله گذاشته روی اسم سایتش و داره کلاه برداری میکنه چندین سال هم هست منتهی کسی جلوی اون آقا رو نمیگیره و این خودش خیلی تعجب برانگیزه

• لایک 1
لینک به پست

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اصلا اون وبسایت از اول شروع به کارش کلاه بردار بود، یه فروشگاه دیگه هست بدون خط فاصله به اسم StemGifts.ir این طرف اومده یه خط فاصله گذاشته روی اسم سایتش و داره کلاه برداری میکنه چندین سال هم هست منتهی کسی جلوی اون آقا رو نمیگیره و این خودش خیلی تعجب برانگیزه

تو این خراب شده، اونقدی که دزدها امنیت دارن ، اون کسی که از راه درست نون در میاره، امنیت نداره.

بله دقیقا داره از یک اسم سایت دیگه سو استفاده میکنه.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به پست

در 11 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

تو این خراب شده، اونقدی که دزدها امنیت دارن ، اون کسی که از راه درست نون در میاره، امنیت نداره.

بله دقیقا داره از یک اسم سایت دیگه سو استفاده میکنه.

یه انیمیشن دیدم طرف تو زندان بود التماس میکرد میگفت من دزدی نکردم ازادم کنید طرف هم جواب داد اینجا بیگناه ها میرن زندان و دزد ها ازاد میشن بعدش گفت من دزدی کردم تا ازادش کردن ایران هم تو همین مایه هاس منکه رفتم تو پلیس فتا فرم پر کردم با کلی استناد هنوز جوابی بهم ندادن بعد رفتم تو سایت درخواست رفع فیلتر ادرس ورد پرس رو دادم گفتن به دلیل انتشار محتوای مجرمانه فیلتر شده😐😐😐😐

• لایک 1
لینک به پست

• 1 ماه بعد...

دقیقا. سایت https://steam-gifts.ir/fa/

کلاهبرداره.  از منم کلاهبرداری کرد . پولو واریز کردم دیگه نه توی واتساپ نه توی تلگرام پیامهامو باز نمیکنه. من موندم چرا سایت رو مسدود نکردن و آزادانه داره تبلیغ فروش میزاره؟ با اینکه ازش شکایت هم شده اما درگاه پرداخت اینترنتی از بانک‌های ایران داره . جالبه

• لایک 1
لینک به پست

• 1 ماه بعد...

سلام

سایت استیم گیفت با آدرس https://steam-gifts.ir/fa/ کلاهبردار هست.

دوستان بنده چند روز پیش از این سایت بازی Red Dead Online رو خرید کردم

توی سایت گفته شده بود بعد از خرید به پشتیبانی پیام بدید، من هم پیام دادم ولی هنوز که هنوزه هیچ پیامی رو نگاه نمی کنه

برای امتحان با یه اکانت دیگه بهش یه پیام دادم که یه بازی میخوام و خیلی سریع جواب اونو داد که چطور باید خرید کنی!!!

توی گروهش هم رفتم، گفتم کلاهبرادری میکنی منو ریموو کرد

دوستان من شنبه میخوام به صورت رسمی ازش شکایت کنم، اگه کسی از این شخص شکایت داره حتما اینجا اعلام بکنه

Annotation 2020-12-10 110622.png

• لایک 2
لینک به پست

منم یک باز ازینا نورد گرفتم اولا که با تاخیر فرستادن بعدشم بعد چند روز از کار افتاد و با اینکه نوشته بودن تا یه مدتی خراب شد عوض می کنیم لایسنس رو ولی کسی جواب من رو نداد ولی چون مبلغ زیادی نبود دیگه یادم رفت.

لینک به پست

در 18 ساعت قبل، Buddy گفته است :

منم یک باز ازینا نورد گرفتم اولا که با تاخیر فرستادن بعدشم بعد چند روز از کار افتاد و با اینکه نوشته بودن تا یه مدتی خراب شد عوض می کنیم لایسنس رو ولی کسی جواب من رو نداد ولی چون مبلغ زیادی نبود دیگه یادم رفت.

چیزی که منم متوجه شدم اینه اکانت های هکی که تو نت ریخته رو میاد به مردم میفروشه( در مورد قندشکن ها میگم)
متاسفانه همه پول کم دادن براشون ارزش نداره برن دنبالش و این هنوز داره فعالیتش رو راحت ادامه میده

لینک به پست

در در 21 آذر 1399 در 18:26، بهمن61 گفته است :

شکایت را مطرح کنhttps://csirc.cyberpolice.ir/

مطرح کردم، ولی طبقه معمول سایت درپیت مقابلمون هست

وقتی بعد از کلی نوشتن گزینه ثبت رو زدم ارور 404 داد!

لینک به پست

در 2 ساعت قبل، بهمن61 گفته است :

سایت شلوغ بوده نصف شب بزن سرور جواب نداده

ممنون الان که فعلا باز نشده، شب میزنم ببینم چی میشه
جالب اینه تو گروه همین سایت رفتم، بدون استثنا همه داشتن اعتراض میکردن چرا جواب نمیدی یا پولمونو پس بده یا اکانت رو بده، اما هیچ واکنشی نشون داده نمیشه!!

لینک به پست

• 7 ماه بعد...

از یه سایت خرید کردم اولش شک داشتم معتبر نیست نماد الکترونیکی هم نداشت ولی جوگیر شدم خریدم هیچ جا جواب نمیدن بعدش اومدم اینجا دیدم درموردش صحبت کردن چیکار کنم؟

Screenshot_۲۰۲۱۰۷۱۵-۰۱۲۸۰۲_Chrome.jpg

لینک به پست

• کاربر ویژه
در ۱۴ ساعت قبل، Iliyaa گفته است :

از یه سایت خرید کردم اولش شک داشتم معتبر نیست نماد الکترونیکی هم نداشت ولی جوگیر شدم خریدم هیچ جا جواب نمیدن بعدش اومدم اینجا دیدم درموردش صحبت کردن چیکار کنم؟

Screenshot_۲۰۲۱۰۷۱۵-۰۱۲۸۰۲_Chrome.jpg

حضوری برین پلیی فتا شکایت کنین بگین شاکی زیاد داره

لینک به پست

در در ۱۳۹۹/۹/۲۰ در 11:15، Kiarana گفته است :

سلام

سایت استیم گیفت با آدرس https://steam-gifts.ir/fa/ کلاهبردار هست.

دوستان بنده چند روز پیش از این سایت بازی Red Dead Online رو خرید کردم

توی سایت گفته شده بود بعد از خرید به پشتیبانی پیام بدید، من هم پیام دادم ولی هنوز که هنوزه هیچ پیامی رو نگاه نمی کنه

برای امتحان با یه اکانت دیگه بهش یه پیام دادم که یه بازی میخوام و خیلی سریع جواب اونو داد که چطور باید خرید کنی!!!

توی گروهش هم رفتم، گفتم کلاهبرادری میکنی منو ریموو کرد

دوستان من شنبه میخوام به صورت رسمی ازش شکایت کنم، اگه کسی از این شخص شکایت داره حتما اینجا اعلام بکنه

Annotation 2020-12-10 110622.png

یک انسان باید خیلی بی شرف باشه که به یه نفر تهمت بزنه ، اونم تهمت دزدی !

Untitled1.jpg

Untitledrwr.png

لینک به پست

در در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در 00:30، نیما استیم گیفتز گفته است :

یک انسان باید خیلی بی شرف باشه که به یه نفر تهمت بزنه ، اونم تهمت دزدی !

Untitled1.jpg

Untitledrwr.png

یک انسان هم باید خیلی بیشرف باشه که جواب خریدار رو نده یا پیام های خریدار رو نگاه کنه جواب نده.
این همه اعلام کردن شما دزدی میکنی خفه خون گرفتی!
چرا هر کی تو گروهت میگه اکانتمو میخوام بلاکش میکنی؟
این همه آدم اینجا اعتراض فیک کردن که توی چلغوز رو خراب کنن؟ فکر کردی خیلی آدم مهمی هستی که یه تیم بخوان خرابت کن؟

اگه مردونگی تو وجودت هست جواب تک تک این افراد تاپیک رو بده، اگه مرد هستی توی گروهت جواب تک تک رو بده که بیان بگن اسکمر نیستی.
اینقدر کودن هستی که عکس چتی که ازت گذاشتم رو حتی نگاه هم نکردی، اون چت هایی که من برات نوشتم رو توی این چتی که فرستادی هست؟
اگه مرد بودی همون چت هایی که سانسور کردی رو نشون میدادی، 100% همه گفتن چرا اکانت نمیدی، اگه مرد هستی همین عکسی رو که گذاشتی، بقیه چت های آخرت رو نشون بده

همین الان یه تست ساده توی گروه داغونت رفتم سر زدم، همه اعتراض دارن که چرا جواب نمیدی، یه چت خودم رو بهت نشون میده با یکیشون، در ادامه هم کامنت ها و چت های گروهت:

photo_2021-07-20_18-32-29.jpg

photo_2021-07-20_18-32-35.jpg

photo_2021-07-20_18-32-39.jpg

photo_2021-07-20_18-32-43.jpg

photo_2021-07-20_18-32-46.jpg

photo_2021-07-20_18-32-50.jpg

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به پست

سلام،

لطفا از سایت هایی که هیچ خرید قبلی ای ازشون نداشتین، خرید های سنگین نکنید، اینا حتی روی طراحی سایتشون هم کار نکردن. حداقل چند بار گیف کارت ارزان ازشون بخرید. شاید دفعه ی بعدی دیگه کد رو بهتون ندن.

بنده از این دو سایت فقط خرید میکنم،

https://gifkart.com/ ازشون نزدیک 2 میلیون تومن استیم والت و گیفت کارت پلی استیشن خریدم. به صورت خودکار بعد از خرید کد رو تحویل دادن.

https://reloadgame.ir/ این سایت برام 2 تا اکانت استیم رو ریجن روسیه کرد، ازشون دوتا گیفت کارت ماینکرفت جاوا خریدم، برای خرید بازی خیلی خوبن.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط HosseinRF
  • لایک 4
لینک به پست

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...