رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
saeed0c

راهنمایی برای "خرید و یا پیش سفارش" گرافیک ماینینگ از چین

پست‌های پیشنهادی

سلام. دوستان با توجه به اوضاع! کسی هست راهنمایی کنه گرافیک ماینینگ که خروجی تصویر هم ندارند چطوری از چین وارد کنم؟ کسی سراغ داره؟ کار کرده؟یه سرنخی چیزی بدین به من . قیمتا خیلی پرت شده با دلار 40 تومن حساب میکنند در داخل کشور!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

برای ریگ میخواین درسته ؟ الان ریگ صرفه داره ؟ اتریوم هم الگوریتمش شنیدم عوض میشه البته ریگها به نظر میتونن ادامه بدن اما اسیکهای مخصوص اینا بعضیهاشون حدود 4-5 ماه کار میکنن

تبریز یه نفر میشناسم میتونه براتون وارد کنه البته اونم سودی روش میکشه ولی خواستین ازش قیمت میگیرم

شرایطش هم اینجوریه : حداقل 70 درصد مبلغو پرداخت میکنید فکر کنم حدود 20 روزه دستتون برسه که چک یک ماهه میدن اگه کالای مورد نظر به دستتون نرسون چکو میتونید نقد کنید

راجب اعتبار ایشون هم خودم چندین بار ازشون ماینر برای این اون گرفتم که معتبرن

مشخصات دقیق کالای مورد نظر همراه تعداد در صورت تمایل بفرمایید تا استعلام بگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اخه مسئله اینه که، اونا با دلار 40 تومن حساب نمیکنن

اتومات با دلار 40 تومن خودش درمیاد

20 تومن که ارزش دلاری خالص، شیپینگ و گمرک رو هم بهش اضافه کنید همین حدود میشه

از چین آوردن شما هم، تهش میخواد سود فروشنده و انباردار رو حذف کنه از داستان. بخش زیاد داستان که گمرک و شیپینگه رو شما کماکان باید پرداخت کنید

مگه اینکه بخواید گمرک و شیپینگ پرداخت نکنید ... که داستان خیلی فرق میکنه اون موقع

ویرایش شده در توسط ali_8114

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخواید همین طوری خرید کنید که شیپینگ(هزینه پست) اش خیلی وحشتناک میشه عزیز فکر نکنم شما هم بخوای کانینر یا 18 چرخ بار بزنی بنده زیاد وارد نیستم کلن تو این کارها نیستم
ولی از یه رفیقی یه بار همین طوری تعریف میکرد شنیدم
از سایت aliexpress که قیمت های مناسبی داره یه جوری صحبت کنید با کسی که مثلاً تو چین داره اونجا موجود کنه یا یه ایرانی با سایت یا هر چی که این کارو براتون انجام بده تهیه کنید این سایت بیشتر کالاهاش خیلی به صرفه تر براتون درمیاد توی بحث شیپینگ عالی در میاد که ارسال شه به ترکیه مخصوصاً عمده حتی برای بعضی فروشنده ها ارسال رایگان داره قیمت ندارم اما فکر کنم خیلی دیگه بخواد براتون دربیاد هر کودوم 100 تومن آب بخوره پستش بازم چک کنید خلاصه این جهت خیلی سود میکنید قیمت به وزن دقیقو نمی دونم بیشتر هم ارسال رایگان داره بعدش طرف ایرانیه که مورد اعتماده براتون از ترکیه بتونه یه بار بزنه به ایران که شیپینگش فوق العاده خوب براتون در میاد گمرکم فکر کنم دیگه از تریکه به ایران باید بدین خیلی بعیده که مرز بین ایران و ترکیه 100% حفاظت شده نباشه

ویرایش شده در توسط DarKesT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 3 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام

اخه مسئله اینه که، اونا با دلار 40 تومن حساب نمیکنن

اتومات با دلار 40 تومن خودش درمیاد

20 تومن که ارزش دلاری خالص، شیپینگ و گمرک رو هم بهش اضافه کنید همین حدود میشه

از چین آوردن شما هم، تهش میخواد سود فروشنده و انباردار رو حذف کنه از داستان. بخش زیاد داستان که گمرک و شیپینگه رو شما کماکان باید پرداخت کنید

مگه اینکه بخواید گمرک و شیپینگ پرداخت نکنید ... که داستان خیلی فرق میکنه اون موقع

بابا این طور نیست شما سخت میگیرید. مگر میخاییم از قاره آمریکا خرید کنیم! چین کشوری هست که ارسال های بسیار سریعی به خاور میانه داره و اکثرا دریایی با قیمت پایین هست. فقط مشکل این چند وقته این شده که ایران تحریمه و مستقیم نمیشه خرید ! باید واسطه داشته باشی. همین. 

قطعات الکترونیکی سنگین از چین وارد میشه مثل همین اسیک ها! تازه سنگینتر هم هستن! این طوری که میگی با دلار 40 تومن اوتوماتیک چرا در نمیاد! پس الکی نگید!

نه عزیز شما که داری جم میزی بفرمایید جزییاتو رو هم بگید وگرنه حرف درست نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 47 دقیقه قبل، DarKesT گفته است :

بخواید همین طوری خرید کنید که شیپینگ(هزینه پست) اش خیلی وحشتناک میشه عزیز فکر نکنم شما هم بخوای کانینر یا 18 چرخ بار بزنی بنده زیاد وارد نیستم کلن تو این کارها نیستم
ولی از یه رفیقی یه بار همین طوری تعریف میکرد شنیدم
از سایت aliexpress که قیمت های مناسبی داره یه جوری صحبت کنید با کسی که مثلاً تو چین داره اونجا موجود کنه یا یه ایرانی با سایت یا هر چی که این کارو براتون انجام بده تهیه کنید این سایت بیشتر کالاهاش خیلی به صرفه تر براتون درمیاد توی بحث شیپینگ عالی در میاد که ارسال شه به ترکیه مخصوصاً عمده حتی برای بعضی فروشنده ها ارسال رایگان داره قیمت ندارم اما فکر کنم خیلی دیگه بخواد براتون دربیاد هر کودوم 100 تومن آب بخوره پستش بازم چک کنید خلاصه این جهت خیلی سود میکنید قیمت به وزن دقیقو نمی دونم بیشتر هم ارسال رایگان داره بعدش طرف ایرانیه که مورد اعتماده براتون از ترکیه بتونه یه بار بزنه به ایران که شیپینگش فوق العاده خوب براتون در میاد گمرکم فکر کنم دیگه از تریکه به ایران باید بدین خیلی بعیده که مرز بین ایران و ترکیه 100% حفاظت شده نباشه

همین کانتینرم که میگی میاد به واسط و دلال زیر دست ترش میفروشه. اونم باز به زیر دست تر! همین طوری.... خوب شاخه های بالاتر نیاز دارم این قدر دست به دست میشه قیمت میره بالا!

از طرفی اونی که پول داره این طوری کانتینری وارد کنه نیاز به تاپیک زدن نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز

برای ریگ میخواین درسته ؟ الان ریگ صرفه داره ؟ اتریوم هم الگوریتمش شنیدم عوض میشه البته ریگها به نظر میتونن ادامه بدن اما اسیکهای مخصوص اینا بعضیهاشون حدود 4-5 ماه کار میکنن

تبریز یه نفر میشناسم میتونه براتون وارد کنه البته اونم سودی روش میکشه ولی خواستین ازش قیمت میگیرم

شرایطش هم اینجوریه : حداقل 70 درصد مبلغو پرداخت میکنید فکر کنم حدود 20 روزه دستتون برسه که چک یک ماهه میدن اگه کالای مورد نظر به دستتون نرسون چکو میتونید نقد کنید

راجب اعتبار ایشون هم خودم چندین بار ازشون ماینر برای این اون گرفتم که معتبرن

مشخصات دقیق کالای مورد نظر همراه تعداد در صورت تمایل بفرمایید تا استعلام بگیرم

سلام. بله . پیام میدم خدمتتون الان صحبت میکنیم. ممنون.

در مورد الگریتم بلهمیگن عوض میشه از طرفی شل کن سفت کن راه انداختن کلا دیگه قراره از حالت ماین در بیاد از pow به pos بره. کوین های جدیدتری هستند مثل ریون کوین داره از لحاظ درآمد تا 80% درامد ایتر رو میده و فعلا نیاز به حجم حافظه بیشتری نداره. ایتر کلاسیک و کوین های دیگه هم هست. دقت گرده باشید کارت های 4 گیگ عملا داشتن زیر قیمت دلاریش رد میکردن! که این چرخه متوقف شد بعد از ریون کوین.گرافیک همیشه جایگاه داره. اسیک واقعا قماره اونم با قیمت هایی که ایران هست! M21 یکی از دوستان آکبند گرفت الان یکی از هش برداش سوخته!! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

همین کانتینرم که میگی میاد به واسط و دلال زیر دست ترش میفروشه. اونم باز به زیر دست تر! همین طوری.... خوب شاخه های بالاتر نیاز دارم این قدر دست به دست میشه قیمت میره بالا!

از طرفی اونی که پول داره این طوری کانتینری وارد کنه نیاز به تاپیک زدن نداره.

خوب عزیز گفتم دیگه اگه تو بودجه زیاد بالا نیستید متن رو کامل بخون
راهی که کم خرج ترین میشه بتونین وارد کنین براتون توضیح دادم
اگه خودتون پیشو بگیرید این این دستو اون دست که گفتید خیلی کم میشه چطوری الان میگم
بعد اینکه راهی که گفتم رو بخونید برین یه کی از سایت هایی که خرید از علی اکسپرس دارن پیدا کنید قابل اعتماد هم باشه بهشون بگین بنده میرم ترکیه جنسمو میگیرم و کالایی توش بجورین که اگه تعداد بالاس برای هرکودوم نخواید پست بدین کلن یه چیز جمع و جور ارزون خوب به فید بک ها هم دقت کنید بعد شما فقط سفارششو بدین اینطوری هم خیلی پورسانت کمتری میگیرن اگه توافق کنن بعدش اگه برید یه راننده قابل اعتماد پیدا کنید جایی که جنس تو ترکیه اومده بیاره و بهتر هم میشه بار برای ترکیه داشته باشه بعد برگشتش برای شما این کارو بکنه خیلی هزینه کمی براتون در میاد کلن
1 پول کم گرافو دادید + 2 یه پورسانت توافقی به سایت + 3 هزینه اوردن جنس از ترکیه به اینجا (کسی هم که مسیرش اینجا باشه بگیرید خیلی بهتر میشه)
اگه هم یه پستی که امکان اوردن کالا ترکیه به ایران داشته باشه (فکر کنم تیپاکس این امکانو داشت) قیمت خوب پیدا کنید براتون بیاره مورد سوم ممکنه بهتر براتون در بیاد
هر جور حساب کنی عزیز خودت باید یه کاری بکنی که این دست و زیر دست که میگی حذف شه

جدای بحث حرف قشنگی زدی اگه کسی داشته باشه اصلاً تاپیک میزنه ؟

ویرایش شده در توسط DarKesT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل صدای خودشون هم درآمده :

این خبر برای صبح بود :

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/29179-mobile-media-market-iran-state-99q2

دوستان همچنان منتظر نظرات و لطفتون هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست