رفتن به مطلب

فروشگاه steam-gifts.ir کلاه بردار است ؛ خرید نکنید

پست‌های پیشنهادی

در در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در 18:36، Kiarana گفته است :

یک انسان هم باید خیلی بیشرف باشه که جواب خریدار رو نده یا پیام های خریدار رو نگاه کنه جواب نده.
این همه اعلام کردن شما دزدی میکنی خفه خون گرفتی!
چرا هر کی تو گروهت میگه اکانتمو میخوام بلاکش میکنی؟
این همه آدم اینجا اعتراض فیک کردن که توی چلغوز رو خراب کنن؟ فکر کردی خیلی آدم مهمی هستی که یه تیم بخوان خرابت کن؟

اگه مردونگی تو وجودت هست جواب تک تک این افراد تاپیک رو بده، اگه مرد هستی توی گروهت جواب تک تک رو بده که بیان بگن اسکمر نیستی.
اینقدر کودن هستی که عکس چتی که ازت گذاشتم رو حتی نگاه هم نکردی، اون چت هایی که من برات نوشتم رو توی این چتی که فرستادی هست؟
اگه مرد بودی همون چت هایی که سانسور کردی رو نشون میدادی، 100% همه گفتن چرا اکانت نمیدی، اگه مرد هستی همین عکسی رو که گذاشتی، بقیه چت های آخرت رو نشون بده

همین الان یه تست ساده توی گروه داغونت رفتم سر زدم، همه اعتراض دارن که چرا جواب نمیدی، یه چت خودم رو بهت نشون میده با یکیشون، در ادامه هم کامنت ها و چت های گروهت:

photo_2021-07-20_18-32-29.jpg

photo_2021-07-20_18-32-35.jpg

photo_2021-07-20_18-32-39.jpg

photo_2021-07-20_18-32-43.jpg

photo_2021-07-20_18-32-46.jpg

photo_2021-07-20_18-32-50.jpg

من وقت با ارزشمو واسه جواب دادن به آدم هایی ( البته اگه اسمشو بشه آدم گذاشت ) مثل تو تلف نمیکنم ، اینایی که تو گروه حرف میزنن بعد از گرفتن محصولشون دیگه کامنت نمیزارن که بله من دریافت کردم ، شما هم احتمالا از جای دیگه داری میسوزی برادر ، اونی که داغونه گروه  نیست ، داغون سوزشی هست که شما داری این وسط ، تو گروه داغون چرا عضوی ؟

ویرایش شده در توسط نیما استیم گیفتز
  • چرا؟! 1
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۸ ساعت قبل، نیما استیم گیفتز گفته است :

من وقت با ارزشمو واسه جواب دادن به آدم هایی ( البته اگه اسمشو بشه آدم گذاشت ) مثل تو تلف نمیکنم ، اینایی که تو گروه حرف میزنن بعد از گرفتن محصولشون دیگه کامنت نمیزارن که بله من دریافت کردم ، شما هم احتمالا از جای دیگه داری میسوزی برادر ، اونی که داغونه گروه  نیست ، داغون سوزشی هست که شما داری این وسط ، تو گروه داغون چرا عضوی ؟

حیف اون شاطری که چهار صبح بیدار شده نون برا تو درست کرده، داری میگی وقت با ارزشتو برای جواب دادن هدر نمیدی، بعد بازم جواب میدی؟😂😂

تو هنوز اونقدر آدم نیستی که به مشتریت احترام بذاری، وقتی سفارش ثبت میشه بهت پیام میده، تا چند ماه هم پیامشو نگاه نمیکنی، بعد از چند ماه پیامشو نگاه میکنی و هیچی بهش نمیدی ( شاید نسبت یک به ده اکانتشون رو تحویل بدی، که ظاهرا هم با اکانت های هکی مردم این کار رو میکنی و یه نوع دزدی هست، چون چند نفری بودن گفتن بعد از خرید ازت که بالاخره چند ماه طول دادی اکانتشون بن شد!)

بچه آدم به مشتری که پیام میده احترام میذاره و جوابشون رو میده، نه اینکه فعالیت عادیش رو داشته باشه و مشتری دهنش توی پیام خصوصی تو سرویس بشه و هر روز ابرو های قشنگت رو ببینه.

من خودم بعد از این که سفارشم ثبت شد و دیدم جواب نمیدی، با یه اکانت دیگه بهت پیام دادم که سفارش بازی فال گایز بدم، زیر دو ساعت سریع جوابشو دادی که اره قیمتش فلان قدره و موجود دارم. بچه آدم این کار رو میکنه؟ به کسایی که سفارش دادن جواب نمیده ولی بازم مشتری های جدید رو برای سرکار گذاشتن و دزدی قبول میکنه؟

به هر کس و نا کسی اینقدر راحت درگاه میدن همین میشه، البته بذار قانون جدید اعمال بشه دیگه مفت خوری هات قطع میشه، باید نماد اعتماد بگیری تا درگاه بهت بدن، وقتی اطلاعات کاملت با نماد اعتماد توی سایت باشه، دیگه اینجوری با مشتری برخورد نمیکنی و مثل بچه آدم جواب هر کدوم رو میدی!

توی کل کانال های معرفی اسکم سایت داغون و عکس زیبات پخش شده که ازت خرید نکنن، این تاپیک لیون کامپیوتر یه نمونه کوچیکش هست. متاسفانه خیلی ها مثل من که خرید اولشون هست و توی گوگل سرچ میکنن سایت تو بالا میاد و اینجوری بعد از خرید سرشون کلاه میره. یادمه دقیقا بعد از سفارش اومدم تو گروهت گفتم چرا جواب نمیدی، دیدم چند نفر خنیدن گفتن داداش چرا از این خرید کردی، کل اینترنت میدونن اسکم هست!!

چت هام رو هم بخون، گفتم یه سر رفتم تو گروه داغونت تا آخرین پیام های کاربرا رو بهت نشون بدم، وگرنه چرا باید تو اون گروه داغون عضو بشم؟ البته خوبه عضو باشم، هر روز کلی آدم میاد بهت چرت و پرت میگن که چرا جواب نمیدی و میخونم میخندم😂

• لایک 7
  • حالم خوب شد 2
لینک به پست

@Simorg @matrix.trixx @Hassan.SK @Coffee Addicted

درود دوستان، لطفاً در خصوص موارد خارج از موضوع تاپیک همچنین خارج از قوانین فروم مطلب یا پستی ارسال نفرمایید.

• لایک 1
لینک به پست

در ۶ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوستان، لطفاً در خصوص موارد خارج از موضوع تاپیک همچنین خارج از قوانین فروم مطلب یا پستی ارسال نفرمایید.

همین که یک کاربر راهنمایی میکنیم بهترین موارد انتخاب کنه و تو دام کلاه برداران نیوفته با راهنمایی خرید مستقیم خودش مورد خارج از بحث تاپیک نیست

هدف تاپیک آگاهی کاربران از فروشگاه کلاه بردار مورد نظره که دو صفحه اومدیم جلو

چیزی هم نگفتیم که خلاف قوانین فروم باشه

همینجوری کمبود پست و تاپیک داریم که اواخر بیشتر میبینیم که یا ادغام میشن یا دلت یا پاکسازی دلخواهی

یه دفعه در انجمن ببندید بره دیگه

با یه حساب کتاب ساده ببینید چقدر پست دلت شده دارم (حدود 600 تا!!!) فقط مواردی که به نفعتون نیست پاک میکنید

از اکانتم هم لاگ اوت میکنم

دیگه توان تایپ مفتی ندارم 

2020887054_Screenshot2021-07-22161329.thumb.jpg.41a6965907958f0c97cba8893ced94e9.jpg

• لایک 4
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به پست

در 6 ساعت قبل، Kiarana گفته است :

حیف اون شاطری که چهار صبح بیدار شده نون برا تو درست کرده، داری میگی وقت با ارزشتو برای جواب دادن هدر نمیدی، بعد بازم جواب میدی؟😂😂

تو هنوز اونقدر آدم نیستی که به مشتریت احترام بذاری، وقتی سفارش ثبت میشه بهت پیام میده، تا چند ماه هم پیامشو نگاه نمیکنی، بعد از چند ماه پیامشو نگاه میکنی و هیچی بهش نمیدی ( شاید نسبت یک به ده اکانتشون رو تحویل بدی، که ظاهرا هم با اکانت های هکی مردم این کار رو میکنی و یه نوع دزدی هست، چون چند نفری بودن گفتن بعد از خرید ازت که بالاخره چند ماه طول دادی اکانتشون بن شد!)

بچه آدم به مشتری که پیام میده احترام میذاره و جوابشون رو میده، نه اینکه فعالیت عادیش رو داشته باشه و مشتری دهنش توی پیام خصوصی تو سرویس بشه و هر روز ابرو های قشنگت رو ببینه.

من خودم بعد از این که سفارشم ثبت شد و دیدم جواب نمیدی، با یه اکانت دیگه بهت پیام دادم که سفارش بازی فال گایز بدم، زیر دو ساعت سریع جوابشو دادی که اره قیمتش فلان قدره و موجود دارم. بچه آدم این کار رو میکنه؟ به کسایی که سفارش دادن جواب نمیده ولی بازم مشتری های جدید رو برای سرکار گذاشتن و دزدی قبول میکنه؟

به هر کس و نا کسی اینقدر راحت درگاه میدن همین میشه، البته بذار قانون جدید اعمال بشه دیگه مفت خوری هات قطع میشه، باید نماد اعتماد بگیری تا درگاه بهت بدن، وقتی اطلاعات کاملت با نماد اعتماد توی سایت باشه، دیگه اینجوری با مشتری برخورد نمیکنی و مثل بچه آدم جواب هر کدوم رو میدی!

توی کل کانال های معرفی اسکم سایت داغون و عکس زیبات پخش شده که ازت خرید نکنن، این تاپیک لیون کامپیوتر یه نمونه کوچیکش هست. متاسفانه خیلی ها مثل من که خرید اولشون هست و توی گوگل سرچ میکنن سایت تو بالا میاد و اینجوری بعد از خرید سرشون کلاه میره. یادمه دقیقا بعد از سفارش اومدم تو گروهت گفتم چرا جواب نمیدی، دیدم چند نفر خنیدن گفتن داداش چرا از این خرید کردی، کل اینترنت میدونن اسکم هست!!

چت هام رو هم بخون، گفتم یه سر رفتم تو گروه داغونت تا آخرین پیام های کاربرا رو بهت نشون بدم، وگرنه چرا باید تو اون گروه داغون عضو بشم؟ البته خوبه عضو باشم، هر روز کلی آدم میاد بهت چرت و پرت میگن که چرا جواب نمیدی و میخونم میخندم😂

تو با این آیکیوت حیفی ، من این گروهی که تو داری اسکرین شاتشو نشون میدی واسه چی زدم ؟ درست کردم که مردم بیان بگن دزدی و کلاهبرداری یا اینکه بیان بگن کار من انجام نشده رسیدگی کنم ؟ کسی که میخواد دزدی کنه میاد گروهی درست میکنه که هرکی هرچی دلش خواست بگه ؟ همونطور که گفتم تو داری از جای دیگه میسوزی ! برو به همه اینا که اسکرینشون رو نشون دادی پیام بده ببین سفارششون انجام شده یا نه تو وقت زیاد داری آدم بیکار،  بعد بیا تهمت بزن

• چرا؟! 1
لینک به پست

بنده اصلا پستی ارسال نکردم !!!

-------------------------------------------

مثل اینکه ارسال داشتم راجع به فندوق شکن که دوستان پرسیدن،البته اینم تقصیر این سایته است که از اینچیزا رو میفروشه ! وگرنه چون جدل بین بقیه برای من مهم نیست و منم ورود پیدا نکردم و گفتم پستی نداشتم !

شاتشو مدیریت برام فرستادم

ویرایش شده در توسط ☕Coffee Addicted
  • حالم خوب شد 5
  • چرا؟! 2
لینک به پست

در ۳ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

احسان خان به نظرم اسم یوزرتون رو بزارید جمهوری اسلامی خیلی بیشتر بهتون میاد . یا خیلی جوگیرشدی از مقامی که بهت دادن یا اینکه واقعا همینارو ازت خواستن . درهر دو صورت یه معنی داره اونم اینه که دیگه ارزش نداره تو این سایت فعالیت داشتن . اکانت بنده هم میتونید دلیت کنید چون دیگه وارد این سایت نمیشم و واقعا متاسفم برای دوستانی که یه عمر برای این فروم زحمت کشیدن که به اینجا برسه 

هرکی به جایی میرسه تو این مملکت تهش همین میشه خیلی چیزارو فراموش میکنه و بهشون پشت میکنه 

🌷🌷🌷

• لایک 8
لینک به پست

دوستان چرا جو شما رو میگیره؟ احسان گفت قوانین رو رعایت کنید و در مورد موضوع تاپیک حرف بزنید. چرا جبهه میگیرید الکی. 

• لایک 2
لینک به پست

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

همین که یک کاربر راهنمایی میکنیم بهترین موارد انتخاب کنه و تو دام کلاه برداران نیوفته با راهنمایی خرید مستقیم خودش مورد خارج از بحث تاپیک نیست

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بنده اصلا پستی ارسال نکردم !!!

در 5 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

احسان خان به نظرم اسم یوزرتون رو بزارید جمهوری اسلامی خیلی بیشتر بهتون میاد . یا خیلی جوگیرشدی از مقامی که بهت دادن یا اینکه واقعا همینارو ازت خواستن

سلام مجدد دوستان

بنده واقعا چیز بدی عرض نکردم که این‌طور به گلوله بسته شدم 😉

خیلی معذرت می‌خوام اصلا مقام یعنی چی؟ ما همه کاربریم هیچ کدوم هم برتری نسبت به همدیگه نداریم، الان خودم رو کاربر عادی می‌دونم و به عنوان یک یوزر معمولی دارم این متن رو می‌نویسم...

اگه میگیم قانون فروم رعایت بشه فقط به خاطر خودمون هست، این فضا آماده هست و داره توی اون خیلی مسائل گفته میشه، چرا با چند کلمه بیایم کاری کنیم که کلا این فضا رو هم ازمون بگیرن؟

شما اطلاع ندارین چطور پیام برای مسدود شدن سایت برای مدیران میاد، اگر اطلاع داشتین ذره‌ای کوچیک به ما حق می‌دادین، فرض کنین یک جمله داخل این تاپیک نوشته شده، از کمیته فیلترینگ نامه میاد که ۱۲ یا ۲۴ ساعت وقت دارین این صفحه رو حذف کنین وگرنه کل سایت فیلتر و مسدود میشه و شما هم تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرین، راهکار شما چیه؟ ما تا جایی که راه داره میذاریم تاپیک ها دیده و خونده بشن و حتی فراتر از اون خیلی اوقات در مقابل خواسته ها و ... به خاطر کاربران می‌ایستیم چون موارد بسیار پیش‌پاافتاده‌ای هستن و نمی‌خوایم کاربران اذیت بشن یا حس بدی بهشون منتقل بشه. موافق سلب آزادی بیان نیستیم ولی مطابق قانون اینترنت و فضای مجازی کشور (که مطمئنم هستیم درست و بهینه نیست) - که داخل قوانین فروم هم اومده - فروش و توضیح درباره ابزارهای عبور از محدودیت اینترنت مجاز نیست... ما هم تا جایی که راه داره کلمات رو اصلاح میکنیم تا منظور واضح باشه و حرفی هم حذف نشه، اما به یکباره چندین و چند پست پشت سر هم و ... رو واقعا نمیشه اینطور مدیریت کرد چون واضح هست که درباره چه چیزی داره صحبت میشه... و ما مجبوریم اون‌ها رو حذف کنیم، هیچ راه یا انتخاب دیگه ای هم نداریم متاسفانه، بعد از حذف یا مخفی کردن متن بنده به شما دوستان توی تاپیک عرض کردم که لطفاً ...

در کل اینطور موارد رو معمولا داخل گروههای تلگرامی، واتساپی یا اینستاگرام مطرح می‌کنن...

این توضیحات رو خدمت شما عزیزان ارائه کردم تا مقداری جزیی با دردسرهای ما هم آشنایی پیدا کنین... 

سرتون رو درد آوردم، شرمنده

به امید روزهای بهتر 🌹🌹🌹

• لایک 5
  • قلبم گرفت 1
لینک به پست

در ۱۶ ساعت قبل، نیما استیم گیفتز گفته است :

تو با این آیکیوت حیفی ، من این گروهی که تو داری اسکرین شاتشو نشون میدی واسه چی زدم ؟ درست کردم که مردم بیان بگن دزدی و کلاهبرداری یا اینکه بیان بگن کار من انجام نشده رسیدگی کنم ؟ کسی که میخواد دزدی کنه میاد گروهی درست میکنه که هرکی هرچی دلش خواست بگه ؟ همونطور که گفتم تو داری از جای دیگه میسوزی ! برو به همه اینا که اسکرینشون رو نشون دادی پیام بده ببین سفارششون انجام شده یا نه تو وقت زیاد داری آدم بیکار،  بعد بیا تهمت بزن

حاجی یه حرف میزنی نمیتونی پاش وایستی بعد میایی میگی کارت درسته؟ تو مگه نگفتی وقتت با ارزشه جوابو نمیدی!

گروه رو واسه این زدی که یه عده دیگه رو گمراه کنی بگی کارت استاندارد و واقعی هستی. اگه غیر از اینه چرا هر کی صداش در میاد که اکانتمو چرا نمیدی یا از گروه میندازیش بیرون یا چتش رو پاک میکنی؟ اونقدر مرد هستی که یه چت ساده رو بذاری توی گروهت بمونه؟ همه رو پاک میکنی!

با توجه به چت هات و روش فکری، احتمال خیلی زیاد شما پارانویا داری، فکر میکنی کل دنیا باهات دشمن هستن. از همون اسکرین شاتی که گذاشتی توش گفتی "اینا همه یه نفر هستن" تا همینجا که داری میگی من میدونم از جای دیگه میسوزی😂 مگه دیجیکالا هستی که فکر میکنی بازار بزرگی دستته و ما داریم میسوزیم چرا همه از تو خرید میکن😂 در بهترین حالت بدنام ترین فروشگاه ایرانی، و در حالت نرمال معروف به دزد و اسکمر هستی😂 که البته اینا هم واقعا جای سوزش برای ما باقی میذاره، هر کاری کنیم نمیتونیم یه فروشگاه به گَندی فروشگاه تو بزنیم😂  تاپیک از سال 98 ساخته شده، تو فکر میکنی من شروع کننده موضوع هستم؟

تو هر زمان مثل بچه آدم یاد گرفتی عین اینجا که تند تند جواب میدی، پیام خصوصی خریدار ها رو هم جواب بدی بعد بیا گ.ز گ.ز کن و ادعا بکن یه تیم مثل انانیموس دارن خرابت میکنن چون چشم دیدن موفقیتت رو ندارن😂😂😂

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به پست

باو من اصلا کاری نکردم چرا منو تگ میکنی نقل میکنی😮شاید اسپم زیاد داشتم فکر کردی اینجا هم چیزی ارسال کردم ، البته اون آقا بی ادب که اومده بود از فروشگاه دفاع کنه و فحش میداد رو رویپورت زدم شاید بخاطر اونه وگرنه اینجا من پستی ارسال نکردم ؛ به هر حال موردی نیست

• حالم خوب شد 2
لینک به پست

جنابان محترم نخرید

خرید نکنید از فروشگاه غیر معتبر

از کانال و گروهی که معلوم نیست بر چه اساس و پشتیبانی خدمات و محصولات را می فروشد

خرید  یا از  سایت معتبر

یا کانال و گروه و پیجی که بصورت فیزیکی و غیر مجازی هم فعالیت داشته  و در صورت عدم پشتیبانی یا هر نوع سو استفاده بتوانید بهتر پیگیری کنید

• لایک 1
لینک به پست

در 14 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

شما اطلاع ندارین چطور پیام برای مسدود شدن سایت برای مدیران میاد، اگر اطلاع داشتین ذره‌ای کوچیک به ما حق می‌دادین، فرض کنین یک جمله داخل این تاپیک نوشته شده، از کمیته فیلترینگ نامه میاد که ۱۲ یا ۲۴ ساعت وقت دارین این صفحه رو حذف کنین وگرنه کل سایت فیلتر و مسدود میشه و شما هم تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرین، راهکار شما چیه؟

ببخشید بابت اسپم

کاملا صحیحه و شاید خیلیامون بهش توجهی نداریم و فقط میبینیم که پستمون بی ربط پاک شده.

این موضوع انتقال و پاک شدن پست ها هم خیلی وقت هست که توی فروم دیده میشه و حمله به یکباره دوستان، بخاطرتلنبار شدن این موضوعه و خب طبیعیه که همه با پیش زمینه و دلخوری قبلی برخورد کردن

اما یه راه حل ساده مثل خیلی از فروم های دیگه برای این موضوع هست

فروم پر از محدودیت های مختلفه، من نمیدونم چرا این یکی رو نداره!!!!!

تمام فروم ها برای پست هاشون محدودیت هایی برای بازدید کنندگان مهمان و لاگین های unauthorized دارن! مثلا یه بخشایی از پست بهشون نمایش داده نمیشه! پیوست هارو نمیتونن ببینن و هزار محدودیت دیگه برای کابر مهمان

اما فروم لیون تمام هیکلش برای کاربر مهمان قابل بازدید هست و خب طبیعیه که کمیته فیلترینگ هر روز یه دستوری صادر میکنه

خیلی از پست های پاک شده که نقل قول شدن، روی لینک بالای نقل قول که کلیک میکنی به اون پست پاک شده میخوان برگردن اما یه اروری میاد که "متاسفیم، شما مجوز بازدید این مطلب را ندارید" پس یعنی اون پست وجود داره و احتمالا همه به جز ناظر های سایت و یه سری از کاربران خاص اون رو نمیتونن ببین، از جمله کمیته فیلترینگ!!!

فروم که اینهمه محدودیت داره، اینم بهش اضافه کنید که این مشکل اخطار کمیته و اجبار به پاک کردن پست ها حل بشه!

شایدم هنوز سیاست لیون اینه که کاربر تازه وارد بیاد تو فروم و امار فرومش بره بالا! در صورتی که زیرساخت های لیون کشش انلاین بودن 50 کاربر همزمان رو هم نداره

سال 96-97 دیدین که یه مشت تازه وارد چجوری فروم رو به گند کشیدن و افراد با ارزش و فعال فروم رو به کمتر از انگشت های یک دست رسوندن، لطفا انقدر فروم رو برای ورود تازه وارد ها بهینه نکنید!

خیلی راحت و ساده مثل همه فروم ها، نمایش کامل پست ها رو به مهمان ها ببندید!

احسان جان، شما از قدیمی های فروم هستید و هر جایی هم که از دستتون بر می اومده و بر میاد، به کابران دارید کمک میکنید، شما برای ما خیلی عزیزید و ببخشید که برای بیان صحبت هام پست شمارو نقل کردم، مخاطب صحبت من مدیریت فروم هست که بعیده اینو ببینن

ویرایش شده در توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 3
لینک به پست

در 31 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

ببخشید بابت اسپم

کاملا صحیحه و شاید خیلیامون بهش توجهی نداریم و فقط میبینیم که پستمون بی ربط پاک شده.

این موضوع انتقال و پاک شدن پست ها هم خیلی وقت هست که توی فروم دیده میشه و حمله به یکباره دوستان، بخاطرتلنبار شدن این موضوعه و خب طبیعیه که همه با پیش زمینه و دلخوری قبلی برخورد کردن

اما یه راه حل ساده مثل خیلی از فروم های دیگه برای این موضوع هست

فروم پر از محدودیت های مختلفه، من نمیدونم چرا این یکی رو نداره!!!!!

تمام فروم ها برای پست هاشون محدودیت هایی برای بازدید کنندگان مهمان و لاگین های unauthorized دارن! مثلا یه بخشایی از پست بهشون نمایش داده نمیشه! پیوست هارو نمیتونن ببینن و هزار محدودیت دیگه برای کابر مهمان

اما فروم لیون تمام هیکلش برای کاربر مهمان قابل بازدید هست و خب طبیعیه که کمیته فیلترینگ هر روز یه دستوری صادر میکنه

خیلی از پست های پاک شده که نقل قول شدن، روی لینک بالای نقل قول که کلیک میکنی به اون پست پاک شده میخوان برگردن اما یه اروری میاد که "متاسفیم، شما مجوز بازدید این مطلب را ندارید" پس یعنی اون پست وجود داره و احتمالا همه به جز ناظر های سایت و یه سری از کاربران خاص اون رو نمیتونن ببین، از جمله کمیته فیلترینگ!!!

فروم که اینهمه محدودیت داره، اینم بهش اضافه کنید که این مشکل اخطار کمیته و اجبار به پاک کردن پست ها حل بشه!

شایدم هنوز سیاست لیون اینه که کاربر تازه وارد بیاد تو فروم و امار فرومش بره بالا! در صورتی که زیرساخت های لیون کشش انلاین بودن 50 کاربر همزمان رو هم نداره

سال 96-97 دیدین که یه مشت تازه وارد چجوری فروم رو به گند کشیدن و افراد با ارزش و فعال فروم رو به کمتر از انگشت های یک دست رسوندن، لطفا انقدر فروم رو برای ورود تازه وارد ها بهینه نکنید!

خیلی راحت و ساده مثل همه فروم ها، نمایش کامل پست ها رو به مهمان ها ببندید!

احسان جان، شما از قدیمی های فروم هستید و هر جایی هم که از دستتون بر می اومده و بر میاد، به کابران دارید کمک میکنید، شما برای ما خیلی عزیزید و ببخشید که برای بیان صحبت هام پست شمارو نقل کردم، مخاطب صحبت من مدیریت فروم هست که بعیده اینو ببینن

تاپیک به بیراه رفت دوباره ولی بهت بگم پاک شدن پست بهتر از بن شدن بخاطر پستِ ! تو بازیسنتر ندیدی که یه بنده خدایی مدیر اونجا بود فکر کنم یه صدهزار نفری به خونش تشنه هستن اینقدر مسخره بقیه رو بن میکرد یعنی اکانت 12 ساله ی بازیسنتر منو بخاطر بحث سربازی بن کرده بود !!! دیگه تا ته قضیه رو برو باز اینجا دو تا اخطار و پاک شدن پست هست اونجا عملا میان از روت رد میشن، بعد وسط بحثا قانون های عجیب غریب میزارن مثلا از ایت ساعت به بعد کسی حق نداره درباره ی ماینینگ حرف بزنه بعد یهو یکی 20صفحه جلوتو سه روز بعد میگه ماین میزنن بنش میکنن..اصن یه وضی..........

من خودم حدود 1000 تا پست پاک شده دارم که بخش زیادیش فکر میکنم برای زمانی که اینترنت رو کلا بسته بودن اینجا تاپیک چت میزدیم..در کل مهم نیست خودتونو درگیر چهارتا پست و پروفایل نکنید😎

من تو استیم روزی 40 تا پست میزارم 41 یکیش پاک میشه بعدش بن دائم میشم ! بعدشم VAC  بن گرفتم...با اون LVL 139 و 700 تا بازی که خداتومن خرجش کردم حالا بیام قهر کنم برم مثلا چه ضرری به استیم میرسه؟ حالا قهر کنید برید چه اتفاقی برای لیون رخ میده مثلا ؟؟...این بچه بازیا چیه آخه

باشد که رستگار شوید

hgfhgfhfgh.png

hththtrhr.png

ویرایش شده در توسط ☕Coffee Addicted
  • حالم خوب شد 4
لینک به پست

در در ۱۴۰۰/۴/۳۱ در 16:55، نیما استیم گیفتز گفته است :

آقای باشرف!! مگه حرف از مردونگی نمیزدی؟

بیا اینم همین چت آخر گروهت.

توی عکس اول دو نفر اومدن اعتراض. توی عکس دوم، چت نفر دوم رو زدی پاک کردی چون داشت حقیقت رو میگفت!

علاوه بر اینکه مردم رو الکی مَنتر خودت کردی و فقط پولشون رو میخوری و پیامشون رو نگاه نمیکنی، شواهد کاملا مشخصه که اکانت های قند شکنت رو میری از فروم های کرک و هک که رایگان به اشتراک میذارن بر میداری به قیمت زیاد به مردم میفروشی. اکانت درجه پنج رو با گارانتی به مردم میندازی، بعد که زود از کار می افته دیگه لال میشی و حرفی نمیزنی

از این به بعد همیشه مدارک جدید رو میذارم اینجا و اینقدر این صفحه رو از لحاظ سئو قوی میکنم و بک لینک با اسم سایتت بهش میدم، که هر کی اسم سایتت رو جستجو که اول این صفحه بالا بیاد تا از کلاهبردار جماعت خرید نکنه!

photo_2021-07-25_18-10-00.jpg

photo_2021-07-25_18-10-04.jpg

ویرایش شده در توسط Kiarana
  • لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به پست

در 7 ساعت قبل، Kiarana گفته است :

آقای باشرف!! مگه حرف از مردونگی نمیزدی؟

بیا اینم همین چت آخر گروهت.

توی عکس اول دو نفر اومدن اعتراض. توی عکس دوم، چت نفر دوم رو زدی پاک کردی چون داشت حقیقت رو میگفت!

علاوه بر اینکه مردم رو الکی مَنتر خودت کردی و فقط پولشون رو میخوری و پیامشون رو نگاه نمیکنی، شواهد کاملا مشخصه که اکانت های قند شکنت رو میری از فروم های کرک و هک که رایگان به اشتراک میذارن بر میداری به قیمت زیاد به مردم میفروشی. اکانت درجه پنج رو با گارانتی به مردم میندازی، بعد که زود از کار می افته دیگه لال میشی و حرفی نمیزنی

از این به بعد همیشه مدارک جدید رو میذارم اینجا و اینقدر این صفحه رو از لحاظ سئو قوی میکنم و بک لینک با اسم سایتت بهش میدم، که هر کی اسم سایتت رو جستجو که اول این صفحه بالا بیاد تا از کلاهبردار جماعت خرید نکنه!

photo_2021-07-25_18-10-00.jpg

photo_2021-07-25_18-10-04.jpg

دوست عزیز شما هرچی که میگی ما هستیم ، بی شرفیم دزدیم کلاهبرداریم شارلاتانیم و هرچی که شما میگی ، خدارو شکر که کشور قانون داره و میتونید از طریق قانون پیگیری کنید ، اگر سایتی یک ریال از من دزدی کنه من پیگیری میکنم ، حق شما و هر انسان دیگه ای هم هست که در صورت متضرر شدن ، کارش رو  از طریق قانون پیگیری کنه ، منتها شما راه اشتباهی رو برای این موضوع انتخاب کردی ، این که بیای چت های گروهی که ما درستش کردیم که کار مشتریامون رو پیگیری کنیم بیای اینجا بزاری و بگی اا دیدی کامنت اینو پاک کرد پس دزده ، اا دیدی منو بلاک کرد پس دزده ... و فکر کنی خیلی کار مهمی انجام دادی و یه قدم عدالت رو جلو بردی .... ما هم مثل همه سایت ها ، گروه ها ، ادمین ها خط قرمز داریم توی چنل تلگرام ، مثلا همین ایشون که اسکرین شاتش رو فرستادی بجای کد سفارش عکس سفارش فرستاده بود و بخاطر همین سفارششون بیشتر از زمان معمول طول کشید ولی تحویل گرفتن ، من هم نمیگم و ادعا ندارم همه سفارش ها رو توی زمان مقرر انجام میدم و بعدشم از مشتری عذر خواهی میکنم اما این ماهیت کار ما هست و فکر میکنم بقیه سایت ها هم همچین مواردی گاها براشون پیش میاد و مختص سایت ما نیست ، حالا ادمین ما میاد چک میکنه اگر تحویل گرفتن پیامشون رو پاک میکنه اگر هم نگرفتن  پیگیری میکنه ، فکر نمیکنم این کار بدی باشه ... یه پیشنهاد هم برای شما دارم ، میتونیم شما رو برای ادمین چنل انتخاب کنیم به نظر زمان لازم برای رسیدگی به تمام پیام ها داری ، اینطوری هم سر ماه یه حقوقی میگیری هم اینکه وقتتو به بطالت و حرف ها و کارای عبث طلف نمیکنی ، اگر مایل بودی از همینجا پیام خصوصی بده حقوقشم مناسبه 

اینو هم ذکر کنم  کسی که محصولش رو میگیره و تو چت حرفشو پاک نمیکنه چتش دیلیت میشه ، حالا میتونی باز بری بهشون پیام بدید ببینی تحویل گرفتن یا نه :)) 

Desktop Screenshot 2021.07.26 - 00.04.07.18.png

Desktop Screenshot 2021.07.26 - 00.07.04.87.png

تصحیح
لینک به پست

Desktop Screenshot 2021.07.26 - 00.04.07.18.png

چند وقت پیش یک فردی بود، کارش وارد کردن محصول از امارات بود، بعد محصول رو پیش خودش نگه میداشت. میگفت قیمت درهم و گمرک قیمت کالاتون رو بالا برده باید بیشتر پول بدید.

شما از اون وضعت بدتره، بنده هم میتونم با ساختن چندین اکانت تلگرام! و مکالمه فیک، فروشگاهم رو اثبات کنم. تو سایت بی کیفیت شما، اون بالا نوشته که باید کد مرجع بدید، فردی که تونسته آیدی شما رو از اونجا پیدا کنه، قطعا میدونه باید کد مرجع برای شما بفرسته، نه عکس از صفحه ی خریدش.

تنها دلیلی که الان اینجایید اینه که فروشگاهتون رو خوب جلوه بدید، تا مردم بیشتری رو جیبشون رو بزنید. فعلا گروهتون رو اثبات کنید که مردم مشکل ندارن، نه اینکه یک اکانت فیک متعلق به خود شما، ازتون خرید داشته. (در اقدام بعدی یک گروه فیک با کاربران فیک خواهد ساخت و با افتخار عکسی از آن را با ما به اشتراک میگذارد، و بنده را غیر آدمیزاد یا بی شرف نون آجر کن خطاب میکند. )

• لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به پست

در ۱ ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

چند وقت پیش یک فردی بود، کارش وارد کردن محصول از امارات بود، بعد محصول رو پیش خودش نگه میداشت. میگفت قیمت درهم و گمرک قیمت کالاتون رو بالا برده باید بیشتر پول بدید.

شما از اون وضعت بدتره، بنده هم میتونم با ساختن چندین اکانت تلگرام! و مکالمه فیک، فروشگاهم رو اثبات کنم. تو سایت بی کیفیت شما، اون بالا نوشته که باید کد مرجع بدید، فردی که تونسته آیدی شما رو از اونجا پیدا کنه، قطعا میدونه باید کد مرجع برای شما بفرسته، نه عکس از صفحه ی خریدش.

تنها دلیلی که الان اینجایید اینه که فروشگاهتون رو خوب جلوه بدید، تا مردم بیشتری رو جیبشون رو بزنید. فعلا گروهتون رو اثبات کنید که مردم مشکل ندارن، نه اینکه یک اکانت فیک متعلق به خود شما، ازتون خرید داشته. (در اقدام بعدی یک گروه فیک با کاربران فیک خواهد ساخت و با افتخار عکسی از آن را با ما به اشتراک میگذارد، و بنده را غیر آدمیزاد یا بی شرف نون آجر کن خطاب میکند. )

من بخاطر فکر مریض انسان هایی مثل شما آیدی خریدار هم گذاشتم خودتون باش صحبت کنید ، نیازی نیست من سایتمو اثبات کنم فقط به یک دلیل اینجا هستم ، به من تهمت زدن و من جواب میدم ، در ضمن چطور اسکرین شات های من فیکه واسه اون رفیقت فیک نیست؟

• چرا؟! 1
لینک به پست

• کاربر ویژه
در ۲ ساعت قبل، نیما استیم گیفتز گفته است :

من بخاطر فکر مریض انسان هایی مثل شما آیدی خریدار هم گذاشتم خودتون باش صحبت کنید ، نیازی نیست من سایتمو اثبات کنم فقط به یک دلیل اینجا هستم ، به من تهمت زدن و من جواب میدم ، در ضمن چطور اسکرین شات های من فیکه واسه اون رفیقت فیک نیست؟

مریض اون هیکل ناقض شماست. که مثل سگ هار داری به کاربرا میپری

خودتت چی هستی که سایتت چی باشه

هر حرف چرتی حق نداری اینجا بزنی.

برو تو خصوصی هر غلطی میخوای بکن

تمام پستهای که گذاشتی به دقت خوندم ، میدونم ارزش این نداری که محترمانه باهات برخورد بشه

جناب EHSANRF تعجب میکنم چرا اجازه میدید این شخص اینجا به شعور دیگران جسارت بکنه

• لایک 5
  • حالم خوب شد 2
لینک به پست

در ۲ ساعت قبل، نیما استیم گیفتز گفته است :

کلاهبردار بدبخت اگر حرف تهمته چرا به بقيه سايت ها تهمت نميزنن خودت ريگ تو کفشت داري ديگه همون حرف نزني سنگين تري برو اينقدر نون حروم بخور تا يجا تو چشت دربياد

• لایک 4
لینک به پست

اولین و مهمترین تعهد فروشگاه آنلاین با ماهیت کاری شما آنلاین بودن و پیگیری سریع سفارشه.اگر امکان استخدام کسی رو با این شرایط ندارین وظیفه ی خود شماست ساعاتی رو مشخص کنید و در اون ساعات اولویت کاریتون پاسخ دهی به خریدارها باشه و هر عذر و بهانه ای قابل قبول نیست و اینکه صدای اینهمه خریدار در میاد و سفارشاتشون اینهمه زمان ببره برای کاری با این ماهیت هیچ تفاوتی با کلاهبرداری نداره.

کاملا از لحن صحبت کردن شما مشخصه که از شرایط زمانگیر و پردرسر ثبت و پیگیری شکایت در کشور سوی استفاده میکنید و فقط زمانی که دردسر کاری بیشتر از سودش میشه به تعهداتتون عمل میکنین وگرنه در مرحله اول واقعا چرا باید اینهمه شاکی وجود داشته باشه.بسیاری از سایت ها با ماهیت کاری مشابه شما خدماتشون رو بصورت آنی انجام میدن و کاملا به تعهداتشون عمل میکنن اما شما فقط همینجا اینهمه شاکی دارین خدا میدونه چند نفر هستند که اینطوری پولشون هدر رفته یا اون درصدی که بخاطر درگیری هاشون تمایل به پیگیری نداشتن ( درست همون چیزی که امثال شما ازش سوی استفاده میکنین)

• لایک 4
لینک به پست

درود دوستان

تاپیک به دلیل توهین مستقیم کاربران به هم قفل میشه

تا جایی که راه داشت اجازه دادیم تاپیک باز بمونه و فروشنده و خریدارها حرف‌شون رو بزنن، اما حالا که حرف‌ها به توهین مستقیم و کلمات نامناسب رسیده چاره‌ای جز قفل کردن تاپیک نیست.

با تشکر

• ممنونم 4
  • حالم خوب شد 1
لینک به پست

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...