رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
  • 0
TfT

خرید از سایت موبایل بازان

سوال

سلام میخوام گوشی سونی اریکسون k800 بخرم 

دست دوم میخواستم بخرم یکیش کارتن نداشت یکیش خیلی داغون بود یکیش ریجستری نداشت باطریش ضغیف بود و ...... خلاصه بیخیال شدم

چند روز پیش داشتم وب گردی میکردم دیدم سایتی هست بنام موبایل بازان با آدرس http://mobilebazan.com/ که موبایل های قدیمی رو بصورت آکبند و اصلی ارائه میکنه و گوشی k800 هم داشت سفارش ثبت کردم که برام بیارن با پرداخت وجه درب محل اما نمیدونم فروشنده چرا اسرار داشت هزینه اش رو قبل تحویل گوشی پرداخت کنم که بنده قبول نکردم بعد گفت باشه ارسال میکنم اما 50 ت قیمت اضافه میشه!!!

بنظر شما مشکوک نیست

آیا تا حالا کسی از این سایت خرید کرده؟

اگه میدونید راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست‌های پیشنهادی

• 0

درورد عزیز

دقیقا منم 2 سال پیش قصد خرید نوکیا N86 رو داشتم ازشون و گفتند اکبند هست و با قیمت اون موقه 450 هزار تومن که زیرش نرفتم نمیدونم واقعا تا الان کسی ازش خرید نداشته که تایید کنه متسفانه تو سطح وب یا اگر داشته  به بقیه دوستان هم راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 5 اردیبهشت 1399 در 23:55، ALIMAHDI گفته است :

دست دوم میخواستم بخرم یکیش کارتن نداشت یکیش خیلی داغون بود یکیش ریجستری نداشت باطریش ضغیف بود و ...... خلاصه بیخیال شدم

چند روز پیش داشتم وب گردی میکردم دیدم سایتی هست بنام موبایل بازان با آدرس http://mobilebazan.com/ که موبایل های قدیمی رو بصورت آکبند و اصلی ارائه میکنه و گوشی k800 هم داشت سفارش ثبت کردم که برام بیارن با پرداخت وجه درب محل اما نمیدونم فروشنده چرا اسرار داشت هزینه اش رو قبل تحویل گوشی پرداخت کنم که بنده قبول نکردم بعد گفت باشه ارسال میکنم اما 50 ت قیمت اضافه میشه!!!

بنظر شما مشکوک نیست

من اشنایی با این سایت ندارم اما چون خودم فروشگاه انلاین دارم اطلاع دارم از این موضوع 

دلیل این مبلغ اضافه اینه که اولا ی کارمزد از فروشنده دریافت میکنه شرکتهای پستی بابت پرداخت در مقصد که بهش میگن فروش اینترنتی 

دوما واریز وجه به حساب فروشنده از طرف شرکت پستی گاها با تاخیر زیاد انجام میشه که خب فروشنده رو ممکنه اذیت کنه 

درکل وقتی شما هیچ مبلغی قبل تحویل پرداخت نمیکنی دیگه مشکلی نداره که!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 5 اردیبهشت 1399 در 23:55، ALIMAHDI گفته است :

بنظر شما مشکوک نیست

سلام خدمت دوستان عزیز

داداش شما کار درست رو انجام دادی، گناه کسی رو نمیشورم ولی سایت موبایل بازان یه سایت برای کلاهبرداریه حالا چرا؟ عرض میکنم! ممکنه یکم طولانی بشه ولی برای دوستانی که ممکنه ۱ درصد تو دام بیوفتن مجبورم کامل توضیح بدم

مورد اول قیمتهای عجیب! من خیلی وقت بود دنبال یه نوکیا N93 بودم که درحد نو باشه و چون کلکسیون دارم حاضر بودم هزینه سنگینی هم برای چیزی که مد نظرم بود بپردازم! تا این سایت موبایل بازان رو پیدا کردم و دیدم یه N93 نقره‌ای دارن و مدعی هستن که آکبنده و ۱ میلیون هم قیمت گذاشتن! این یه شوخیه چون N93 آکبند شاید ۲ تا دونه تو کل ایران باشه! اگر هم باشه کسی ۱ میلیون نمیفروشه! خودم به شخصه هرچندتا بود دونه‌ای ۳ میلیون میخرم...

زنگ زدم بهشون گفتم این N93 آکبنده؟ گفتن بله

گفتم شما کجایید من بیام کارت بکشم گوشی رو ببرم! گفتن خرید حضوری نداریم باید از سایت اقدام کنین! با خودم گفتم مشکلی نیست دیجی کالا هم همینطوره

رفتم سایتشون ثبت سفارش کردم و...

نیم ساعت بعد با یه شماره تلفن ثابت تماس گرفتن و گفتن چون از این گوشی فقط یک عدد موجود داریم نمیتونیم ارسال کنیم تا پول رو واریز نکنین! سوال اول: چه ربطی داره؟ سوال دوم: من میگم بیام هرجای ایران هستین کارت بکشم میگی نمیشه، میگم آدرس منزل که تهرانم هست میدم شما با آژانس بفرست پولشم نقد بگیر...میگی نمیشه...خلاصه بعد از کلی بحث الکی آخر گفتم آقا شما میگی ۱ تومن! گوشی رو بفرست من ۱.۵ میدم

با حالت عصبی گفت باشه ارسال میکنم و نفرستاد!

هنوز یه سر سوزن امید داشتم که بتونم آکبند این گوشی رو با ۱.۵ میلیون بخرم

رفتم تو سایت دیدم یه قسمت قوانین داره! نوشته ارسال به درب منزل و پرداخت درمحل داریم ولی شما فقط مجازید بسته رو از مامور پست تحویل بگیرید و بدون باز کردن بسته درجا پول رو بدید به مامور ارسال...! برادر رو پیشونی ما چیزی نوشته؟ شاید شما یه آجر بسته بندی کرده باشی و بفرستی! یه سایت زدی که نه نماد تجارت الکترونیک داره، نه عضو اتحادیه است نه آدرسی که دادی رو گوگل وجود داره! مدعی آکبند بودن گوشیهایی هم هستی که دیدن اژدهای ۲ سر تو خیابون بیشتر احتمال داره! یه قیمتی هم میگی که طرف دوان دوان بیوفته تو دام...عزیزان بیشتر مراقب باشین

حالا یه موتورولا V3i میخوام که اتفاقا مدعی هستن که ۴ تا دارن و باز هم نوشتن که آکبنده

فردا میخوام زنگ بزنم بگم خب از این که فقط یکی ندارین که نتونین ارسال کنین...یکی برام بفرستین پولشم نقد دم در بگیرین! البته بعد از چک کردن گوشی

اگه همچین کاری کردن خودم میام اینجا و علاوه بر ابراز شرمندگی بابت قضاوت عجولانه کلی هم براشون مشتری پیدا میکنم!!! ولی گشتم نبود نگردید که نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 28 اردیبهشت 1399 در 15:31، Ramin_gm گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

داداش شما کار درست رو انجام دادی، گناه کسی رو نمیشورم ولی سایت موبایل بازان یه سایت برای کلاهبرداریه حالا چرا؟ عرض میکنم! ممکنه یکم طولانی بشه ولی برای دوستانی که ممکنه ۱ درصد تو دام بیوفتن مجبورم کامل توضیح بدم

مورد اول قیمتهای عجیب! من خیلی وقت بود دنبال یه نوکیا N93 بودم که درحد نو باشه و چون کلکسیون دارم حاضر بودم هزینه سنگینی هم برای چیزی که مد نظرم بود بپردازم! تا این سایت موبایل بازان رو پیدا کردم و دیدم یه N93 نقره‌ای دارن و مدعی هستن که آکبنده و ۱ میلیون هم قیمت گذاشتن! این یه شوخیه چون N93 آکبند شاید ۲ تا دونه تو کل ایران باشه! اگر هم باشه کسی ۱ میلیون نمیفروشه! خودم به شخصه هرچندتا بود دونه‌ای ۳ میلیون میخرم...

زنگ زدم بهشون گفتم این N93 آکبنده؟ گفتن بله

گفتم شما کجایید من بیام کارت بکشم گوشی رو ببرم! گفتن خرید حضوری نداریم باید از سایت اقدام کنین! با خودم گفتم مشکلی نیست دیجی کالا هم همینطوره

رفتم سایتشون ثبت سفارش کردم و...

نیم ساعت بعد با یه شماره تلفن ثابت تماس گرفتن و گفتن چون از این گوشی فقط یک عدد موجود داریم نمیتونیم ارسال کنیم تا پول رو واریز نکنین! سوال اول: چه ربطی داره؟ سوال دوم: من میگم بیام هرجای ایران هستین کارت بکشم میگی نمیشه، میگم آدرس منزل که تهرانم هست میدم شما با آژانس بفرست پولشم نقد بگیر...میگی نمیشه...خلاصه بعد از کلی بحث الکی آخر گفتم آقا شما میگی ۱ تومن! گوشی رو بفرست من ۱.۵ میدم

با حالت عصبی گفت باشه ارسال میکنم و نفرستاد!

هنوز یه سر سوزن امید داشتم که بتونم آکبند این گوشی رو با ۱.۵ میلیون بخرم

رفتم تو سایت دیدم یه قسمت قوانین داره! نوشته ارسال به درب منزل و پرداخت درمحل داریم ولی شما فقط مجازید بسته رو از مامور پست تحویل بگیرید و بدون باز کردن بسته درجا پول رو بدید به مامور ارسال...! برادر رو پیشونی ما چیزی نوشته؟ شاید شما یه آجر بسته بندی کرده باشی و بفرستی! یه سایت زدی که نه نماد تجارت الکترونیک داره، نه عضو اتحادیه است نه آدرسی که دادی رو گوگل وجود داره! مدعی آکبند بودن گوشیهایی هم هستی که دیدن اژدهای ۲ سر تو خیابون بیشتر احتمال داره! یه قیمتی هم میگی که طرف دوان دوان بیوفته تو دام...عزیزان بیشتر مراقب باشین

حالا یه موتورولا V3i میخوام که اتفاقا مدعی هستن که ۴ تا دارن و باز هم نوشتن که آکبنده

فردا میخوام زنگ بزنم بگم خب از این که فقط یکی ندارین که نتونین ارسال کنین...یکی برام بفرستین پولشم نقد دم در بگیرین! البته بعد از چک کردن گوشی

اگه همچین کاری کردن خودم میام اینجا و علاوه بر ابراز شرمندگی بابت قضاوت عجولانه کلی هم براشون مشتری پیدا میکنم!!! ولی گشتم نبود نگردید که نیست!

دمت گرم بابت توضیحات ، اگر هم خریدی اکی بود و اکبند بود بگو تا ما هم بخریم. منم خیلی علاقه به گوشی های کلاسیک دارم

من این سایت رو از سال 95 میشناسم ! جالبه به این سابقه حضور هنوز ندیدم تو سطح وب یکی ازشون خرید کنه و تایید کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با عرض شرمندگی بابت اسپم!
دیدم بحث گوشی های کلاسیک داغه گفتم منم یه پیشنهادی بدم شاید به کار دوستان بیاد
یه N96 که خیلی وقته بیکار یه گوشه افتاده موجوده با جعبه و تمامی کابلها و متعلقات
گوشی روشن میشه اما دو تا اشکال داره یکی اینکه صفحه اکثر اوثات پرپر میزنه و احتمالا مربوط به کابل فلته
و سه چهارتا از دکمه ها یه مقدار سفت شدن که البته یه قاب دوم به هماره دکمه ها برای گوشی موجوده
کسی خواست درخدمتم قیمت هم توافقیه عکس گوشی و متعلقات در پخ

ویرایش شده در توسط MR OXYGEN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال

Ramin_gm

ممنونم از اقای Ramin_gm 

مارا آگاه کردید من هم  خیلی شک داشتم جدیدا پرداخت درب محل رو هم حدف کردن

سایتشون هم خیلی داغون هست اصلا تمیز و مرتب نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال

اگر باز هم کسی از این سایت خرید کرد اطلاع بده-ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

هیچ گوشی اکبندی از سری قدیم  که شما مد نظرتون است وجود نداره.

منتها میان قاب عوض میکنن و یه باطری نو میندازن. یکم تمیز کاری میکنن میندازن به جماعت فهیم و غیور.

من یه N95 8G سری اول دارم . هنوز که هنوز قابش تو بازار گیر میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

motorola v3x یک میلیون تومان 😬 . من این گوشی رو خیلی دوسش دارم ولی دیگه این قیمت ؟ یه دونه ازش دارم یادگاری از گذشته مونده تو کمدم هر وقت میبینمش کل خاطراتم زنده میشه 😁 باطریش گیر نمیاد جایی رو سراغ دارید باطریش رو داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 2 ساعت قبل، ALIMAHDI گفته است :

اگر باز هم کسی از این سایت خرید کرد اطلاع بده-ممنون

واقعا نمیخوای باور کنی که این سایت کلاه برداری است؟؟؟!!!

این دقیقا عین بورس میمونه!

من اعتبارش از طریق مجازی چک کردم. مطمعن باشید که خود تله است.

منتظر افراد ساده لوح هستن.

سادگی جرم است. سادگی تنها جرمی است که پیگرد قانونی ندارد.  خودم (ع)

ویرایش شده در توسط ali-0098

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ازون فروشگاه هایی هست که اصلا نمی‌فهمم چطوری همچین کاری میکنن

می‌دونم همه چیزایی که گفتین راسته ها سایتشونم با چشم خودم دیدما

قوانینشون هم دیدما ولی بازم باورم نمیشه واقعیت داشته باشه با اینکه قصد خرید ندارم فردا می‌خوام زنگ بزنم به عنوان خریدار باهاشون صحبت کنم ببینم حرف حسابشون چیه

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

برادر به بورس چیکار داری آخه 

اینهمه ملت بود گرفتن و خواهند گرفت حتی اگر چیز خاصی از بورس ندونن

یکی از نزدیکانم پارسال سیزده میلیون گذاشت تو بورس و سهمایی که گفتم خرید و تا یک ماه پیش نه چیزی اضافه کرد بهش نه چیزی کم کرد ازون سیزده تومن تا الان حدود سی میلیون تومن خرج کرده و حدود دویست میلیون تومن براش باقی مونده بورس هر جوریم سقوط کنه به صفر هم برسه ایشون سود کرده

البته تقریبا تمام کسانی که تو سال نود و هشت وارد شدن همچین شرایطی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال (ویرایش شده)

اقای Alirezatha اگر زنگ زدی مارا هم در جریان بگذار!!!!

این سایت 4 ساله فعالیت داره یعنی نشده حتی 1 نفر یه گوشی 100ت بخره ازش؟

اگر هم گوشی ریفرش بفرستن براش اون یه بحث دیگه است

ویرایش شده در توسط TfT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست