رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

در در 12 تیر 1399 در 11:40، [email protected] گفته است :

منم می خواستم خرید کنم ازش ولی نمیدونم چقدر مورد اعتماده؟ ryzen 3900x را خیلی خوش قیمت میده.لطفا اگه کسی تجربه داره بگه.

در 20 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

سلام

کسی تجربه ی خرید از این سایت رو داشته؟ قیمتاش از ایگرد هم حدود 20 درصد بهتره ولی هیچ فیدبکی ازش تو سطح نت نیست.

در در 3 تیر 1399 در 09:46، shahriar782 گفته است :

دوستان کسی تجربه خرید از فروشگاه نوین فون رو داشته؟ قابل اعتماد هست از راهنماییتون ممنونم.

در در 6 مرداد 1399 در 12:05، fernas گفته است :

سلام.اتفاقا منم میخوام مانیتور بخرم ازشون خیلی قیمتای خوبی دارن اما نمیدونم چقدر قابل اطمینان هستن و کارشون درسته.اون نماد الکترونیکی که میزنن یعنی مورد تاییده؟ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

سلام دوستان من نظرمو بالا نوشتم

گفتم ریپلای کنم متوجه بشید.

مورد اعتمادن ۱۰۰٪
فقط ممکنه مثلا یه مقدار دیرتر برسه که اونم دست ایشون نیست و بخاطر سخت گیری های کرونا هست تو کشور دوبی.

نظر کلی هم اینجا گفتم:

در 4 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

سلام

من چند بار ازشون خرید کردم و جنسام به دستم رسیدن

اکثر جنسا البته بخاطر این شرایط کرونا و قرنطینه لنج ها، حدود ۴۵-۶۰ روز برای بنده رسید.

قبل کرونا یه سفارش داده بودم البته اون ۲۵ روزه رسید و عالی بود. 

پاسخگویی عالی و سریع دارن و کاملا محترمانه هر لینکی داشته باشین رو بررسی میکنن و قیمت رو براتون ارسال میکنن.

کاملا مورد اعتماد هستن و میتونید همین حالا سفارش بدین ازشون .

من تو هر لنج که از دوبی میاد معمولا یه قطعه سفارش دارم😁

ممنون از امید جان که مزاحم همیشگیشون هستم و جواب بنده رو سریع و قیمت محصولات رو با کمترین سود محاسبه میکند و به بنده اعلام میکند.

موفق باشین❤️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..

من چند سری از نوین فون خرید داشتم..

همین چند روز پیش یه لپتاپ ایسوس تاف سفارش دادم و فک کنم امروز فردا برسه تهران ..بعلاوه سفارشات سی پی یو رایزن البته تعداد بودن و...

درمورد اعتماد و .. هم درگاه هم اینماد هم دارن.. و قدیمی این کار هستن.

اولا پشتیبانی 7/24 واقعی دارن و همیشه پاسخگو هستن و تو گروه تلگرامیشون هم سوالات رو پاسخ میدن.. و از روند سفارش از خرید از سایتهایه مرجع مثل امازون و.. تا دلیور شدنشون بدست همکارشون تو امارات و.. و ترخیص و ارسال مطلعتون میکنن..

دوما در مورد قیمت ها میتونید لینک و سورس خوب با اف پیدا کنید تا براتون قیمت مناسبتر دربیاد ولی درکل قیمتاشون نسبت به همجا بهتره و خوبه. 

در مورد زمان ارسال هم بنظرم از بقیه بهترن و اگر زمانی سفارش دیر برسه تو این روزا بخاطر کرونا و سختگیری از امارات و... هستش در صورتی که قبل از این روزا سفارشا تا ۲۰..۲۵ روزه میرسه و کمی فک کنید کاملا معقوله .

همین دیجیکالا بعضی از سفارشا رو بعد ده روز هنوز نرسونده ..

نوین فون تو سایت همسایه( پرشین تولز) یه صفحه داشت که بصورت موجود تو ایران و سفارشی یزمانی تبلت هایه ویندوزی چینی برند و گوشی هایه برندهایه چین رو وارد و میفروختن که اتفاقا اون موقع هم خرید داشتم ازشون..

با خیال راحت خرید کنید و همجوره مطمئن باشید.

ویرایش شده در توسط M.Rasmus

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قصد خرید مانیتور بنکیو رو داشتم، تو چت باهاشون حرف زدم، و کلی از خودشون و سابقه اشون، و خرید های که قبلا رو برای مشتری هاشون کرده بودند، حرف زدند خلاصه رفتم امازون امارت و اون لینک مانیتور بنکیو رو دیدم، گفتم 10 درصد تخفیف خورده، بعدش همون لینک رو داخل سایت خودشون تغییر دادن، و قیمتش رو از 4400 کردن 4800😐 بعدش گفتش قیمتش بروز رسانی نشده، و اگر بروز رسانی بشه هر 48 ساعت یک بار قیمت رو بروز رسانی میکنیم، گفتم بابا من 13 روزه پشت سر هم دارم قیمت مانیتور هاتون رو چک میکنم، تازه این الان وارد تخفیف شده، اینا حتی یک ساعت هم زیر حرفشون نموندن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من قصد خرید مانیتور بنکیو رو داشتم، تو چت باهاشون حرف زدم، و کلی از خودشون و سابقه اشون، و خرید های که قبلا رو برای مشتری هاشون کرده بودند، حرف زدند خلاصه رفتم امازون امارت و اون لینک مانیتور بنکیو رو دیدم، گفتم 10 درصد تخفیف خورده، بعدش همون لینک رو داخل سایت خودشون تغییر دادن، و قیمتش رو از 4400 کردن 4800😐 بعدش گفتش قیمتش بروز رسانی نشده، و اگر بروز رسانی بشه هر 48 ساعت یک بار قیمت رو بروز رسانی میکنیم، گفتم بابا من 13 روزه پشت سر هم دارم قیمت مانیتور هاتون رو چک میکنم، تازه این الان وارد تخفیف شده، اینا حتی یک ساعت هم زیر حرفشون نموندن!

ای بابا !

عجیب شد قضیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من 10 روز پیش سفارش رایزن 3900X رو دادم و بنظرم معتبر هست سایتش با توجه به شواهد.

من میخوام استریم شروع کنم و با این اوضاع قیمت ها در داخل و حتی موجود نبودن کالا ها بنظرم بهترین سایت برای خرید هست.

در آینده مانیتور و مایک و وبکم هم ازشون میخرم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، hs77com گفته است :

من 10 روز پیش سفارش رایزن 3900X رو دادم و بنظرم معتبر هست سایتش با توجه به شواهد.

من میخوام استریم شروع کنم و با این اوضاع قیمت ها در داخل و حتی موجود نبودن کالا ها بنظرم بهترین سایت برای خرید هست.

در آینده مانیتور و مایک و وبکم هم ازشون میخرم..

تمامی مراحل رو بی زحمت قرار بدید بعد از اتمام سفارش

من خودم در اینده در نظر دارم گرافیک بگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 13 مرداد 1399 در 14:34، Paradise Lost گفته است :

راستش من زیاد متوجه صحبتتون نشدم چون اولا” دلار و درهم امروز با فردا متفاوته و ممکنه حتی قیمت آف هم بخوره ، از اونور دلار بره بالا و درهم هم بره بالا و قیمت بالاتر یا هم قیمت قبل در بیاد.

و همچنین فروشنده های مختلفی توی آمازون هستن و ممکنه هر کدوم کرایه ارسال متفاوتی ارائه بدن و در هر صورت من هروقت قیمت گرفتم کاملا درست و منطقی بهم جواب دادن.

ویرایش شده در توسط armin2apr

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندتا از عکسهای سفارشایی که دادم و تحویل گرفتم هم میزارم اینجا تا دوستانی که زیاد اعتماد ندارن ببینند:

اسکرین شات های نوتیفیکیشن آمازون ، عکسهای ارسالی ایشون هنگام دریافت یا سفارش محصولات مورد نظر بنده هستن که به من ارسال کردن

و عکسهای دیگر را خودم موقع تحویل از محصولات گرفتم:

Cpu 3700x

AB39FC96-CCA1-4998-AFC9-12C44E700176.thumb.jpeg.199bb8c443581f1f51f52a92731ea7db.jpegD22EEE8D-5A34-4F37-A4E9-30554421F871.thumb.jpeg.1d492f89c51c4c14b61246c9704737d2.jpeg

صندلی گیمینگ Corsair T1 Race

87FC92B4-90BA-4E72-AB10-F16F3B816809.thumb.jpeg.48408a90ad5c3d21e664ce27a96ac00a.jpeg413A9A81-6C9C-4F6D-AAD5-8AB182DE011C.thumb.jpeg.0bf5220b642d69ee035234036dee1b2a.jpegAE7F2578-78F1-449F-8F8F-2A01E14443B0.thumb.jpeg.2e13a070513fa3d4345848e889409c1b.jpeg

فن ترمالتیک

1A00B45F-CF80-43EB-884B-FBE6689A4156.thumb.jpeg.648cb898a968cef4c95b389fac4a7689.jpeg

66F4E991-0C51-4D66-A168-28F93CBEDC7D.thumb.jpeg.9f147847ff5d12d6d89fb648a42a66f3.jpeg

مادربرد msi x570 pro carbon

26668826-27CE-4D76-A731-3AFCBBC5E234.thumb.jpeg.46d8fad08f6aef5ac4391120c3b2d7e3.jpeg

113759FC-916F-412F-A117-25C35873014C.thumb.jpeg.11e5aee63deade1c6e55546f9575f34f.jpeg

کابل پاور لیان‌لی

8BC1B243-7E0A-4871-A583-18C90C4D89E4.thumb.jpeg.014f6a2796c41299f44cbe2457494b87.jpeg

و درحال حاضر هم سفارش 3900XT و Surfacebook 2 دادم که درحال بارگیری در امارات میباشد:

C668330B-E827-4B2C-92F4-B861906FE645.thumb.jpeg.6eb667cdce82463d216f6315fc56aa76.jpeg

CFC4573F-D31F-4E67-A185-C153C47A06AA.thumb.jpeg.0ea51676705ce6f884e4bbee273a6edb.jpeg

درسته یه سری سفارشات بنده (در کرونا) حتی بعد از گذشت ۶۰-۶۵ روز از واریز به دستم رسیدن اما از لحاظ اعتماد ، کاملا مورد اعتمادن و بنده همیشه مزاحم ایشون میشم و لینک میفرستم و قیمت میگیرم تا اگر موردی قیمتش مناسب بود، سفارش بدم.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم تا حداقل جنسای مورد نیازمونو با قیمت مناسب توی این گرون فروشی مملکتمون بتونیم تهیه کنیم❤️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

چندتا از عکسهای سفارشایی که دادم و تحویل گرفتم هم میزارم اینجا تا دوستانی که زیاد اعتماد ندارن ببینند:

اسکرین شات های نوتیفیکیشن آمازون ، عکسهای ارسالی ایشون هنگام دریافت یا سفارش محصولات مورد نظر بنده هستن که به من ارسال کردن

و عکسهای دیگر را خودم موقع تحویل از محصولات گرفتم:

درسته یه سری سفارشات بنده (در کرونا) حتی بعد از گذشت ۶۰-۶۵ روز از واریز به دستم رسیدن اما از لحاظ اعتماد ، کاملا مورد اعتمادن و بنده همیشه مزاحم ایشون میشم و لینک میفرستم و قیمت میگیرم تا اگر موردی قیمتش مناسب بود، سفارش بدم.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم تا حداقل جنسای مورد نیازمونو با قیمت مناسب توی این گرون فروشی مملکتمون بتونیم تهیه کنیم❤️

منم با توجه به اینکه شما  تاییدشون کردید و بازخورد خوبی که ازشون تو نت دیدم، دو روز پیش یه خرید زدم ازشون و تو چند روز آینده بازم قصد خرید دارم.

مورد اولی که سفارش دادم، Intel Core i7 10700K به قیمت 10800 بود که دو روز پیش سفارش دادم و 12 ساعت بعدش هم وضعیت به اقدام شده تغییر کرد.

حتما نتیجه ی خرید رو تو همین تاپیک ارسال میکنم.

فقط چند سوال از شما دارم:

تا حالا پیش اومده سفارش بزارید و بعد یه مدتی بگن آمازون یا نیواگگ کنسلش کرده؟

همچنین اگه میشه بگید وضعیت بسته بندی کالا های بزرگ که سفارش دادید، چگونه بوده؟ میخام مانیتور سفارش بدم ولی برا حمل و نقلش به شدت استرس دارم (با اینکه دفعه اولمم نیست دارم از خارج مانیتور سفارش میدم، ولی سری اول ال جی بود که جعبه واقعا جونداری داشت و روش میشستی هم آخ نمیگفت. ولی این سری سامسونگه که در مورد بسته بندیش اطلاعی ندارم)

و سوال آخرمم اینه که کی اسکرینشات فاکتور رو برات میفرستن؟ بعد از اینکه وضعیت اقدام شده شد یا بعد از تحویل کالا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

فقط چند سوال از شما دارم:

تا حالا پیش اومده سفارش بزارید و بعد یه مدتی بگن آمازون یا نیواگگ کنسلش کرده؟

همچنین اگه میشه بگید وضعیت بسته بندی کالا های بزرگ که سفارش دادید، چگونه بوده؟ میخام مانیتور سفارش بدم ولی برا حمل و نقلش به شدت استرس دارم (با اینکه دفعه اولمم نیست دارم از خارج مانیتور سفارش میدم، ولی سری اول ال جی بود که جعبه واقعا جونداری داشت و روش میشستی هم آخ نمیگفت. ولی این سری سامسونگه که در مورد بسته بندیش اطلاعی ندارم)

و سوال آخرمم اینه که کی اسکرینشات فاکتور رو برات میفرستن؟ بعد از اینکه وضعیت اقدام شده شد یا بعد از تحویل کالا؟

نه اصلا همچین چیزی که بگن کنسل شده برا من پیش نیومده .

من صندلی سفارش دادم که عالی بدون حتی پارگی جعبش رسید

مانیتورم زیاد دیدم دوستان ازشون گرفتن و تا حالا موردی مشاهده نشده که بگن مشکل دار رسیده

خودشون اگه بخواید براتون از پلمپ در میارن و چک میکنن بار موردی نداشته باشه 

اسکرین شاتم من باهاشون توی تلگرام صحبت میکنم مشتری قدیمی هستم حدود یک ساله میشناسمشون و اونجا منو از وضعیت سفارشم مطلع میکنن ، خرید که انجام میدن میفرستن ، تحویل که برسه از جنس برام عکس میفرستن و ...

خیالتون راحت باشه واقعا فرد درستی هستن امید جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

نه اصلا همچین چیزی که بگن کنسل شده برا من پیش نیومده .

من صندلی سفارش دادم که عالی بدون حتی پارگی جعبش رسید

مانیتورم زیاد دیدم دوستان ازشون گرفتن و تا حالا موردی مشاهده نشده که بگن مشکل دار رسیده

خودشون اگه بخواید براتون از پلمپ در میارن و چک میکنن بار موردی نداشته باشه 

اسکرین شاتم من باهاشون توی تلگرام صحبت میکنم مشتری قدیمی هستم حدود یک ساله میشناسمشون و اونجا منو از وضعیت سفارشم مطلع میکنن ، خرید که انجام میدن میفرستن ، تحویل که برسه از جنس برام عکس میفرستن و ...

خیالتون راحت باشه واقعا فرد درستی هستن امید جان

آقا ما به خاطر این نظرات مثبت شما ی خرید 3.5 تومنی ازشون کردیم تا ببینم چجوریاس که بعدا خرید سنگین بزنم ازشون 
بعد اینکه کالا به دستم رسید همینجا میذارم نتیجه رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان سایت فروشگاه نوین فون رو چک کردم

مثل اینکه امکان درج لینک کالا از سایتهای خارج از کشور مثل آمازون رو نداره - مثلأ توی سایت های دیگه مثل ایگرد و مالتینا یه قسمتی بالای صفح سایت هست که لینک کالای مورد نظر رو از آمازون وارد میکنیم و بهمون قیمت رو میگه و میشه ثبت سفارش کرد

ولی توی نوین فون فقط اون محصولاتی رو میشه سفارش داد که در لیست خودشون هست

درسته یا اینکه من اشتباه میکنم ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

مثل اینکه امکان درج لینک کالا از سایتهای خارج از کشور مثل آمازون رو نداره - مثلأ توی سایت های دیگه مثل ایگرد و مالتینا یه قسمتی بالای صفح سایت هست که لینک کالای مورد نظر رو از آمازون وارد میکنیم و بهمون قیمت رو میگه و میشه ثبت سفارش کرد

قسمت چت انلاین سایت لینک رو براشون بفرستید ، قیمت میده بهتون اپراتور

قصد خرید هم اگر داشتید محصول رو به سایت اضافه میکنن که خرید کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

این امکان بصورت اتوماتیک وجود نداره. باید آیکون چت گوشه پایین سمت راست رو باز کنی و لینک بدی بهشون و قیمت بگیری، اگه قصدت خرید بود، بهشون بگی لینک خرید رو تو سایت قرار بدن. منم برا مادربورد MSI Z490 Unify همین کار رو کردم و 10 دیقه بعد لینک خریدش رفت تو سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم هفته پیش یه مانیتور سفارش دادم ازشون .تو حساب کاربریم که نوشتن خرید انجام شده و بعده 25 تا 45 روز میرسه.هروقت به دستم برسه خبرشو اینجا میزارم که چجوری بود و چه تجربه ای داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7 مرداد 1399 در 01:42، fatide گفته است :

سوال کردم خرید میکنن از همه مواردی که گفتین . فقط لینکو باید بهشون پیام بدین اضافه کنن تو سایت

قطعی نمیتونم بگم

ولی طبق تجربه ای که دارم این وبسایت های تازه کاری که میگن از همه سایت ها خرید میکنن کلاهبردارن

خرید از همه سایت ها خیلی سیستم پیچیده ای داره و از سایت های واسطه فقط اونهایی که کیفیت خدمات خیلی بالایی و تجربشون هم تو این زمینه زیاده تونستن همچین کاری کنن

مثل ایگرد یا لک لک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

قطعی نمیتونم بگم

ولی طبق تجربه ای که دارم این وبسایت های تازه کاری که میگن از همه سایت ها خرید میکنن کلاهبردارن

خرید از همه سایت ها خیلی سیستم پیچیده ای داره و از سایت های واسطه فقط اونهایی که کیفیت خدمات خیلی بالایی و تجربشون هم تو این زمینه زیاده تونستن همچین کاری کنن

مثل ایگرد یا لک لک

به ایگرد لینک خرید از آمازون امارات دادم و از این سایت، 3 میلیون تومن بیشتر درخاست کرد. در مورد سایتای واسطه خرید از سایت تازه کار طبق فرمایشتون ریسک بالا داره و خرید از سایت جا افتاده هم 20 درصد هزینه بیشتر. خرید از سایت های داخل هم در بعضی موارد تا 200 درصد هزینه ی بیشتر. دیگه چی میخایم؟ اینهمه آپشن جلو پامون گزاشتن 😜

ولی جدای از شوخی، تو تحقیقاتم چیز بدی ازشون ندیدم، و از اون مهمتر هنگام لینک گرفتن، از کار بلد بودنشون مطمعن شدم. اینا کلا فقط از آمازون و نیو اگ امارات خرید میکنن. یه لینک نیو اگ آمریکا بهشون دادم و گفتن که چون تو موجودی امارات نیست نمیشه خرید. یا یه لینک آمازون امارات بهشون دادم و گفتن که این تو آمازون امارات نیست. وقتی سفارش بدیم، اول از آمریکا میاد امارات، بعد از امارات باید تهیه کنیم که به این خاطر قیمتش بصرفه نیست.(البته با این وجود قیمت دادن بهم) یا یه لینک کارت گرافیک دادم و گفتن که این فروشندش تو ایتالیاست و اصلا بازخورد خوبی نداره.

خلاصه دو ماه دیگه و پس از تحویل گرفتن کالا میتونم نظر قاطعم رو در موردشون بگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

به ایگرد لینک خرید از آمازون امارات دادم و از این سایت، 3 میلیون تومن بیشتر درخاست کرد. در مورد سایتای واسطه خرید از سایت تازه کار طبق فرمایشتون ریسک بالا داره و خرید از سایت جا افتاده هم 20 درصد هزینه بیشتر. خرید از سایت های داخل هم در بعضی موارد تا 200 درصد هزینه ی بیشتر. دیگه چی میخایم؟ اینهمه آپشن جلو پامون گزاشتن 😜

ولی جدای از شوخی، تو تحقیقاتم چیز بدی ازشون ندیدم، و از اون مهمتر هنگام لینک گرفتن، از کار بلد بودنشون مطمعن شدم. اینا کلا فقط از آمازون و نیو اگ امارات خرید میکنن. یه لینک نیو اگ آمریکا بهشون دادم و گفتن که چون تو موجودی امارات نیست نمیشه خرید. یا یه لینک آمازون امارات بهشون دادم و گفتن که این تو آمازون امارات نیست. وقتی سفارش بدیم، اول از آمریکا میاد امارات، بعد از امارات باید تهیه کنیم که به این خاطر قیمتش بصرفه نیست.(البته با این وجود قیمت دادن بهم) یا یه لینک کارت گرافیک دادم و گفتن که این فروشندش تو ایتالیاست و اصلا بازخورد خوبی نداره.

خلاصه دو ماه دیگه و پس از تحویل گرفتن کالا میتونم نظر قاطعم رو در موردشون بگم.

شما چه محصولاتی خریدی از مجموعه نوین فون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

من سایتشون رو اولین بار بود دیدم خودم

الان هم که یه سری بررسی کردم بله ظاهراً سایت معتبری هست و قیمت های مناسبی هم داره هر چند بعید میدونم کیفی خدمات نهایی اش به ایگرد یا خدا بیامرز ویکالا برسه

بهتره تا جا نیفتاده و برای جلب مشتری کارمزد کمتری میگیره نهایت بهره رو ببریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

یا خدا بیامرز ویکالا برسه

ویکالا چی شد مگه؟ لان دیدم سایتش بالا نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

ویکالا چی شد مگه؟ لان دیدم سایتش بالا نمیاد

چند ماه پیش گفتن چون قوانین گمرک تغییر کرده دیگه نمیتونیم کالاهارو ترخیص کنیم باید صبر کنید مشکل حل بشه

ولی خوب کلی صبر کردم تهش دیدم کلا جمع کردن رفتن

حیف شد واقعا سایتش برای کالاهای سنگین خیلی به صرفه تر از رقباش بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

Untitled.png.2223fd6321e96128b76f0a3f9eb620c3.png

واقعا سایت عالی هستش دمشون گرم، ارسال به موقع و پاسخ گویی سریع و محترمانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست