رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

در 33 دقیقه قبل، PAYAM.K گفته است :

سلام بر همه دوستان گرامی

چیزی که باعث میشه  مجبور به خرید کردن از سایت هایی مثل مالتینا شویم اینه که فروشنده های داخلی بعضی از قطعات رو 2 تا 3 برابر قیمت واقعی آن میفروشند نمونه آن رم های برند gskill هست متاسفانه سایت های داخلی هم در زمینه فروش کالا زمان هایی پیش میاد که کلاه برداری های خاص خودشون رو میکنن کم هم نیستن این سایت ها که مثلا معتبر هم هستن ولی با شگرد های خاص سودجویی میکنن

بنده دو مرتبه از آریا کامپوتر به محض اینکه قصد خرید داشتم قیمت ها را افزایش دادن شما فکر کنین یک مانیتور  Asus Wide Quad HD 2K ROG Swift PG279Q IPS Gaming در عرض سه ساعت از قیمت 6 میلیون به 17 میلیون تغییر کرد که وقتی پرسجو شدم پشتیبانی گفت که اشتباه شده حالا فرض بگیرید چه تعداد ممکنه گول بخورن و پول واریز کنن و چند روز پولشون رو نگه دارن و بعد عودت کنن و یا فافا که یک روز صبح حدود یک ساعت در اردیبهشت ماه99 (اواسط ماه) تمام اجناس قیمت ها رو به قیمت های اسفند 98 تغییر دادن و در این زمان هر کسی وسوسه میشه که سریع خرید بزنه (اونم با خوشحالی تمام چیزی که فکر میکنه معجزه شده) خودم تجربه خرید از فافا رو میگم که در فروردین ماه یک مانیتور خریدم و چون شیراز هم هستم پست سریع رو انتخاب کردم که 10 هزارتومان هم اضافی پرداخت کردم موقع خرید نوشته شد 3 ساعته فردا تماس گرفتم گفتند 24 ساعت کاری پس فردا گفتند این مانیتور در انبار تهران هست 5 روز کاری پس از آن گفتند انشا الله پس از 8 روز از زمان خرید به دستتون میرسه(خوشبختانه رسید)

و اما تجربه بنده از سایت مالتینا سال گذشته مرداد ماه دو تا فن 140 coolermaster با تخفیف فوق العاده خریدم و بعد از دو ماه به دستم رسید یکی از فن ها باز شده بود و یکی پلمپ بود ولی هردو نو کاملا سالم بود جدیدا هم یک سفارش دیگه دادم امیدوارم اونم سالم به دستم برسه فقط یک مورد رو در خرید کردن از مالتینا حتما توجه کنید اینکه تمام مشخصات اصلی لینک سایت آمازون رو بخونین برخی فروشنده ها راهکار های تقلب برای جلوه دادن یک جنس دیگر جای جنس اصلی که میبینید رو پیش میگیرند مثلا این مورد رو نگاه کنید چطور یک رم gskill  رو با کمی ترفند قالب میکنن همانطور که میبینید تنها در یک فونت ریز کمی مغایرت وجود دارد که جای اینکه رم ddr4 بخریم رم ddr3 برایمان ارسال خواهند کرد و مالتینا هم نمیتونه کاری کنه(حتی تیتر کالا عکس کالا ومشخصات آن همه رم ddr4 هستند و تنها در دو خط کوچک مغایرت وجود دارد تازه امتیازرای فروشنده 98 % positive هستInkedCapture1_LI.thumb.jpg.47e36ac0f057eba6effa77f7edddf526.jpgCapture2.thumb.JPG.37996f01d8169e69fa9bec3913245abd.JPG

ممنون از اشتراک تجربیات  و راهنمایی +1

متاسفانه خیلی از دوستان تو چاهی میوفتن اما دریغ از اشتراک گذاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان ایگرد رو بهتون پیشنهاد میدم پشتیبانی عالی داره دوبار خرید داشتم راس 30روز دستم بود قیمتشم قطعی هست یه قرون بعد ثبت سفارش نمیگیرن البته الان شاید بیشتر طول بکشه باید شرایط رو درنظر بگیریم اما پشتیبانی ایگرد خیلی بهتر هست بنده هفته قبل خریدی داشتم ک چند روز بعدش مجبور به کنسل کردن شدم بلافاصله خرید رو کنسل کردن برام و اول پشتیبانی داخل سایت گفت 3درصد از مبلغ کم میشه چون کنسلی فقط 6ساعت اول هست گفتم مشکلی نداره گفت 3روز کاری پول برمیگرده 5شنبه بود شنبه پول برگشت خورد حتی یه ریال هم کم نکرده بودن ک خیلی لذت بردم 😄خلاصه اگر خرید داشتید صددرصد ایگرد بهتر از هرسایت دیگس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، Rreza گفته است :

داش حالا به اریا و اینا کاری ندارم ولی واقعا شما فکر کردی اون مانیتور رو با اون قیمت میدن به ما؟ 😁😁

موضوع همین جاست من و شما شاید قیمت روز رو مرتب مطلع باشیم ولی وقتی یک کاربر عادی در لحظه  میخاد خرید کنه و میبینه تو emalls قیمت سایت معتبری مثل این نسبت به بقیه خیلی کمتره حتما پول واریز میکنه در ثانی قیمت سال های قبل همین مانیتور رو روی گراف نگاه کنید...(کمتر از اینم هست)خیلی از اجناس آریا کامپیوتر قیمت گذاریشون بر پایه خرید قبل  بودند توی سایت هر چند الان اون سایت هم روال بقیه رو دنبال میکنه و روزانه قیمتشون متغیر هستن؛ اینگونه امور اگه سهوی رخ میده و قیمت اشتباه درج میشه دلیلی نداره کسی که واریز میکنه پولش رو چند روز نگه دارن بعد با منت عودت کنن

ویرایش شده در توسط PAYAM.K

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، PAYAM.K گفته است :

موضوع همین جاست من و شما شاید قیمت روز رو مرتب مطلع باشیم ولی وقتی یک کاربر عادی در لحظه  میخاد خرید کنه و میبینه تو emalls قیمت سایت معتبری مثل این نسبت به بقیه خیلی کمتره حتما پول واریز میکنه در ثانی قیمت سال های قبل همین مانیتور رو روی گراف نگاه کنید...(کمتر از اینم هست)خیلی از اجناس آریا کامپیوتر قیمت گذاریشون بر پایه خرید قبل  بودند توی سایت هر چند الان اون سایت هم روال بقیه رو دنبال میکنه و روزانه قیمتشون متغیر هستن؛ اینگونه امور اگه سهوی رخ میده و قیمت اشتباه درج میشه دلیلی نداره کسی که واریز میکنه پولش رو چند روز نگه دارن بعد با منت عودت کنن

بله حرف شماکاملا. درسته.. درکل اریا اکثرا کالاهای خوش قیمتش اشتبا درج شده من خودم مانیتوری ک میخواستم حتی لینک تو تل براشون ارسال کردم تایید کردن گفتن بروزه قیمت ولی میدونستم اشتباه هست چون پایین زده بود با اصرار فک کنم لینکو باز کرد فهمید اشتباهه گفت اجازه بدید لیست برسه قیمت اشتباه هست بعد دو برابر شد قیمت.. یعنی حتی استعلام قیمت از خودشم گرفتم تایید کرد بخاطر اسرار خودم بود ک مشخص شد اشتباس .. درکل هدفشون فک نکنم نگه داشتن پول باشه چون خیلی وقت پیش ک خرید کردم پول رو سریع برگردوندن اونم مادربرد cpu بود ک هیچجا موجود نداشت بهش میگم موجوده صد در صد هم تلگرام هم تلفنی تایید کردن بعد خرید میگن موجود نیس فلان قدر بدید نمیدونم این پشت ویترینیه نوشو بدیمو این حرفا.. شاید میخوان پول واریز بشه بعد مشتری رو متقاعد کنن کالای دیگه ای بخره با اون قیمت ولی از نظر برگشت پول سریع بودن نباید از حق گذشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان، ببخشید میپرسم

ایگرد الان چطوره، جواب میده؟

9600k یه تخفیف 25 درصدی خیلی وسوسه کننده تو آمازون خورده و 4800 تموم میشه طبق محاسبات مالتینا و ایگرد

وضع مالتینا که خیلی وقته معلومه. ایگرد ولی چطوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من که عبرت گرفتم از سرنوشت این دوست عزیز

حالا دوستانی که تجربه خرید موفق و بی دردسر داشتند هم به شتراک بذارند تا راه درست رو یاد بگیریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mohsen6281 گفته است :

آقا من که عبرت گرفتم از سرنوشت این دوست عزیز

حالا دوستانی که تجربه خرید موفق و بی دردسر داشتند هم به شتراک بذارند تا راه درست رو یاد بگیریم

تجربه خرید من از مالتینا - مهرماه سال گذشته

سفارش مانیتور Asus ROG Swift PG279QZ

ویرایش شده در توسط saeedx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه دوست داران قطعات کامپیوتری

من دوستی دارم که در مالزی دانشجو است. امکانش هست که دوست من از مالزی 3 قطعه اصلی مینبرد و cpu و gpu رو خریداری کنه و برای من ارسال کنه ؟

من شنیدم که اگر پُلُم قطعات خریداری شده رو باز کنه و بعد بفرسته تعرفه گمرکی به اجناس نمیخوره ، و یا به عنوان sample ارسال بشه ؟

لطفا دوستانی که در این باره تجربه ای دارن راهنمایی کنند با تشکر از شما دوستان

و یا در باره قوانین گمرکی و باگ هاش ما رو راهنمایی کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 5 ساعت قبل، wisher گفته است :

سلام به همه دوست داران قطعات کامپیوتری

من دوستی دارم که در مالزی دانشجو است. امکانش هست که دوست من از مالزی 3 قطعه اصلی مینبرد و cpu و gpu رو خریداری کنه و برای من ارسال کنه ؟

من شنیدم که اگر پُلُم قطعات خریداری شده رو باز کنه و بعد بفرسته تعرفه گمرکی به اجناس نمیخوره ، و یا به عنوان sample ارسال بشه ؟

لطفا دوستانی که در این باره تجربه ای دارن راهنمایی کنند با تشکر از شما دوستان

و یا در باره قوانین گمرکی و باگ هاش ما رو راهنمایی کنید 

درباره امکان ارسالش اطلاعی ندارم ولی یه مدت پیش رفتم اداره گمرک یکی از کارمندا آشنا در اومد گفت که اگه اون شخصی که کالا رو میفرسته جنس رو از باکس اصلی خودش دربیاره بزاره تو یه باکس دیگه تعرفه گمرکی نمیخوره و اگر هم بخوره تعرفش خیلی کم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان علی اکسپرس هم منبع خوبی برای خرید سی پی یو و مادربرد هست. قیمت خیلی خیلی از لیون کامپیوتر و امثال هم ارزون تر میاد. بالای یک تومن تفاوت قیمت هست حداقل. دوستان مطمئنی هم هستن تو فروم که خرید بزنن براتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. کاربر محترم @Yashil در توییتر نوشتن:

خلاصه: دو ماه و نیم پیش وقتی دلار در کانال 16 ه.ت. بود، مبلغ 64 م.ت. برای خرید سرفیس بوک 3 به مالتینا دادم، پیگیری های من بعد از نیامدن کالا به این نتیجه رسید که آمازون به دلیل مشکل کردیت حساب های مالتینا برای خرید های بالا هزار دلار، این اوردر خرید را کنسل می کند.

مالتینا به قول خودش سعی کرد این مشکل کردیت پرداختش را برطرف کند و خرید مرا انجام دهد، اما بعد از دو ماه ونیم، گفت دیگر نمی تواند خرید کند و مبلغ ریال را برگرداند، الان سرفیس بوک 3 در ایران موجود شده و 100 م.ت. قیمت خورده است.

مهمترین بخش آزاردهنده این است که مالتینا به هیچ عنوان خود را مقصر نمی داند و مشکل کردیت خود برای پرداخت های بالای هزار دلار را در آخر این مدت الان دیگر انکار می کند و فقط می گوید یک کنسل شدن ساده بوده! و اغلب رخ می دهد!

توضیح بیشتر اگر حوصله خواندش را داشتید: کار من برنامه نویسی الگوریتم های تحلیل آماری داده ها است، مدت ها بود منتظر رسیدن لپ تاپ جدید سرفیس بوک 3 بودم تا لپ تاپ قدیمی خود را عوض کنم و همه پس اندازم را برای آن می گذاشتم.

وقتی معرفی شد، بلافاصله در مالتینا برای خرید آن از آمازون خواستم اقدام کنم. اما هنوز پول کم داشتم، مالتینا چیزی نزدیک 11 م.ت. هزینه گمرکی هم اضافه کرده بود. چند چیز را در دیوار با قیمت پایین تری سریع فروختم تا پول آن جور شود.

قبل از واریز مبلغ با مالتینا صحبت کردم چون آن زمان در آمازون pre order بود و اطمینان دادند که توانایی خرید آن را دارند و بین 3 تا 6 هفته بعد از شروع ارسال از طرف آمازون دست من می رسد.

خود لپ تاپ، داک 2 و قلم مدل 2020 را در یک بسته انتخاب کردم و کل پس اندازم که مبلغ 72 م.ت. بود را در عصر 21 اردیبهشت 1399، به حساب مالتینا واریز کردم، برایشان هم نوشتم که این ریسک بزرگی برای من است و گفتند مطمئن باشید خرید انجام میشه.

لینک این کالاها در آمازون: https://amazon.com/dp/B085P42RMK https://amazon.com/dp/B086QS1S5X

فردای آن روز لینک زیر را در آی تی رسان دیدم، https://itresan.com/283956/تجربه-تلخ-خرید-از-آمازون-با-مالتینا-کال/… و چند جای دیگر از تجربه بد دیگران برای خرید از مالتینا خواندم.

بلافاصله از اینکه فقط متکی به تبلیغات گسترده مالتینا در رسانه های مختلف آنجا را برای خرید انتخاب کرده بودم پشیمان شدم، کمتر از 24 ساعت از واریز پول به حساب مالتینا گذشته بود، با آنها تماس گرفتم و گفتم من منصرف شده ام و پول را برگردانید.

اما گفتند اوردر در حال پردازش است! و دیگر امکان ندارد پول را برگردانند، گفتم اگر از آمازون خرید شده رسید خرید آن را بفرستید، گفتند رسید خرید فقط بعد از رسیدن کالا به دفتر آمریکا میفرستیم، باز اطمینان دادند که کالا دستم می رسد و صبر کنم.

هفته بعد آمازون ارسال کالاها را شروع کرده بود. سه هفته که گذشت و خبری از مالتینا نشد، پیگیری کردم، پشتیبانی گفت آمازون همه اوردرهای این لپ تاپ را کنسل کرده. با توجه به رقابت مایکروسافت و آمازون شاید منطقی به نظر می رسید.

چون خرید لپ تاپ برای کارم مهم بود، قرار شد مالتینا سعی کند و از سایت خود مایکروسافت بخرد، دو هفته هم آنجا سعی کردند و در نهایت پشتیبانی گفت که سایت مایکروسافت واریز پول از کارت خرید مالتینا را قبول نمی کند و پول را برمیگرداند و قطعا مشکل از درگاه خرید مایکروسافت است!

در این فاصله زمانی، دیگر لپ تاپ در سایت آمازون مجدد موجود شده بود و سفارشات را با تحویل سه روزه انجام میداد، افراد زیادی گزارش می کردند که از کشورهای مختلف از همان لینک آمازون که به مالتینا داده بودم خرید کرده و لپ تاپ را تحویل گرفته بودند.

وقتی به مالتینا این نکته را یادآور شدم قرار شد مجدد از آمازون خرید کنند، به قول خودشان در چهار هفته بعد از آن دو بار دیگر اوردر در آمازون گذاشتند ولی آمازون کنسل کرده است!

وقتی از پشتیبانی آمازون بعد از کلی اصرار پرسیدم که چرا برای بقیه کنسل نمی کند و برای شما کنسل می کند بالاخره یکی از آنها گفت که کردیت مالتینا برای خرید برای هزار دلار مشکل دارد و سعی داریم آن را برطرف کنیم.

همین موضوع البته بعدها که از بخش مدیریت پشتیبانی مالتینا پیگیری می کردم انکار می شد و فقط می گفت آمازون معمولا حدود 30 درصد اوردرها را کنسل می کند و اوردر شما شانسی همیشه در بین کنسل شده ها قرار دارد!

بعد از دو ماه ونیم و رشد قیمت دلار و رسیدن آن به کانال 22 ه.ت. من اصرار داشتم حتما خرید از آمازون انجام شود، چون ریال دو ماه و نیم پیش الان افت ارزش زیادی داشته و دیگر با آن نمیتوانم لپ تاپ مورد نظر را بخرم، اما مالتینا گفت دیگر نمیتواند خرید آن لپ تاپ را انجام دهد! و مبلغ ریال واریز شده برای لپ تاپ را که 64 م.ت. بود برگرداند. . مبلغ قلم هم 2 م.ت. بود، قلم را بعد از دو ماه خریده بودند اما گفتند آمازون به اشتباه به جای مدل 2020 و لینکی که من داده بودم، یک قلم بسیار قدیمی و مدل 5 سال پیش را به دفتر تهران ارسال کرده است!

من قبول نکردم آن قلم قدیمی را تحویل بگیرم و به جای آن هم همان 2 م.ت. را پس دادند. در مورد داک 2 مایکروسافت فعلا گفته اند که محصول به دفتر آمریکا رسیده و قرار است آن را ارسال کنند، نمیدانم بدون لپ تاپ با داک 2 حالا اگر درست و درمان به دستم برسد باید چیکار کنم.

الان که در سایت های ایرانی این مدل سرفیس بوک 3 (15 اینچ یک ترابایتی) با مبلغ 100 م.ت. موجود شده و امیدی به خرید آن ندارم. تنها نکته مثبت عدم خرید لپ تاپ: مبلغ برگشتی از مالتینا هم نصیب صاحبخانه ام شد، چون مبلغ ودیعه رهن را سه برابر مبلغ پارسال اضافه کرد!

اگر پول لپ تاپ برگشت نمیخورد می ماندم آن را چطور فراهم کنم. البته امیدوارم نوشتن این جمله آخر باعث گذر سرسری از سهل انگاری و عدم مشتری مداری مالتینا نشود.

امیدوارم اگر این مطلب را خواندید، بتوانید به اطلاع دیگران برسانید تا قبل از خرید از مالتینا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این همه راجب تغییر قیمت لیون بعد از خرید دوستان اعتراض داشتن اونم خرید یکی دو روزه

اما بعضیا انقدر شعور ندارن (ببخشید دیگه نمیشه واژه جایگزین پیدا کرد) که مالتینا برای خیلیها پیش اومده که بعد خرید پول اضافی طلب میکنه یعنی دزدی سر گردنه ، 2 ماه منتظر بشی کالای بدون گارانتی بگیری آخرشم یه چیزی هم اضافی بدی ! (حالا معلوم نیست ممکنه بعد مدتی که مشتریها زیاد شدن جمع کرد رفت با پول مردم )

سایتی که هیچ ثباتی تو ثبت سفارشات نداره نصف قیمت هم بده بازم طرفش نمیرم حالا اونم سایت ایرانی که دو روزه کالا تحویلت میدن نه واسطه هایی مثل مالتینا 

بعضیا هر چی سرشون بیاد حقشونه  (خود کرده را تدبیر نیست)

ویرایش شده در توسط Hassan.SK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از سایتهای واسطه ای نباید چیزهایی که واقعا بهش نیاز دارید رو بخرید، باید فقط چیزهایی که بهش کم و بیش نیاز دارید رو بخرید که بعدا بتونید بفروشید یا خودتون بتونید استفاده کنید.

و اگر دیدید مدته زیادی طول کشید حداقل نگران و عصبی نمیشید.

اصلا نمیتونم هضم کنم که چطوری یک نفر میتونه 70 میلیون تومان از طریق واسطه خرید بکنه😐

خودمم خرید کردم از همین سایت و تو پنل زده که تحویل به دفتر آمریکا شده. الان حدودا یک ماه از سفارشم میگذره. قیمتش هم در حد 20 دلاره... وسیله ای با پایینترین درصد نیاز ولی به شدت کاربردی.

با افزایشه قیمت دلار شاید 100 هزار تومن گرونتر شده باشه و نگرانی ای هم برای من به وجود نیاورده.

در آخر بگم اگر کالای الکترونیکیه حساس که حتی یک درصد احتمال خرابی بهش میدید رو اصلا نخرید، یا اگر شده چند میلیون اختلافه قیمت داشت رو والله از همینجا بخرید، حداقل میدونید که 3 روزه به دستتون میرسه و یک چیزی به نام گارانتیه دل خوش کن پشت سرش وجود داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

از سایتهای واسطه ای نباید چیزهایی که واقعا بهش نیاز دارید رو بخرید، باید فقط چیزهایی که بهش کم و بیش نیاز دارید رو بخرید که بعدا بتونید بفروشید یا خودتون بتونید استفاده کنید.

و اگر دیدید مدته زیادی طول کشید حداقل نگران و عصبی نمیشید.

اصلا نمیتونم هضم کنم که چطوری یک نفر میتونه 70 میلیون تومان از طریق واسطه خرید بکنه😐

خودمم خرید کردم از همین سایت و تو پنل زده که تحویل به دفتر آمریکا شده. الان حدودا یک ماه از سفارشم میگذره. قیمتش هم در حد 20 دلاره... وسیله ای با پایینترین درصد نیاز ولی به شدت کاربردی.

با افزایشه قیمت دلار شاید 100 هزار تومن گرونتر شده باشه و نگرانی ای هم برای من به وجود نیاورده.

در آخر بگم اگر کالای الکترونیکیه حساس که حتی یک درصد احتمال خرابی بهش میدید رو اصلا نخرید، یا اگر شده چند میلیون اختلافه قیمت داشت رو والله از همینجا بخرید، حداقل میدونید که 3 روزه به دستتون میرسه و یک چیزی به نام گارانتیه دل خوش کن پشت سرش وجود داره.

خوب اینی که شما میگی کالای الکترونیکی رو نخرید از واسطه ها ، الان من مانیتور میخوام بخرم هیچ مانیتور 144 هرتزی تو بازار نیست :| خوب الان من مجبورم با همین واسطه ها خرید کنم و بیخیال گارانتی و این داستانا بشم. مطمعننا خیایا شرایطشون همین شکلیه وگرنه کسی عاشق چشم و ابرویه واسطه ها نیست که 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، fatide گفته است :

خوب اینی که شما میگی کالای الکترونیکی رو نخرید از واسطه ها ، الان من مانیتور میخوام بخرم هیچ مانیتور 144 هرتزی تو بازار نیست :| خوب الان من مجبورم با همین واسطه ها خرید کنم و بیخیال گارانتی و این داستانا بشم. مطمعننا خیایا شرایطشون همین شکلیه وگرنه کسی عاشق چشم و ابرویه واسطه ها نیست که 

مگر شما چه مدلی میخواید بخرید که تو بازار پیدا نمیشه؟

حتما یه چیزه فوق العاده قدرتمند که 4K 144 هرتزی هم باشه درسته؟

الان چند تا از سایتها مشابهه مدله مانیتوره من رو نزدیک به 30 میلیون برای فروش گذاشتن ASUS PG279Q G.Sync 165Hz همینو الان لیون هم موجود داره.   اتفاقا PG258 هم داره. اینها که رفرش ریت مورد نظر شمارو دارند حتی مورد دومی 240 هستش.

منم یکی دو ماهه پیش میخواستم با واسطه، مانیتوره LG 4K بخرم از سوق امارات ولی انصافا ترسیدم، الان منتظرم همون مورد در آینده نزدیک تو ایران موجود بشه با خیاله آسوده تری برم بخرمش حتی اگر خیلی هم گرونتر پام در بیاد.

به نظرم ریسک بی نهایت بزرگیه خرید اینجور کالاها. مگر خودت بری و بیاری، باز خودت بهتر میدونی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

به نظرم ریسک بی نهایت بزرگیه خرید اینجور کالاها. مگر خودت بری و بیاری، باز خودت بهتر میدونی.

در 38 دقیقه قبل، fatide گفته است :

من این مدل مانیتور رو تو تخفیفات بلک فرایدی (تقریبا 8 ماه پیش) از ایگرد خریدم 17.5: https://www.amazon.com/dp/B0798Q8KG4

اینم لینک قیمت فعلیش تو ایگرد: https://egerd.com/product/eg-B0798Q8KG4-US/lg+34gk950f-b+34+"21:+9+ultragear+wqhd+nano+ips+cur+...

هنوزم که هنوزه، مانیتور تو این رده، تو کشور وارد نشده. این که دلتو خوش کنی که یه روز موجود میشه اشتباهه چون به احتمال 80 درصد موجود نمیشه و به احتمال 20 درصد هم با دلار سه برابر قیمت روز موجود میشه که خب بازم خریدش توجیهی نداره.

تو تقریبا 40 روزی که طول کشید به دستم برسه، من بنا بر ابعاد مانیتور و شکننده بودنش خیلی استرس داشتم و به قول شما ریسک خیلی بزرگی رو پذیرفتم. اما وقتی همون موقع هم با این قیمت چیز دندون گیری تو بازار نبود و مانیتور مدل 2015 (PG348Q) با رفرش ریت نیتیو 80 هرتز!!! رو داشتن به قیمت احمقانه ی 24 میلیون میفروختن مگه چاره ای جز این داشتم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 30 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

مگر شما چه مدلی میخواید بخرید که تو بازار پیدا نمیشه؟

حتما یه چیزه فوق العاده قدرتمند که 4K 144 هرتزی هم باشه درسته؟

الان چند تا از سایتها مشابهه مدله مانیتوره من رو نزدیک به 30 میلیون برای فروش گذاشتن ASUS PG279Q G.Sync 165Hz همینو الان لیون هم موجود داره.   اتفاقا PG258 هم داره. اینها که رفرش ریت مورد نظر شمارو دارند حتی مورد دومی 240 هستش.

منم یکی دو ماهه پیش میخواستم با واسطه، مانیتوره LG 4K بخرم از سوق امارات ولی انصافا ترسیدم، الان منتظرم همون مورد در آینده نزدیک تو ایران موجود بشه با خیاله آسوده تری برم بخرمش حتی اگر خیلی هم گرونتر پام در بیاد.

عزیز قرار نیست همه 20-30 تومن پول بدن مانیتور که :| من دنبال مانیتور 1080 144hz هستم با پنل va . الان تو بازار هیچی نیست . منم حداکثر پولی که بدم مانیتور 10 تومنه . شما یه نگاه به لیون بنداز مانیتور 60 هرتز 1080 رو داره میده 8.5 ، بعد من میتونم با همین پول 144 هرتز از امازون سفارش بدم . همه که اونقد سیستمشون خر و خفن نیست به فکر 4k  باشن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

من این مدل مانیتور رو تو تخفیفات بلک فرایدی (تقریبا 8 ماه پیش) از ایگرد خریدم 17.5: https://www.amazon.com/dp/B0798Q8KG4

اینم لینک قیمت فعلیش تو ایگرد: https://egerd.com/product/eg-B0798Q8KG4-US/lg+34gk950f-b+34+"21:+9+ultragear+wqhd+nano+ips+cur+...

هنوزم که هنوزه، مانیتور تو این رده، تو کشور وارد نشده. این که دلتو خوش کنی که یه روز موجود میشه اشتباهه چون به احتمال 80 درصد موجود نمیشه و به احتمال 20 درصد هم با دلار سه برابر قیمت روز موجود میشه که خب بازم خریدش توجیهی نداره.

تو تقریبا 40 روزی که طول کشید به دستم برسه، من بنا بر ابعاد مانیتور و شکننده بودنش خیلی استرس داشتم و به قول شما ریسک خیلی بزرگی رو پذیرفتم. اما وقتی همون موقع هم با این قیمت چیز دندون گیری تو بازار نبود و مانیتور مدل 2015 (PG348Q) با رفرش ریت نیتیو 80 هرتز!!! رو داشتن به قیمت احمقانه ی 24 میلیون میفروختن مگه چاره ای جز این داشتم؟

درست میفرمایید. در صورته نیازه قطعی نمیشه کاریش کرد. منم لوازمه گرون قیمتی رو که آنچنان نیازه مبرمی بهش نداریم رو عرض کردم که بهتره از واسطه ها خرید نکنیم و در صورت موجود بودن در بازاره ایران از همینجا خرید کنیم بهتره.

زمانی که شما از ایگرد خرید کردید به مراتب قیمته کمتر و ریسکه پایینتری نسبت به این تاریخ داشته در ضمن میگید بلک فرایدی هم که بوده.

من چند ماهه قبل دنباله این مانیتور بودم تا 13 میلیون هم قیمت بهم دادند  LG 27UK850-W 27" 4K IPS ولی یکم که بیشتر فکر کردم گفتم الان 60 هرتزه 4K دیگه به درد نمیخوره.

انگار این مدلهای جدید LG اصلا قرار نیست وارد کشور بشه.

تکلیف کرونا انشالله یکسره شد میرم مستقیم از امارات میگیرم خودمو خلاص میکنم. با خودم میگفتم قبل از عرضه PS5 حتما باید یک مانیتوره 4K HDR با رفرش ریته بالا بخرم تا گرونتر نشده ولی مثل اینکه قسمت نمیشه. الان TV سامسونگ 4K HDR دارم ولی به درد بازیه شوتینگ اصلا نمیخوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، fatide گفته است :

عزیز قرار نیست همه 20-30 تومن پول بدن مانیتور که :| من دنبال مانیتور 1080 144hz هستم با پنل va . الان تو بازار هیچی نیست . منم حداکثر پولی که بدم مانیتور 10 تومنه . شما یه نگاه به لیون بنداز مانیتور 60 هرتز 1080 رو داره میده 8.5 ، بعد من میتونم با همین پول 144 هرتز از امازون سفارش بدم . همه که اونقد سیستمشون خر و خفن نیست به فکر 4k  باشن 

میشه بگید چه مدل مانیتورهایی تو همین سایتهای واسطه مد نظرتون هستش؟

من الان به سایتهای واسطه یه نگاهی انداختم اکثرا بالای 15 میلیون قیمت دارن که اصلا نمیصرفه تازه اونم برای FULL HD

تو همین فروم اشخاصه قدیمی و معتبری هستند که از امارات و دیگر کشورها میتونن وارد کنن، به نظرم قیمته آمازونه امارات (سوق) کمتر در میاد نسبت به اکثر سایتها. اگه میخری فقط از امارات بخر.

حتما قبلش تو صفحه همون فروشنده در آمازون سر بزن و بازخوردهای مشتری ها رو نگاه کن، با خریدار و فروشنده ارتباط بگیر. آماره فروشه اون فروشنده رو چک کن، معتبر بود بهش شک نکن و سفارش بده. قیمته واسط و فروشنده منصفانه بود خریدتو بزن. تمام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

میشه بگید چه مدل مانیتورهایی تو همین سایتهای واسطه مد نظرتون هستش؟

من الان به سایتهای واسطه یه نگاهی انداختم اکثرا بالای 15 میلیون قیمت دارن که اصلا نمیصرفه تازه اونم برای FULL HD

تو همین فروم اشخاصه قدیمی و معتبری هستند که از امارات و دیگر کشورها میتونن وارد کنن، به نظرم قیمته آمازونه امارات (سوق) کمتر در میاد نسبت به اکثر سایتها. اگه میخری فقط از امارات بخر.

حتما قبلش تو صفحه همون فروشنده در آمازون سر بزن و بازخوردهای مشتری ها رو نگاه کن، با خریدار و فروشنده ارتباط بگیر. آماره فروشه اون فروشنده رو چک کن، معتبر بود بهش شک نکن و سفارش بده. قیمته واسط و فروشنده منصفانه بود خریدتو بزن. تمام

https://www.amazon.ae/MSI-Display-Refresh-Response-Frameless/dp/B08C2HJ2X9/ref=sr_1_113?dchild=1&keywords=monitor+144hz&qid=1595494902&sr=8-113

این مدل مثلا . از سایت نوین فون امار گرفتم اینو میارن قیمت تمام شدش 9.200 هستش . توی پرشین تولز دیدم چن نفر ازشون خرید کردن ولی اینجا نمیدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، fatide گفته است :

https://www.amazon.ae/MSI-Display-Refresh-Response-Frameless/dp/B08C2HJ2X9/ref=sr_1_113?dchild=1&keywords=monitor+144hz&qid=1595494902&sr=8-113

این مدل مثلا . از سایت نوین فون امار گرفتم اینو میارن قیمت تمام شدش 9.200 هستش . توی پرشین تولز دیدم چن نفر ازشون خرید کردن ولی اینجا نمیدونم

اکثر سایتها قیمتشون همین حول و حوش هستش. 

مالتینا هم ۹,۱۹۵,۲۰۰ قیمت زده.

ببین اگه تونستی از همین فروم کسیو پیدا کنی و برات بیاره که قطعا سریعتر میرسه به دستت. حداقلش میتونی لحظه به لحظه از سرانجامه کالات با خبر بشی از طریق تلگرامو و....

پرشین تولز رو دقیق نمیدونم اوضاعش چطوریه.

ولی حتما قبلش با همشون چک کن ببین ارسال بعدیشون به ایران دقیقا چه تاریخی هست هر کدوم تاریخه ارسالش به ایران جلوتر بود بگو همون برات بفرسته، چون واسطها ها معمولا صبر میکنن تا همه کالاها جمع بشه بعدش ارسال میکنن تا براشون گمرک و این جور چیزها ارزونتر و راحتتر در بیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست