رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

سلام.

دوستان بعد از سال ها ps3 رو روشن کردم و 2 تا مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید.

من ps3 اسلیم سری های اولشو دارم.اولش دیدم دمای ps3 بالا میره که به احتمال زیاد به خاطر اینه که خمیرش فاسد شده و باید تعویض شه ولی فعلا دور فنشو بالا بردم و اما مشکلاتش:

من قبلا باز god of war 3 رو داشتم ولی پاکش کردم و حتی دیتا هاش رو هم پاک کردم بعد از این مدت رفتم و هر دو نسخه پال و آمریکا رو دانلود کردم و از هارد داخلی و خارجی یه مشکل داشتن اونم این بود که بعد از این که نوشته ها و اسم سونی میاد به جای این که تیتراج اولیه نمایش داده شه صفحه سیاه میشه و هرچقدرم صبر میکنم اتفاقی نمیفته و مجبور میشم از بازی خارج شم.بازی موتور استورم هم راحت اجرا میشد ولی بعد از این که اونم دیتاش رو پاک کردم از رو هارد دوباره اجراش کردم اونم صفحه سیاه میشه.

مشکل دومم اینه من قبلا بازی آنچارتد 3 رو داشتم و اجرا میشد ولی چون هارد داخلی سرعتش کم بود و آبجکت ها دیر لود میشدن پاکش کردم تا این که یه دیسک اورجینالشو خریدم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه و دسگاه فریز میکنه ولی رو کنسولای دیگه تستش کردم دیسک سالم بود.ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم.ریباگ و مولتی منم آپدیت کردم به آخرین نسخه ولی مشکل هنوز پابرجاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 دقیقه قبل، need to fight گفته است :

سلام.

من ps3 اسلیم سری های اولشو دارم.اولش دیدم دمای ps3 بالا میره که به احتمال زیاد به خاطر اینه که خمیرش فاسد شده و باید تعویض شه ولی فعلا دور فنشو بالا بردم و اما مشکلاتش:

من قبلا باز god of war 3 رو داشتم ولی پاکش کردم و حتی دیتا هاش رو هم پاک کردم بعد از این مدت رفتم و هر دو نسخه پال و آمریکا رو دانلود کردم و از هارد داخلی و خارجی یه مشکل داشتن اونم این بود که بعد از این که نوشته ها و اسم سونی میاد به جای این که تیتراج اولیه نمایش داده شه صفحه سیاه میشه و هرچقدرم صبر میکنم اتفاقی نمیفته و مجبور میشم از بازی خارج شم.بازی موتور استورم هم راحت اجرا میشد ولی بعد از این که اونم دیتاش رو پاک کردم از رو هارد دوباره اجراش کردم اونم صفحه سیاه میشه.

مشکل دومم اینه من قبلا بازی آنچارتد 3 رو داشتم و اجرا میشد ولی چون هارد داخلی سرعتش کم بود و آبجکت ها دیر لود میشدن پاکش کردم تا این که یه دیسک اورجینالشو خریدم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه و دسگاه فریز میکنه ولی رو کنسولای دیگه تستش کردم دیسک سالم بود.ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم.ریباگ و مولتی منم آپدیت کردم به آخرین نسخه ولی مشکل هنوز پابرجاست.

سلام دوست من

باید کنسول رو ببرید توی ریکاروی رو ریبالینگ دیتا کنه ( همه تنظیمات کنسول بر میگرده میشه مثل اول بعد باز از نوع اخرین ورژن رو نصب کنید )

این مشکل رو خودم داشتم برای بقیه هم این مشکل رخ داده و با همین روش اوکی شده

هزار بارم از دوباره فرمیور بزنید جواب نمیده

بجز اینکه برید از ریکاوری این کار رو کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 1 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

سلام دوست من

باید کنسول رو ببرید توی ریکاروی رو ریبالینگ دیتا کنه ( همه تنظیمات کنسول بر میگرده میشه مثل اول بعد باز از نوع اخرین ورژن رو نصب کنید )

این مشکل رو خودم داشتم برای بقیه هم این مشکل رخ داده و با همین روش اوکی شده

هزار بارم از دوباره فرمیور بزنید جواب نمیده

بجز اینکه برید از ریکاوری این کار رو کنید

ممنون با این کار کپی خور بودن از بین میره؟یا هارد فرمت میشه؟میشه یکم دقیق تر بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، need to fight گفته است :

سلام.

دوست عزیز تو قسمت کامنت هم بهتون گفتم Rebuild DataBase انجام بدید بعد از نصب بازی و ببینید مشکلتون حل میشه یا نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، need to fight گفته است :

ممنون با این کار کپی خور بودن از بین میره؟یا هارد فرمت میشه؟میشه یکم دقیق تر بگید.

کپی خور بودن نمیپره اما باید از دوباره کاستوم فریمور رو هم بعد این کار بزنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال (ویرایش شده)
در 5 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

دوست عزیز تو قسمت کامنت هم بهتون گفتم Rebuild DataBase انجام بدید بعد از نصب بازی و ببینید مشکلتون حل میشه یا نه!

ممنون ولی کامنت رو ندیده بودم.با مبایل نمیدونم چرا سایت درست بالا نمیاد.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

ویرایش شده در توسط need to fight

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

کپی خور بودن نمیپره اما باید از دوباره کاستوم فریمور رو هم بعد این کار بزنید

ممنون.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

ویرایش شده در توسط need to fight

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، need to fight گفته است :

ممنون ولی کامنت رو ندیده بودم.با مبایل نمیدونم چرا سایت درست بالا نمیاد.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

سایت من مشکلی با موبایل نداره! برای اولین بار از شما شنیدم. ریبلید دیتابیس هیچ اطلاعاتی از روی کنسول پاک نمیکنه، فقط فایل های داخل هارد رو بر اساس ترتیب لازم مرتب میکنه و مشکلاتی که مربوط به این موضوع هست رو حل میکنه.

ویرایش شده در توسط Hadi MP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 56 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

سایت من مشکلی با موبایل نداره! برای اولین بار از شما شنیدم. ریبلید دیتابیس هیچ اطلاعاتی از روی کنسول پاک نمیکنه، فقط فایل های داخل هارد رو بر اساس ترتیب لازم مرتب میکنه و مشکلاتی که مربوط به این موضوع هست رو حل میکنه.

آخه من کامنتی ندیدم.حل نشد مشکلم الان باید چیکار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، need to fight گفته است :

ممنون.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

گزینه 5 ریستور رو بزنید

بعد که همه چیز رفت از نوع همه رو بزنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

گزینه 5 ریستور رو بزنید

ممنون.اینم تستش میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

گزینه 5 ریستور رو بزنید

دست گل هردوتون درد نکنه.درست شد😘😷😍

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من یه ps3 که با فریمور  ریباگ ورژن 4.86 کپی خور شده بازی هایی که با فایل apk نصب شده رو به خوبی اجرا میکنه ولی بازیهای که روی هارد نصب شده و باید از داخل مولتی من اجرا بشه وقتی وارد مولتی من میشم و بازی رو اجرا میکنم بعد از چند لحظه نمایش صفحه سیاه کنسول از مولتی من خارج میشه و آیکون بازیی که اجرا کردم به صورت موقت در قسمت گیم کنسول اضافه میشه و از این قسمت میتونم بازی رو اجرا کنم

چیکار باید کرد که بازی ها از داخل همون مولتی من اجرا بشن؟ دیگه از مولتی من خارج نشه؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست