رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

سلام دوستان با توجه به مشکلات پیش اومده برا کشور و قیمت های بی منطق کالاهای دیجیتالی بنده تصمیم گرفتم که هدفون مورد نظرمو از سایت ایگرد در تاریخ 19 خرداد ماه ثبت کنم البته نا گفته نمونه دلیل اینکه من تصمیم گرفتم برا یک هدفون 2 ماه صبر کنم این بود که این مدل کلا تو بازار ایران موجود نیست . 
نکته اولم در مورد وضعیت فعلی سفارش بنده اس که همونطور که در تصویر هم مشاهده میکنین هنوز طبق گفته سایت تو دفتر منطقه ای ایگرد هستش و احتمالا تا یکی دو هفته دیگه به دستم برسه . نکته دوم در مورد نواسانات ارز هستش که وقتی من این سفارش از  ایگرد ثبت کردم قیمت دلار اگه اشتباه نکنم حول و حوش 15 تومن بود ولی حتی بعدش که قیمت دلار 25 تومن شد هم ایگرد هیچ درخواست پولی از من نکرد این به نظرم نقطه مثبت بزرگی تو این شرایط کشور که حتی سایت مثل لیون هم که کالاهاش تو انبار شرکت تو ایرانه و از تاثیر پذیری کمتری نسبت به سایت ایگرد در بحث تغییر قیمت ارز داره ولی تو سایتش زده که (( به دلیل کمبود کالا امکان تغییر قیمت نهایی سفارش پس از ثبت سفارش وجود دارد )) ! و یا سایتی مثل مالتینا که بعد از ثبت سفارش هم امکان تغییر قیمت داره ی پوئن مثبتی برا ایگرد به حساب میاد . 
نکته دوم در مورد پشتیبانی ایگرده که هر دفعه که من باهاشون تماس گرفتم و ازشون پرسیدم که الان کالان من دقیقا تو کدوم کشوره ؟و با توجه به اینکه کالا من از آمازون امریکا خریداری شده کی دقیقا به دستم میرسه ؟ همش گفتند که کالا تو همون موعد 6 هفته کاری که تو سایت زدن به دستم میرسه و زمان دقیق رو اعلام نکردن . 
ولی دوستان به نظر من اگه کالایی که میخواین بخرین تو بازار ایران موجود نیست و یا اختلاف قیمت زیادداشتین برین سراغ اینجور شرکت ها به عنوان مثال اگه ی کاالایی تو بازار ایران قیمتش با گارانتی 100 تومنه ولی اگه از سایتایی مثل ایگرد براتون 10 تومن تموم شه به نظر من همون کالای 11 تومن ارزش خرید بالاتری داره چون کالا فوقش 4 روزه دستتونه و مهم ترش اینه که گارانتی داره. 
و نکته آخرم اینکه هر اتفاقی برا سفارش بنده بیفته تو تاپیک قرار میدم .

egerd.PNG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نمیکنم از امازون بیارن!

از دوبی و امارات و ازین کشورا میخرن :-)))

امازون خودش خرده فروشه مثل این میمونه یکی تو امریکا بیاد از ایران و دیجیکالا جنس بخره خوب چرا واقعا باید اینکارو بکنه؟

مسخرست به نظرم حتی فکر کردن به اینکه از امازون خرید میکنن :-)))

امیدوارم جنس به دستتون زودتر برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم شما صبر کن کالا به دستت برسه و بعد ببین چطور میشه. مورد داشتیم در همین فروم یکی اومد گزارش کرد که از یکی از همین سایتها (نمیدونم ایگرد بود یا نه) کارت گرافیک RTX سفارش داده بود، بعد 2 ماه با کلی ذوق و شوق بسته رو باز میکنه میبینه کارت گرافیک 9500 GT براش فرستادن :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

امازون خودش خرده فروشه مثل این میمونه یکی تو امریکا بیاد از ایران و دیجیکالا جنس بخره خوب چرا واقعا باید اینکارو بکنه؟

میدونم آمازون خرده فروشه ولی تو همون آمازون همه شرکت ها اکانت رسمی دارن 
البته شایدم از امارات میخرن به قول شما ولی اگه از اونجا میخرن چطور د وماه طول میکشه تا به دست مشتری برسوننش؟

در 2 ساعت قبل، Sandor گفته است :

به نظرم شما صبر کن کالا به دستت برسه و بعد ببین چطور میشه. مورد داشتیم در همین فروم یکی اومد گزارش کرد که از یکی از همین سایتها (نمیدونم ایگرد بود یا نه) کارت گرافیک RTX سفارش داده بود، بعد 2 ماه با کلی ذوق و شوق بسته رو باز میکنه میبینه کارت گرافیک 9500 GT براش فرستادن :))

بله حرفتون درسته 
اون سایتی هم که اشاره کردین مالتینا بود منم دیدم آگهیشو 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Aydin گفته است :

البته شایدم از امارات میخرن به قول شما ولی اگه از اونجا میخرن چطور د وماه طول میکشه تا به دست مشتری برسوننش؟

خوب زود برسه که دیگه همه میفهمن از امازون نمیخرن :-))))))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

خوب زود برسه که دیگه همه میفهمن از امازون نمیخرن :-))))))

حرفتون جالبه 🤔🤔 
یعنی تو این آشفته بازار هرکسی میتونه برا سود بیشتر هر کاری کنه
ولی ی بحثی هم که هست شما وقتی از ایگرد خرید میکنی لینک آمازونو میدی بهش و اسم اون فروشنده هم تو آمازون معلومه، موقع تحویل کالا هم اگه بهت فاکتور تحویل بدن ( که طبق قانون خودشون باید بدن ) تو اون فاکتور اسم اون فروشنده ای که شما ازش خریدی باید درج شده باشه و اگه اینطور بباشه یعنی از همون آمازون امریکا خریدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

حرفتون جالبه 🤔🤔 

خرید از امازون و حمل ونقلش دردسر داره 

خود واردکننده اصلی هم این ریسکو نمیکنه میره از کشور واسط میخره میاره 

فکر میکنید با ایرباس اختصاصی میرن امریکا؟ بعد هیچ احدیم کاریشون نداره؟

به فرض که غیر مستقیم از کشور واسط برن و روش های واسط استفاده کنن ، میدونید چقدر هزینه حمل ونقلش و دورزدن تحریمو و شیتیل اون گروه میشه؟ چقدر ریسک امنیت بار داره؟

من به شخصه این فکرو نمیکنم مگه اینکه خودشون شفاف اعلام کنن داستان چیه 

در 7 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

ولی ی بحثی هم که هست شما وقتی از ایگرد خرید میکنی لینک آمازونو میدی بهش و اسم اون فروشنده هم تو آمازون معلومه، موقع تحویل کالا هم اگه بهت فاکتور تحویل بدن ( که طبق قانون خودشون باید بدن ) تو اون فاکتور اسم اون فروشنده ای که شما ازش خریدی باید درج شده باشه و اگه اینطور بباشه یعنی از همون آمازون امریکا خریدن

چندتا فاکتور فیک انگیلیسی میخوای برات بزنن؟ برو انقلاب زیر زمین پول بزار طرف مدرک تحصیلی هم بهت میده :-))

میگم با اطمینان نمیگم ولی هرجور فکر میکنم نشدنیه بشه هم قیمتش سر به فلکه این دور زدنا همش هزینه داره :-)))

ویرایش شده در توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

من یه مانیتور از ایگرد خریداری کردم و وقتی دستم رسید، حد اقل 10 تا آدرس پستی روش بود که اکثرشون رو کنده بودن و فقط بقایاش مونده بود. ولی یکی دوتاش که سالم بود رو دیدم، آدرس و زیپ کد آمریکا خورده بود روش و رو یکیشون فرستنده رو زده بود همون فروشگاهی که هنگام خرید از آمازون انتخاب کرده بودم. تهمت زدن به این و اون خیلی راحته. لطفا دفعه دیگه با سند و مدرک صحبت کنید. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

خرید از امازون و حمل ونقلش دردسر داره 

خود واردکننده اصلی هم این ریسکو نمیکنه میره از کشور واسط میخره میاره 

فکر میکنید با ایرباس اختصاصی میرن امریکا؟ بعد هیچ احدیم کاریشون نداره؟

به فرض که غیر مستقیم از کشور واسط برن و روش های واسط استفاده کنن ، میدونید چقدر هزینه حمل ونقلش و دورزدن تحریمو و شیتیل اون گروه میشه؟ چقدر ریسک امنیت بار داره؟

من به شخصه این فکرو نمیکنم مگه اینکه خودشون شفاف اعلام کنن داستان چیه 

چندتا فاکتور فیک انگیلیسی میخوای برات بزنن؟ برو انقلاب زیر زمین پول بزار طرف مدرک تحصیلی هم بهت میده :-))

میگم با اطمینان نمیگم ولی هرجور فکر میکنم نشدنیه بشه هم قیمتش سر به فلکه این دور زدنا همش هزینه داره :-)))

منم شنیدم اینا ی ی نفر امراتی براشون خرید میکنه میاد از امارات براشون فرستاده میشه یعنی با واسطه خیلی زیاد میخرن اکثر افزایش قیمتشونم سر همین داستانه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

از خود آمازون آمریکا خریده میشه مستقیما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

من یه مانیتور از ایگرد خریداری کردم و وقتی دستم رسید، حد اقل 10 تا آدرس پستی روش بود که اکثرشون رو کنده بودن و فقط بقایاش مونده بود. ولی یکی دوتاش که سالم بود رو دیدم، آدرس و زیپ کد آمریکا خورده بود روش و رو یکیشون فرستنده رو زده بود همون فروشگاهی که هنگام خرید از آمازون انتخاب کرده بودم. تهمت زدن به این و اون خیلی راحته. لطفا دفعه دیگه با سند و مدرک صحبت کنید. 

من خودمم فک میکنم به خاطر وجود  واسطه زیاد که میتونن تحریما دور بزنن ولی خب تو این مملکتی هر به خاطر نبود نمایندگی رسمی هر احتمالی وجود داره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

از خود آمازون آمریکا خریده میشه مستقیما

جسارتا شما ازشون تجربه خرید داشتین ؟ یا از منبعی موثق شنیدین که از اونجا میارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز نگران نباش

من از حتی از لیون کامپیوتر هم به ایگرد بیشتر اعتماد دارم و چندین بار هم دربارش تاپیک زدم

چنین کیفیت خدماتی رو به جز دیجیکالا تو هیچ سایتی ندیدم

خیالتون کاملا بابتش راحت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

عزیز نگران نباش

من از حتی از لیون کامپیوتر هم به ایگرد بیشتر اعتماد دارم و چندین بار هم دربارش تاپیک زدم

چنین کیفیت خدماتی رو به جز دیجیکالا تو هیچ سایتی ندیدم

خیالتون کاملا بابتش راحت باشه

خیلی ممنون بابت اشتراک گذاشتن تجربتون 
من تا حالا ازشون خرید نکردم و میخواستم فعلا ی خرید سبک داشته باشم که اول کیفیت خدماتشونو ببینم بعد اقدام به خرید سنگین کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بنده هم یک هفته پیش خرید زدم فعلا بعد از یک هفته هنوز به دفتر آمریکا قطعاتم تحویل داده نشده امیدوارم طولش ندن پردازنده و اس اس دی گرفتم مونده این دو تا

1849702648_2020-07-27222453.thumb.jpg.e1749d8ee5628af7a415c4faee0e7388.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درود بنده هم یک هفته پیش خرید زدم فعلا بعد از یک هفته هنوز به دفتر آمریکا قطعاتم تحویل داده نشده امیدوارم طولش ندن پردازنده و اس اس دی گرفتم مونده این دو تا

خیلی درگیر پنلتون نباشین

به موقع تحویل میدن

حدودا 6 بار ازشون خرید داشتم که مجموعا حدود 25 تومن شد

ازین 6 بار فقط یک بار اونم یک هفته تاخیر در تحویل داشتن که اونم اینقدر مودبانه به طور جداگانه زنگ زدن و عذر خواهی کردن که واقعا لذت بردم و معنای واقعی احترام به مشتری رو فهمیدم 

گاها بوده داخل پنلم زده بود محصول داخل آمریکا هست در صورتی که بهم تحویل داده شده بود

ویرایش شده در توسط Alirezatha

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

1849702648_2020-07-27222453.thumb.jpg.e1749d8ee5628af7a415c4faee0e7388.jpg

با این اوصاف که دوستان میگن فک کنم نباید نگران باشیم 
ایشالا که سفارش جفتمون تو همون موعد مقرر به دستمون برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

تهمت زدن به این و اون خیلی راحته. لطفا دفعه دیگه با سند و مدرک صحبت کنید.

همچنین وسط بحث پریدن !

ادبم رعایت کنید🌹

البته گفتم با اطمینان نمیگم فقط طرز تفکر خودم بود اگه زحمت به خوندن پست بعدیو میدادی به جمله ای که گفتم میرسیدی تهمتی نزدم فقط گفتم ممکنه از امارات و کشور های حاشیه خرید کنن به علت اینکه هزینه حمل ونقل از امریکا به چند کشور دیگه و در اخر به ایران سرسام اور درمیاد 

ویرایش شده در توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

جوجه اخر پاییز میشمرن.

انشاله که به جنست برسی.

ممنون عزیز 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امیدوارم قطعاتت صحیح و سالم و درست بدستت برسه، همچنین بعد از رسیدن قطعات هر دو عزیزی که خرید کردن، منم یک خرید سنگین میکنم ازشون xD

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

دوست عزیز

تو‌ این پیام حرفی از اطمینانتون نزدید و کاملا جدی بودید.

بهتر بود تو همین پیام اول میگفتید که فقط طبق حدس حرفم رو میزنم یا اصلا وقتی اطمینانی حاصل نشده حرفتون رو بیان نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من توسط ایگرد پارسال از newegg رم خریدم دقیقا سه هفته ای دستم رسوند. خیلی راضی بودم از خریدم. ولی رم trident z royal حجم 32 گیگ رو فروختم 3300 الان هم پشیمونم😕

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

امیدوارم قطعاتت صحیح و سالم و درست بدستت برسه، همچنین بعد از رسیدن قطعات هر دو عزیزی که خرید کردن، منم یک خرید سنگین میکنم ازشون xD

پس شما فعلا سفارشتو ثبت نکن وایستا سفارش ما اگه رسید بعدش ثبت کن 😅

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

من توسط ایگرد پارسال از newegg رم خریدم دقیقا سه هفته ای دستم رسوند. خیلی راضی بودم از خریدم. ولی رم trident z royal حجم 32 گیگ رو فروختم 3300 الان هم پشیمونم😕

ایگرد فقط آمازون داشت همین چند ماه پیش ای بای رو اضافه کرد و چند هفته ایم هست که آمازون المان  و امارات اضافه کرده تا جایی که یادم میاد newegg نداشت شما چجوری خریدی ازشون؟
آخ آخ واقعا حیف شده ولی کسی نمیدونست وضع مملکت اینطوری میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست