magnetic7

تجربه خرید از سایت های واسطه خرید از امازون ( برای همه بسیار مهم)

پست‌های پیشنهادی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز لیون کامپیوتر

قصد دارم مطلبی بسیار مهم رو برای شما عزیزان بازگو کنم که توی این یکسال باهاش دست و پنجه نرم میکنم و اتفاقات بد و ناگواری که برای اینجانب و خیلی از عزیزان دیگه که برخی از این دوستان در این فروم هم فعالیت دارن  اتفاق افتاده رو به صورت عمومی به شما عزیزان ارائه بدم

عزیزان متوجه هستید که برای خرید از امریکا یا دبی (خرید خارج کشور) در صورت نداشتن دوست و اشنا باید دست به دامن سایت های واسطه بشیم

این سایت ها سال های گذشته زیاد بین ما مصرف کننده ها مرسوم نبود چون فراوانی جنس و موجودی بازار مناسب بود و از طرفی قیمت ها خیلی در داخل به صرفه تر از قیمت مشابه امازون بود

اما در سال های اخیر موجودی بازار به شدت پایین امده و قیمت و تنوع جنس هم که بهتره در موردش صحبت نکنم ..

بنده به لطف دوستانی که داشتم همیشه از اتفاقات این چنینی برای خرید از خارج کشور اطلاع داشتم مثل  gamestreet که مدتی بحث داغ فروم بود

تجربه ی خرید نا موفق من از پارسال شرو شد که سایت نو پا به نام  Talileh در اصفهان اغاز به کار کرد سایت دارای اینماد  بود که باعث شد  من و خیلی از دوستان اعتماد کردیم و خرید های سنگین زدیم فقط به خاطر داشتن ای نماد

بعد از مدتی متوجه شدیم این سایت اصلا کالایی خریداری نکرده و سریع اقدام به شکایت کردیم .. اما هیچ اطلاعاتی از این عزیزان جایی نبود و اینماد هم فقط در حد گرفتن ای نماد به ما کمک کرد و نه بیشتر ! ینی اینطوری بود که پول مارو خوردن یه ابم روش و هیچکس پاسخگو نیست تا الان و نبوده

به لطف اشناها که داشتیم تونستیم ادرس این عزیزان رو پیدا کنیم و حکم جلب و اقدامات قانونی رو انجام بدیم و هنوز بعد از یکسال با وجود شاکیان بسیار زیاد ( در همه ی شهر ها )  فقط از اصفهان پیگیر موضو هستیم تا جلوی  این کلاه بردار ها ایستادگی کنیم که زیر بار زور نریم

بارها پیشنهاد دادن مبلغ رو با ضرر بگیرید ولی ما کمتر از سو سابقه و زندان رو نمیخوایم تا برای همیشه این راه  کلاه برداری در اصفهان رو ببندیم

سایت تلیله با پیگیری های دوستان اصفهانی برای همیشه بسته شد و اگر هنوز پی پینگ این سایت بازه بخاطر اینه که شاکیان از شهرای دیگ بتونن پولشون رو پس بگیرن وگر نه ما حتی حکم فیلتر سایت رو هم گرفتیم

جدیدا سایت های قدیمی هم شروع کردن به این روش از پول گرفتن به این صورت که پول رو میگیرن و کالایی در کار نیست .. حتما شنیدید که جدیدا مالتینا کالایی تحویل نمیده (توی اینستاشون برید موس رو روی یه عکس نگه دارید  و تعداد پست های دلیت شده رو با کامنت هایی که هنوز هست مقایسه و مشاهده کنید)

سایت مالتینا با بی ادبی تمام که وقت منو 3ماه گرفته و پول من دستش بوده هیچ اطلاعاتی از Order ID امازون به من نداده و وقتی فهمیدن شکایت کردم پول رو به کیف پول من واریز کردن

فعلا من به هیچ سایت خرید از امازون اعتماد ندارم وقتی قدیمی ترین سایت داره این مدلی کار میکنه

از عزیزان تهرانی درخواست دارم اگر کالا براتون خریداری نکردن لطفا پیگیر کارتون باشید تا دوستان دیگ مال باخته نباشن در این موضوع

تجربه خرید خودتون رو اینجا بنویسید تا همه استفاده کنن شاید بتونیم جلوی از دست رفتن سرمایه مالیمون در این شرایط بد اقتصادی باشیم

من خرید از این مدل سایت هارو پیشنهاد نمیدم دوستان مگر سفارش هاتون رو برید حضوری توی دفاتر این عزیزان بزنید یا راه های قابل اعتماد تری پیدا کنید برای خرید کردن

خوشحال میشم شما هم در این مبحث شرکت کنید

ادمین محترم اگر جایی خلاف قوانین هست بگید اصلاح کنم لطفا حذف نکنید

2.jpg

1.jpg

ویرایش شده در توسط magnetic7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش خیلی ممنون از اطلاع رسانی

خودم در نظر  دارم توی جمعه سیاه گرافیک سفارش بدم از طریق ایگرد

با این وجود به شک افتادم آیا پیشنهاد میدید یا منصرف بشم ؟ داخل هم گرافیک مناسب با قیمت مناسب موجود نیست msi ایسوس گیگا که اونم با قیمتهای بالا و موجودی نامناسب دور بر msi به خاطر گارانتیش نمیرم

ایسوس هم که پول خون میگیره گیگا هم که موجودی نداره به علاوه حداقل یک میلیون اختلاف قیمت ایگرد با قیمت داخل هستش

الان با این وجود چیکار کنیم ؟

ویرایش شده در توسط Hassan.SK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده تقریبا یک ماه پیش از ایگرد سفارشی داشتم و طبق پنل کاربریم در حال حاضر داره از آمریکا به سمت ترکیه میره و طبق تجربه نهایتا تا اخر آبان باید به دستم برسه

نتیجه رسیدن و یا نرسیدن کالارو همینجا به اطلاع همه دوستان میرسونم هر چند بسیار بعید میدونم ایگرد مشکلی داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در تاریخ اول مهرماه یک دستگاه مانیتور از مالتینا سفارش دادم

در تاریخ 22 مهر ماه با من تماس گرفتن که آمازون سفارش رو کنسل کرده و 50 دلار به قیمت کالا افزوده شده و باید یک میلیون تومان دیگه بپردازم که من همون روز این مابه التفاوت را به حسابشون ریختم

در تاریخ 3 آبان ماه تیک "تحویل به آمریکا" علامت خورد و Order ID سفارش رو هم به من دادند

از سوم آبان تاکنون هیچ تغییری در وضعیت خرید بوجود نیامده و در همون مرحله تحویل به آمریکا باقیمونده و گفتن که برای ارسال به ایران بین 4 تا 8 هفته زمان میبره !

فعلأ که یک ماه و 10 روز از تاریخ ثبت سفارش من گذشته و هنوز چراغ به دست منتظریم ...  😂 ( اگر خبری شد همینجا به اطلاع دوستان میرسونم)

فقط میتونم بگم که تحویل یک ماهه رو که در سایتشون تبلیغ میکنند به فراموشی بسپارید ( باید حداقل روی دو ماه حساب باز کنید ! )

ویرایش شده در توسط saeedx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

با این وجود به شک افتادم آیا پیشنهاد میدید یا منصرف بشم ؟ داخل هم گرافیک مناسب با قیمت مناسب موجود نیست msi ایسوس گیگا که اونم با قیمتهای بالا و موجودی نامناسب دور بر msi به خاطر گارانتیش نمیرم

ایسوس هم که پول خون میگیره گیگا هم که موجودی نداره به علاوه حداقل یک میلیون اختلاف قیمت ایگرد با قیمت داخل هستش

بنظرم اینکارو نکنید تجربه دوستان دوباره تجربه نکنید.

یک نفر معتمد از آشنایان که قصد سفر به دوبی داره گزینه خوبی هست راحت و بی دردسرخرید حضوری انجام بده براتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب که شما اشنا داشتید پولتونو ندادن

اونی که اشنا نداره هم حتما تو دکان فتا چند تا حرف و تیکه و زخم زبونم میخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

بنظرم اینکارو نکنید تجربه دوستان دوباره تجربه نکنید.

یک نفر معتمد از آشنایان که قصد سفر به دوبی داره گزینه خوبی هست راحت و بی دردسرخرید حضوری انجام بده براتون.

مسئله اینجاست اگه آشنای دوبی بود الان تا حالا گرافیک گرفته بودم سریعتر و مطمئنتر به دستم میرسید و حتی حاضر بودم کارمزد سایت واسطه به اشنا بدم گارانتی بین المللی هم دستم بود اگه مشکلی پیش میومد بازم همونجوری ارسال میکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من از ایگرد خاطره ی خوبی دارم و همیشه سر قولشون بودن .. به نظرم بازم حضوری اگر میتونی برو پیششون یا اینستاشونو چک کن نظر بقیه رو ببین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

من در تاریخ اول مهرماه یک دستگاه مانیتور از مالتینا سفارش دادم

در تاریخ 22 مهر ماه با من تماس گرفتن که آمازون سفارش رو کنسل کرده و 50 دلار به قیمت کالا افزوده شده و باید یک میلیون تومان دیگه بپردازم که من همون روز این مابه التفاوت را به حسابشون ریختم

در تاریخ 3 آبان ماه تیک "تحویل به آمریکا" علامت خورد و Order ID سفارش رو هم به من دادند

از سوم آبان تاکنون هیچ تغییری در وضعیت خرید بوجود نیامده و در همون مرحله تحویل به آمریکا باقیمونده و گفتن که برای ارسال به ایران بین 4 تا 8 هفته زمان میبره !

فعلأ که یک ماه و 10 روز از تاریخ ثبت سفارش من گذشته و هنوز چراغ به دست منتظریم ...  1f602.png ( اگر خبری شد همینجا به اطلاع دوستان میرسونم)

فقط میتونم بگم که تحویل یک ماهه رو که در سایتشون تبلیغ میکنند به فراموشی بسپارید ( باید حداقل روی دو ماه حساب باز کنید ! )

به نظرم دوست عزیز از ای نماد شکایت کن تا سریع تر جواب بگیری اگرم میتونی حضوری برو دفترشون و مطمعن شو .. من فک نمیکنم که خریدی در کار باشه فعلا .. نظرات بسیار منفی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@magnetic7/

با توجه به اینکه  Order ID  سفارش رو به من داده اند و من در خود سایت آمازون چک کردم و این سفارش رو آمازون تأیید کرده که تحویل آمریکا داده لذا الان فقط بحث ارسال به ایران هست که پشتیبانی مالتینا به من میگه 4 تا 8 هفته زمان میبره تا به ایران تحویل داده بشه  ( چون روش ارسال با پست عادی رو  من انتخاب کرده بودم )

لذا فکر نمیکنم که کلاهبرداری در کار بوده باشه ...

اگر تا اول آذرماه به ایران ارسال نشد اونوقته که دیگه باید نگران بشم .... فعلأ که منتظرم

ویرایش شده در توسط saeedx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت پشتیبانی امازون قید شده اگر کالا بعد از 30 روز تحویل خریدار در امریکا نشه خرید به طور اتوماتیک کنسل میشه

ولی این مالتینا نمیدونم چکار میکنه در سفارشاتی که بعد از 30 روز که از خرید گذشته و تحویل دفتر شون در امریکا نشده باز هم میگه نمیشه کنسل کرد  عجیبه ! بزور که نمیخاییم از فروشنده جنس بخریم  کنسل کن بره اصلا شاید فروشنده نمیخاد بفروشه ... میگن نمیشه کنسل کرد ... order id هم میگن تا سفارش تحویل دفتر امریکا نشه نمیدیم  ! 

یاد اون کلاهبردا فروم همسایه افتادم که همین طور سفارش گرفت میلیاردی ... با پول سفارش دهنده ها عشق حال کرد با پول مردم کار کرد تجارت کرد رفت بالا وضعش خوب شد  اخرشم پول سفارش دهنده ها خورد رفت  الانم کلی شاکی دنبالشن . قانون کشور هم .......

میگم نکنه اینا هم پول مردم نگه میدارن باهاش تجارت میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همیشه میگم ...

وقتی که دبی دو قدیمی ماست ! چه کاریه که ادم بخواد یه جنسی رو از امریکا هزارن کیلومتر اونروتر بخره ؟! تازه اونم اصلا علوم نیس کی برسه بدستش !!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی کو گوش شنوا ... من خودم بشخصه باز ها بوده به کاربرانی که قصد تهیه قطعه ای داشتن پیشنهاد بدم /  همون قطعه رو حداقل طی یک هفته از دبی با هزینه کمتر از اموزون واسشون تهیه کنم ولی .....

کلا ما ایرانی ها همه چیزمون فرقه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

@magnetic7/

با توجه به اینکه  Order ID  سفارش رو به من داده اند و من در خود سایت آمازون چک کردم و این سفارش رو آمازون تأیید کرده که تحویل آمریکا داده لذا الان فقط بحث ارسال به ایران هست که پشتیبانی مالتینا به من میگه 4 تا 8 هفته زمان میبره تا به ایران تحویل داده بشه  ( چون روش ارسال با پست عادی رو  من انتخاب کرده بودم )

لذا فکر نمیکنم که کلاهبرداری در کار بوده باشه ...

اگر تا اول آذرماه به ایران ارسال نشد اونوقته که دیگه باید نگران بشم .... فعلأ که منتظرم

امیدوارم بلایی که سر من و خیلی از عزیزان دیگ امد سر شما نیاد .. و به کالاتون برسید به منم زیاد گفتن 8 هفته .. تاریخ خرید رو میتونید ببینید ..

در 29 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

در قسمت پشتیبانی امازون قید شده اگر کالا بعد از 30 روز تحویل خریدار در امریکا نشه خرید به طور اتوماتیک کنسل میشه

ولی این مالتینا نمیدونم چکار میکنه در سفارشاتی که بعد از 30 روز که از خرید گذشته و تحویل دفتر شون در امریکا نشده باز هم میگه نمیشه کنسل کرد  عجیبه ! بزور که نمیخاییم از فروشنده جنس بخریم  کنسل کن بره اصلا شاید فروشنده نمیخاد بفروشه ... میگن نمیشه کنسل کرد ... order id هم میگن تا سفارش تحویل دفتر امریکا نشه نمیدیم  ! 

یاد اون کلاهبردا فروم همسایه افتادم که همین طور سفارش گرفت میلیاردی ... با پول سفارش دهنده ها عشق حال کرد با پول مردم کار کرد تجارت کرد رفت بالا وضعش خوب شد  اخرشم پول سفارش دهنده ها خورد رفت  الانم کلی شاکی دنبالشن . قانون کشور هم .......

میگم نکنه اینا هم پول مردم نگه میدارن باهاش تجارت میکنن

والا سایت تلیله هم همچین جریانی پیش امد ولی نمیدونستن گیر ما اصفهانیا افتادن سریع حکم جلب گرفتیم ازشون

در 17 دقیقه قبل، invoker گفته است :

من همیشه میگم ...

وقتی که دبی دو قدیمی ماست ! چه کاریه که ادم بخواد یه جنسی رو از امریکا هزارن کیلومتر اونروتر بخره ؟! تازه اونم اصلا علوم نیس کی برسه بدستش !!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی کو گوش شنوا ... من خودم بشخصه باز ها بوده به کاربرانی که قصد تهیه قطعه ای داشتن پیشنهاد بدم /  همون قطعه رو حداقل طی یک هفته از دبی با هزینه کمتر از اموزون واسشون تهیه کنم ولی .....

کلا ما ایرانی ها همه چیزمون فرقه !

اخه بعضی کالا ها دبی نیست یا قیمتش خییییلی زیاد میشه .. و بعدشم چطور از دبی بخریم ؟ بازم همین سایتای واسطه ای هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

امیدوارم بلایی که سر من و خیلی از عزیزان دیگ امد سر شما نیاد .. و به کالاتون برسید به منم زیاد گفتن 8 هفته .. تاریخ خرید رو میتونید ببینید ..

والا سایت تلیله هم همچین جریانی پیش امد ولی نمیدونستن گیر ما اصفهانیا افتادن سریع حکم جلب گرفتیم ازشون

اخه بعضی کالا ها دبی نیست یا قیمتش خییییلی زیاد میشه .. و بعدشم چطور از دبی بخریم ؟ بازم همین سایتای واسطه ای هستن

شما چی میخوایی که پیدا نمیشه !؟ الان که نرخ درهم خوب شده ! و شدیدا" خرید از دبی منطقی تر و ارزشمند تر از امازون و ... است !

---------------------------------------------------------------------------------------------------

کاری نداره عینه همین الان که تاپیک زدی / یه تاپیک میزنی به این اعنوان ( کی میتونه واسم از دبی این اقلام رو بخره ! )

مثلا  الان منطقه ما ( لارستان ) تو هرکجا که فکر کنی تاجر داره از بندر عباس بگیر تا شیراز و طهران و ...

از کویت و قطر و عمان دبی و ابوظبی تا ...چین / ترکیه / اروپا و ...  یه شهر یه  وجب خاک /  ولی کل مردمش تاجر هستن !

------------------------------------------------------------------------------------

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

دوستان سایت هایی که میشه ازشون سفارش امارات گرفت کدوما هستن؟

جناب سايت زياده .

بنده 5 ماه پيش مي خواستم يه كالا وارد كنم وزنشم سنگين بود . كلي تحقيق كردم

اولاً نماد الكترونيكي يه چيز فانتزي هست . در واقع نظارتي نيست و وقتي از شما كلاهبرداري ميشه اونوقت مي تونيد شكايت كنيد و اون كش و قوس هاي بعدي كه داره.

بنده اسم هيچ سايتي را نميارم فقط به موارد زير دقت كنيد

يكي از اين سايت ها كه اداي چندين ساله داره، فيلتر شده

يكي ديگه كلا تماس با ما سايتش تماس با ناكجا آباد است و هيچ پيغامي را جواب نميده . حالا چه برسه سفارش بدين

يكي ديگه سفارش مي گيره و هيچ طريقي نمي توني از طرف بفهمي كه سفارش در چه مرحله است. اصلا خريد زده نزده !

يكي ديگه قيمت را از سر گردنه هم رد كرده و تا جايي كه راه داره مي اندازه به مشتري

2 تا سايت هستند كه به نظر خوب كار ميكنند كه باز هم اسم نمي برم .

يكيشون كه من باهاش فقط مكاتبه داشتم نه خريد،  راضي بودم منتها فقط از تركيه وارد مي كنه . كالايي مي خواستم كه، سنگين بود و اگه ضربه ميخورد فايده نداشت. سفارش را قبول كرد و پول را واريز كردم چند ساعت بعد پيغام دادم كه اين كالا نبايد ضربه بخوره چون شيشه اي هست . و گفتند كه ما به دليل روش حمل نمي تونيم اين كالا را بياريم و امكان داره ضربه بخوره و فرداش مبلغ تماماً به حسابم مرجوع شد. در كل ميخوام بگم كه اگر مي خواستن بپيچونن ، كاري نداشت واسشون

در هر حال به نظر بنده اين 2 كار بهتره، باز خودتون مي دونيد

يا اينكه خودتون به صورت مسافري وارد كنيد يا از دوستان و اقوام كه مسافر هستند.

يا از داخل اين فروم يا هر فرومي ديگه كه طرف رنك معامله بالا داره و مي تونه وارد كنه.

مورد بعد هم اون سايت امارتي يا تركيه اي  هست كه مي خواين ازش خريد كنيد. حتما قبل از خريد ايميل بزنيد و از موجودي كالا اطمينان حاصل كنيد .فقط سايت هاي تركيه اي يا خيلي دير جواب ميدن يا اصلا جواب نميدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

جناب سايت زياده .

يا اينكه خودتون به صورت مسافري وارد كنيد يا از دوستان و اقوام كه مسافر هستند.

يا از داخل اين فروم يا هر فرومي ديگه كه طرف رنك معامله بالا داره و مي تونه وارد كنه.

سلام امکانش باشه اون سایتهایی که گفتید برام توی خصوصی ارسال کنید

متشکرم

مطلب دوم اینکه توی pt یک از همین کاربران رنک بالا کلاهبرداری فراوانی کرد دلیل اینکه اونجا اصلا فعالیتی ندارم به همین دلیل بود تازه ثبت نام کرده بودم و هروز تاپیکهای کلاهبرداری میدیدم 

پس رنک بالا دلیل بر قابل اعتماد بودن نیست 

در 10 ساعت قبل، invoker گفته است :

شما چی میخوایی که پیدا نمیشه !؟ الان که نرخ درهم خوب شده ! و شدیدا" خرید از دبی منطقی تر و ارزشمند تر از امازون و ... است !

---------------------------------------------------------------------------------------------------

کاری نداره عینه همین الان که تاپیک زدی / یه تاپیک میزنی به این اعنوان ( کی میتونه واسم از دبی این اقلام رو بخره ! )

مثلا  الان منطقه ما ( لارستان ) تو هرکجا که فکر کنی تاجر داره از بندر عباس بگیر تا شیراز و طهران و ...

از کویت و قطر و عمان دبی و ابوظبی تا ...چین / ترکیه / اروپا و ...  یه شهر یه  وجب خاک /  ولی کل مردمش تاجر هستن !

------------------------------------------------------------------------------------

مسئله اینجاست باید ادم مطمئن پیدا کنی که نمیشه چند میلیون بدی دستش اونم دستت به هیچ جا بند نیست 

منطقه شما هم فرق میکنه همه به اونجا دسترسی ندارن

قطعات کامپیوتر هم شنیدم ترکیه گرونه و گرنه خودم حضوری میرفتم میگرفتم با پولی هم که به واسطه یا گارانتی میدادم دو روز صفا میکردم هوا هم عوض میشد

حالا سایت ترکیه میشناسین قیمت خوب بده لینک بدید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سال پیش از ایگرد خرید داشتم. دو تا رم خریدم از آمازون که از تاریخ سفارشم توی سایت بعد از 35 روز به دستم رسید. البته داخل ایرانش فقط 8-9 روز طول کشید. از بس که شرکت پست براش مهمه که کالا به موقع برسه...

علاوه بر این ایگرد پشتیبانی خوبی داشتن. هر موقع پیام دادم با کمال احترام جواب دادن.

اما خریدی که من داشتم آف خورده بود. یعنی جوری حساب میشد که اگر داخل ایران بود قیمتش نهایتا 100 تومن بالا یا پایین میبود. در غیر این صورت اگر آف نداشت ترجیح می دادم از جایی نزدیک تر مثل دبی یا ترکیه خرید کنم. اگر قصد خرید دارین از بلک فرای دی استفاده کنید. ترکیه یا دبی هم که نزدیکه. میتونید با پول واسطه یه سفر برید به جاش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، mhmsanei گفته است :

من سال پیش از ایگرد خرید داشتم. دو تا رم خریدم از آمازون که از تاریخ سفارشم توی سایت بعد از 35 روز به دستم رسید. البته داخل ایرانش فقط 8-9 روز طول کشید. از بس که شرکت پست براش مهمه که کالا به موقع برسه...

علاوه بر این ایگرد پشتیبانی خوبی داشتن. هر موقع پیام دادم با کمال احترام جواب دادن.

اما خریدی که من داشتم آف خورده بود. یعنی جوری حساب میشد که اگر داخل ایران بود قیمتش نهایتا 100 تومن بالا یا پایین میبود. در غیر این صورت اگر آف نداشت ترجیح می دادم از جایی نزدیک تر مثل دبی یا ترکیه خرید کنم. اگر قصد خرید دارین از بلک فرای دی استفاده کنید. ترکیه یا دبی هم که نزدیکه. میتونید با پول واسطه یه سفر برید به جاش

ترکیه قیمتهاش چطوره ؟ شنیدم گرونتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام امکانش باشه اون سایتهایی که گفتید برام توی خصوصی ارسال کنید

متشکرم

مطلب دوم اینکه توی pt یک از همین کاربران رنک بالا کلاهبرداری فراوانی کرد دلیل اینکه اونجا اصلا فعالیتی ندارم به همین دلیل بود تازه ثبت نام کرده بودم و هروز تاپیکهای کلاهبرداری میدیدم 

پس رنک بالا دلیل بر قابل اعتماد بودن نیست 

مسئله اینجاست باید ادم مطمئن پیدا کنی که نمیشه چند میلیون بدی دستش اونم دستت به هیچ جا بند نیست 

منطقه شما هم فرق میکنه همه به اونجا دسترسی ندارن

قطعات کامپیوتر هم شنیدم ترکیه گرونه و گرنه خودم حضوری میرفتم میگرفتم با پولی هم که به واسطه یا گارانتی میدادم دو روز صفا میکردم هوا هم عوض میشد

حالا سایت ترکیه میشناسین قیمت خوب بده لینک بدید 

بنده هم نوشتم اون دو تا كار بهتره. دليل اينكه نوشتم از كسي كه رنك بالا داره خريد كنيد چون مي تونيد فيدبك كاربران را ببينيد ولي در مورد سايت ها فيدبكي جز چند تاپيك وجود نداره . خيلي از كساني هم كه از اين سايت ها هم خريد مي كنند . نمايين داخل فروم  فيدبك بگذارند چون اصلا نمي دونند فروم چي هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ترکیه قیمتهاش چطوره ؟ شنیدم گرونتره

نسبت به آمازون كه خيلي ارزونتر درمياد . نسبت به دبي بستگي به طرفش داره ولي در بيشتر مواقع اروزنتر درمياد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، ApocalypseNow گفته است :

نسبت به آمازون كه خيلي ارزونتر درمياد . نسبت به دبي بستگي به طرفش داره ولي در بيشتر مواقع اروزنتر درمياد .

سایتی چیزی سراغ قیمتهاشو ببینم ؟ واسه کارت گرافیک میخوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سایتی چیزی سراغ قیمتهاشو ببینم ؟ واسه کارت گرافیک میخوام

كلا همه سايت هايي كه در اين باب خدمات ميدن يك محاسبه گر تو سايتشون دارند كه با وارد كردن اطلاعات بهتون قيمت ميده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

كلا همه سايت هايي كه در اين باب خدمات ميدن يك محاسبه گر تو سايتشون دارند كه با وارد كردن اطلاعات بهتون قيمت ميده

منظورم سایت ترکیه ای هستش که قیمتهاش و موجودیشو ببینم مناسب بود شخصا میرم خرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست