رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

سلام من با کارتهای سافایر به راحتی ریگ بستم و ماین کردم اما الان 8تا کارت ایسوس ماینینگ rx580 خریدم هی سیستم فریز میشه . دیگه موندم که چیکار کنم لطفا دوستان کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سافایر جزو بهترین کارتهای سری ۵۰۰ هستن. 
اور رو کمی کمتر هم می گذارید دوباره فریز می کنه؟ و اینکه چه وقتی فریز می کنه درست موقع شروع به ماین یا کمی ماین می کنه و بعدش فریز می کنه؟
اندازه ویرچوال مموری رو چند قرار دادید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال

همچی چک کردم و تغییر دادم درست نشد یه ده دقیقه ماین میکنه بعد یکی از کارتها صفر میشه و فریز میشه . کارتم هر دفعه یکی صفر میشه 1360-2000

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، مرتضی عمادی گفته است :

همچی چک کردم و تغییر دادم درست نشد یه ده دقیقه ماین میکنه بعد یکی از کارتها صفر میشه و فریز میشه . کارتم هر دفعه یکی صفر میشه 1360-2000

۱۳۶۰ برای کورکلاک خیلی زیاد هست. اینطوری هم فریز می کنه هم مصرف برقت بالا هست هم دمای کارتهات بالا هست. 
حالا نمی دونم با استفاده از چه چیزی کورکلاک رو کنترل می کنی . اگر با افتربرنر کم می کنی که تا حد ممکن کمش کن. اگر با خود کلیمور دستور می نویسی (که این خیلی بهتر هست) کورکلاک رو بین اعداد ۱۱۵۰ تا ۱۲۰۰ خودت تنظیم کن. از ۱۱۵۰ شروع کن ببین اگر فریز کرد ده تا ده تا ببر بالا تا نهایتا ۱۲۰۰. مموری کلاکت هم که خوبه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

۱۳۶۰ برای کورکلاک خیلی زیاد هست. اینطوری هم فریز می کنه هم مصرف برقت بالا هست هم دمای کارتهات بالا هست. 
حالا نمی دونم با استفاده از چه چیزی کورکلاک رو کنترل می کنی . اگر با افتربرنر کم می کنی که تا حد ممکن کمش کن. اگر با خود کلیمور دستور می نویسی (که این خیلی بهتر هست) کورکلاک رو بین اعداد ۱۱۵۰ تا ۱۲۰۰ خودت تنظیم کن. از ۱۱۵۰ شروع کن ببین اگر فریز کرد ده تا ده تا ببر بالا تا نهایتا ۱۲۰۰. مموری کلاکت هم که خوبه 

ممنون دستی مینویسم چک میکنم خبر میدم البته کارت هام ایسوس مایینینگ هست بایوس خودش همین مقدار تنظیم شده .مادربوردم ایسوس ماینینگ هست با 19 تا اسلات .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه مشکلی بر خوردم کورکلاک کارتهام قفل هست کم نمیشه چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، مرتضی عمادی گفته است :

مدل کارت چی هستش ؟ فک نکنم ایسوز مدل مخصوص ماین داشته باشه واسه rx 580 ! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

مدل کارت چی هستش ؟ فک نکنم ایسوز مدل مخصوص ماین داشته باشه واسه rx 580 ! 

سلام داره 480 هم داره 580 هم داره الان ویندوز عوض کردم کورکلاک گذاشتم روی 1100 دیگه فریز نمیشه ولی هر چند دقیقه یکی از کارتها هش ریتش صفر میشه و نرم افزار خودش ریست میکنه از دوباره شروع بکار میکنه واین  چرخه همینطوری ادامه داره .به نظرتون ازورژن رایزرها نمیشه؟ ورژن رایزرهام 6هست.بدشانسی هرچی بایوس ایسوس 580 دانلود میکنم به این کارتها نمیخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، مرتضی عمادی گفته است :

سلام

باید با خود درایور amd قسمت raseon wattman اینکارو انجام بدید. راحت تر و مطمئن تره.

با afterburner  هم باید از حالت لاک درش بیارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، مرتضی عمادی گفته است :

سلام داره 480 هم داره 580 هم داره الان ویندوز عوض کردم کورکلاک گذاشتم روی 1100 دیگه فریز نمیشه ولی هر چند دقیقه یکی از کارتها هش ریتش صفر میشه و نرم افزار خودش ریست میکنه از دوباره شروع بکار میکنه واین  چرخه همینطوری ادامه داره .به نظرتون ازورژن رایزرها نمیشه؟ ورژن رایزرهام 6هست.بدشانسی هرچی بایوس ایسوس 580 دانلود میکنم به این کارتها نمیخوره

شما هر بایوسی از کارتای پولاریس دوست داشتید، بگید تا براتون درستش کنم، بفرستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، مرتضی عمادی گفته است :

شما کورکلاک رو بالا پایین کردی یا مستقیم رو ۱۱۰۰ گذاشتی؟ چون فکر می کنم ۱۱۰۰ هم پایین هست . برای کارتهای ۵۸۰ معمولا بین ۱۱۵۰ تا ۱۲۰۰ هست 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که راهنمایی کردن تشکر میکنم مشکل حل شد با نرم افزار after آنلاک کردم و با خط فرمان کورکلاک 1100گذاشتم . کارتها خیلی نرم شد و اوکی شد . بسیار تشکر از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز نکته ای هم که باید رعایت کنی برق رایزت ها هستش 
اگر از ساتا برق میگیری شاید ساتا ها آب کرده باشن دونه دونه ساتاهارو در قسمت اتصال به پاور تست کن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نرم افزار overdriventool رو دانلود کن 

بایوس گرافیک ها رو بذار رو دیفالت 

1145

2100

با ولتاژ ۹۰۰ 

جفتش

تایمینگ رو بذار رو لول۲ 

مطمئنا مشکلت حل میشه

با این نرم افزار مصرف کارت هاتو به ۸۰ وات یا ۶۰ وات حتی میتونی برسونی