رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

در 4 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

خیلی هم قابل پیشبینی بود وقتی واردات به دلیل وجود فاتح i5 و مادربرد 13 آبان ممنوع میکنن روابط ایران هم با یه غول اقتصادی اینجوریه باید انتظار همچین فاجعه ای رو داشت

عزیز ربطی به در افتادن با غول اقتصادی نداره یعنی ممکنه تا حدودی به اون ربط داشته باشه ولی اصلش به خاطر اون نیس وقتی مسئول دولتی که بعد رییس جمهور شخص دوم دولت میاد میگه ( فک نمیکردیم که حتی هند هم از تحریم های آمریکا تبعیت کنه) یعنی ایشون اندازه مادربزرگ بنده هم از روابط بین الملل اطلاع نداره ولی خب سمت دولتی بالایی داره 

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 132
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

پست‌های محبوب

به نظرم شما صبر کن کالا به دستت برسه و بعد ببین چطور میشه. مورد داشتیم در همین فروم یکی اومد گزارش کرد که از یکی از همین سایتها (نمیدونم ایگرد بود یا نه) کارت گرافیک RTX سفارش داده بود، بعد 2 ماه با ک

سلام من از سایت PDExp چند سال پیش خرید کردم اون موقع مالتینا و ... نبودن اولین سفارشم یه کیبورد ریزر Blackwidow بود با سوئیچ زرد و از آمازون امارت خریدم که سریع بدستم برسه . بعد از 3-4 هفته

مجددا سلام  بلاخره بعد از 68 روز!! سفارش من از ایگرد رسید در مورد کالا که بگم خدمتتون کاملا سالم و حتی از باکسشم بیرون آورده نشده بود و بسته بندیشون هم خیلی خوب بود طوری که احتمال اینکه کالا به خاطر

تصاویر ارسال شده

در 39 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

عزیز ربطی به در افتادن با غول اقتصادی نداره یعنی ممکنه تا حدودی به اون ربط داشته باشه ولی اصلش به خاطر اون نیس وقتی مسئول دولتی که بعد رییس جمهور شخص دوم دولت میاد میگه ( فک نمیکردیم که حتی هند هم از تحریم های آمریکا تبعیت کنه) یعنی ایشون اندازه مادربزرگ بنده هم از روابط بین الملل اطلاع نداره ولی خب سمت دولتی بالایی داره 

عزیز چرا ربط نداره شما یچیزی نام ببر که امریکا نتونه بسازه یا حداقل چیز های ضروری و پیشرفته دوما اینکه در افتادن با امریکا یعنی در افتادن با تمام جهان چون همونطور که خودتم گفتی فکر نمیکردن هند هم تبعیت کنه که کرد هیچ کشوری اونقدر احمق نیست که روابط رو حداقل در امور تجارت با امریکا بهم بزنه تا بدبخت بشه الان بزرگترین دشمنان امریکا روسیه و چینن که روابط تجاری خوب و واردات و صادرات خوبی هم دارند چون میدونن که در غیر اینصورت ضرر میکنند هر چی که شما از لیون کامپیوتر میخری همش رو امریکا میسازه حتی ایسوس تایوانی هم سوکت و چیپست هاشو از اینتل میخره پس ربط داره همه چی به روابط ایران با امریکا برمیگرده

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

عزیز چرا ربط نداره شما یچیزی نام ببر که امریکا نتونه بسازه یا حداقل چیز های ضروری و پیشرفته دوما اینکه در افتادن با امریکا یعنی در افتادن با تمام جهان چون همونطور که خودتم گفتی فکر نمیکردن هند هم تبعیت کنه که کرد هیچ کشوری اونقدر احمق نیست که روابط رو حداقل در امور تجارت با امریکا بهم بزنه تا بدبخت بشه الان بزرگترین دشمنان امریکا روسیه و چینن که روابط تجاری خوب و واردات و صادرات خوبی هم دارند چون میدونن که در غیر اینصورت ضرر میکنند هر چی که شما از لیون کامپیوتر میخری همش رو امریکا میسازه حتی ایسوس تایوانی هم سوکت و چیپست هاشو از اینتل میخره پس ربط داره همه چی به روابط ایران با امریکا برمیگرده

عزیز من وقتی میگم یارو میگه فک نمیکردیم که هند هم از تحریم های آمریکا تبعیت میکنه منظورم اینه ببین کسی که قراره دولت مرد ابشه به قول معروف تا چه حد از اتفاقایی که تو دنیا داره میفته کاملا ناآگاهه خب معلومه که هند از تحریم های آمریکا تبعیت میکنه هند که سهله حتی چین و روسیه و ترکیه همین کارو می کنند منظوروم اینه وقتی ی همچین شخصایی که از روابط بین کشور ها و اقتصاد بین الملل هیچ سر رشته ای ندارند کلیدی ترین تصمیم های من و شمارو میگیرند نباید از وضعیتی که پیش اومده زیاد هم ناراضی بود . 

لینک به پست

سلام 

منم یه سفارشی دادم به ایگرد به دستم رسید اینجا نتیجه ی سفارشم رو میذارم 

ویرایش شده در توسط enshan
لینک به پست
در در 12 مرداد 1399 در 13:53، enshan گفته است :

سلام 

منم یه سفارشی دادم به ایگرد به دستم رسید اینجا نتیجه ی سفارشم رو میذارم 

مممنون از شما عزیز🙏

امروز با پشتیبانی ایگرد تماس گرفتم و گفتن که کالا تو گمرگ ایرانه که اگه تا این هفته تحویل داده نشه تا هفته دیگه صد در صد به دستم میرسه

لینک به پست

دوستان من یه کیبورد از آمازون میخوام بگیرم 50 دلاره ایگرد و مالتینا قیمت دومیلیون و دویست گفتن.دلار رو پنجاه تومن حساب میکنن؟!!!

جای دیگه هست یا بچه‌های سایت؟

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

دوستان من یه کیبورد از آمازون میخوام بگیرم 50 دلاره ایگرد و مالتینا قیمت دومیلیون و دویست گفتن.دلار رو پنجاه تومن حساب میکنن؟!!!

https://www.novinphone.com

لینک به پست

قراره یه هدست بخرم منتهی تو ایران اصلا ازش گیری نمیاد.دوستان کالاهاتون رسید ایجا نتیجه رو ذکر  کنید که اگر مشکلی نداشت ما هم استفاده کنیم.

هر چند عجله ای فعلا ندارم.

دوستان نظرتون در این مورد چیه؟حداکثر بودجم 60 دلاره.مورد بهتر سراغ دارید؟البته اکبندش.فک کنم این دست دوم باشه.

https://www.amazon.com/SteelSeries-All-Platform-Headset-PlayStation-Nintendo/dp/B07KWHL2QR/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=SteelSeries+Arctis+1&qid=1597066259&s=electronics&sr=1-9

مورد دوم هم هست

https://www.amazon.com/SteelSeries-Arctis-Wired-Gaming-Headset/dp/B07S9886QV

اپدیت.قیمتی که  همین سایت قسمت پشتیبانی بهم داد 3 میلیون و 200 اولی و 2میلیون و 300 دومی.نمیرزه اصلا.راهی نیست بشه از این   مرز کوفتی هی چیزی با قیمت خوب سفارش داد

ویرایش شده در توسط Yasin.s
لینک به پست
در 6 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

من ی سفارش دیگه هم هفته پیش از سایت novinphone گذاشتم که کیبورد لاجیتک g 910 بود . همون روزی که این سفارشو از نوین فون گذاشتم قیمتی که بهم داد 3.5 بود در صورتی که قیمتی که ایگرد بهم داد 4700 بود یعنی قشنگ ی تومن اختلاف به نظر من هم از همون نوین فون بگیر چون سایتشم معتبره و بچه های همین فروم هم ازش خرید داشتن 

در 4 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

قراره یه هدست بخرم منتهی تو ایران اصلا ازش گیری نمیاد.دوستان کالاهاتون رسید ایجا نتیجه رو ذکر  کنید که اگر مشکلی نداشت ما هم استفاده کنیم.

هر چند عجله ای فعلا ندارم.

دوستان نظرتون در این مورد چیه؟حداکثر بودجم 60 دلاره.مورد بهتر سراغ دارید؟البته اکبندش.فک کنم این دست دوم باشه.

https://www.amazon.com/SteelSeries-All-Platform-Headset-PlayStation-Nintendo/dp/B07KWHL2QR/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=SteelSeries+Arctis+1&qid=1597066259&s=electronics&sr=1-9

مورد دوم هم هست

https://www.amazon.com/SteelSeries-Arctis-Wired-Gaming-Headset/dp/B07S9886QV

اپدیت.قیمتی که  همین سایت قسمت پشتیبانی بهم داد 3 میلیون و 200 اولی و 2میلیون و 300 دومی.نمیرزه اصلا.راهی نیست بشه از این   مرز کوفتی هی چیزی با قیمت خوب سفارش داد

استیل سریس کیفیت محصولاتش خیلی خوبه ولی به نظر من روی این گزینه هم فک کن من خودم اولش قصدم خرید logitech g pro x  بود ولی بعد اینکه اینو دیدم ترجیح دادم به جای اینکه 130 دلار بدم به لاجیتک 80 دلار بدم به این یعنی هم کیفیت میکروفونش از جی پرو ایکس بهتره و هم کیفیت صدا 
میتونین هم تو خو لینک آکازون نظرات اونایی که اینو خریدن رو ببینین و هم اینکه تو یوتیوب بررسیاشو ببینین که قشنگ لاجیتک و هایپرایکسو میزنه کنار 
این لینک خود محصول تو آمازون :
https://www.amazon.com/Fnatic-Gaming-Headset-Drivers-Stereo-Console/dp/B07ZPCYF8F

اینم لینک بررسی یوتیوب :
https://www.youtube.com/watch?v=ZWkWnBxQvnE
https://www.youtube.com/watch?v=2hKDYE4jcww

لینک به پست

مجددا سلام 
بلاخره بعد از 68 روز!! سفارش من از ایگرد رسید در مورد کالا که بگم خدمتتون کاملا سالم و حتی از باکسشم بیرون آورده نشده بود و بسته بندیشون هم خیلی خوب بود طوری که احتمال اینکه کالا به خاطر ضربه آسیب ببینه کم بود . در کل خوب بود ولی نزدیک هفتاد روز طول کشید تا به دستم برسه اینم عکس هدست:

photo_2020-08-17_14-26-43.jpg

photo_2020-08-17_14-26-44.jpg

photo_2020-08-17_14-26-46.jpg

از سایت نوین فون هم ی کیبورد  logitech g 910 هم سفارش دادم و  ی مانیتور و ی کارت گرافیگ 5700xt هم سفارش خواهم داد که تجربه اونارم همینجا میذارم خدمت دوستان

لینک به پست

من همزمان با شما یک سی پی یو با ایگرد سفارش دادم و دو هفته پیش دستم رسید.

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

من همزمان با شما یک سی پی یو با ایگرد سفارش دادم و دو هفته پیش دستم رسید.

از آمازون امریکا خرید کردین؟
چه سی پی یویی خریدین؟
برا من نزدیک هفتاد روز طول کشید تا برسه ولی برا شما تو همون بازه زمانی 45 الی 60 روزه رسیده

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

از آمازون امریکا خرید کردین؟
چه سی پی یویی خریدین؟
برا من نزدیک هفتاد روز طول کشید تا برسه ولی برا شما تو همون بازه زمانی 45 الی 60 روزه رسیده

بله آمریکا بود، رایزن سری 3000 تو تخفیف گرفتم. 

لینک به پست

من هم خریدی داشتم  که دیروز بعد از ۵۰ روز از آمریکا رسیده و تحویل به پست شده و فردا نهایتا پس فردا به دستم میرسه، انشالله که مشکلی نداشته باشه.

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

من هم خریدی داشتم  که دیروز بعد از ۵۰ روز از آمریکا رسیده و تحویل به پست شده و فردا نهایتا پس فردا به دستم میرسه، انشالله که مشکلی نداشته باشه.

مبارکتون باشه 
فک نکنم مشکلی پیش بیاد برا من به غیر از تایم طولانی که طول کشید هیچ مشکل دیگه ای نداشت 

لینک به پست
در هم اکنون، Aydin گفته است :

مبارکتون باشه 
فک نکنم مشکلی پیش بیاد برا من به غیر از تایم طولانی که طول کشید هیچ مشکل دیگه ای نداشت 

ممنونم.

اگه اصلا بهش فکر نکنی، در کمال ناباوری میبینی که پیامکش میاد که تحویله پست شده، ۲ هفته بود که اصلا بیخیالش شده بودم.

همین که فهمیدم میشه اعتماد کرد و خرید رو به این سایتها واگذار کرد خودش کلی تو این اوضاع دلگرمیه به نظرم.

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

ممنونم.

اگه اصلا بهش فکر نکنی، در کمال ناباوری میبینی که پیامکش میاد که تحویله پست شده، ۲ هفته بود که اصلا بیخیالش شده بودم.

همین که فهمیدم میشه اعتماد کرد و خرید رو به این سایتها واگذار کرد خودش کلی تو این اوضاع دلگرمیه به نظرم.

بله حرفتون کاملا درسته چون برا ماها که خیلی نمیتونیم هزینه اضافی ( مثلا 70 تومن پول 2080ti بدیم) با این سایتا میتونیم حداقل بخشی از نیازهامون رو به قیمت به مراتب کمتر از قیمت های داخلی تهیه کنیم ولی من از این به بعد سفارشامو از سایت نوین فون میخوام ثبت کنم همین فردا احتمالا ی گرافیک ازشون بخرم و بعدشم ی مانیتور 144 هرتز چون واقعا قیمتشونم نسبت به ایگرد خیلی منصفانه تره

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

بله حرفتون کاملا درسته چون برا ماها که خیلی نمیتونیم هزینه اضافی ( مثلا 70 تومن پول 2080ti بدیم) با این سایتا میتونیم حداقل بخشی از نیازهامون رو به قیمت به مراتب کمتر از قیمت های داخلی تهیه کنیم ولی من از این به بعد سفارشامو از سایت نوین فون میخوام ثبت کنم همین فردا احتمالا ی گرافیک ازشون بخرم و بعدشم ی مانیتور 144 هرتز چون واقعا قیمتشونم نسبت به ایگرد خیلی منصفانه تره

الان قیمت گرافیکهای 5700 رو تو نوین فون چک کردم به نظرم جالب نیومد اون مقدار اختلاف قیمت در عوض 50 روز معطلی و جنس بدون گارانتی دست دو هم کار می کنن؟

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، BabakKh گفته است :

الان قیمت گرافیکهای 5700 رو تو نوین فون چک کردم به نظرم جالب نیومد اون مقدار اختلاف قیمت در عوض 50 روز معطلی و جنس بدون گارانتی دست دو هم کار می کنن؟

https://www.finastore.ir/index.php?route=product/product&product_id=571 این سایت جدید نوین هست و احتمالا سایت قدیمیشون کلا بسته شه و رئ این دامنه سوویچ کنن 
شما الان این کالا رو در نظر بگیرین که قویترین و بهترین مدل 5700 xt همین هستش درصورتی که درمیاد 13.5 و همینو با قیمت های داخلی مقایسه کنین به عنوان مثال https://exo.ir/کارت-گرافیک-msi-radeon-rx-5700-xt-evoke-8gb این مدل رو نگاه کنین که یکی از ضعیفترین هم تو پرفورمنس و هم تو خنک کنندگی هستش ولی 4 تومن بیشتره . 
نه کالای دست دوم کار نمی کنن

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Aydin گفته است :

مجددا سلام 
بلاخره بعد از 68 روز!! سفارش من از ایگرد رسید در مورد کالا که بگم خدمتتون کاملا سالم و حتی از باکسشم بیرون آورده نشده بود و بسته بندیشون هم خیلی خوب بود طوری که احتمال اینکه کالا به خاطر ضربه آسیب ببینه کم بود . در کل خوب بود ولی نزدیک هفتاد روز طول کشید تا به دستم برسه اینم عکس هدست:

از سایت نوین فون هم ی کیبورد  logitech g 910 هم سفارش دادم و  ی مانیتور و ی کارت گرافیگ 5700xt هم سفارش خواهم داد که تجربه اونارم همینجا میذارم خدمت دوستان

درود 

فاکتور خرید از امازون هم بهت داد ؟

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

https://www.finastore.ir/index.php?route=product/product&product_id=571 این سایت جدید نوین هست و احتمالا سایت قدیمیشون کلا بسته شه و رئ این دامنه سوویچ کنن 

برای مانیتور از امازون بگیری خوبه ولی گرافیک اونم 5700xt ارزششو نداره ، تو بازرار اگه بتونی بری راحت پیدا میشه ، حتی تو یه سری سایتا هم دارن مثل اگزو گیم

https://exo.ir/کارت-گرافیک-sapphire-pulse-rx-5700-xt-8gb

ویرایش شده در توسط fatide
لینک به پست
در 3 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

فاکتور خرید از امازون هم بهت داد ؟

سلام 
نه ندادن ولی فک کنم اگه ازشون بخوام بدن

در 2 ساعت قبل، fatide گفته است :

این ای دی ادمین سایت نوین فون تو فروم خودمونه ، سایت خودشونم پشتیبانی داره انلاین ، من یه بار ساعت 1 شبم پیام دادم انلاین بودن جوابمو دادن!! ولی لینکی که دادین فک نکنم مربوط به نوین فون باشه چون حتی ادرساشون فرق داره

@novinphone_com

پشتیبانیشونم در حد توانشون خوبه ولی به نظرم اونم باید گسترش بدن چون بنده خدا اونی که تو قسمت چت انلاینه همنمیتونه که همزمان با 10 نفر چت کنه به خاطر همینم چت ها بعضی وقتا دیر به دیر جواب داده میشن 
در مورد سایت جدیده هم اگه رو ای نماد جفتشون کلیک کنین متوجه میشین که جفتشونم صاحب امتیازشون یکیه و این سایتشونم پشتیبان خود نوین فون بهم معرفی کردن 

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

خرید من رسید بعد از 51 روز.

286286868_WhatsAppImage2020-08-18at12_54_50.thumb.jpeg.c9fd4a41ea62df611b25c1a9dc502f06.jpeg

مبارکتون باشه 
چقدر هزینه کردین برا این رایزر؟

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

مبارکتون باشه 
چقدر هزینه کردین برا این رایزر؟

ممنونم

با تمامه هزینه ها شد 830 تومن.

همینو از اینجا میخاستم بگیرم باید نزدیکه 2 تومن پیاده میشدم. تازه اونم کارکرده

ولی کیسه من یک خوبی ای که داره دیگه نیاز به برش نداره. و هولدر روی کیس داره.

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.