رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

• کاربر ویژه

سلام

من یکبار برای تست ازشون خرید کردم

اون زمان کالاهای پرایم رو نهایت میگفت 4 هفته ای میرسه

پنل رو چک میکردم اوکی بود ولی روی مرحله دفتر منطقه ای موند

ولی جالبیش اینجا بود که هفته سوم اصلا بدون اینکه با بنده هماهنگ بشه با پست تحویل منزل دادن

کارشون درست هست ولی زیاد درگیر اون پنل نباشید

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 132
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

پست‌های محبوب

به نظرم شما صبر کن کالا به دستت برسه و بعد ببین چطور میشه. مورد داشتیم در همین فروم یکی اومد گزارش کرد که از یکی از همین سایتها (نمیدونم ایگرد بود یا نه) کارت گرافیک RTX سفارش داده بود، بعد 2 ماه با ک

سلام من از سایت PDExp چند سال پیش خرید کردم اون موقع مالتینا و ... نبودن اولین سفارشم یه کیبورد ریزر Blackwidow بود با سوئیچ زرد و از آمازون امارت خریدم که سریع بدستم برسه . بعد از 3-4 هفته

مجددا سلام  بلاخره بعد از 68 روز!! سفارش من از ایگرد رسید در مورد کالا که بگم خدمتتون کاملا سالم و حتی از باکسشم بیرون آورده نشده بود و بسته بندیشون هم خیلی خوب بود طوری که احتمال اینکه کالا به خاطر

تصاویر ارسال شده

در 3 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

ایگرد فقط آمازون داشت همین چند ماه پیش ای بای رو اضافه کرد و چند هفته ایم هست که آمازون المان  و امارات اضافه کرده تا جایی که یادم میاد newegg نداشت شما چجوری خریدی ازشون؟
آخ آخ واقعا حیف شده ولی کسی نمیدونست وضع مملکت اینطوری میشه 

اره اگر لینک newegg رو بزنید بهتون قیمت نمیده من با بهشون پیغام دادم که میتونید از newegg بخرید گفتن لینک رو بفرست بررسی می کنیم قیمت میدیم. بهشون لینک بدین برات میخرن احتمال زیاد

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

سلام

من یکبار برای تست ازشون خرید کردم

اون زمان کالاهای پرایم رو نهایت میگفت 4 هفته ای میرسه

پنل رو چک میکردم اوکی بود ولی روی مرحله دفتر منطقه ای موند

ولی جالبیش اینجا بود که هفته سوم اصلا بدون اینکه با بنده هماهنگ بشه با پست تحویل منزل دادن

کارشون درست هست ولی زیاد درگیر اون پنل نباشید

احتمالا کالای شما چون پرایم بوده 3 هفته ای دستتون رسیده چون مال من تاریخ ثبت سفارشم برا 19 خرداده ولی الان 45 روزه که خبری نشده

در 5 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

اره اگر لینک newegg رو بزنید بهتون قیمت نمیده من با بهشون پیغام دادم که میتونید از newegg بخرید گفتن لینک رو بفرست بررسی می کنیم قیمت میدیم. بهشون لینک بدین برات میخرن احتمال زیاد

جالبه! اینجوری باشه خیلی خوب میشه چون من خیلی از کالاهایی که میخوام بخرم اصلا تو آمازون نیست

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در هم اکنون، Aydin گفته است :

احتمالا کالای شما چون پرایم بوده 3 هفته ای دستتون رسیده چون مال من تاریخ ثبت سفارشم برا 19 خرداده ولی الان 45 روزه که خبری نشده

زمانی که من سفارش دادم

فکر کنم تازه ایگرد داشت جون میگرفت و رقیب مالتینا میشد

الان خب این بیماری هست و کم شدن پروازها مطمئن باشید تاثیر گذاشته روی زمان نهایی تحویل

لینک به پست

در 6 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

فکر نمیکنم از امازون بیارن!

از دوبی و امارات و ازین کشورا میخرن :-)))

امازون خودش خرده فروشه مثل این میمونه یکی تو امریکا بیاد از ایران و دیجیکالا جنس بخره خوب چرا واقعا باید اینکارو بکنه؟

مسخرست به نظرم حتی فکر کردن به اینکه از امازون خرید میکنن :-)))

امیدوارم جنس به دستتون زودتر برسه

الان که خرید از چین و علی اکسپرس و علی بابا هم با واسطه انجام میشه چون ایران ت.حریم هست و مستقیم تقریبا هیچ فروشگاهی نمیتونه به ایران ارسال داشته باشه مگر ارسال پستی و شخصی و این دفاتر در کشور های واسط زیاد شدن.

غیر ممکن نیست . از طرفی اجناس پر طرفدار در آمازون دوبی هم موجود میشه . بعد  من جایی ندیدم بگم amazon.com معمولا میگن خرید از آمازون.

لینک به پست

اخیرا به ایگرد سفارش دادم ظرف یکماه بدستم رسید.ظرف 24 ساعت سفارشتون خریداری میشه اگه غیر قابل خرید باشه ظرف همون مدت بهتون اطلاع میدن و پولتون رو ظرف 3 روز کاری بر میگردونن. پاسخدهی عالی سریع و مودبانه دارن.امیدوارم همینطور بمونن.

پیشتر از ان یک سفارش به مالتینا داده بودم هنوز معلوم  نیست در چه مرحله ای هست. بعد 3 هفته که پیگیری کردم تازه نگاه کرد وگفت سفارشتون توسط فروشنده کنسل شده!!!!! باید دوباره سفارش بذاریم. همه گفتن مزخرفه گوش نکردم 

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

زمانی که من سفارش دادم

فکر کنم تازه ایگرد داشت جون میگرفت و رقیب مالتینا میشد

الان خب این بیماری هست و کم شدن پروازها مطمئن باشید تاثیر گذاشته روی زمان نهایی تحویل

آره خب کلا شرکت ها وقتی رقابت بینشون باشه میتونن سرویس دهی خوبی داشته باشن 
امیدوارم ایگرد همین روند خوبشون ادامه وار باشه

در 53 دقیقه قبل، Sundown گفته است :

اخیرا به ایگرد سفارش دادم ظرف یکماه بدستم رسید.ظرف 24 ساعت سفارشتون خریداری میشه اگه غیر قابل خرید باشه ظرف همون مدت بهتون اطلاع میدن و پولتون رو ظرف 3 روز کاری بر میگردونن. پاسخدهی عالی سریع و مودبانه دارن.امیدوارم همینطور بمونن.

پیشتر از ان یک سفارش به مالتینا داده بودم هنوز معلوم  نیست در چه مرحله ای هست. بعد 3 هفته که پیگیری کردم تازه نگاه کرد وگفت سفارشتون توسط فروشنده کنسل شده!!!!! باید دوباره سفارش بذاریم. همه گفتن مزخرفه گوش نکردم 

آره واقعا کاستومر سرویس خیلی خوبی دارن 

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

من یه مانیتور از ایگرد خریداری کردم و وقتی دستم رسید، حد اقل 10 تا آدرس پستی روش بود که اکثرشون رو کنده بودن و فقط بقایاش مونده بود. ولی یکی دوتاش که سالم بود رو دیدم، آدرس و زیپ کد آمریکا خورده بود روش و رو یکیشون فرستنده رو زده بود همون فروشگاهی که هنگام خرید از آمازون انتخاب کرده بودم. تهمت زدن به این و اون خیلی راحته. لطفا دفعه دیگه با سند و مدرک صحبت کنید. 

با اجازه استارتر میپرسم؛ یعنی برای رد گم کنی، چند دست جنس رو توی خود آمریکا می چرخونن؟

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

امیدوارم قطعاتت صحیح و سالم و درست بدستت برسه، همچنین بعد از رسیدن قطعات هر دو عزیزی که خرید کردن، منم یک خرید سنگین میکنم ازشون xD

یه موس پد داشتم

وقتی رسید دستم ایراد داشت

البته ایراد ربطی به حمل ایگرد نداشت و مشکل کارخونه ای بوده احتمالا

با این حال ازم پرسیدن میخوای دوباره برات بیاریم یا پولت رو پس بدیم

منم گفتم پولمو بدین و بعد چند  روز واریز شد

لینک به پست

دوستان شرکت ایگرد از علی اکسپرس هم جنس وارد میکنه یا نه   اگه نه یه شرکت معتبر هم به من معرفی کنید 

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

چندتا فاکتور فیک انگیلیسی میخوای برات بزنن؟ برو انقلاب زیر زمین پول بزار طرف مدرک تحصیلی هم بهت میده :-))

درود

بنده هم دوتا سفارش زدم از ایگرد بدستم برسه تجربمو اعلام میکنم

با دوستان چک کردم ظاهرا فاکتور امازون بصورت لینک هم هست و میشه گرفت ازشون و سفارش و مشخصات کالا درج شده.

احتمالا لینک فاکتور رو میدن به مشتری.

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، violent1992 گفته است :

دوستان شرکت ایگرد از علی اکسپرس هم جنس وارد میکنه یا نه   اگه نه یه شرکت معتبر هم به من معرفی کنید 

با پشتیبانیشون تماس بگیرین بهتون ی شماره واتس اپ میدن لینکو اونجا براشون بفرستین ببینین میتونن براتون وارد کنن یا نه 
توی این شرکت هایی که وارد می کنند فک کنم معتبر ترینشون همون ایگرده ا

لینک به پست

درود 

اگه از امازون امارات خرید بکنیم زودتر دستمون میرسه یا قیمت کالا ارزان تر تمام بشه ؟ دوستان کسی قیمت ها را چک کرده ؟ 

لینک به پست
در 37 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

اگه از امازون امارات خرید بکنیم زودتر دستمون میرسه یا قیمت کالا ارزان تر تمام بشه ؟ دوستان کسی قیمت ها را چک کرده ؟ 

هر کالایی که میخوای رو‌ میتونی لینکشو از امازون امارات تو سایتش وارد کنی.

هزینه حملش به مراتب کمتره.

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

زمانشو نمیدونم ولی از لحاظ قمت ارزونترینش همون امازون آمریکاس حتی با احتساب هزینه حمل و ...  اینا بازم ارزونتر درمیاد

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

زمانشو نمیدونم ولی از لحاظ قمت ارزونترینش همون امازون آمریکاس حتی با احتساب هزینه حمل و ...  اینا بازم ارزونتر درمیاد

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

یه موس پد داشتم

وقتی رسید دستم ایراد داشت

البته ایراد ربطی به حمل ایگرد نداشت و مشکل کارخونه ای بوده احتمالا

با این حال ازم پرسیدن میخوای دوباره برات بیاریم یا پولت رو پس بدیم

منم گفتم پولمو بدین و بعد چند  روز واریز شد

ببخشید عزیز چطور چنین چیزی ممکنه !؟

یعنی یجورایی مثل گارانتی براتون عمل کردند و جنس رو پس گرفتند ؟!

آخه هزینه رفت-برگشت کالا خیلی زیاد میشه،، اگه واقعا این شرکت های واردکننده مرجوع هم داشته باشند که خیلی خوبه،، با خیال راحت هر جنسی رو میشه از آمازون تهیه کرد (البته اگه دلار مجال نفس کشیدن به ماها رو بده)

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

ببخشید عزیز چطور چنین چیزی ممکنه !؟

یعنی یجورایی مثل گارانتی براتون عمل کردند و جنس رو پس گرفتند ؟!

آخه هزینه رفت-برگشت کالا خیلی زیاد میشه،، اگه واقعا این شرکت های واردکننده مرجوع هم داشته باشند که خیلی خوبه،، با خیال راحت هر جنسی رو میشه از آمازون تهیه کرد (البته اگه دلار مجال نفس کشیدن به ماها رو بده)

ایگرد تضمین میکنه جنس کاملا سالم به دستتون برسه و اگر هر آسیبی به کالا وارد شده باشه و تا 24 ساعت این موضوع رو بهشون اطلاع بدین مسیولیت کاملش رو قبول میکنن

لینک به پست

باندل سیپیو و مادربرد هم میشه سفارش داد؟ چون مهلت تستش 24 ساعته با هم میرسن یا ممکنه جداگانه فرستاده بشه؟

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ایگرد تضمین میکنه جنس کاملا سالم به دستتون برسه و اگر هر آسیبی به کالا وارد شده باشه و تا 24 ساعت این موضوع رو بهشون اطلاع بدین مسیولیت کاملش رو قبول میکنن

اگه واقعا اینطور باشه خیلی خوب میشه 
تنها نگرانی که خریدن از سایتایی مثل ایگرد رو دشوار میکنه همین مسئلس که واقعا اگه این هم رفع بشه از آمازون خریدن خیلی به صرفه تر از سایتای دیگه درمیاد

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

همچنین وسط بحث پریدن !

ادبم رعایت کنید🌹

البته گفتم با اطمینان نمیگم فقط طرز تفکر خودم بود اگه زحمت به خوندن پست بعدیو میدادی به جمله ای که گفتم میرسیدی تهمتی نزدم فقط گفتم ممکنه از امارات و کشور های حاشیه خرید کنن به علت اینکه هزینه حمل ونقل از امریکا به چند کشور دیگه و در اخر به ایران سرسام اور درمیاد 

جسارتا شمایی داری به شعور استارتر توهین می‌کنی. می‌گی بره انقلاب براش فاکتور انگلیسی بزنن

ایشون حرف بدی نزد 🌹

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

بنده تجربه خرید داشتم و جنس معیوب دستم رسید، زیر بار نرفتن متاسفانه و پول و وقتم حروم شد... جالب اینجاست که محصول رو تو جعبه خودش هم نفرستادن، تو خود جعبه ایگرد فرستادن و با اینکه تو سایت نوشته بودن جنس سالم تحویل میدن ولی...

الان هم چک کردم خواستم فاکتور یا اسکرین شات از سایتش بگیرم، چون برای چندسال پیشه و سایت رو تغییرات دادن قابل مشاهده نیست و حذف شده

ممکنه جدیدا این رو جزو روال کارشون گذاشته باشن، کاربرها باید مطمئن بشن بعد خرید کنن تا متضرر نشن

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

بنده تجربه خرید داشتم و جنس معیوب دستم رسید، زیر بار نرفتن متاسفانه و پول و وقتم حروم شد... جالب اینجاست که محصول رو تو جعبه خودش هم نفرستادن، تو خود جعبه ایگرد فرستادن و با اینکه تو سایت نوشته بودن جنس سالم تحویل میدن ولی...

الان هم چک کردم خواستم فاکتور یا اسکرین شات از سایتش بگیرم، چون برای چندسال پیشه و سایت رو تغییرات دادن قابل مشاهده نیست و حذف شده

ممکنه جدیدا این رو جزو روال کارشون گذاشته باشن، کاربرها باید مطمئن بشن بعد خرید کنن تا متضرر نشن

این موضوع به صراحت در قوانین سایت ذکر شده و حالا نمیدونم مشکل شما چی بوده که قبول نکردن احتمالا جزییات دیگه ای هم شاملش بوده

ضمانت اصالت و سلامت کالا در ایگرد

ایگرد متعهد می‌گردد تمامی کالاهای خریداری شده ی نو (برای توضیحات بیشتر به قوانین برگشت از فروش رجوع شود.) را بیمه نموده و اصالت و سلامت آن (به غیر از بسته‌بندی) را تضمین کند و این خدمت جزو خدمات رایگان ایگرد به تمامی کاربران عزیز است. همچنین برای اطلاع از سایر قوانین گارانتی ایگرد می‌توانید به بخش قوانین برگشت از فروش مراجعه نمایید. به علاوه ایگرد تضمین می‌کند که تمامی متعلقات کالای خریداری شده (که در توضیحات محصول در سایت مرجع ذکر شده است) را به مشتری تحویل دهد. بعضا مشاهده می شود که آمازون لینک محصولات را تغییر می دهد و یا برخی از ویژگی های کالا در صفحه ی آن در سایت آمازون تغییر می کند، بدیهی است مشخصات محصول در هنگام ثبت سفارش مبنای خرید کالا می باشد.

ایگرد متعهد می‌گردد تمامی کالاهای خریداری شده ی نو (برای توضیحات بیشتر به قوانین برگشت از فروش رجوع شود.) را بیمه نموده و اصالت و سلامت آن (به غیر از بسته‌بندی) را تضمین کند و این خدمت جزو خدمات رایگان ایگرد به تمامی کاربران عزیز است. همچنین برای اطلاع از سایر قوانین گارانتی ایگرد می‌توانید به بخش قوانین برگشت از فروش مراجعه نمایید. به علاوه ایگرد تضمین می‌کند که تمامی متعلقات کالای خریداری شده (که در توضیحات محصول در سایت مرجع ذکر شده است) را به مشتری تحویل دهد.

قوانین برگشت از فروش

ایگرد همواره نهایت تلاش خود را می کند تا با تحویل به موقع کالاهای خریداری شده به صورت سالم به مشتریان، حداکثر رضایت آنان را جلب نماید. اما در هر حال ممکن است در هر یک از مراحل ثبت سفارش یا انتقال کالا تا تحویل به مشتریان عزیز اشتباهی رخ دهد و سلامت کالای خریداری شده را تحت تاثیر قرار گیرد. از این رو ایگرد با وضع قوانینی عادلانه اقدام به حفظ حقوق مشتری نموده است که جهت اطلاع خریدار به شرح ذیل اعلام می گردد:

• چنانچه پس از دریافت کالا، هرگونه ایراد یا مغایرتی نسبت به محصول سفارش داده شده ملاحظه کردید این موضوع می بایست طی 24 ساعت به صورت تلفنی به واحد خدمات پس از فروش ایگرد اطلاع داده شود

• امکان استفاده از گارانتی ذکر شده در سایت مرجع به دلیل عدم امکان مرجوعی کالا به کشور مبدا جهت تعویض و یا تعمیر آن در عمل وجود ندارد. از طرفی هزینه های ارسال کالا (رفت و برگشت) و ترخیص آن در کشور مبدا (ورود و خروج)، بسیار بیشتر از ارزش ذاتی کالا خواهد بود. لذا هیچ مبلغی به قیمت کالا بابت گارانتی آن از خریدار اضافه نمی شود.

• کاربران باید دقت کنند که محصولات دست دوم (Open Box,Used Like New,Used) و بازسازی شده (Renewed,Refurbished) شامل خدمات برگشت از فروش ایگرد نخواهند شد و در صورت هرگونه معیوبی یا دیرکرد در تحویل آن، ایگرد مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین برای خرید این قبیل کالاها، لازم است مشتری فرم مربوطه را به همراه تصویر کارت ملی خود برای واحد پشتیبانی ایگرد ارسال نماید.

• جهت عودت کالا، ضروری است بسته بندی اصلی محصول نگهداری شود بنابراین لطفا از دور انداختن آن خودداری نمایید. همچنین اگر ایراد یا مغایرت در کالا، بدون استفاده از آن قابل تشخیص است (مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه)، می بایست کالا در شرایط اولیه خود حفظ شود و از آن استفاده نشود.

• می بایست از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن پرهیز شود. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

• عکس محصولات در سایت ایگرد، جهت آشنایی کاربر با کالا است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات (مثل رنگ یا طرح بسته بندی محصول) با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت آمازون (لینک ثبت شده توسط مشتری) است.

• برگشت از فروش در ایگرد، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفادهٔ متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

• در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی انجام می شود که کالا از حالت اصلی یا بسته‌بندی اولیه خود خارج نشده باشد.

• پس از تایید برگشت از فروش توسط ایگرد، وجه مشتری طی 3 روز کاری به حساب بانکی وی (از طریق شماره شبا) واریز خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تطابق حساب بانکی اعلامی با نام مشتری عودت وجه انجام نخواهد شد و تاخیر ایجاد شده به عهده ی مشتری است.

• برخی از محصولات الکترونیکی که در سایت آمازون به فروش می رسد با ولتاژهای خاصی (مانند 110 یا 130 ولت) کار می کنند و اگر آن ها را به برق شهری ایران (با ولتاژ 220 ولت) متصل نمایید موجب سوختن آن ها می شود. لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری است و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل برگشت کالا نمی شود.

• ملاک تشخیص برای وجود ایراد در محصولات، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش و قوانین برگشت از فروش ایگرد می باشد. ایگرد پس از 1 هفته ی کاری بعد از دریافت کالا از مشتری، نتیجه ی بررسی های کارشناسی را به مشتری اعلام خواهد کرد.

• ویژگی های درج شده برای هر محصول (مانند محصولات آرایشی و بهداشتی) در سایت آمازون، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره تخصصی ندارد. خریدار می بایست در صورت تمایل قبل از اقدام برای خرید کالا نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص معتمد اقدام نماید. همچنین ایگرد مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می باشد.

• درخواست مرجوعی کفش و پوشاک تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که این محصولات فقط تست شده و همچنان در وضعیت اولیه و نو باشند. ضروری است روی پوشاک هیچ گونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشند. (توجه شود کالای خواب، لباس راحتی، لباس زیر، جوراب، مایو و لباس کودک و نوزاد شامل برگشت کالا نمی شود.

• پس از بررسی کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش ایگرد، در صورتی که کالا خارج از ضوابط ایگرد مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه در انبار ایگرد نگهداری می شود و پس از اتمام این مهلت، ایگرد در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن مسئولیتی نخواهد داشت.

• کفش ها در شرایطی که زیره کفش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

• بر اساس استانداردهای خرید و فروش آنلاین در اقتصاد بین الملل، ایگرد متذکر می شود در صورتی که معیوبی کالا اثبات نشود، کلیهٔ هزینه های بازگشت کالا به عهده خریدار محترم است.

• ایگرد اعلام می نماید که واحد پولی این فروشگاه، ریال رایج ایران است و در صورت بروز هرگونه اشکال و پذیرش برگشت از فروش، تنها وجه ریالی واریز شده توسط مشتری مسترد خواهد شد.

• لوازم آرایشی و بهداشتی (مثل: عطر، ادکلن ، کرم و ...) در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند، قابل تعویض هستند.

• پس از اثبات معیوبی کالا، برای بازگرداندن آن از پست پیشتاز استفاده نمایید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست ایران، مورد تایید بوده و وجه به حساب مشتری واریز می‌شود. از آن جا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به همراه بسته ارسال نمایید.

• با توجه به این که سفارشات مشتریان ایگرد از آمازون به صورت انبوه به ایران ارسال می شود، ممکن است جلد، کاور و بسته بندی برخی از محصولات با آسیب دیدگی مواجه شوند که این محصولات قابل بازگشت نمی باشند. همچنین کلیه ی کالاهای خریداری شده از ایگرد پس از بسته بندی مجدد به مشتری ارسال می شود. لذا بسته بندی محصولاتی که دریافت می کنید، بسته بندی منحصربه فرد ایگرد است.

• چنانچه ثبت سفارش کالا در سایت آمازون توسط واحد فروش ایگرد به درستی انجام شده باشد و فروشنده کالای دیگری را به اشتباه ارسال کند، ایگرد مسئولیت این اشتباه آمازون را به عهده می گیرد. بنابراین نسبت به تهیه ی کالای جایگزین اقدام می نماید. چنانچه به هر دلیلی تهیه ی کالای مورد نظر مشتری میسر نگردد ایگرد وجه پرداختی مشتری را عودت خواهد داد.

• از آنجایی که در سایت ایگرد کاربران، انتخاب کننده ی محصولات هستند و ایگرد هیچ گونه نظر مشورتی و تخصصی در مورد انتخاب و نحوه ی استفاده از محصولات ندارد، در صورت عدم اطلاع یا ناتوانی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی، بهداشتی و نتیجتا بروز خسارت احتمالی نسبت به خود (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات، از کارافتادگی هر کدام از ارگان های بدن و ...)، تمامی مسئولیت ‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ایگرد در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

• در صورت عدم تحویل کالا به مشتری در زمان تحویل مقرر، چنانچه موجودی کالا به پایان رسیده باشد و یا قیمت کالا تغییر کرده باشد، ایگرد متعهد است مجددا کالا را برای مشتری خریداری نماید و یا وجه پرداختی مشتری (مبلغ ریالی واریز شده توسط مشتری و درج شده در فاکتور) را عودت دهد.

لینک به پست
در در 7 مرداد 1399 در 00:49، Aydin گفته است :

ایگرد فقط آمازون داشت همین چند ماه پیش ای بای رو اضافه کرد و چند هفته ایم هست که آمازون المان  و امارات اضافه کرده تا جایی که یادم میاد newegg نداشت شما چجوری خریدی ازشون؟
آخ آخ واقعا حیف شده ولی کسی نمیدونست وضع مملکت اینطوری میشه 

خیلی هم قابل پیشبینی بود وقتی واردات به دلیل وجود فاتح i5 و مادربرد 13 آبان ممنوع میکنن روابط ایران هم با یه غول اقتصادی اینجوریه باید انتظار همچین فاجعه ای رو داشت

لینک به پست
در در 7 مرداد 1399 در 09:41، violent1992 گفته است :

من از علی اکسپرس خرید کردم

زمان طولانی تری طول میکشه (حدود 3 ماه) ولی میاره

ایگرد کارش درسته چندین بار خرید داشتم و همیشه رسیده

پنلشون دقیق نیست ولی خودشون دقیق هستند

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.