رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

سلام دوستان 

بنده تقریبا 10 روز پیش یه آمپیلی و یه گیتار الکتریک تو سایت ایسام به ارزش 4و500 خریدم فروشنده اعلام کرده بود که گیتار نو و در حد آکه و آمپیلی هم نو غیر آکبند هست و کابل هم همراهش ارسال میشه. خرید رو انجام دادم و 3 روز بعد کالا رسید به دستم و بازش کردم و دیدم کابل همراهش نیست و آمپیلی هم کاملا مشخص بود که نو نبود و قسمت های مختلفش رو جرم گرفته بنده اطلاع دادم به فروشنده و ایشون گفتن که آمپیلی ته انبار بوده و تو بسته نبوده واسه همین کثیف شده و گفتن همون موقع ارسال فهمیدن که کابل رو ارسال نکردن و قرار شد کابل رو ارسال کنن 2 روز گذشت و ایشون هم ارسال نکردن و گفتن یا یه کابل با کیفیت پایین برات ارسال میکنم یا اگه میخوای باز یه مبلغی بده تا کابل خوب برات بفرستم منم ثبت شکایت کردم برای کابل و دسته دوم بودن آمپیلی حالا بعد 5 6 روز جواب شکایت اومده که کالا با توضیحات فروشنده مغایرت نداشته و رای به نفع فروشنده صادر شده! در صورتی که خود فروشنده قبول داره که کابل رو فراموش کرده همراه کالا ارسال کنه و این یعنیمغایرت. با حل اختلاف ایسام کلی بحث کردم و قبول کردن که از فروشنده بخوان که کابل رو بفرسته. بدون کابل هم نه امکان تست آمپیلی هست نه گیتار و من به حل اختلاف ایسام این رو اعلام کردم و گفتم مبلغ رو قبل از رسیدن کابل و تست کردن کالا آزاد نکنین ولی قبول نکردن و گفتن باید خودت کابل رو از یه جای دیگه تهیه میکردی و تو این یه هفته تستش میکردی! در صورتی که اینجا یه شهر کوچیکه و کسی نمیدونه اصلا گیتار الکتریک چی هست که بخواد وسایلش گیر بیاد . و این وظیفه ی فروشنده بود که کابل رو همون اول ارسال کنه و دست دست کردن فروشنده در ارسال تقصیر من نبوده حالا هم قبل از ارسال کابل ایسام مبلغ رو آزاد کرده برای فروشنده و من حتی گیتار و آمپیلی رو تست هم نکردم و نمیدونم سالمن یا نه و حتی اگه مشکلی هم داشته باشن دستم به جایی بند نیست! میگم خب شما قبل از تست کردن من ملغ رو آزاد کردین اگه بعد از ارسال کابل و تست متوجه بشم که مشکل داره باید چه کار کنم میگن از مراجع قضایی پیگیری کن!

پس وظیفه ای ایسام چیه وقتی یه تعرفه چندصد تومنی داریم میدیم روی کالا برای اینکه خیالم راحت باشه مهلت تست دارم اگه فروشنده به عمد یا از روی فراموشی وسایل رو ناقص فرستاده باشه و امکان تست از من گرفته بشه من مقصرم یا فروشنده؟ در کل این آخرین خرید من از ایسام شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 دقیقه قبل، arvin40 گفته است :

سلام دوستان 

بنده تقریبا 10 روز پیش یه آمپیلی و یه گیتار الکتریک تو سایت ایسام به ارزش 4و500 خریدم فروشنده اعلام کرده بود که گیتار نو و در حد آکه و آمپیلی هم نو غیر آکبند هست و کابل هم همراهش ارسال میشه. خرید رو انجام دادم و 3 روز بعد کالا رسید به دستم و بازش کردم و دیدم کابل همراهش نیست و آمپیلی هم کاملا مشخص بود که نو نبود و قسمت های مختلفش رو جرم گرفته بنده اطلاع دادم به فروشنده و ایشون گفتن که آمپیلی ته انبار بوده و تو بسته نبوده واسه همین کثیف شده و گفتن همون موقع ارسال فهمیدن که کابل رو ارسال نکردن و قرار شد کابل رو ارسال کنن 2 روز گذشت و ایشون هم ارسال نکردن و گفتن یا یه کابل با کیفیت پایین برات ارسال میکنم یا اگه میخوای باز یه مبلغی بده تا کابل خوب برات بفرستم منم ثبت شکایت کردم برای کابل و دسته دوم بودن آمپیلی حالا بعد 5 6 روز جواب شکایت اومده که کالا با توضیحات فروشنده مغایرت نداشته و رای به نفع فروشنده صادر شده! در صورتی که خود فروشنده قبول داره که کابل رو فراموش کرده همراه کالا ارسال کنه و این یعنیمغایرت. با حل اختلاف ایسام کلی بحث کردم و قبول کردن که از فروشنده بخوان که کابل رو بفرسته. بدون کابل هم نه امکان تست آمپیلی هست نه گیتار و من به حل اختلاف ایسام این رو اعلام کردم و گفتم مبلغ رو قبل از رسیدن کابل و تست کردن کالا آزاد نکنین ولی قبول نکردن و گفتن باید خودت کابل رو از یه جای دیگه تهیه میکردی و تو این یه هفته تستش میکردی! در صورتی که اینجا یه شهر کوچیکه و کسی نمیدونه اصلا گیتار الکتریک چی هست که بخواد وسایلش گیر بیاد . و این وظیفه ی فروشنده بود که کابل رو همون اول ارسال کنه و دست دست کردن فروشنده در ارسال تقصیر من نبوده حالا هم قبل از ارسال کابل ایسام مبلغ رو آزاد کرده برای فروشنده و من حتی گیتار و آمپیلی رو تست هم نکردم و نمیدونم سالمن یا نه و حتی اگه مشکلی هم داشته باشن دستم به جایی بند نیست! میگم خب شما قبل از تست کردن من ملغ رو آزاد کردین اگه بعد از ارسال کابل و تست متوجه بشم که مشکل داره باید چه کار کنم میگن از مراجع قضایی پیگیری کن!

پس وظیفه ای ایسام چیه وقتی یه تعرفه چندصد تومنی داریم میدیم روی کالا برای اینکه خیالم راحت باشه مهلت تست دارم اگه فروشنده به عمد یا از روی فراموشی وسایل رو ناقص فرستاده باشه و امکان تست از من گرفته بشه من مقصرم یا فروشنده؟ در کل این آخرین خرید من از ایسام شد.

درود بهترین کار دیگه خرید نکردن از همچین پلتفورم هایی هستش. کلا فکر سود خودشونن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ساز نمیشه دست دو از اینترنت خرید اونم بدون مهلت تست !

دعا کن پیکاپ های گیتارتون سالم باشند وگرنه باید بندازینش دور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 7 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز ساز نمیشه دست دو از اینترنت خرید اونم بدون مهلت تست !

دعا کن پیکاپ های گیتارتون سالم باشند وگرنه باید بندازینش دور

واقعا اشتباه کردم 2 تومن میزاشتم روش هردوتا رو نو میخریدم 

نمیدونستم دارم بدون مهلت تست میخرم. مسخره هست فروشنده کابل رو ارسال نکرده تو این مدت و من امکان تست نداشتم و ایسام داره مبلغ رو بدون تایید کالا توسط من آزاد میکنه و میگه اگه هم مشکل داشت برو شکایت قضایی کن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه P125 یاماها شده خدا تومن. به هرکی هم میگفتی میگفت اسباب بازیه (هستا، ولی 20 میل؟). 14 میلیون بود باز میگفتم گرونه. الان شما بگرد زیر 20 پیدا نمیکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، arvin40 گفته است :

نمیدونستم دارم بدون مهلت تست میخرم. مسخره هست فروشنده کابل رو ارسال نکرده تو این مدت و من امکان تست نداشتم و ایسام داره مبلغ رو بدون تایید کالا توسط من آزاد میکنه و میگه اگه هم مشکل داشت برو شکایت قضایی کن!

چند عکس بزارید ازشون ببینیم وضعیتش چجوریه

نمیخوام ته دلتونو خالی کنم ولی فکر کنم فروشنده شگردشه کابل نمیفرسته که مثلا تیر در تاریکی باشه یه کسی مثل موقعیت شما پیدا بشه نتونه تست کنه تو اون هفته و پول بزنه به جیب

ویرایش شده در توسط hosin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، hosin گفته است :

چند عکس بزارید ازشون ببینیم وضعیتش چجوریه

IMG_2132.JPG

IMG_2133.JPG

IMG_2134.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، arvin40 گفته است :

IMG_2132.JPG

IMG_2133.JPG

IMG_2134.JPG

آیبانز خسته ای هستش و احتمالا چند سالی کار کرده رنگ رفتگی هم داره یه کم  ولی به نظر میاد سالم باشه اگه باز نشده باشه

البته 4.5 قیمت خوبیه واسه اون دوتا با این وضعیت بازار در کل آیبانز مثل پراید سفید و پیکان سفیده همیشه خریدار داره توی ایران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، hosin گفته است :

آیبانز خسته ای هستش و احتمالا چند سالی کار کرده رنگ رفتگی هم داره یه کم  ولی به نظر میاد سالم باشه اگه باز نشده باشه

البته 4.5 قیمت خوبیه واسه اون دوتا با این وضعیت بازار در کل آیبانز مثل پراید سفید و پیکان سفیده همیشه خریدار داره توی ایران

حالا هینو فروشنده زده بود نو و استفاده نشده! و تو پیام خصوصی بهم گفت بسیار کم استفاده شده و در حد آک! آمپیلی هم مثل همین مشخصه که چندسال استفاده شده و اونو هم زده بود نو و غیرآکبند! و میگفت حتی یبارم استفاده نشده آمپیلی! همه اینارو علاوه بر ارسال نکردن کابل به حل اختلاف گفتم و رای صادر کردن که با توضیحات فروشنده مغایرت نداره!!! حالا با توجه به قیمتی که خریدم خودمم انتظار ندارم در حد آک باشه و همین که سالم باشن مشکلی نبود. ولی حداقل باید مهلت تست رو بهم میداد ایسام. به حل اختلاف میگم بدون کابل امکان تست نیست چون تو شهرما کابلش گیر نمیاد میگه برو نزدیک ترین شهری که کابل گیر میاد تستش کن! یعنی من بخاطر تعلل فروشنده و امروز فردا کردنش باید برم یه شهر دیگه کابل بخرم تستش کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، arvin40 گفته است :

حالا هینو فروشنده زده بود نو و استفاده نشده! و تو پیام خصوصی بهم گفت بسیار کم استفاده شده و در حد آک! آمپیلی هم مثل همین مشخصه که چندسال استفاده شده و اونو هم زده بود نو و غیرآکبند! و میگفت حتی یبارم استفاده نشده آمپیلی! همه اینارو علاوه بر ارسال نکردن کابل به حل اختلاف گفتم و رای صادر کردن که با توضیحات فروشنده مغایرت نداره!!! حالا با توجه به قیمتی که خریدم خودمم انتظار ندارم در حد آک باشه و همین که سالم باشن مشکلی نبود. ولی حداقل باید مهلت تست رو بهم میداد ایسام. به حل اختلاف میگم بدون کابل امکان تست نیست چون تو شهرما کابلش گیر نمیاد میگه برو نزدیک ترین شهری که کابل گیر میاد تستش کن! یعنی من بخاطر تعلل فروشنده و امروز فردا کردنش باید برم یه شهر دیگه کابل بخرم تستش کنم!

پس همون

شگرد فروشنده هستش این حرکت

چون احتمالا به دفعات این کارو کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایسام چند ساله شده دزد خونه.قبلش یه سرچ ریز میکردین تو گوگل همه چی دستتون میومد.به شخصه معتقدم تنها سایتی که بیشتر از مقداد شاکی داره همین ایسامه😂.به نظرم کلا برو شکایت قضایی کن پوستشونو بکن پولتم پس بگیر خدایی ناکرده بلایی سر گیتارت بیاد بخاطر کهنه بودنش خیلی ضرر میخوری

ویرایش شده در توسط lordinvo1380

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.من 14 تا خرید موفق داشتم تو ایسام و 2 تا هم ناموفق که جنسا مشکل داشتن و پس فرستادم مال چند سال پیشه

ولی همین چند ماه پیش یه باتری iphone 4s خریدم با پست سفارشی فرستاد فروشنده و حدود 8 روز طول کشید تا برسه دستم و قبل از اینکه رو گوشی تستش کنم دیدم تایید شده و مبلغ ریخته شده به حساب فروشنده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

ایسام چند ساله شده دزد خونه.قبلش یه سرچ ریز میکردین تو گوگل همه چی دستتون میومد.به شخصه معتقدم تنها سایتی که بیشتر از مقداد شاکی داره همین ایسامه😂.به نظرم کلا برو شکایت قضایی کن پوستشونو بکن پولتم پس بگیر خدایی ناکرده بلایی سر گیتارت بیاد بخاطر کهنه بودنش خیلی ضرر میخوری

البته هنوز تستش نکردم و نمیدونم سالمه یا نه حالا قراره امروز کابل رو ارسال کنه فروشنده اما قطعا اگه مشکلی داشته باشه شکایت میکنم ولی خب ایسام این همه تعرفه میگیره برای همچین مواقعی دیگه اگه قرار باشه به خریدار مهلت تست داده نشه و اگه هم مشکلی داشت بگن برو شکایت قضایی کن پس ایسام این وسط چه کاره هست و این همه طعرفه برای چیه این طوری مثل اینه که ندیده از دیوار خرید کنی و مبلغ رو واریز کنی! اگه هم که کالا سالم باشه که با توجه به ظاهرش به نظرم هست ولی بازم حسابی از دست ایسام شاکیم بخاطر آزاد کردن مبلغ قبل از تست و همچین رایی که داده.

در 14 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

سلام.من 14 تا خرید موفق داشتم تو ایسام و 2 تا هم ناموفق که جنسا مشکل داشتن و پس فرستادم مال چند سال پیشه

ولی همین چند ماه پیش یه باتری iphone 4s خریدم با پست سفارشی فرستاد فروشنده و حدود 8 روز طول کشید تا برسه دستم و قبل از اینکه رو گوشی تستش کنم دیدم تایید شده و مبلغ ریخته شده به حساب فروشنده

والا از همین میترسم که فروشنده میدونسته ایسام خیلی به خریدار مهلت تست نمیده و مبلغ رو چند روز که بگذره اتوماتیک آزاد میکنه واسه همین تعلل کرده تو ارسال کابل که امکان تست نباشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ربطی به تاپیک نداره

ولی یاد دوران جاهلیتم افتادم که ایکس باکس نازنینمو فروختم رفتم یه گیتار آیبانز پایین ترین مدل دست دو و قدیمی،با آمپ خریدم ۶۰۰،یه هفته باش دینگ دینگ زدم بعدشم دو ماه بعدش فروختمش،از بزرگترین خریت های زندگیم بعد بازاریابی شبکه ای (بادران)همینه

از ساز و موسیقی تو این مملکت فقط صدای سینه زدن و زنجیر زدن سود داره ،و الا اکثر خواننده ها و موزیسین های موفق ایران کارشون با fl studio و امثالهم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خواستم پاور ۷۵۰ وات گرین بخرم از ایسام بعد پشتیبانی گفت که ۲۴ ساعت مهلت تست داره منم چون قطعاتم جور نبود نمیدونستم هم برم کجا تست کنم کفتم بزار از دیجی کالا خرید بزنم نو و ام بخرم خیالم راحت باشه بعد از دیجی گرفتم پاور خراب بود بعد از یک هفته متوجه شدم الانم باید دردسر گارانتی بکشم خلاصه که خر من از کره گی دم نداشت😂😂😂😂😂

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، arvin40 گفته است :

http://www.t135.ir/ نمیدونم مربوط به این سامانه میشه یا نه ولی دنبال پیگیری باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

ای بابا من منتظر بودم عکس های پورشتون رو ببینم و ماهی 40ملیون حقوق

حیف شد :-)))))

کجای کاری دایی،الان همه اون لیدرای بادران و بالادستیام روز و شب دارن با اونداتور نیترو میزنن تو بلوار نزدیک خونمون کرمون کردن خواب برامون نزاشتن،پشت محلمون که زمین خاکی بود رو کردن دریاچه با قایق لاکچری ویراژ میدن 

البته تو خوابشون

وقتی لفت دادم گفتن بعدا با ماشین و کلید خونه و فلان و بهمان میایم بت سر میزنیم،چند وقت پیش برادرم دیدشون بازم رفته بودن تو پارک عین معتادا کلاس انگیزشی گذاشته بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو تا مادربرد فروختم تو ایسام خیلی استرس داشتم میترسیدم خریدار مادربرد رو خراب کنه یا مادربرد رو با مادربرد دیگه عوض کنه و بگه جنس ارسال شده مغایرت نداره ، حالا چطور میشه ثابت کرد مادربرد رو عوض کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

3 روز پیش یه کیس کولر مستر h500p Mesh ARGB توی سایت ایسام خرید کردم توی آگهی عکس های دقیق از همین مدل رو گذاشته بود و حتی توی توضیحات تکمیلی سایت مرجع کولرمستر مدل ARGB رو گذاشته و توی پیام هم تایید کردن بله دقیقا همون مدل هست

ولی متاسفانه امروز که بدستم رسیده مدل RGB معمولی H500P Mesh RGB رو فرستاده و سریعا شکایت کردم توی سایت ولی جواب درستی بهم ندادن و گفتن باید باهاش توافق کنی و بعد از کلی بحث و درگیری لفظی میگن من توی مشخصات سریال نامبر رو زدم شما چک نکردی

آخه چقدر آدم میتونه پست و حیله گر باشه

میگم شما اومدین عکس از مدل دیگه و لینک مشخصات ARGB رو گذاشتین  قبول نمیکنه میگه تو اشتباه کردی با دقت نخوندی    وقتی عکس رو دیدم توی سایت مرجع چک کردم و قبل از ارسال تاکید کردین که لینک رو درست گذاشتین و تایید کردین من چطور باید متوجه میشدم شما یه سریال که فقط بجای اینکه 11 خورده باشه شما 10 گذاشته بودین

110 هزار تومن هم هزینه ارسال دادم من که قبول دار نمیشن مرجوع کنم و ضرری که زدن رو بدن

از شانس ماهم خوردیم به تعطیلی و تا 1 شنبه تازه حل اختلاف میخواد چک کنه که تا 4 شنبه طول میکشه و پول منم بلوکه این وسط میترسم بزنن بحسابش دیگه دستم جایی بند نباشه

این عکسهارم زمینه شکایتم کردم  امیدوارم همه چی درست بشه خیلی نگرانم کردن مخصوصا وقتی این تاپیک رو الان دیدم

این دومین خریدم از ایسامه و اولی واقعا خوب بود ولی این اینجوری شده و مبلغی کمی هم ندادم بابتش

تو مملکتی پولمون روز به روز بی ارزش تر میشه پولتو بلوکه کنن و اینجوری بشه دیگه خیلی سخته

این آخرین خریدم از ایسام هست

1.png

2.png

ARGB.jpg

RGB.jpg

ARGB2.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

ایسام خیلی بده اصلا قبولش ندارم زنگ زدم پشتیبانی میگم چه تضمینی هست که یه قطعه بخریم سالم باشه با یه لحن طلبکارانه میگه خب مشکل ما نیست ودت باید چک کنی 24 ساعت وقت مرجوعی دادی یه کیس پارس اوو ازشون خریدم قیمتش  نصف همه جا بود فک کنم بیشتر از یه هفته طول کشید برسه حالا مشکل ایسام بود یا پست پلم بود ولی وقتی بازش کردی اون بخش پشت کیس که باید کابل برق پاور رو وصل کنی یه طرفش کاملا چپیده بود و لبه اش انگار با یه انبر دست خم کرده بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

این کاملا مشخصه کلاهبرداری هست . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ایسام خیلی بده اصلا قبولش ندارم زنگ زدم پشتیبانی میگم چه تضمینی هست که یه قطعه بخریم سالم باشه با یه لحن طلبکارانه میگه خب مشکل ما نیست ودت باید چک کنی 24 ساعت وقت مرجوعی دادی یه کیس پارس اوو ازشون خریدم قیمتش  نصف همه جا بود فک کنم بیشتر از یه هفته طول کشید برسه حالا مشکل ایسام بود یا پست پلم بود ولی وقتی بازش کردی اون بخش پشت کیس که باید کابل برق پاور رو وصل کنی یه طرفش کاملا چپیده بود و لبه اش انگار با یه انبر دست خم کرده بودن

آخه ادم چقدر میتونه پست باشه  چرا باید با کلاهبرداری به سود برسن

از صبح تاحالا حالم و روزم بد شده

اصلا دوس ندارم آیه یاس بخونم و میدونم هممون تو شرایط بدی هستیم ولی این اتفاقا کنار اتفاقات روزمره ای که داره تو کشورمون رخ میده دیگه صبر ادمو له میکنه

من از این کلاهبرادری که ازم کردن و ایسام هم که عین خیالش نیست ناراحتم و نمیدونم چطور خودمو آروم کنم

در 6 ساعت قبل، naderblue گفته است :

این کاملا مشخصه کلاهبرداری هست . 

طرف اینقدر پروو هست که میگه برو شکایت کن من سریال زدم تو ندیدی

من با توجه به عکس و لینکی که فرستاده بود و بعد از تایید کردن خودش از مدل خریدو زدم   110 تومن هزینه پست دادم که اگه ایسام بگه جنس رو برگشت کن اونم از جیب خودم رفته اونم بخاطر پست فطرتی این آدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

طرف اینقدر پروو هست که میگه برو شکایت کن من سریال زدم تو ندیدی

من با توجه به عکس و لینکی که فرستاده بود و بعد از تایید کردن خودش از مدل خریدو زدم   110 تومن هزینه پست دادم که اگه ایسام بگه جنس رو برگشت کن اونم از جیب خودم رفته اونم بخاطر پست فطرتی این آدم

از این مشکلات زیاد پیش میاد

مطمئنا طرف شما رو میگیرن

فقط اون هزینه پستی که دادین میمونه که اونم فکر کنم بهتون برمیگردونن

یعنی خود طرف باید هزینه رو واریز کنه به حسابتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

از این مشکلات زیاد پیش میاد

مطمئنا طرف شما رو میگیرن

فقط اون هزینه پستی که دادین میمونه که اونم فکر کنم بهتون برمیگردونن

یعنی خود طرف باید هزینه رو واریز کنه به حسابتون

امیدوارم طرف حق رو بگیرن

خودش که میگه به من مربوط نیست هزینه ای که دادی میخواستی دقت کنی تو انتخابت

ایسام زنگ زدم گفتن تا 4 شنبه هفته دیگه بررسی میکنن

امیدوارم انروز نگن دیرشده یا دیر گفتی

امید بخدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6 مرداد 1399 در 12:59، arvin40 گفته است :

سلام دوستان 

دوست عزیز الان یه شگردی بهت یاد میدم هر وقت از ایسام خرید کردی کالا بدستت رسید از موقعی ک کالا رو میخوای باز کنی تا تست کنی فیلم بگیر البته فیلم باید کامل باشه یعنی تیکه تیکه نباشه خیلی راحت و ثبت شکایت کردی فیلم اپلود کن اونجا تمام جای بحثی دیگه نیس 

ببخشید این حرف میزنم هر کس با ایسام میخواد کنه و به مشکل نخوره باید گرگ بارون دیده باشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست