رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
SJavad

معرفی سایت های آموزشی برنامه نویسی

پست‌های پیشنهادی

سلام خسته نباشید به اعضای انجمن.

آیا کسی اینجا هست که سایتی بشناسه برای آموزش رایگان زبان های برنامه نویسی برای عموم ؟ اگر هست معرفی کنید ممنون میشم تشکر.

کسی اینجا گرایش سخت افزار داره ؟ اگه توضیح بده که چطور میشه میکروکنترلر های AVR رو برنامه نویسی کرد و با چه زبانی این کار انجام میشه ممنونش میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 24 دقیقه قبل، SJavad گفته است :

سلام خسته نباشید به اعضای انجمن.

آیا کسی اینجا هست که سایتی بشناسه برای آموزش رایگان زبان های برنامه نویسی برای عموم ؟ اگر هست معرفی کنید ممنون میشم تشکر.

کسی اینجا گرایش سخت افزار داره ؟ اگه توضیح بده که چطور میشه میکروکنترلر های AVR رو برنامه نویسی کرد و با چه زبانی این کار انجام میشه ممنونش میشم

codeacademy - sololearn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در هم اکنون، Games_OD گفته است :

به زبان فارسی چی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

toplearn.com

آموزش های رایگان خوبی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فارسی سون لرن رو تعریف ش رو زیاد شنیدم.

غیرفارسی برای فرانت وب فقط frontendmasters.com و بقیه موضوعات فقط لیندا

اکانت لیندا کسی نیاز داشت پ.خ بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، SJavad گفته است :

به زبان فارسی چی ؟

والا حقیقتش آموزش های غالبا فارسی به نظر من وقت هدر دادنه، مطالب ساده رو انقدر کش و قوس می دن که نگو! خیلی مواردی هم که طرف سر در نمیاره، یه چی واسه خودش می گه. بروز هم نیستن متاسفانه، ولی بعضا آموزش های متنی فارسی که بعضی سایت ها می گذارن، باز بهتره، اونا هم البته بیشتر ترجمه از مقالات و سایت های خارجی هست، باز همون بهتره که مطلب اصلی رو بخونید چون خیلی جاها نتونستن درست و بجا ترجمه کنن. در کل برای آموزش فارسی خیلی خوب باید گفت، گشتم نبود، نگرد نیست!😅 در کل تسلط به زبان برای برنامه نویسی مزیت خیلی مهمیه، شما به مشکلی بربخوری، میری stackoverflow سرچ می کنی یا عینا خود ارور رو میگذاری، بسرعت چند نفر کاربلد ازون سر دنیا میان کامل و عالی برات ایراد کار رو توضیح میدن و لذت می بری. ولی جستجوی فارسی اصلا ازین خبرها نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

والا حقیقتش آموزش های غالبا فارسی به نظر من وقت هدر دادنه، مطالب ساده رو انقدر کش و قوس می دن که نگو! خیلی مواردی هم که طرف سر در نمیاره، یه چی واسه خودش می گه. بروز هم نیستن متاسفانه، ولی بعضا آموزش های متنی فارسی که بعضی سایت ها می گذارن، باز بهتره، اونا هم البته بیشتر ترجمه از مقالات و سایت های خارجی هست، باز همون بهتره که مطلب اصلی رو بخونید چون خیلی جاها نتونستن درست و بجا ترجمه کنن. در کل برای آموزش فارسی خیلی خوب باید گفت، گشتم نبود، نگرد نیست!😅 در کل تسلط به زبان برای برنامه نویسی مزیت خیلی مهمیه، شما به مشکلی بربخوری، میری stackoverflow سرچ می کنی یا عینا خود ارور رو میگذاری، بسرعت چند نفر کاربلد ازون سر دنیا میان کامل و عالی برات ایراد کار رو توضیح میدن و لذت می بری. ولی جستجوی فارسی اصلا ازین خبرها نیست.

دقیقا 👌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

توضیحات واقعا عالی و کاربردی بود ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، SJavad گفته است :

اگه توضیح بده که چطور میشه میکروکنترلر های AVR رو برنامه نویسی کرد و با چه زبانی این کار انجام میشه

اگر میخواید حرفه ای کار کنید باید با زبان برنامه نویسی c کار کنید اما اگر میخواید مثل خودم که یه مدت تفریحی چند تا پروژه ساختم کار کنید میتونید از زبان بیسیک توی برنامه بسکام استفاده کنید. آموزش‌هاش توی اینترنت فراوونه. به یه پروگرامر هم برای پروگرم کردن میکروکنترلر نیاز دارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

اگر میخواید حرفه ای کار کنید باید با زبان برنامه نویسی c کار کنید اما اگر میخواید مثل خودم که یه مدت تفریحی چند تا پروژه ساختم کار کنید میتونید از زبان بیسیک توی برنامه بسکام استفاده کنید. آموزش‌هاش توی اینترنت فراوونه. به یه پروگرامر هم برای پروگرم کردن میکروکنترلر نیاز دارید.

قیمت پروگرامر چقدره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یادش به خیر یه زمان چقدر با این میکرو کنترلرا ور میرفتم الان گشتم وبلاگ اون موقعم رو پیدا کردم. electromah.rzb.ir

حتی یه خط هم یادم نیست الان. برنامه هام توی بازار منتشر شده بودن. دیگه نگم براتون. توی یه سال تونستم ده هزارتومن هم درامد کسب کنم.😂

ویرایش شده در توسط miladhaerian

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 24 اردیبهشت 1399 در 02:56، SJavad گفته است :

توضیحات واقعا عالی و کاربردی بود ممنون

آره ولی باید زبان انگلیسی بلد باشی تا بتونی بفهمی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام سایت آریا گستر افزار هم برای برنامه نویسی هم طراحی و بازی سازی خیلی خوبه اکثر ویدیو ها و پکیج های اموزشی توسط مدرسین انگلیسی زبان هست و این سایت اوارو دوبله کرده یک سریش هم مثل اموزش انریل انجین توسط مدرسین فارسی هست مطلب رو هم کش و قوس نمیدن اموزش هاشون هم کیفیت مناسبی داره هم از لحاظ صدا هم تصویر سایت تاپ لرن هم من ازش دوره html سی اس اس دانلود کردم خوب بود اکثر اموزش هاشم رایگانه سایت سورس ایران ازش اموزش نگرفتم ولی از مدیرش مشاوره گرفتم خوب راهنماییم کرد میتونید در تلگرام بهش پیام بدید تا در صورت نیاز به مشاوره راهنماییتون کنند رایگان هم هست و اینکه بعضی ها میگن اموزش های فارسی خوب نیست و وقت تلفیه رو قبول ندارم چون با چند نمونه کار کردم هیچ مشکلی نداشت و راضی بودم حداقل تو این مورد عقب نیستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست