ahmadsa

راه اندازی نت سنج پلاس برای سنجش کیفیت اینترنت شهروندان و دریافت خدمات مناسب

پست‌های پیشنهادی

ارسال شده در (ویرایش شده)

2020-02-14_004015.jpg.56e0440108a17e5536dbcb189496184e.jpg

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی توئیتری از رو نمایی سامانه نت سنج پلاس برای بهبود کیفیت اینترنت در ایران خبرداد.

بر اساس طراحی انجام شده، این سامانه قابلیت تشخیص کیفیت اینترنت را به مشترکان می‌دهد تا بتوانند با ارزیابی دقیق از وضعیت کیفی اینترنت توسط شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنتی انتخاب درستی برای دریافت خدمات از این شرکت‌ها داشته باشند.

با این سامانه هر شهروند می‌تواند از هر مکانی اطلاعات کیفی و کمی شرکت‌های مختلف ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی در محدوده جغرافیایی خود را شناسایی و انتخاب کند.

با توجه به وجود همزمان اطلاعات شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنتی، این سامانه می‌تواند به ایجاد فضای رقابتی میان شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت کمک کند.

از امکانات سایت می‌توان به تست کیفیت و دسترسی اینترنت همراه، اینترنت پرسرعت (ADSL) و اینترنت بی‌سیم (TD-LTE) در سراسر کشور اشاره کرد. همچنین به منظور ارائه‌ی خدمات مطلوب‌تر، تمامی اطلاعات مربوط به کیفیت شبکه‌ی اپراتورهای ثابت و سیار، در این سامانه بصورت مداوم پایش می‌شود.

برای تست : netsanjplus

منبع

ویرایش شده در توسط ahmadsa

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

isp=shatel

پهنای باند=16Mbps اما در اصل پس از فعال سازی پروفایل گیمینگ شد 12Mbps

محدوده: غرب تهران

به نظرم سایت جالب و عجیبی به نظر میاد. قسمت بازی رو انتخاب کردم و تو محدوده غرب تهران شروع کردم به مارک کردن نقاط تصادفی برای سنجیدن وضعیت کیفیت شاتل در شاخه ی بازی که متاسفانه در رتبه 8 یعنی آخرین ستون بازه متوسط قرار داشت!

مناطق شرق و مرکز هم یک تست زدم به صورت انتخاب تصادفی اما همچنان در شاخه گیمینگ وضعیت تغییری نکرد! نمی دونم ایراد از ساختار سایت هست یا کلا اینجوریه شاتل؟

بازی های آنلاینی که انجام میدم فقط دو مورد است:

1️⃣ GTA V کمی اذیت می کنه

2️⃣ PUBG پینگ تو بازه 70 تا 88 مشکل خاصی وجود نداره

اما مسئله اصلی اینجاست که با این وضعیتی که مشاهده کردم (از صحت درست بودن اطلاعات سایت خبر ندارم)  چگونه خودش رو اپراتور برتر معرفی می کنه؟؟!😆

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من به این سایتهایی که اینها راه میندازن اطمینان ندارم

حتی بازش هم نمیکنم چه برسه توش روی دکمه ای چیزی کلیک کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست