رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

زمان ارسال (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز لیونی

قصد دارم تجربه خرید خودم رو از سایت مالتینا با شما به اشتراک بزارم تا شاید شما اشتباهی که من کردم رو تکرار نکنید. سعی میکنم متن رو زیاد طولانیش نکنم.

۱. در تاریخ 9 آبان دو قلم کالای کارت گرافیک و کابل رو که در تصویر زیر مشخصه از مالتینا خریدم

Date.thumb.JPG.966b75b3021f4e9f4141675e09d031da.JPG

۲. در تاریخ ۲ آذر یعنی بعد از ۲۳ روز کارت گرافیک به دفتر مالتینا در آمریکا میرسه

1.thumb.png.56b1875f6c474f84c2dad3fc7e006684.png

۳. در ۸ آذر کارت گرافیک به دفتر ایران ارسال میشه (هنوز خبری از کابل نیست)

2.thumb.png.ee7b1ac2b49eda876bdb9f6aff77f1ae.png

۴. در تاریخ ۲۳ آذر یعنی بعد از ۴۴ روز کارت گرافیک تحویل دفتر مالتینا در ایران میشه (بعد از ۱ ماه و نیم خبری از کابل نبود. اینجا بود که با مالتینا تماس گرفتم و گفتن که آمازون هنوز کابلو به دفتر آمریکا ارسال نکرده  و به محض اینکه به دفتر آمریکا برسه ارسال میکنن به ایران که حدود ۱ تا ۲ ماه دیگه طول میکشه.)

3.thumb.png.a28c7a5f6ab1e198302c7177078f87cf.png

۵. در تاریخ ۱ دی مالتینا قوانین فضا و زمان  رو نقض میکنه و کابلی که قرار بود در ۱ تا ۲  ماه به دفتر ایران ارسال شه در ۸ روز به دفتر مالتینا در ایران میرسه. :)\

4.thumb.png.4cec3550de0d1140530bcfb77b217bf9.png

۶. بعد از دو ماه انتظار بالاخره کارت گرافیک و کابل تحویل پست میشه و یک روز بعدش به دست بنده میرسه

5.thumb.png.f089df348ee50ff679b7aff5dbb9ac93.png

نایلون و فوم دوره کارتونو باز کردم و با کمال ناباوری با این صحنه مواجه شدم

4.thumb.JPG.0384eea501ef6d5bc6ba9f08aca1a4b4.JPG

1.thumb.JPG.f16f4725ab6a24e6fe364dc119fe30e2.JPG

2.thumb.JPG.80da7342af5093b478e47cbca59622a1.JPG

بله دوستان عزیز مالتینایی به جای rtx 2060 super  کارت gtx 960 به مشتریشون قالب میکنن اونم مدل widewing که ساخت یکی از زیرزمینای چینه و حداگثر قیمتش ۳۰-۴۰ دلاره. با مالتینا تماس گرفتم و قضیه رو براشون توضیح دادم گفت از کارت یه عکس بگیرین و تیکت بزنین و بعد از اینکه گفتم ازشون شکایت میکنم با کمال پررویی تلفن رو روم قطع کرد. تیکت زدم و بعد از ۲ ساعت باهام تماس گرفتن و بعد چند دقیقه معذرت خواهی (بخوانید زبون چربی و ماس مالی) گفت که این کارت ماله یه مشتری دیگه هست و اشتباهی برای شما ارسال شده (rtx 2060  رو چطوری با gtx 960 اشتباه گرفتن خدا میدونه) و کارت من هنوز به دفتر ایران نرسیده و حداقل یابد ۱۵ روز دیگه صبر کنم و باید کارت اشتباهی رو براشون پست کنم :(

این اولین و آخرین خریدم از مالتینا بوده و به دوستان پیشنهاد میکنم در صورتی که برای اعصاب و روان خودتون ارزش قايلین دور خرید از این سایت رو خط بکشین.

ویرایش شده در توسط WeedFeeder
سایز فونت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود دوست عزیز ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتین حقیقتش ناراحت میشم می بینم کلی ادم که دوست داشتن سری سوپر بخرن به دلیل بی عرضگی وارد کننده ها مجبور شدن به صورت تکی بخرن اونم از امازون هنوز کارت شما با اون هزینه گزاف تحویلتون نشده ولی در ایران موجودش کردن با گارانتی و قیمت نزدیک به همون سفارش از امریکا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زمان ارسال (ویرایش شده)

من چندین بار به دوستانی که قصد خرید از سایت های واسطه داشتن / گوشزد کردم که چه نیازی هست ادم بخواد از هزاران کیلومتر اون / ورتر جنس بخره

وقتی که تمام این اجناس رو حداقل 10 روزه میتونه از امارات تهیه کنه ! اونم 100% تضمینی ...

ولی کو گوش شنوا !
---------------

و جالب تراینکه طرف به چنین سایت های اعتماد میکنه ولی به کسی که طرف مقابلشو لااقل میشناسه نه !

و حتی نه تنها بابتش هزینه کمتری نکرده ! بلکه پولشو مفت نابود کرده رفته .....

اینم اضافه کنم که / این واسطه ها اصلا دفتری هم در امریکا ندارن همش کشکه !

------------------------------------------------------------

همش کشکه همش سر این و اون کلا گذاشتنه !

ویرایش شده در توسط invoker

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتین حقیقتش ناراحت میشم می بینم کلی ادم که دوست داشتن سری سوپر بخرن به دلیل بی عرضگی وارد کننده ها مجبور شدن به صورت تکی بخرن اونم از امازون هنوز کارت شما با اون هزینه گزاف تحویلتون نشده ولی در ایران موجودش کردن با گارانتی و قیمت نزدیک به همون سفارش از امریکا

از این میسوزم که چقد انتظار عرضه سری super تو ایرانو کشیدم ولی یه هفته بعده اینکه پولمو دادم مالیتا (انداختم تو سطل آشغال) با قیمت نزدیک به مبلغی که پرداخت کردم موجود شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که با این قضایا آشنایی دارن اگر کالا به دستم نرسه بهترین راه واسه پیگیریش چیه؟ میشه ازشون شکایت کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الله اکبر |:

واقعا حرفی برای گفتن ندارم ... حالا واقعا 2060s رو میفرستن براتون؟؟؟

یه خطای واقعا سهوی بوده یا یه خطای واقعا عمدی؟

خواهش میکنم در جریان بزارید مارو حتما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

الله اکبر |:

واقعا حرفی برای گفتن ندارم ... حالا واقعا 2060s رو میفرستن براتون؟؟؟

یه خطای واقعا سهوی بوده یا یه خطای واقعا عمدی؟

خواهش میکنم در جریان بزارید مارو حتما

به گفته خودشون مقصر کسی بوده که بسته بندی رو انجام داده و کارت ماله شخص دیگه ای هستش . جالب اینه که کارت gtx 960  با اسم widewing هست و فقط کافیه سرچش کنین تا ببینین چه آشغالیه. (معلوم نیست اینو به کی قالب میکنن).

در صورت دریافت کارت حتما تاپیک رو آپدیت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار ناراحت شدم از این اتفاق دوست عزیز

ولی با یک نگاه ساده میشه متوجه شد که خود خریدار هم باید توجه داشته باشه.

بیشترین مواردی که پیش اومده دقیقا واسه قیمت کمتر هست.

درسته که بازار ایران کلا هیچ چیز خوش قیمتی نداره ولی بدترین چیزی که رواج پیدا کرده اینه که دنبال ارزون خریدنیم

مثال اگر یه جنسی ارزون باشه نمیخریم و برچسب مشکل دار بودن رو بهش میزنیم.

اگر یه چیزی گرون باشه پیش خودمون میگیم خوب صبر میکنیم ارزون بشه.

همیشه دنبال ارزون و ارزونتر خریدن هستیم و با تبلیغات این واسطه ها معلومه که این اتفاقها هم میفته.

دفتر امریکا دفتر ترکیه دفتر امارات اینا همش دروغی بیش نیست. سوال اینجاست واسه فعالیت این دفترها به اصطلاح در کشورهای دیگه آیا ادرسی دارن و ثبت شده هست؟ قطعا جواب خیر هست.

همین الان خرید از سایتهای داخلی که جنس رو دارن با هزار مشکل مواجهه هست من موندم چطور میشه به سیستمی اعتماد کرد که هنوز نمیتونن قیمت تمام شده  رو اعلام کنند.

اون مبلغ اضافه رو هم که ازتون میگیرن به خاطر اینکه اینا نمیتونن تا وارد صفحه اصلی پرداخت نشن قیمت تمام شده رو بشما اعلام کنند و این قیمت اولیه اس که خریدار رو طمعه کار میکنه و وقتی شما خریدتون رو انجام دادید دیگه کاری نمیتونید بکنید بجز باید پول اضافه دادن.

نکته مهمتر اینه که قبل از اینکه از اینجور سایتها خرید کنید بهتره قوانینشونو بخونید.

بنطرم دوست عزیز خودتون رو به دردسر نندازید ببینید اگر میتونید کنسل کنید و کارت رو از بازار داخل تهیه کنید وگرنه بهتون قول میدم حداقل بازم یکی دو ماهه دیگه باید صبر کنید تا کارت بدستتدن برسه و این ارسال 15 روز کاری فریبی بیش نیست.

چون شما برید نگاه کنید خود امازون واسه ارسال پرایم هزینه بیشتری میگیره از خریدار ولی این سایتها هیچ هزینه ای دریافت نمیکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، marisaba گفته است :

بنطرم دوست عزیز خودتون رو به دردسر نندازید ببینید اگر میتونید کنسل کنید و کارت رو از بازار داخل تهیه کنید وگرنه بهتون قول میدم حداقل بازم یکی دو ماهه دیگه باید صبر کنید تا کارت بدستتدن برسه و این ارسال 15 روز کاری فریبی بیش نیست.

درخواست کنسل دادم و گفتن ممکن نیست چون کالا خریداری شده. الان هم تیکت زدم که orderid کارت رو برام بفرستن تا حداقل مطمئن شم که از آمازون همچین چیزی رو خریدن و تموم مکالمه هایی که باهاشون داشتم رو ضبط کردم شاید بعدا لازم بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز یک سوال دارم. وزن بسته بندی که پست اعلام کرده چقدر بوده؟

وزن بسته بندی که سایت آمازون یا مالتینا اعلام کرده چقدر بوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، WeedFeeder گفته است :

درخواست کنسل دادم و گفتن ممکن نیست چون کالا خریداری شده. الان هم تیکت زدم که orderid کارت رو برام بفرستن تا حداقل مطمئن شم که از آمازون همچین چیزی رو خریدن و تموم مکالمه هایی که باهاشون داشتم رو ضبط کردم شاید بعدا لازم بشه.

دوست عزیز کالا که حتما به دستتون میرسه اینکه کی باشه خدا میدونه حقیقتش عکس باز شده کارتون شما رو دیدم یک لحظه یاد اسکمرهای حرفه ای ebay افتادم 100 رحمت به 40 دزد بغداد حداقل این تاپیک شما عبرتی میشه برای خیلی از دوستان که دیگه فکر مالتینا رو از سرشون بیرون کنن شما هم بهتر هست با ارامش پیش بری و مستندات رو نگه داری که اگر خواستن زیر ابی برن کار بکشه به پلیس فتا و شکایت از e namad

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

شما هم همونی به فکرت خورده که به فکر من خورده بود در اصل مالتینا کلاه سرش رفته و فروشنده جنس پول 2060 گرفته و 960 داده😂

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، WeedFeeder گفته است :

دوست عزیز مالتینا و هیچکدوم از این سایتها اطلاعات خرید رو بشما نمیگن.

فقط با یه اپدیت الکی تو سایت خودشون میگن که اره واسه شما انجام شده و مشتری رو  با این چیزها سرگرم میکنن.حداقل کاری که میتونن بکنن میتونن یه عکس بدن از جنس وقتی که به ادرس امریکا میرسه.فکر نکنم کار سخت و زمان بری باشه.واتس اپ تلگرام ایمیل رو همه دارن.

در کل امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه وگرنه با شکایت هم شما بجایی نمیرسید در نهایت میگن باید صبر کنید و برمیگردید سر خونه اولتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منم 2 تا موس سفارش دادم  و امروز بلاخره رسید بعد 37 روزی

و مشکلی نداشتم با کالا 

ولی اینکه از کدام فروشنده آمازون سفارش دادید مهم هستش  ( من از امازون پرایم سفارش دادم چون بار اولم بود و پیشنهاد کرده بودند که پرایم باشه + چون میشه کالا رو پس فرستاد )

چون توی Ebay  و امازون زیاد اسکمر هست و سر یوتیوبر هایی که سابسکرایبشون هستم آمده و بجای  2080 ti  یه نسخه و کیس دیگه ای ارسال شده بود 

یه سوال : هزینه بیمه کالا رو پرداخت کرده بودید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

وزن کارت گرافیک با جعبه و متعلقات ۱.۸ کیلوگرمه و وزن جعبه ای که پست آورده ۹۵۰ گرم زده روش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

شما هم همونی به فکرت خورده که به فکر من خورده بود در اصل مالتینا کلاه سرش رفته و فروشنده جنس پول 2060 گرفته و 960 داده😂

اولین چیزی که به فکر خودم رسید همین بود و یاد یوتیوبرایی افتادم که از ebay و آمازون جنس میگرفتن و اسکم میشدن 🙄

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

ولی اینکه از کدام فروشنده آمازون سفارش دادید مهم هستش  ( من از امازون پرایم سفارش دادم چون بار اولم بود و پیشنهاد کرده بودند که پرایم باشه + چون میشه کالا رو پس فرستاد )

یه سوال : هزینه بیمه کالا رو پرداخت کرده بودید ؟

انتخاب فروشنده آمازون که به عهده مالتینا هست و من نمیتونم دخالتی بکنم. هزینه گارانتی هم متاسفانه پرداخت کردم (۳۸۰ تومن)!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، WeedFeeder گفته است :

اولین چیزی که به فکر خودم رسید همین بود و یاد یوتیوبرایی افتادم که از ebay و آمازون جنس میگرفتن و اسکم میشدن 1f644.png

احتمال قوی همین هست ولی به شما مربوط نمیشه اینا سوبله چوبله کارمزد می گیرن و چک کردن اینکه فروشنده معتبر باشه با ایناست نه شما پس خیلی نگران نباشید فقط اینکه وقتتون هدر رفته رو کاریش نمیشه کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا اینکه خود مالتینا فروشنده ذو بخاطر قیمت کمتر عوض کرده باشه زیاده. چون هیچ مدرکی رو بشما ارائه نمیکنن که اصلا از امازون خرید کردن یا خیر.

اکبند بودن یا استفاده شده رو هم شما متوجه نمی شید چون بقول خودشون کالا باز میشه و چک میشه ک درست باشه یا نه و حالا جالب اینجاست اگر باز شده و چک شده چجوری اشتباهه شده و بازم اشتباه فرستادن واسه شما؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر دوستان

تشکر از استارتر بابت اطلاع رسانی

یه مدته که این جور سایت ها هم خبر های خوبی ازشون شنیده نمیشه و یه جورایی چون اسمی در کردن دارن دیگه زیر آبی میرن و مالتینا هم که هر روز یه تاپیک براش زده میشه؟!

طبق توصیه دوستان فکر کنم سایت ایگرد از بقیه تا الآن بهتر بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، WeedFeeder گفته است :

انتخاب فروشنده آمازون که به عهده مالتینا هست و من نمیتونم دخالتی بکنم. هزینه گارانتی هم متاسفانه پرداخت کردم (۳۸۰ تومن)!

منم اگر پول اکسپرس + بیمه نمیدادم  

استرس اینو داشتم یه کالای داغون یا مشکلی مشابه شما رو پیدا میکردم 

به قول دوستم ۲۰۰ تومن باج شد ولی تضمین میشه کالا همونی باشه که میخوای

یه چیز هم خوندم در مورد لینکی که خریدار توی مالتینا میزنه ( سایتش یادم نیست شاید هم همین فروم بوده) که لینک شما بزنید  و اون ها هم خرید میکنن

ولی خب شما میتونی پیگیری کنی 

فکر کنم دفتر مالتینا از کرج باشه چون پیش شماره کرج با من تماس گرفت 

من جای شما باشم  حضوری پیگیری میکنم

گارونتی گرین مادربورد منو خراب کرد ۳۵۰ درخواست کرد و ۱۲۰ گرفت  آخر هم مشکل رو گارانتی گیگابایت  از وب سایت درست کرد و گرین هم شکایت منو حذف کرد فرداش

میخوام اینو بگم که بخوان میتونن داستان کش بدن ولی خب از اول تا اخر مدرک داشته باش 

من با گارانتی این کار کردم از ۳۵۰ هزار شد ۱۲۰ هزار و گارانتی مادربوردمم باطل نکرد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مالتینا اون روزهای خوشش تموم شدست

سفارش شهریور ماه منو هنوز تحویل ندادن( من ارسال معمولی انتخاب کردم نه اکسپرس)الان نزدیک 60 روزه تو حالت ارسال به ایران گیر کرده و پشتیبانی هم میگه 8 هفته کاری طول میکشه ... این 8 هفته کاری از هروقت که دلشون بخاد حساب میکنن

حالا چند نکته:

کالاهایی که در امازون فروشنده ها غیر خود امازون باشن به قول معروف ثرد پارتی اگر فروشنده اون کالاها جنسو بعد 30 روز از تاریخ خرید ارسال نکنه خرید به صورت خودکار کنسل میشه و مبلغ برمیگرده ولی مالتینا اصلا این قانون امازون پشم هم حساب نمیکنه و پشتیبانی قبول نداره این قانون و هر وقت و هر زمان که بخاد خرید کنسل مینه یا خرید انجام میده و همیشه سفارشات تا تحویل دفتر امریکا بشه 1 ماه طول میکشه حداقل نمیدونم چه خبره تو مالتینا

در توییتر فردی به دلیل نرسیدن سفارشش تهدید به شکایت از اون اکانتی که خرید با اون اکانت در امازون انجام شده به وسیله order id  و پشتیبانی امازون کرد و تهدید کرد که حساب مالتینا ببنده در امازون ... ظرف 24 ساعت پولشو پس دادن . از این نظر میشه کاری کرد به اینصورت که چند نفر که سفارش هاشون نرسیده و order id دارن با پشتیبانی امازون مکاتبه کنن با هم که این اکانتی که این خرید با این شماره زده فلانه و بیساره و جنس میفرسته ایران (نقض قوانین امریکا و تحریم) و کلاهبرداره و ... تا اکانتشونو که حتما مبالغ بالا داره ببندن تا حسابی ضرر کنن و یادشون بمونه ملت سرکار نذارن

و اینکه دفتر امریکا یا امارات یا فلان کشور همش کشکه و اینها یک نفرو که اشنا باشه و بتونن بهش اطمینان کنند اونطرف پیدا میکنن (اکثرا از دانشجوها) و قرارداد میبندن تا براشون سفارشها تحویل بگیره و بفرسته حتی تو کشور ثالث همین برنامه دارن  وگرنه یک دفتر تو ناف امریکا که جنس میفرسته ایران خوب مگر میشه ...2 دقیقه ای درش تخته میکنن امریکایی ها

و همیشه زدن تو سایتشون تحویل 4 تا 8 هفته  همین خودش دروغ هست و میشه شکایت کرد ازشون یا باید واضح توضیح بدن یا اصلا نگن کی جنس تحویل میشه

اون هزینه بیمه هم که میگیره فقط بابت اینه که اگه کالایی که دستتون رسید کار نکرد و مشکل داشت بتونید پس بفرستید و پ.لتون پس بگیرید  اینجوری نیست که مثل حکم گارانتی بینالمللی باشه و بعد 1 سال اگر کالا خراب شد بدید مالتینا پس بفرسته که این کارو اصلا نمیکنن

پشتیبانیشون هم اگر سرشون شلوغ باشه هم دروغ میگن و هم پاس کاری میکنن شمارو 

اون اقای جوون مو قشنگی که تو شبکه فکر کنم 4 بود اومدبه عنوان مدیر و موسس مالتینا  از تاسیس مالتینا گفت و به عنوان کار افرین و اپلیکیشن نوپا و غیره از مالتینا تعریف کرد داداش الان حسابی ر..دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :
نقل قول

کالاهایی که در امازون فروشنده ها غیر خود امازون باشن به قول معروف ثرد پارتی اگر فروشنده اون کالاها جنسو بعد 30 روز از تاریخ خرید ارسال نکنه خرید به صورت خودکار کنسل میشه و مبلغ برمیگرده ولی مالتینا اصلا این قانون امازون پشم هم حساب نمیکنه و پشتیبانی قبول نداره این قانون و هر وقت و هر زمان که بخاد خرید کنسل مینه یا خرید انجام میده و همیشه سفارشات تا تحویل دفتر امریکا بشه 1 ماه طول میکشه حداقل نمیدونم چه خبره تو مالتینا

تنها دلیل منطقی که واسه دیر رسیدن کالا هست اینه که با پول مشتری ها سرمایه گذاری میکنن و سودشو میخورن بعد خرید رو انجام میدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، WeedFeeder گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز لیونی

قصد دارم تجربه خرید خودم رو از سایت مالتینا با شما به اشتراک بزارم تا شاید شما اشتباهی که من کردم رو تکرار نکنید. سعی میکنم متن رو زیاد طولانیش نکنم.

۱. در تاریخ 9 آبان دو قلم کالای کارت گرافیک و کابل رو که در تصویر زیر مشخصه از مالتینا خریدم

Date.thumb.JPG.966b75b3021f4e9f4141675e09d031da.JPG

۲. در تاریخ ۲ آذر یعنی بعد از ۲۳ روز کارت گرافیک به دفتر مالتینا در آمریکا میرسه

1.thumb.png.56b1875f6c474f84c2dad3fc7e006684.png

۳. در ۸ آذر کارت گرافیک به دفتر ایران ارسال میشه (هنوز خبری از کابل نیست)

2.thumb.png.ee7b1ac2b49eda876bdb9f6aff77f1ae.png

۴. در تاریخ ۲۳ آذر یعنی بعد از ۴۴ روز کارت گرافیک تحویل دفتر مالتینا در ایران میشه (بعد از ۱ ماه و نیم خبری از کابل نبود. اینجا بود که با مالتینا تماس گرفتم و گفتن که آمازون هنوز کابلو به دفتر آمریکا ارسال نکرده  و به محض اینکه به دفتر آمریکا برسه ارسال میکنن به ایران که حدود ۱ تا ۲ ماه دیگه طول میکشه.)

3.thumb.png.a28c7a5f6ab1e198302c7177078f87cf.png

۵. در تاریخ ۱ دی مالتینا قوانین فضا و زمان  رو نقض میکنه و کابلی که قرار بود در ۱ تا ۲  ماه به دفتر ایران ارسال شه در ۸ روز به دفتر مالتینا در ایران میرسه. :)\

4.thumb.png.4cec3550de0d1140530bcfb77b217bf9.png

۶. بعد از دو ماه انتظار بالاخره کارت گرافیک و کابل تحویل پست میشه و یک روز بعدش به دست بنده میرسه

5.thumb.png.f089df348ee50ff679b7aff5dbb9ac93.png

نایلون و فوم دوره کارتونو باز کردم و با کمال ناباوری با این صحنه مواجه شدم

4.thumb.JPG.0384eea501ef6d5bc6ba9f08aca1a4b4.JPG

1.thumb.JPG.f16f4725ab6a24e6fe364dc119fe30e2.JPG

2.thumb.JPG.80da7342af5093b478e47cbca59622a1.JPG

بله دوستان عزیز مالتینایی به جای rtx 2060 super  کارت gtx 960 به مشتریشون قالب میکنن اونم مدل widewing که ساخت یکی از زیرزمینای چینه و حداگثر قیمتش ۳۰-۴۰ دلاره. با مالتینا تماس گرفتم و قضیه رو براشون توضیح دادم گفت از کارت یه عکس بگیرین و تیکت بزنین و بعد از اینکه گفتم ازشون شکایت میکنم با کمال پررویی تلفن رو روم قطع کرد. تیکت زدم و بعد از ۲ ساعت باهام تماس گرفتن و بعد چند دقیقه معذرت خواهی (بخوانید زبون چربی و ماس مالی) گفت که این کارت ماله یه مشتری دیگه هست و اشتباهی برای شما ارسال شده (rtx 2060  رو چطوری با gtx 960 اشتباه گرفتن خدا میدونه) و کارت من هنوز به دفتر ایران نرسیده و حداقل یابد ۱۵ روز دیگه صبر کنم و باید کارت اشتباهی رو براشون پست کنم :(

این اولین و آخرین خریدم از مالتینا بوده و به دوستان پیشنهاد میکنم در صورتی که برای اعصاب و روان خودتون ارزش قايلین دور خرید از این سایت رو خط بکشین.

دوست عزیز شما اشتباه ردی که به این سایت های واسطه اعتماد کردی منم بارها شده بخوام از آمازون خرید کنم ولی هرچی زیر و رو کردم تو کتم نرفت به این سایت ها اعتماد کنم دیجی کالا با همه ی این منم منم زدناش برای من لپ تاپی فرستادن که مشخصات سایتش با مشخصات لپ تاپ هماهنگ نبود و حدود 9 روز تحویلش به من طول کشید اونم یه شرکت داخلی  اینکه دیگه یه سایتی هست سر و تهش مشخص نیست در صورتی که نیاز به قطعه ای داشتین صبر کنین تا این کالا در ایران موجود بشه همین نسخه گرافیک رو سایتای ایرانی از جمله همین لیون با قیمت کمتر و گارانتی معتبر عرضه میکنن و خیالتون راحت تره و ممنون بابت اطلاع رسانی ای که کردین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

شما هم همونی به فکرت خورده که به فکر من خورده بود در اصل مالتینا کلاه سرش رفته و فروشنده جنس پول 2060 گرفته و 960 داده1f602.png

آره فقط این طوریه که میشه ثابت کرد کی به کیه چون کسی که کلاه برداری کرده به این نکته توجه نکرده.

در 8 ساعت قبل، WeedFeeder گفته است :

وزن کارت گرافیک با جعبه و متعلقات ۱.۸ کیلوگرمه و وزن جعبه ای که پست آورده ۹۵۰ گرم زده روش

دوست عزیز. شما این طوری میتونی شکایت خودتو پیش ببری. 

خیلی کفری شدم شنیدم این کارو کردن. فقط بفهمیم مالتینا این کارو کرده یا فروشنده آمازون...

دوست من از تلیله یه چیزی گرفت 4 ماه معتلش کردن بعدشم به زوری که من بش آوردم رفت پولشو پس گرفت. بش گفتم نباید این کارو میکرد. حالا که مالتینا این طوریه دیگه خدا رحم کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست