رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Raten

مشاوره خرید لپ تاپ مناسب برنامه نویسی اندروید

پست‌های پیشنهادی

سلام دوستان

برای کسی که تازه می خواد برنامه نویسی اندروید شروع کنه چه لپ تاپ اقتصادی پیشنهاد می کنید؟

اینطور که متوجه شدم باید حداقل 8 گیگ رم و SSD داشته باشه. دوستانی که اطلاعات کاملتری دارن چه مدل هایی رو پیشنهاد می کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا لپتاپ پیشنهاد نمیدم این چیزیکه شما میخواید حداقل حول 12تومن درمیاد که کارامد هم نیست

ویرایش شده در توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 45 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

کلا لپتاپ پیشنهاد نمیدم این چیزیکه شما میخواید حداقل حول 12تومن درمیاد که کارامد هم نیست

دوست عزیز نترسونید بنده خدا رو 😅من خودم اندروید کار می کنم، با لپ تاپ i3 نسل 3 هم درصورتی که SSD داشته باشه و رم 8 باشه می شه اندروید استودیو کار کرد. اینو می گم چون دوستم خودش همچین لپ تاپی داشت و فقط SSD نداشت، نمی تونست هزینه کنه برای لپ تاپ جدید، براش فقط یه اس اس دی گذاشتم، بعد اون دیگه راحت با اندروید استودیو کار می کنه.

در 2 ساعت قبل، Raten گفته است :

سلام دوستان

برای کسی که تازه می خواد برنامه نویسی اندروید شروع کنه چه لپ تاپ اقتصادی پیشنهاد می کنید؟

اینطور که متوجه شدم باید حداقل 8 گیگ رم و SSD داشته باشه. دوستانی که اطلاعات کاملتری دارن چه مدل هایی رو پیشنهاد می کنید؟

شما هم دوست عزیز بهتون درست گفتن، همین ها حداقلی برای کار با اندروید استودیو هست، منتها سعی کنید ترجیحا لپ تاپی که تهیه می کنید اینتل باشه، چون برای کار با ایمولیتر خود اندروید استودیو به مشکل نخورید برای تست خروجی اپ تون روی لپ تاپ، در ضمن به نسبت توان پردازشی لپ تاپ های اینتل نسبت به AMD های نسل قدیم بهتره، با لپ تاپ های رایزن حقیقتش کار نکردم و تجربه ای ندارم ولی لپ تاپ های سری قبلیش چنگی به دل نمی زد. شما بودجه ای که می تونید هزینه کنید برای لپ تاپ رو بگید، بهتر میشه راهنمایی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

لپ تاپ i3 نسل 3 هم درصورتی که SSD داشته باشه و رم 8 باشه می شه اندروید استودیو کار کرد

بله ولی کارکردن کجا و سیستم روان و مناسب کجا

البته همین i3 قیمت کمی نداره ها 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Raten گفته است :

سلام دوستان

بودجه چقدر هست؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
نقل قول

شما هم دوست عزیز بهتون درست گفتن، همین ها حداقلی برای کار با اندروید استودیو هست، منتها سعی کنید ترجیحا لپ تاپی که تهیه می کنید اینتل باشه، چون برای کار با ایمولیتر خود اندروید استودیو به مشکل نخورید برای تست خروجی اپ تون روی لپ تاپ، در ضمن به نسبت توان پردازشی لپ تاپ های اینتل نسبت به AMD های نسل قدیم بهتره، با لپ تاپ های رایزن حقیقتش کار نکردم و تجربه ای ندارم ولی لپ تاپ های سری قبلیش چنگی به دل نمی زد. شما بودجه ای که می تونید هزینه کنید برای لپ تاپ رو بگید، بهتر میشه راهنمایی کرد. 

نقل قول

بودجه چقدر هست؟

حقیقتش من برای خودم نمی خوام، یکی از آشنایان از من خواست پیگیری کنم. رقمی به من نگفتن ولی هر چی اقتصادی و ارزان تر باشه قطعاً بهتره.

در نظر داشته باشید ایشون اصلاً قصد کار حرفه ای و سنگین نداره و فقط بابت یادگیری برنامه نویسی اندروید و کارهای معمولی نیاز داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

بله ولی کارکردن کجا و سیستم روان و مناسب کجا

البته همین i3 قیمت کمی نداره ها 

باور کن من خودم قبل انداختن SSD فکر نمی کردم اندروید استودیو رو حتی بتونه بالا بیاره! وقتی نصب کردم و ران کردم انقدر روان و سریع آورد بالا که تعجب کردم 😅

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Raten گفته است :

حقیقتش من برای خودم نمی خوام، یکی از آشنایان از من خواست پیگیری کنم. رقمی به من نگفتن ولی هر چی اقتصادی و ارزان تر باشه قطعاً بهتره.

در نظر داشته باشید ایشون اصلاً قصد کار حرفه ای و سنگین نداره و فقط بابت یادگیری برنامه نویسی اندروید و کارهای معمولی نیاز داره

خوب لپ تاپ استوک تمیز یا کار کرده اگر میخواین، ارزونتر ممکنه گیر بیاد ولی باید از شخص مورد اعتماد بگیره تا دردسر نشه، الان من یه نگاه انداختم دیجی کالا ارزونترین مدلی که دیدم این مدل بود ، قیمت 8.700 ، یه اس اس دی هم بندازید کنارش 9 تومن در میاد. ماشالله قیمتا هم ترکونده ، قبل عید i5 8265U با اس اس دی همین قیمت بود. 😐 البته مدل های Acer یا HP ارزونتر هم شاید گیر بیارید. باید نگاه کنید. اگر هم استوک و کارکرده می خواهید لپ تاپ با سی پی یو i7 6700HQ ، رم 16 گیگ، فکر کنم حدودا 8-9 تومن در بیاد. نسل قدیم تر مثلا i7 47xx ممکنه ارزونتر باشه، البته دقیق نمی دونم شاید اونا هم برده باشن بالا، برند MSI اگه تونستید گیر بیارید، عالیه. ولی در کل لپ تاپ استوکی که برای کار شما مناسب باشه حدودا 5-6 تومن گیر میاد. یه اس اس دی هم بندازید کنارش 400-500 تومن هزینه داره اگه نداشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست