رفتن به مطلب
  • جدید...

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

پست‌های پیشنهادی

در 18 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام در تنظیمات گرافیگ سر برگ detals , texture v رزولیشن رو پایین بیار من همین مشکل رو صبح داشتم همین کار رو کردم درست شد

کلا بازی پاک کردم ولی بازم تشکر بابت اطلاع 

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 392
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

پست‌های محبوب

بر چه اساس این حرفو میزنین عزیز؟ اتفاقا بهترین بازی بتل رویال هست به چند دلیل  اول اینکه مثل فورت نایت یه مشت بچه ۷-۸ ساله توش نیستن دوم مثل pubg لازم نیست بی دلیل سیستم خدا داشته باشی

حالا به طوری کلی یک چیزی بگم به یاد داشته باشین. بازی‌هایی که DX12 هستن مشکل مموری لیکیج دارن یعنی مموری رو تصرف میکنن ولی به موقع مموری رو آزاد نمیکنن البته این موضوع سه طرفه هستش یعنی هم خود بازی  ه

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

وارزون بازی کن 

راه های بهتری برای گرفتن cancer وجود داره قطعا وارزون تنها راه نیست

------------

من دلیتش کردم ناموسا عصابم خورد میشه انگار داری هر دست مسابقات لیگ میری اینقدر مردم Try hard بازی میکنن

لینک به پست

این بازی وارفر یک رو ریختم نسخه aviria در readme گفته همه سرور ها پرایوت هستن و تست شده و انلاین هم میشه خلاصه اینکه داخل بازی بیش از صد سرور هست فکر کنم بیشتر از 3000 تا پلیر انلاین داره ولی من شانس ندارم هیچ راهی جواب نمیده همش تایم اوت میشه با فندوق شکن بدون فندوق شکن همه ایپی هارو امتحان کردم دی ان اس هم تغییر دادم فایده نداره افلاینش هم سه بار بازی کردم دیگه خستم شد

اگر ایپی سرور دارید بگید وصل شم

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

این بازی وارفر یک رو ریختم نسخه aviria در readme گفته همه سرور ها پرایوت هستن و تست شده و انلاین هم میشه خلاصه اینکه داخل بازی بیش از صد سرور هست فکر کنم بیشتر از 3000 تا پلیر انلاین داره ولی من شانس ندارم هیچ راهی جواب نمیده همش تایم اوت میشه با فندوق شکن بدون فندوق شکن همه ایپی هارو امتحان کردم دی ان اس هم تغییر دادم فایده نداره افلاینش هم سه بار بازی کردم دیگه خستم شد

نمی خوام تو دلتو خالی کنم ولی دلخوش به این مقدار نباش این آی پی ها همش چرندِ خودم از اولین باری که ADSL گرفتم یعنی برو قبل 10 سال پیش یه بار نتونستم با بازی هکی آنلاین بازی کنم سر COD و نصب نرم افزار های جانبیش که دهنم صاف شد تا بخواد لیست سرور بیاره !! خودتو داری خسته میکنی ، شاید سرورای ایران باشن که یه مشت بچه مدرسه ای عقده ای ریختن اون تو زرتی بنت میکنن

https://store.steampowered.com/app/10180/Call_of_Duty_Modern_Warfare_2/

با 90 تومن میتونی بخریش خودتو راحت کنی !

45 تومن هزینه ی یک کلید TF2 هست دو تا کلید میشه 90 تومن تو مارکت استیم میفروشی میشه 380 ARS

اینم که 346 ARS هست یعنی با 3.70(سه دلار و هفتاد سنت) میتونی صاحب این بازی اورجینال بشی،از ریجن آرژانتین 

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نمی خوام تو دلتو خالی کنم ولی دلخوش به این مقدار نباش این آی پی ها همش چرندِ خودم از اولین باری که ADSL گرفتم یعنی برو قبل 10 سال پیش یه بار نتونستم با بازی هکی آنلاین بازی کنم سر COD و نصب نرم افزار های جانبیش که دهنم صاف شد تا بخواد لیست سرور بیاره !! خودتو داری خسته میکنی ، شاید سرورای ایران باشن که یه مشت بچه مدرسه ای عقده ای ریختن اون تو زرتی بنت میکنن

45 تومن هزینه ی یک کلید TF2 هست دو تا کلید میشه 90 تومن تو مارکت استیم میفروشی میشه 380 ARS

اینم که 346 ARS هست یعنی با 3.70(سه دلار و هفتاد سنت) میتونی صاحب این بازی اورجینال بشی،از ریجن آرژانتین 

اگر مطمئن باشم کار میکنه حتما میخرمش فقط اینکه اینجا سرور ها رسمی هستن یا خصوصی ان؟

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اگر مطمئن باشم کار میکنه حتما میخرمش فقط اینکه اینجا سرور ها رسمی هستن یا خصوصی ان؟

رسمی،فکر کنم خصوصی هم بتونی کانکت بشی معمولا IP میدی بهش وصل میشه

اکانت استیم نداری ؟

لینک به پست
در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

رسمی،فکر کنم خصوصی هم بتونی کانکت بشی معمولا IP میدی بهش وصل میشه

اکانت استیم نداری ؟

دارم ولی باید یه فندق شکن هم بره تو پاچم معمولی ها بدرد نمیخورن فندق شکن اسکای نصب کردم به آلمان وصلش میکنم میبینم ایپی مال بلغارستانه

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

دارم ولی باید یه فندق شکن هم بره تو پاچم معمولی ها بدرد نمیخورن فندق شکن اسکای نصب کردم به آلمان وصلش میکنم میبینم ایپی مال بلغارستانه

فندوق شکن اسکپرس یا پروتون بخر،پروتون واسه من بهتر بوده هر چند من فقط پولشو دادم دوستم برام خرید

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فندوق شکن اسکپرس یا پروتون بخر،پروتون واسه من بهتر بوده هر چند من فقط پولشو دادم دوستم برام خرید

یه فندوق شکن بگو قیمت ماهانه حدود 5 دلار امکان پرداخت ماه به ماه داشته باشه نه سال به سال و اینکه ارژانتین داشته باشه پروتون رو فقط با بیت کوین میتونم بخرم باید 40 دلار کارمزد شبکه پرداخت کنم نمی صرفه

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

یه فندوق شکن بگو قیمت ماهانه حدود 5 دلار امکان پرداخت ماه به ماه داشته باشه نه سال به سال و اینکه ارژانتین داشته باشه پروتون رو فقط با بیت کوین میتونم بخرم باید 40 دلار کارمزد شبکه پرداخت کنم نمی صرفه

باو برو تو شلگرام بزن خرید فندوق شکن اکانت همه چیش میاد دویست هزار تومن 6 ماه فکر کنم

این سایت رو نگاه بنداز لینک مستقیم فکر کنم ایراد داره

https://steam-gifts.ir/

با دقت نگاه کن،رو برنامه کاهش پینگ بزن

ویرایش شده در توسط ☕Coffee Addicted
لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

باو برو تو شلگرام بزن خرید فندوق شکن اکانت همه چیش میاد دویست هزار تومن 6 ماه فکر کنم

این سایت رو نگاه بنداز لینک مستقیم فکر کنم ایراد داره

https://steam-gifts.ir/

با دقت نگاه کن،رو برنامه کاهش پینگ بزن

do=findComment&comment=1224316

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

جالبه من اینو بوکمارک کرده بودم که بعدا ازش بخرم...عجب...پس تو شلگرام سرچ بزن

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

سلام داداش اگه منظورت کالاف 4 هستش که آنلاین کردنش تقریبا همه سایتا هست حالا شما نتونستی باید به خودت شک کنی . برای mw2 هم چند تا روش هست . مثل ultramod و IW4X .اولی ایرانیه ولی پلیر کمه در حده 4 سرور پره فقط . دومی پلیر زیاده ولی خارجیه و پینگا بالاس

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بله توش پرنده پر نمیزنه پولش حیف میشه یا نهایت ریفاند میکنه . اینجور بازی های قدیمی سرورای کرکیش بیشتر بازیکن داره تا اورجینال

در 15 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

شما cdkey رو از بخش تنظیمات وارد کردی؟ باید یه سی دی کی 16 رقمی وارد کنی .

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sajjadmomeni گفته است :

بله توش پرنده پر نمیزنه پولش حیف میشه یا نهایت ریفاند میکنه . اینجور بازی های قدیمی سرورای کرکیش بیشتر بازیکن داره تا اورجینال

شما cdkey رو از بخش تنظیمات وارد کردی؟ باید یه سی دی کی 16 رقمی وارد کنی .

عزیز من در تنظیمات پاست بانکر و کنسول رو فعال کردم تیام اوت رو از ده ثانیه بردم رو پنجاه شماره سریال رو واسه مولتی پلیر وارد کردم و نوشته معتبره چند تا نسخه مختلف که یدونش رو از یه تورنت معروف گرفتم و یه لیست 100 تایی از سرور ها داشت پر از پلیر دانلود کردم همه پیش نیاز هارو هم دارم ولی هر سروری رو انتخاب میکنم در بخش awaiting connection میمونه و بعدش تایم اوت میشه شما اگر تونستی وصل بشی اگر میدونی نسخه بازیت چیه و یا کار خاصی انجام میدی به منم بگو انجامش بدم سرور های اصلی که کسی توشون بازی نمیکنه و کرکی ها اگر میخواستن وصل بشن تو نسخه کرکی واسم وصل میشدن

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

عزیز من در تنظیمات پاست بانکر و کنسول رو فعال کردم تیام اوت رو از ده ثانیه بردم رو پنجاه شماره سریال رو واسه مولتی پلیر وارد کردم و نوشته معتبره چند تا نسخه مختلف که یدونش رو از یه تورنت معروف گرفتم و یه لیست 100 تایی از سرور ها داشت پر از پلیر دانلود کردم همه پیش نیاز هارو هم دارم ولی هر سروری رو انتخاب میکنم در بخش awaiting connection میمونه و بعدش تایم اوت میشه شما اگر تونستی وصل بشی اگر میدونی نسخه بازیت چیه و یا کار خاصی انجام میدی به منم بگو انجامش بدم سرور های اصلی که کسی توشون بازی نمیکنه و کرکی ها اگر میخواستن وصل بشن تو نسخه کرکی واسم وصل میشدن

ورژن بازیتون چند هستش باید 19.3 باشه . احتمال میدم شما نسخه اشتباهی رو دانلود کردید . حجم پوشه بازی باید بالای 6.5 گیگ باشه

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، sajjadmomeni گفته است :

ورژن بازیتون چند هستش باید 19.3 باشه . احتمال میدم شما نسخه اشتباهی رو دانلود کردید . حجم پوشه بازی باید بالای 6.5 گیگ باشه

حجم پوشه بازی 5.52 گیگ هست ورژن بازی رو اپدیت کردم یه سایت بود فکر کنم cod4x یه اپدیتر کلاینت داشت اونو نصب کردم تو پوشه بازی بعدش وارد بازی شدم واپدیتش کردم به همین نسخه.

اسم بازی این هس Call of Duty Modern Warfare 4 full game  MP-SP  -=AviaRa=-

این هم رید می که توش نوشته واسه مولتی پلیر تست شده اس مشکل کرش کردن حین کانکشن فقط واسه من نیست تو یوتیوب کلی ویدیو گذاشتن از وارفر یک و دو بگیر تا ورلد ات وار من همه رو امتحان کردم به نتیجه ای نرسیدم

وارفر دو واسه من دلیل اجرا نشدنش اینبود که فایل مولتی پلیرش حذف شده در نسخه فیتگرل امشب یا فرداشب دانلودش کنم نسخه کامل رو نتیجه رو اعلام میکنم ولی این کالاف 4 واقعا داره میره رو اعصابم این مدت هر گیمی میریزم باید به یه روشی بره رو اعصابم

READ ME FIRST !!! -=AviaRa=-.txt

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، sajjadmomeni گفته است :

از زیرو گیم 19 تومن بازیرو خریدم همه چی داره بازیش هم خیلی باحاله مثل وارزون مشکل پینگ نداره تنها مشکلش اسنایپر های وحشیشن سرتو بلند کنی میزننت

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.