پست‌های پیشنهادی

سلام

یه برنامه برای اندرولت نیاز دارم و نمیخوام از طریق درایور انجام بدم چون کرش میکنه اگه ممکنه اپلودش کنید اینجا

دوستان @HeX @big VULTURE @ASTS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 38 دقیقه قبل، HeX گفته است :

بسیار عالی 

توضیح خاصی هست؟ و اینکه احتمال کرش با این روش محدود به درایوره باز؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، mَd گفته است :

بسیار عالی 

توضیح خاصی هست؟ و اینکه احتمال کرش با این روش محدود به درایوره باز؟

نه دیگه.

نرم افزار رو ران کنید و ولتاژ ها و کلاک ها و دور فن رو تنظیم و ذخیره کنید. هروقت نیاز داشتید نرم افزار رو باز کنید و پروفایلی که چیدید رو بارگذاری و اعمال کنید.

هر کارتی معمولا محدودیتی در کم کردن ولتاژ داره که خودتون میتونید به تجربه بدست بیارید و معمولا خطرات اورکلاک و اورولت رو هم نداره. نهایت کرش و یا بلک اسکرین داره که با یک ری استارت برطرف میشه.

نکته اینکه این نرم افزار تنظیماتش به نحوی هست که به درایور اولویت داره پس در صورتی که برای دفعات بعدی اجرا نشه ممکن هست با تنظیمات اولیه خود درایور نتایج کمی ضعیف تر از حد معمول باشه. حتی با ریست کردن تنظیمات این اتفاق میافته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، HeX گفته است :

کته اینکه این نرم افزار تنظیماتش به نحوی هست که به درایور اولویت داره پس در صورتی که برای دفعات بعدی اجرا نشه ممکن هست با تنظیمات اولیه خود درایور نتایج کمی ضعیف تر از حد معمول باشه. حتی با ریست کردن تنظیمات این اتفاق میافته.

بعد از اعمال یه فایل node.exe حدود 30 درصد مصرف سیپیو باز میکنه 

چرا باید همچین اتفاقی رخ بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود اگر کارتت vega هست overdriventools بریز ولی اگر سری پولاریس هستی همون msi after burner هم کفایت می کنه بستگی به شانست چیپ اندرولت میشه ولی معمولا 100 میلی ولت برای اکثر چیپ ها شدنیه و بالاتر از اون بستگی به شانست داره بهترین عملکرد هر 2 چیپ وگا 10 و پولاریس طبق تست هایی که خودم کردم معمولا در رنج ولتاژ 1050 میلی ولت هست هم چیپ خنک می مونه هم مصرفش خیلی معقول تر میشه البته چیپ های خاص هستن که شاید کارت با زیر 1000 میلی ولت هم راه میفته ولی خیلی کم دیدم  انشالا که یه اندرولت حسابی بشه و به قولی silicon lottery رو برنده شده باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، mَd گفته است :

بعد از اعمال یه فایل node.exe حدود 30 درصد مصرف سیپیو باز میکنه 

چرا باید همچین اتفاقی رخ بده؟

نمیدونم دقیقا چی هست! من میبندم از تو سربرگ جزئیات تسک منیجر و هیچ اتفاقی هم نمیافته. البته حدود 15 درصد لود میندازه روی پردازنده من.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، HeX گفته است :

نمیدونم دقیقا چی هست! من میبندم از تو سربرگ جزئیات تسک منیجر و هیچ اتفاقی هم نمیافته. البته حدود 15 درصد لود میندازه روی پردازنده من.

مشخصات سیستمون چیه؟

منم نمیدونم انتیویروسمم چون نت نیست نمیتونه بررسی کنه 

میترسم ماینی چیزی اجرا بشه رو سیستم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، mَd گفته است :

مشخصات سیستمون چیه؟

منم نمیدونم انتیویروسمم چون نت نیست نمیتونه بررسی کنه 

میترسم ماینی چیزی اجرا بشه رو سیستم 

من دفندر ویندوزم ران و بروز بود و گیر نداد به این فایل ولی به هر حال چون پروسس انداخته بود منم میبندمش.

پردازنده ام رایزن 1600 در فرکانس 4100 و SMT خاموش و رم هم 16 گیگ 3200 و تاخیر 16 هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست