رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

دوستان کسی تجربه خرید از فروشگاه نوین فون رو داشته؟ قابل اعتماد هست از راهنماییتون ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم می خواستم خرید کنم ازش ولی نمیدونم چقدر مورد اعتماده؟ ryzen 3900x را خیلی خوش قیمت میده.لطفا اگه کسی تجربه داره بگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.اتفاقا منم میخوام مانیتور بخرم ازشون خیلی قیمتای خوبی دارن اما نمیدونم چقدر قابل اطمینان هستن و کارشون درسته.اون نماد الکترونیکی که میزنن یعنی مورد تاییده؟ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Nsm1000 ادرسشون نزدیک نعیم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

@Nsm1000 ادرسشون نزدیک نعیم هست

سلام والا من شناختی ندارم ولی میناب هست دفترشون و ظاهرا قدیمی هم هستن.
یه تاپیک قبلا خود ساحب این سایت تو لیون زده بود و خدماتشو معرفی کرده بود تو
پرشین تولز هم فعالیت داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دقت کنید تحویل 25 الی 45 روزه دارن ولی 2 قلم قیمتشو چک کردم با سود خیلی کم دارن میفروشن قیمت دلاری کالا ضربدر 30000 کنید تقریبا قیمت کالا میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان دقت کنید تحویل 25 الی 45 روزه دارن ولی 2 قلم قیمتشو چک کردم با سود خیلی کم دارن میفروشن قیمت دلاری کالا ضربدر 30000 کنید تقریبا قیمت کالا میشه

والا قیمتاشون بنظرم ارزش صبر کردن رو داره.لااقل جنسی که میخریم گارانتی هم نباشه اصله.خودشونم گفتن مقطوع هست و بالا پایین شدن ارز تاثیری نداره درحالی که فروشگاههای دیگه اینطور نیست.البته از خودشون که پرسیدم گفتن از امازون امارات میگیرن و باعث میشه زودتر برسه.فقط خواستم اطمینان پیدا کنم که معتبر هستن و متعهد.چون خیلی از مالتینا و ایگرد شنیدم اما کسی تجربه خرید از نوین فون رو نداشت یا حداقل من پیدا نکردم ولی ۲۴ ساعته جوابگو هستن هروقت سوالی داشتم به خوبی جواب دادن.فقط امیدوارم بعد از موعد مقرر برای رسیدن سفارشمبا فانوس دنبال کالام نگردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

والا قیمتاشون بنظرم ارزش صبر کردن رو داره.لااقل جنسی که میخریم گارانتی هم نباشه اصله.خودشونم گفتن مقطوع هست و بالا پایین شدن ارز تاثیری نداره درحالی که فروشگاههای دیگه اینطور نیست.البته از خودشون که پرسیدم گفتن از امازون امارات میگیرن و باعث میشه زودتر برسه.فقط خواستم اطمینان پیدا کنم که معتبر هستن و متعهد.چون خیلی از مالتینا و ایگرد شنیدم اما کسی تجربه خرید از نوین فون رو نداشت یا حداقل من پیدا نکردم ولی ۲۴ ساعته جوابگو هستن هروقت سوالی داشتم به خوبی جواب دادن.فقط امیدوارم بعد از موعد مقرر برای رسیدن سفارشمبا فانوس دنبال کالام نگردم.

اون دو تا قلم کالا که من نگاه کردم نوشته بودن خرید از newegg ، آمازون امارات هم گرون فروشه

اینا ثبت سفارش هم میزنن یا فقط کالاهایی که در سایت نوشتن میفروشن ؟ چون نگاه کردم به نظرم میاد کالاهایی که در خارج تخفیف خوبی خوردن در سایت قرار میدن مثلا rtx 2070 که 400 دلار توی آمازون امریکا و نیو اق قیمت خورده که فوق العادست اون قیمت

خودم کارت گیگا عروس 1660ti دارم پارسال قیمتش 330 یا 320 دلار تو امازون الان 432 شده ، یعنی گرونتر از 2070 البته مدل 2070 گیگای دو فنه هستش که کولینگ ضعیفی داره اما خوب کارت قدرتمندیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اون دو تا قلم کالا که من نگاه کردم نوشته بودن خرید از newegg ، آمازون امارات هم گرون فروشه

اینا ثبت سفارش هم میزنن یا فقط کالاهایی که در سایت نوشتن میفروشن ؟ چون نگاه کردم به نظرم میاد کالاهایی که در خارج تخفیف خوبی خوردن در سایت قرار میدن مثلا rtx 2070 که 400 دلار توی آمازون امریکا و نیو اق قیمت خورده که فوق العادست اون قیمت

خودم کارت گیگا عروس 1660ti دارم پارسال قیمتش 330 یا 320 دلار تو امازون الان 432 شده ، یعنی گرونتر از 2070 البته مدل 2070 گیگای دو فنه هستش که کولینگ ضعیفی داره اما خوب کارت قدرتمندیه

هر کالایی از امازون اماراتو خرید میزنن . فقط پیام بدین تو چت سایتشون که فلان کالا رو میخواین یا لینکشو از امازون امارات بفرستید قیمتو میدن ، اگه مورد تایید بود و خواستین بخرین به سایت اضافه میکنن تا بتونین خرید بزنین . تو پرشین تولز فعالیت دارن تا جایی که دیدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، fatide گفته است :

هر کالایی از امازون اماراتو خرید میزنن . فقط پیام بدین تو چت سایتشون که فلان کالا رو میخواین یا لینکشو از امازون امارات بفرستید قیمتو میدن ، اگه مورد تایید بود و خواستین بخرین به سایت اضافه میکنن تا بتونین خرید بزنین . تو پرشین تولز فعالیت دارن تا جایی که دیدم .

امازون امارات گفتم که گرون فروشه ، خودشون هم تو سایت نوشتن که هر کالایی از کجا تامین میکنن امازون امارات اصلا ارزش خرید نداره بعضی وقتها قیمتهاش به درهم از قیمت ایران گرونتره حالا کرایه کارمزد و .. بماند

الان اینججا تناقض هست اگه میگن فقط از امازون امارات خرید میکنن پس نوشته های سایت چی هست به فرض نوشته ها رو آپدیت نکردن با اون قیمتها نمیتونن کالا دست مشتری برسونن و یه ایرادی تو کارشون هست

من از خدامه همچین فروشگاهی درست کار کنه و با این قیمتها کالاها رو به دست مشتری برسونه خودم اگه خرید نزده بودم ااز ایگرد ازشون قیمت میگرفتم

حاشیه‌نویسی 2020-09-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-08-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-07-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-07-27 193509.jpg

ویرایش شده در توسط Hassan.SK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

امازون امارات گفتم که گرون فروشه ، خودشون هم تو سایت نوشتن که هر کالایی از کجا تامین میکنن امازون امارات اصلا ارزش خرید نداره بعضی وقتها قیمتهاش به درهم از قیمت ایران گرونتره حالا کرایه کارمزد و .. بماند

الان اینججا تناقض هست اگه میگن فقط از امازون امارات خرید میکنن پس نوشته های سایت چی هست به فرض نوشته ها رو آپدیت نکردن با اون قیمتها نمیتونن کالا دست مشتری برسونن و یه ایرادی تو کارشون هست

من از خدامه همچین فروشگاهی درست کار کنه و با این قیمتها کالاها رو به دست مشتری برسونه خودم اگه خرید نزده بودم ااز ایگرد ازشون قیمت میگرفتم

حاشیه‌نویسی 2020-09-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-08-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-07-27 192939.jpg

حاشیه‌نویسی 2020-07-27 193509.jpg

سوال کردم خرید میکنن از همه مواردی که گفتین . فقط لینکو باید بهشون پیام بدین اضافه کنن تو سایت

ویرایش شده در توسط fatide

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان نتیجه چی شد ؟ معتبره چجوریه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بدبختی به اینکه نماد داره هم نمیشه روش حساب باز کرد . 

هر سایتِ فروشی الان دیگه نماد داره ، چه معتبر چه غیر معتبر .این لینک نماد های تعلیق شده س . همشون هم سایت های درست حسابی به نظر میان .

آدم جرات نمیکنه از سایتی که قبلاً خرید نداشته ازش ، خرید کنه ⁦🤦🏻‍♂️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

بدبختی به اینکه نماد داره هم نمیشه روش حساب باز کرد . 

هر سایتِ فروشی الان دیگه نماد داره ، چه معتبر چه غیر معتبر .این لینک نماد های تعلیق شده س . همشون هم سایت های درست حسابی به نظر میان .

آدم جرات نمیکنه از سایتی که قبلاً خرید نداشته ازش ، خرید کنه ⁦🤦🏻‍♂️

به نظرم قبل اینکه یه خرید چند ملیونی بخوای انجام بدی یه خرید کوچیک باید زد که اگرم داستانی پیش اومد کل مالت سوخت نره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته با توجه با سابقه سایتشون به نظرم احتمال کلاهبرداری خیلی کمه به این صورت که پول رو ببرن و هیچی به هیچی .

یه چیز که نگرانش هستم اینه که مثلاً سفارش ثبت کنیم ، بعد ۴۵ ۵۰ روز دوباره اصل پول رو برگردونن .

توی این موارد هم اینماد فکر میکنم هیچ کاری نمیکنه ( هرچند تو باقی موارد هم کاری نمیکنه !😅)

متاسفانه موردهای اینطوری رو زیاد دیدم ، حتی یه مورد خرید از  مالتینا که یکی از دوستانم سفارش داده بود این اتفاق افتاد . ( اینکه محصول به دستشون نرسیده یا اینکه رسیده و به قیمت ازاد فروختنش دیگه الله اعلم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا نظرات مثبته ولی به نظر چندین نفر تو یه سایت نمیشه اطمینان کرد

ما این همه کاربر فعال تو پرشین تولز داریم یعنی هیچ کدوم نمیتونن یه نظری بدن؟

https://emalls.ir/Shop/633/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

کسی تجربه ی خرید از این سایت رو داشته؟ قیمتاش از ایگرد هم حدود 20 درصد بهتره ولی هیچ فیدبکی ازش تو سطح نت نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجا نظرات مثبته ولی به نظر چندین نفر تو یه سایت نمیشه اطمینان کرد

ما این همه کاربر فعال تو پرشین تولز داریم یعنی هیچ کدوم نمیتونن یه نظری بدن؟

https://emalls.ir/Shop/633/

سلام حسن جان من pt خیلی بیشتر از اینجا فعالیت کردم میشناسمشون دورادور قبلا واردات محدود گوشی های مثل برند LeEco رو انجام میدادن و قیمتاشون اون زمانم خیلی به صرفه بود نسبت به اونایی که تکی از چین میاوردن

خرید برای دوست و اشنا داشتم و مشکلی نداشت الان با این شرایط خرابم به نظرم هنوز تونستن اون روند رو نگه دارن 

دوستان توجه کنن ایشون صرفا فرد منصفی هست میان یک مشت واسطه از خدا بی خبر و قطعا سود خوبیم نصیبش میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن جان من pt خیلی بیشتر از اینجا فعالیت کردم میشناسمشون دورادور قبلا واردات محدود گوشی های مثل برند LeEco رو انجام میدادن و قیمتاشون اون زمانم خیلی به صرفه بود نسبت به اونایی که تکی از چین میاوردن

خرید برای دوست و اشنا داشتم و مشکلی نداشت الان با این شرایط خرابم به نظرم هنوز تونستن اون روند رو نگه دارن 

دوستان توجه کنن ایشون صرفا فرد منصفی هست میان یک مشت واسطه از خدا بی خبر و قطعا سود خوبیم نصیبش میشه 

پس مورد تاییده ، اگه بتونم کارت الانمو با قیمت مناسب بفروشم به فکر خرید 2070 هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

پس مورد تاییده ، اگه بتونم کارت الانمو با قیمت مناسب بفروشم به فکر خرید 2070 هستم

نه به نظرم این کارت عاقلانه نیست صب کن نسل جدید انویدیا لانچ بشه بعد تصمیم بگیر

در هر صورت برنده ای هم اینکه کارتت در رده قیمتی هست که کمترین افت قیمت رو می کنه

هم اینکه با اومدن نسل جدید سری قبلی هم کارکردش بهتر پیدا میشه و هم اینکه افت قیمت پیدا می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

نه به نظرم این کارت عاقلانه نیست صب کن نسل جدید انویدیا لانچ بشه بعد تصمیم بگیر

در هر صورت برنده ای هم اینکه کارتت در رده قیمتی هست که کمترین افت قیمت رو می کنه

هم اینکه با اومدن نسل جدید سری قبلی هم کارکردش بهتر پیدا میشه و هم اینکه افت قیمت پیدا می کنه

الان در نظر دارم حدودا 11 تومن گرافیک خودمو بفروشم حدود 13-14 تومن میتونم 2070 بخرم

نسل جدید بیاد بودجم نمیرسه درسته همین الان بازی نمیکنم شاید 2 هفته ای یکی دو بار یه چند ساعت بازی میکنم حس و حالش نیست ولی وقتی میبینم قطعات روز به روز گرونتر میشن حالم بد میشه

نسل جدید کی لانچ میشه؟

به نظرت دست نگه دارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان در نظر دارم حدودا 11 تومن گرافیک خودمو بفروشم حدود 13-14 تومن میتونم 2070 بخرم

نسل جدید بیاد بودجم نمیرسه درسته همین الان بازی نمیکنم شاید 2 هفته ای یکی دو بار یه چند ساعت بازی میکنم حس و حالش نیست ولی وقتی میبینم قطعات روز به روز گرونتر میشن حالم بد میشه

نسل جدید کی لانچ میشه؟

به نظرت دست نگه دارم؟

من امروز یه مدل 2070Super ازشون قیمت کردم. گفت 15. اگه خاستی بخری، حتما سوپر بگیر.

https://www.newegg.com/msi-geforce-rtx-2070-super-rtx-2070-super-ventus-gp-oc/p/N82E16814137528?Description=rtx 2070super&cm_re=rtx_2070super-_-14-137-528-_-Product&quicklink=true

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

نسل جدید کی لانچ میشه؟

به نظرت دست نگه دارم؟

نسل جدید انودیا باید پاییز لانچ بشه قاعدتا

جهش قیمتی دلاری که دولت می خواست اعمال شد سال بعدم سال انتخابات هست و سعی می کنن از این به بعد کمتر دست تو جیب مردم بکنن و به نظر شخصیم تکانه شدید ارزی دیگه نداشته باشیم فعلا

حقیقتش نسل بعد گرافیک ها از هر 2 شرکت قطعا جهش مناسبی داره از نظر کارایی و صبر کردن ارزشش رو داره ولی تصمیم نهایی با خودت هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من چند بار ازشون خرید کردم و جنسام به دستم رسیدن

اکثر جنسا البته بخاطر این شرایط کرونا و قرنطینه لنج ها، حدود ۴۵-۶۰ روز برای بنده رسید.

قبل کرونا یه سفارش داده بودم البته اون ۲۵ روزه رسید و عالی بود. 

پاسخگویی عالی و سریع دارن و کاملا محترمانه هر لینکی داشته باشین رو بررسی میکنن و قیمت رو براتون ارسال میکنن.

کاملا مورد اعتماد هستن و میتونید همین حالا سفارش بدین ازشون .

من تو هر لنج که از دوبی میاد معمولا یه قطعه سفارش دارم😁

ممنون از امید جان که مزاحم همیشگیشون هستم و جواب بنده رو سریع و قیمت محصولات رو با کمترین سود محاسبه میکند و به بنده اعلام میکند.

موفق باشین❤️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11 مرداد 1399 در 12:37، m.reza گفته است :
در در 3 تیر 1399 در 09:46، shahriar782 گفته است :

دوستان کسی تجربه خرید از فروشگاه نوین فون رو داشته؟ قابل اعتماد هست از راهنماییتون ممنونم.

بله من ساعت هوشمند خریدم داشتم و بموقع برام ارسال شد حتی بعد از چند ماه که خواستم بفروشم از طریق کانالشون کمک کردن تا با قیمت مناسب بتونم بفروشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست