پست‌های پیشنهادی

سلام
سیستم گرفتم با کارت گرافیک  asus gt 730 sl-2g-gddr5-brk

فن نداره و هیت سینکی هستش.
راستش توی بازی فورتنایت دماش میره توی هشتاد ،هشتادو خورده ای. وقتی به هیت سینکش دست میزنم واقعا دستم بدجور میسوزه انگار دماش بیشتره. البته شاید من اشتباه میکنم.
میخوام بدونم این دما مشکلی نداره؟ توی تست استرس با برنامه FUR MARK دماش به اینقدر نمیرسه حداکثر هفتاد نمیدونم چرا.
این دما به کارت گرافیک اسیب نمیرسونه یا به بقیه سیستم؟
اگر بسوزه گارانتی زیر بار میره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

سلام
سیستم گرفتم با کارت گرافیک  asus gt 730 sl-2g-gddr5-brk

فن نداره و هیت سینکی هستش.
راستش توی بازی فورتنایت دماش میره توی هشتاد ،هشتادو خورده ای. وقتی به هیت سینکش دست میزنم واقعا دستم بدجور میسوزه انگار دماش بیشتره. البته شاید من اشتباه میکنم.
میخوام بدونم این دما مشکلی نداره؟ توی تست استرس با برنامه FUR MARK دماش به اینقدر نمیرسه حداکثر هفتاد نمیدونم چرا.
این دما به کارت گرافیک اسیب نمیرسونه یا به بقیه سیستم؟
اگر بسوزه گارانتی زیر بار میره؟

خیلی جای نگرانی نیست 

ممکنه تهویه کیس مشکل داشته باشه.

اول در کیس رو باز کن و بعد با بازی تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.البته دمای اتاق هم بی تاثیر نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دما تا 85 درجه برای اکثر کارت گرافیک ها مشکلی نداره .

ضمنن دمای 60 درجه برای سوزوندن دست کافیه . پس منطقی هستش که با دمای 80 درجه دست رو حسابی بسوزونه .

این که کولر به شدت داغ هستش نشون میده که دما به خوبی از چیپست به کولر منتقل میشه و نیازی دست بردن در کولر نیست . شما میتونید یه فن رو به روی کارت گرافیک قرار بدید تا دمای رو کاهش بده .

فراموش نکنید در قطعات  دمای کمتر = عمر بیشتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کارت من زوتاک هست و دماش چه تو بازی های سنگین چه سبک دماش 80 هست فقط فنشه که گاهی اروم و گاهی سریعه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

خیلی جای نگرانی نیست 

ممکنه تهویه کیس مشکل داشته باشه.

در 7 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

دما تا 85 درجه برای اکثر کارت گرافیک ها مشکلی نداره .

در 6 ساعت قبل، sinatak گفته است :

کارت من زوتاک هست 

مرسی از همه دوستان بابت نظر دادن . راستش چون اولین تجربه خرید پی سی بود واسم غیر قابل باور بود این دما. فکر کنم اگر سه تا فن دیگه به کیس اضافه کنم تهویه بهتر بشه و دما چند درجه ای بیاد پایین . چون الان فقط یک فن  به پشت کیس وصل هست. دمای محیطمم زیاد خوب نیست  حدودا 27،28درجس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بهتره یدونه فن هم به سینک گرافیک بچسبونی 5 سانتی باشه و دور بالا

حتما این کارو میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

مرسی از همه دوستان بابت نظر دادن . راستش چون اولین تجربه خرید پی سی بود واسم غیر قابل باور بود این دما. فکر کنم اگر سه تا فن دیگه به کیس اضافه کنم تهویه بهتر بشه و دما چند درجه ای بیاد پایین . چون الان فقط یک فن  به پشت کیس وصل هست. دمای محیطمم زیاد خوب نیست  حدودا 27،28درجس

نیاز به اضافه کردن 3 تا فن ندارید

یه فن به جلوی کیس اضافه کنید(طرجیحا کمی قدرتش بیشتر از فن عقب باشه) باید کاهش چند درجه ای دما رو ببینید.

اگر اصرار به اضافه کردن فن بیشتر دارید میتونید فن های جلوی کیس رو 2 عدد کنید و اگر بازم اصرار به اضافه کردن دارید میتونید یه فن رو درصورتی که کیس اجازه بده بالا وصل کنید(دقت کنید فن های جلوی کیس در هر حالتی مکنده هوا به داخل کیس باشند و فن های عقبی یا بالایی هم دمنده هوا به خارج کیس)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست