رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

در 1 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

ممنونم

با تمامه هزینه ها شد 830 تومن.

همینو از اینجا میخاستم بگیرم باید نزدیکه 2 تومن پیاده میشدم. تازه اونم کارکرده

ولی کیسه من یک خوبی ای که داره دیگه نیاز به برش نداره. و هولدر روی کیس داره.

پس به صبر کردنش می ارزیده
بله الان مدل کیستون رو چک کردم جالبه با اینکه فول تاور نیست و بازم میشه رو کاستوم واتر کولینگ نصب کرد و جای کارت گرافیک به صورت عمودی هم داره

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 132
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

پست‌های محبوب

به نظرم شما صبر کن کالا به دستت برسه و بعد ببین چطور میشه. مورد داشتیم در همین فروم یکی اومد گزارش کرد که از یکی از همین سایتها (نمیدونم ایگرد بود یا نه) کارت گرافیک RTX سفارش داده بود، بعد 2 ماه با ک

سلام من از سایت PDExp چند سال پیش خرید کردم اون موقع مالتینا و ... نبودن اولین سفارشم یه کیبورد ریزر Blackwidow بود با سوئیچ زرد و از آمازون امارت خریدم که سریع بدستم برسه . بعد از 3-4 هفته

مجددا سلام  بلاخره بعد از 68 روز!! سفارش من از ایگرد رسید در مورد کالا که بگم خدمتتون کاملا سالم و حتی از باکسشم بیرون آورده نشده بود و بسته بندیشون هم خیلی خوب بود طوری که احتمال اینکه کالا به خاطر

تصاویر ارسال شده

در 4 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

پس به صبر کردنش می ارزیده
بله الان مدل کیستون رو چک کردم جالبه با اینکه فول تاور نیست و بازم میشه رو کاستوم واتر کولینگ نصب کرد و جای کارت گرافیک به صورت عمودی هم داره

صد در صد.

بله امکانه نصب 2 عدد رادیاتوره 360 رو براحتی داره، واسه این کیس که مید تاور هستش مزیت بزرگیه.

دقیقا مشابه با کیس TT Core X71 هستش، فقط بخش انتهایی رو نداره.

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، PC Baz گفته است :

ممنونم

با تمامه هزینه ها شد 830 تومن.

همینو از اینجا میخاستم بگیرم باید نزدیکه 2 تومن پیاده میشدم. تازه اونم کارکرده

ولی کیسه من یک خوبی ای که داره دیگه نیاز به برش نداره. و هولدر روی کیس داره.

درود 

تمام شده قیمت کالا براتون با دلاری چند شد ؟

من یک ماوس لاجیتک میخواهم بخرم با دلاری 33 حساب میکنه و یک کیبورد لاجیتک با دلاری 39 ، همین موس را لیون با دلاری 35 حساب میکرد ، هر کدومشون 100 دلار قیمت دارند . به این سایت میشه اطمینان کرد که 7 میلیون ازش خرید کرد ؟

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

سلام 

من از چارسوق سفارش دادم کسی میدونه چطوریه؟

سال پیش ازشون سفارش داشتم مشکلی نبود و در موعدی که اعلام کرده بودند کالا به دستم رسید.

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

تمام شده قیمت کالا براتون با دلاری چند شد ؟

من یک ماوس لاجیتک میخواهم بخرم با دلاری 33 حساب میکنه و یک کیبورد لاجیتک با دلاری 39 ، همین موس را لیون با دلاری 35 حساب میکرد ، هر کدومشون 100 دلار قیمت دارند . به این سایت میشه اطمینان کرد که 7 میلیون ازش خرید کرد ؟

سلام

قیمت تمام شدش شد 830 تومن. دقیقا حساب نکردم که با دلاره چقدره.

هر چقدر هم باشه بازم از اینجا ارزونتر در میاد، البته این قضیه واسه اجناسیه که تو ایران سخت پیدا میشه یا هم اصلا پیدا نمیشه و یا اختلاف قیمته وحشتناکی داره.

اختلاف قیمته 400 هزار تومن و کمتر به هیچ وجه ارزش نداره از آمازون بخری.

ولی توصیه میکنم قبلش کل بازار و سایتها رو جست و جو کن اگر قیمتی نزدیک به قیمته واسطه پیدا کردی از همینجا بخر، و اگر هم نبود با خیال آسوده از همونجا خریدتو ثبت کن.

لینک به پست
  • 3 weeks later...

دوستان رمهای من همین الان رسید مادربردم هنوز توی دفتر منطقه ای گیر کرده

حدود 45 روز طول کشید

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان رمهای من همین الان رسید مادربردم هنوز توی دفتر منطقه ای گیر کرده

حدود 45 روز طول کشید

مبارکتون باشه ولی به شخصه آخرین خرید من از ایگرد بود 

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

مبارکتون باشه ولی به شخصه آخرین خرید من از ایگرد بود 

درود بر شما

لطفا تاپیک کامل کنید.

قرار بود شما تجربه خریدتون با کاربران به اشتراک بزارید

تجربه خریدتون از اول تا آخر شرح بدید.

تاپیک اول از خرید راضی بودید

تاپیک اخر: ناراضی. دلیلش چی بود.

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود بر شما

لطفا تاپیک کامل کنید.

قرار بود شما تجربه خریدتون با کاربران به اشتراک بزارید

تجربه خریدتون از اول تا آخر شرح بدید.

تاپیک اول از خرید راضی بودید

تاپیک اخر: ناراضی. دلیلش چی بود.

بله حرفتون کاملا صحیحه دوست عزیز ولی دلیل اینکه تا الان تاپیک رو کامل نکرده بودم میخواستم که آخرش با پشتیبانی ایگرد به نتیجه ای برسم که اونم دقیقا دیروز نتیجه نهایی رو گفتند 
1- بنده سفارشم رو ثبت کردم و بعد از 70 روز سفارش به دستم رسید 
2 - متاسفانه وقتی سفارش به خونه رسید من خونه نبودم و وقتی به خونه رسیدم 12 ساعت از وقتی که بسته پستی به خونه تحویل داده شده بود گذشته بود وقتی بنده هدست رو در گوشی موبایت تست کردم هدست کاملا اوکی بود ولی وقتی بعد از چند ساعت به پی سی با کابل اسپلیتر وصل کردم متوجه شدم که میکروفون کلا مشکل داره.
3- همون لحظه که فهمیدم هدست مشکل داره سریع باهاشون تماس گرفتم ولی نزدیک 30 بار باهاشون تماس گرفتم که هر دفعه بدون اینکه به اپراتور وصل بشه میگفت مشغوله ( این هم به خاطر جا به جایی بوده که خود دفتر ایگرد داشته و هنوز خطاشون مثل اینکه استیبل نشده بود ) 
4 - رفتم تو سایتشون تو قسمت چت آنلاینشون دیدم که نوشته پشتیبان آفلاین است 
5 - روز بعدش دوباره باهاشون تماس گرفتم و دیدم دوباره خطشون مشکل داره ولی اینبار وقتی به چت انلاین سایتشون مراجعه کردم دیدم پشتیبانشون آنلاینه به چت انلاینشون گفتم قضیه رو و ایشون هم گفتن که همکارامون باهاتون تماس میگیرن 
6 - ساعت 3 ب.عد از ظهر ی آقایی با من تماس گرفتن و گفتن که که خارج از اون 24 ساعتی که ایگرد گفته اعلام کردین مشکل رو و منم بهشون توضیح دادم که خط تلفنشون مشکل داره و میخواستم تو چت بهشون پی ام بدم که اونجا هم نوشته بود که پشتیبان آفلاین است و منصرف شدم. ایشون گفتن که عب نداره از مشکل هدست فیلم برداری کنید و برا ی شماره تو واتس اپ بفرستین که منم دقیقا همینکارو کردم 
7 - در نهایت تعجب دیدم که ایشون ریپلای کردن که این مشکل از تنظیمات سیستم شماست و ربطی به هدست نداره 
8- بعد از کلی توضیح دادن که نه مشکل از سیستم و بورد نیست و بلاخره ایشون قوبل کردن که هدست مشکل داره ( از لحن حرف زدنشونم معلوم بود که خودشونم از همون اولش میدونستن که مشکل از هدسته )
9 - آخرش ایشون بهم گفتن که کاری نمیتونن بکنن و همینی که هست 
10_ در وهله آخر هم دیروز ازشون درخواست فاکتور آمازون کردم که بعد از چند روز که بهم گفته بودن خدمتتون ایمیل می کنیم ولی آخرش دیروز بهم اعلام کردن که نمیتونن فاکتور آمزون رو بهم بدن 
ی سفارش دیگه هم از نوین فون گذاشتم که اونم فک کنم نهایتا تا 3 هفته دیگه به دستم برسه ولی عمرا دیگه از ایگرد سفارش نمیذارم و توصیه من هم به دوستان با توجه به تجربه ای که دارم اینه که گول ای نماد و حرفاشون رو نخورید چون اصلا فاکتور آمازون هم بهتون نمیدن که بدونین دقیقا از همون سیلری که خودتون میخواستین خریدن یا از ی سیللر دیگه ای.
بازم از همه دوستانی که این تاپیک رو دنبال میکردن به خاطر تاخیر در  اعلام نتیجه نهایی عذر خواهی میکنم ولی دلیلم صرفا به این خاطر بود که میخواستم به ایگرد نتیجه نهایی رو به من اعلام کنه و بعدش من اقدام به ثبت تجربم بکنم

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، Aydin گفته است :

بله حرفتون کاملا صحیحه دوست عزیز ولی دلیل اینکه تا الان تاپیک رو کامل نکرده بودم میخواستم که آخرش با پشتیبانی ایگرد به نتیجه ای برسم که اونم دقیقا دیروز نتیجه نهایی رو گفتند 
1- بنده سفارشم رو ثبت کردم و بعد از 70 روز سفارش به دستم رسید 
2 - متاسفانه وقتی سفارش به خونه رسید من خونه نبودم و وقتی به خونه رسیدم 12 ساعت از وقتی که بسته پستی به خونه تحویل داده شده بود گذشته بود وقتی بنده هدست رو در گوشی موبایت تست کردم هدست کاملا اوکی بود ولی وقتی بعد از چند ساعت به پی سی با کابل اسپلیتر وصل کردم متوجه شدم که میکروفون کلا مشکل داره.
3- همون لحظه که فهمیدم هدست مشکل داره سریع باهاشون تماس گرفتم ولی نزدیک 30 بار باهاشون تماس گرفتم که هر دفعه بدون اینکه به اپراتور وصل بشه میگفت مشغوله ( این هم به خاطر جا به جایی بوده که خود دفتر ایگرد داشته و هنوز خطاشون مثل اینکه استیبل نشده بود ) 
4 - رفتم تو سایتشون تو قسمت چت آنلاینشون دیدم که نوشته پشتیبان آفلاین است 
5 - روز بعدش دوباره باهاشون تماس گرفتم و دیدم دوباره خطشون مشکل داره ولی اینبار وقتی به چت انلاین سایتشون مراجعه کردم دیدم پشتیبانشون آنلاینه به چت انلاینشون گفتم قضیه رو و ایشون هم گفتن که همکارامون باهاتون تماس میگیرن 
6 - ساعت 3 ب.عد از ظهر ی آقایی با من تماس گرفتن و گفتن که که خارج از اون 24 ساعتی که ایگرد گفته اعلام کردین مشکل رو و منم بهشون توضیح دادم که خط تلفنشون مشکل داره و میخواستم تو چت بهشون پی ام بدم که اونجا هم نوشته بود که پشتیبان آفلاین است و منصرف شدم. ایشون گفتن که عب نداره از مشکل هدست فیلم برداری کنید و برا ی شماره تو واتس اپ بفرستین که منم دقیقا همینکارو کردم 
7 - در نهایت تعجب دیدم که ایشون ریپلای کردن که این مشکل از تنظیمات سیستم شماست و ربطی به هدست نداره 
8- بعد از کلی توضیح دادن که نه مشکل از سیستم و بورد نیست و بلاخره ایشون قوبل کردن که هدست مشکل داره ( از لحن حرف زدنشونم معلوم بود که خودشونم از همون اولش میدونستن که مشکل از هدسته )
9 - آخرش ایشون بهم گفتن که کاری نمیتونن بکنن و همینی که هست 
10_ در وهله آخر هم دیروز ازشون درخواست فاکتور آمازون کردم که بعد از چند روز که بهم گفته بودن خدمتتون ایمیل می کنیم ولی آخرش دیروز بهم اعلام کردن که نمیتونن فاکتور آمزون رو بهم بدن 
ی سفارش دیگه هم از نوین فون گذاشتم که اونم فک کنم نهایتا تا 3 هفته دیگه به دستم برسه ولی عمرا دیگه از ایگرد سفارش نمیذارم و توصیه من هم به دوستان با توجه به تجربه ای که دارم اینه که گول ای نماد و حرفاشون رو نخورید چون اصلا فاکتور آمازون هم بهتون نمیدن که بدونین دقیقا از همون سیلری که خودتون میخواستین خریدن یا از ی سیللر دیگه ای.
بازم از همه دوستانی که این تاپیک رو دنبال میکردن به خاطر تاخیر در  اعلام نتیجه نهایی عذر خواهی میکنم ولی دلیلم صرفا به این خاطر بود که میخواستم به ایگرد نتیجه نهایی رو به من اعلام کنه و بعدش من اقدام به ثبت تجربم بکنم

متاسفم که اینجوری شده.

اول اینکه اینا از امازون امریکا عمرا نمیتون بخرن. به گفته دوستان از دوبی یا چین نهایتا تهیه میکنن. البته اگه بخوان واقعا چیزی بخرن. ولی 90 درصد واقعیت ، اتفاقی که برای شما افتاده ، برای بیشتر مشتریها هم میفته. منتها شما امدی از اول قضیه تا آخر قضیه اینجا شرح دادی.

ممنون از شما.

البته صاحبان این سایتها ادمهای عادی نیستن ، اگه بودن تا حالا جمعشون کرده بودن.

این درس عبری برای دیگران میشه که تو این اشفته بازار به این سایتها اعتماد نکنند.

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

متاسفم که اینجوری شده.

اول اینکه اینا از امازون امریکا عمرا نمیتون بخرن. به گفته دوستان از دوبی یا چین نهایتا تهیه میکنن. البته اگه بخوان واقعا چیزی بخرن. ولی 90 درصد واقعیت ، اتفاقی که برای شما افتاده ، برای بیشتر مشتریها هم میفته. منتها شما امدی از اول قضیه تا آخر قضیه اینجا شرح دادی.

ممنون از شما.

پس چاره چیه ؟ با قیمتهای نجومی داخلی و تنوع پایین خرید کنیم؟ 

از داخل هم با کلی مبلغ اضافه میخری دلت به یه گارانتی خوشه اونم مشخصه چه خدماتی میدن ، موقع مشکل فقط سنگ اندازی و بهانه و دس به سر کردن ، موقع تبلیغات لشکرکشی و طبل زنان !

تا وقتی که نعمت تحریم و انحصار برای بعضی‌ها باشه و مستقیم به بازار جهانی وصل نشیم امثال ماها وضعمون همینه که اونم سوختیم رفت

ویرایش شده در توسط Hassan.SK
لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پس چاره چیه ؟ با قیمتهای نجومی داخلی و تنوع پایین خرید کنیم؟ 

از داخل هم با کلی مبلغ اضافه میخری دلت به یه گارانتی خوشه اونم مشخصه چه خدماتی میدن ، موقع مشکل فقط سنگ اندازی و بهانه و دس به سر کردن ، موقع تبلیغات لشکرکشی و طب زنان !

تا وقتی که نعمت تحریم و انحصار برای بعضی‌ها باشه و مستقیم به بازار جهانی وصل نشیم امثال ماها وضعمون همینه که اونم سوختیم رفت

چاره موجود نیست.

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

متاسفم که اینجوری شده.

ممنون از شما.

اینها خریدشون مستقیما از امازون امریکا هست و طبیعتا تا وقتی از چیزی اطلاع ندارین نمیتونین اینقدر راحت قضاوت کنین

البته قابل ذکره اگر میتونین برای گفتتون مدرک معتبری بیارین خوشحال میشم بدونم

من داشتم سفارشاتی که منحصرا در آمریکا موجود بود و به دستم رسوندن

بماند که موضوعات دیگه ای هم هست که صحت کارشون رو اثبات میکنه

در 51 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

چاره موجود نیست.

راه حل ممکنه نباشه

ولی بهتری راه همیشه وجود داره.

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

متاسفم که اینجوری شده.

ممنون از شما.

درسته که بازار ایران واقعا خیلی بیش اندازه خرتوخره ولی واقعا واقعا به آدم زور میاد جنسی که 100 دلار قیمتشه 6 میلیون بابتش پول بده به خاطر همینه که آدم مجبور میشه به این سایتا رو بیاره 
من دیگه از ایگرد و مالتینا سفارش نمیذارم ولی ی سفارش هم از نوین فون دادم ببینم اون چی میشه اگه خوب بود که دیگه از همونجامیذارم اگرم بد بود که کلا بیخیال اینجور سایتا میشم

لینک به پست
در در 14 شهریور 1399 در 10:35، Aydin گفته است :

درسته که بازار ایران واقعا خیلی بیش اندازه خرتوخره ولی واقعا واقعا به آدم زور میاد جنسی که 100 دلار قیمتشه 6 میلیون بابتش پول بده به خاطر همینه که آدم مجبور میشه به این سایتا رو بیاره 
من دیگه از ایگرد و مالتینا سفارش نمیذارم ولی ی سفارش هم از نوین فون دادم ببینم اون چی میشه اگه خوب بود که دیگه از همونجامیذارم اگرم بد بود که کلا بیخیال اینجور سایتا میشم

قبلاها من سرویس PDE  برای خرید پیشنهاد دادم. البته من بار هوایی از چین با این سرویس میارم و تا حالا مشکلی نداشته.یه بخش سایتش هم خرید از سایت های بین المللی است بنظر من سفارش بدید مشکلی نداره. در ضمن تو بیشتر شهرها هم نمایندگی داره. مثل این سایت های خرید در پیتی و فقط یک سایت نیست بلکه سازمان است.

https://www.pdexp.com/fa/home

https://www.pdexp.com/Fa/Home/OnlineOrder

ویرایش شده در توسط ali-0098
لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

قبلاها من سرویس PDE  برای خرید پیشنهاد دادم. البته من بار هوایی از چین با این سرویس میارم و تا حالا مشکلی نداشته.یه بخش سایتش هم خرید از سایت های بین المللی است بنظر من سفارش بدید مشکلی نداره. در ضمن تو بیشتر شهرها هم نمایندگی داره. مثل این سایت های خرید در پیتی و فقط یک سایت نیست بلکه سازمان است.

https://www.pdexp.com/fa/home

https://www.pdexp.com/Fa/Home/OnlineOrder

روند کاریشون چطورریاس ؟ زود ارسال میکنن ؟ 
مشکل دیگه ایم که هست اینه که استورهای چی کالای خوب ندارند

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

روند کاریشون چطورریاس ؟ زود ارسال میکنن ؟ 
مشکل دیگه ایم که هست اینه که استورهای چی کالای خوب ندارند

از فروشگاهای پیشنهادی خودش میتونید خرید کنید.

الان چیزی به نام "زود" وجود نداره. چونکه بعضی مشکلات خارج از کنترل  وارد کننده است. میتونید با نمایندگیش تماس بگیرید سوال کنید

چیزی که مهمه . خرید بدون حاشیه است. جنس سالم بدون نقص . هرچند اگر دیر برسه. دیر رسیدن بهتر از بنجل رسیدن است.

ویرایش شده در توسط ali-0098
لینک به پست
در 4 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

از فروشگاهای پیشنهادی خودش میتونید خرید کنید.

الان چیزی به نام "زود" وجود نداره. چونکه بعضی مشکلات خارج از کنترل  وارد کننده است. میتونید با نمایندگیش تماس بگیرید سوال کنید

چیزی که مهمه . خرید بدون حاشیه است. جنس سالم بدون نقص . هرچند اگر دیر برسه. دیر رسیدن بهتر از بنجل رسیدن است.

آره خوب منظور منم از زود همون تایمی که خودشون اعلام میکنن بود 
ولی اینکه جنست با خیال راحت به دستت برسه خودش خیلی خیلی مهمه 

لینک به پست
  • 2 weeks later...

دوستان برد منم دیروز رسید

جعبه برد خیلی درب و داغونه و قشنگ مشخصه ضربه خورده اما خدا رو شکر خود برد سالمه

WhatsApp Image 2020-09-16 at 11.23.27.jpeg

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مبارکه حسن جان یک دوئل جانانه با پدربزرگ ۵۸۲۰ باید بریم ببینم پردازندت می تونه این پیرمرد رو ببره یا نه😂

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

مبارکه حسن جان یک دوئل جانانه با پدربزرگ ۵۸۲۰ باید بریم ببینم پردازندت می تونه این پیرمرد رو ببره یا نه😂

یاشاسین (زنده باد)

حدود 11.800 این 4 تا قطعه شد ، با این درامد ها ادم هر چی در بیاره بزاره کنار خرج سیستم کنه بازم کم میاد

سوال : الان هدر argb برد 4 پینه که با مال کیس نمیخونه

WhatsApp Image 2020-09-16 at 12.01.27 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-16 at 12.01.27 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-16 at 11.26.18.jpeg

ویرایش شده در توسط Hassan.SK
اضافه شدن سوال
لینک به پست

والا تصمیم من بر تعویض مانیتور و گرافیک هست که همین ۲تا بالای ۳۵ میلیون در میاد البته من تا عید مجبورم صبر کنم چون مانیتور حتما با استاندارد hdmi 2.1 می خوام بخرم و گرافیکم از نسل جدید ببینم کدومشون به بودجه ما می خوره اپدیت مادربورد و پردازنده من میره انشالا سال ۲۰۲۲ با پلتفرم AM5 با رم DDR5 @Hassan.SK

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

والا تصمیم من بر تعویض مانیتور و گرافیک هست که همین ۲تا بالای ۳۵ میلیون در میاد البته من تا عید مجبورم صبر کنم چون مانیتور حتما با استاندارد hdmi 2.1 می خوام بخرم و گرافیکم از نسل جدید ببینم کدومشون به بودجه ما می خوره اپدیت مادربورد و پردازنده من میره انشالا سال ۲۰۲۲ با پلتفرم AM5 با رم DDR5 @Hassan.SK

منم میخواستم صبر کنم ولی با وجود گرونیهای پیش اومده ممکن بود اصلا نتونم چیزی بخرم پردازنده الان هم دیگه عمرشو کرده ، عید سال 94 یه سی پی یو کولر خریدم الان دقیقا قیمت با اون زمان 10 برابر شده یکمی هم بیشتر

پست بالایی هم ویرایش کردم

لینک به پست
در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش این برد و چند خریدی ؟! از امازون امریکا سفارش دادی ؟!

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.