رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Game World

راهنمایی درباره راه اندازی خط تولید زغال فشرده

پست‌های پیشنهادی

من حدود 1 هفته هستش که با شرکتی آشنا شدم به اسم مستر زغال که از سال 93 دارن فعالیه میکنن تو این زمینه

سوالی که داشتم درباره این خط تولیدی هستش میخواستم همه تا جایی که اطلاع دارن نظراتشون رو درباره این کار و مزیت و معایبش بگن تا یه راهنمایی کامل و مفید بشه

این شرکت میگه که ما باهاتون قرارداد میبندیم 1 ساله که ما خط تولید رو برای شما راه اندازی کنیم با دستگاه تک پلاس که کلا هزینش میشه حدود 100 تومان 

و اینکه توی این قرارداد قید میشه که این شرکت مواد اولیه رو به ما میده و محصولی که تولید میشه رو هم از ما میخره 

طبق گفته هاشون روزی با 8 ساعت کار با این دستگاه میشه به طور میانگین 600 کیلو زغال چینی تولید کرد 

که اینا هر کیلو رو از ما به طور میانگین با سود 1000 تومان میخرن که میشه روزی حدود 600 تومان 

میخواستم که تو این زمینه کمکم کنید و اینکه راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، Game World گفته است :

من حدود 1 هفته هستش که با شرکتی آشنا شدم به اسم مستر زغال که از سال 93 دارن فعالیه میکنن تو این زمینه

سوالی که داشتم درباره این خط تولیدی هستش میخواستم همه تا جایی که اطلاع دارن نظراتشون رو درباره این کار و مزیت و معایبش بگن تا یه راهنمایی کامل و مفید بشه

این شرکت میگه که ما باهاتون قرارداد میبندیم 1 ساله که ما خط تولید رو برای شما راه اندازی کنیم با دستگاه تک پلاس که کلا هزینش میشه حدود 100 تومان 

و اینکه توی این قرارداد قید میشه که این شرکت مواد اولیه رو به ما میده و محصولی که تولید میشه رو هم از ما میخره 

طبق گفته هاشون روزی با 8 ساعت کار با این دستگاه میشه به طور میانگین 600 کیلو زغال چینی تولید کرد 

که اینا هر کیلو رو از ما به طور میانگین با سود 1000 تومان میخرن که میشه روزی حدود 600 تومان 

داخل اینجور پیشنهاد ها ، پیشنهاد من اینه که یه مدت خودت کار کنی مثلا 2 هفته( بری واحد قبلی که اینها کار کردند رو پیدا کنی و براشون کار کنی) ببینی چقدر بازار داره، صرفه داره ۲۴ کنی یا نه؟ چون شما باید استهلاک، مصرف برق احیانا کارگر و اجاره کارگاه رو در نظر بگیری و در بیشتر مواقع ۲۴ ساعته جوابه

از این دست پیشنهاد ها خیلی هست، پلاستیک ، الکل ... .

داخل قرارداد بدون هیچ هاشیه ای ذکر میکنند که یکسال تولید کل یک روز رو خرید میکنند؟( همیشه با یک وکیل مشورت کن، هزینه اش ۵۹ هزار تومنه).

با برآورد شما اگر اشتباه نکنم تو یک ماه ۲۴۰ میلیون در میاد(؟), یه جایی کار میلنگه.

تجربه بنده داخل تولید پلاستیک بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 2 ساعت قبل، surena گفته است :

داخل اینجور پیشنهاد ها ، پیشنهاد من اینه که یه مدت خودت کار کنی مثلا 2 هفته( بری واحد قبلی که اینها کار کردند رو پیدا کنی و براشون کار کنی) ببینی چقدر بازار داره، صرفه داره ۲۴ کنی یا نه؟ چون شما باید استهلاک، مصرف برق احیانا کارگر و اجاره کارگاه رو در نظر بگیری و در بیشتر مواقع ۲۴ ساعته جوابه

از این دست پیشنهاد ها خیلی هست، پلاستیک ، الکل ... .

داخل قرارداد بدون هیچ هاشیه ای ذکر میکنند که یکسال تولید کل یک روز رو خرید میکنند؟( همیشه با یک وکیل مشورت کن، هزینه اش ۵۹ هزار تومنه).

با برآورد شما اگر اشتباه نکنم تو یک ماه ۲۴۰ میلیون در میاد(؟), یه جایی کار میلنگه.

تجربه بنده داخل تولید پلاستیک بود.

با سلام

ببینید تولید روزانه میشه 600 کیلو که هزینه تولید هر کیلو برا ما درمیادش حدود 5 هزار تومان و ما میتونیم 6500 بفروشیم 

یعنی تو هر کیلو 1500 تومان سود میکنیم که میشه توی 26 روز 15600 کیلو زغال و ضربدر 1500 تومان میشه تقریبا 23 میلیون تومان که البته من حداقل رو گفتم چون تو تبریز هزینه تولید هر کیلو 4500 هم میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست من

اول خدمت‌تون عرض کنم که این روش جدید بازاریابی این شرکت‌ها هست و عملا دلشون برای مردم نمیسوزه...

قرارداد هم سفت و سخت به نفع خودشون هست، مثلا ممکنه قرارداد یکماهه یا چندماهه باشه و بعد از اون دست‌تون رو بذارن تو حنا

شما هم که بازاریابی نکردین و تا حالا فقط به خودشون فروختین! ذغال‌ها باد می‌کنن رو دست‌تون و الی آخر

باید تمام جوانب رو در نظر بگیرین، دستگاه خاصی هم نیست توی یه اتاق هم میتونین کار رو انجام بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 58 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من

اول خدمت‌تون عرض کنم که این روش جدید بازاریابی این شرکت‌ها هست و عملا دلشون برای مردم نمیسوزه...

قرارداد هم سفت و سخت به نفع خودشون هست، مثلا ممکنه قرارداد یکماهه یا چندماهه باشه و بعد از اون دست‌تون رو بذارن تو حنا

شما هم که بازاریابی نکردین و تا حالا فقط به خودشون فروختین! ذغال‌ها باد می‌کنن رو دست‌تون و الی آخر

باید تمام جوانب رو در نظر بگیرین، دستگاه خاصی هم نیست توی یه اتاق هم میتونین کار رو انجام بدین

نه بابا مشتی تو اتاق نمیشه

کوره میخواد چندتا دستگاه کنارهمه

این شرکتی که من میگم مستر زغال هستش آقای دژکانی 

تو تلویزیون هم میادش خیلی

ولی بازم باید اطمینان پیدا کنم که این کار اصلا سود آوری داره میتونم بفروشم به همینا تا آخرش ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، Game World گفته است :

کوره میخواد چندتا دستگاه کنارهمه

خب توضیح ندادین که چه تجهیزاتیه

من تجهیزاتی دیدم که به راحتی توی یه اتاق یا کارگاه کوچیک جا شدن...

در 32 دقیقه قبل، Game World گفته است :

این کار اصلا سود آوری داره

باید از رستوران‌ها، کافه ها و قهوه‌خونه‌های شهرتون بپرسین ببینین مثلا در روز چقدر نیاز دارن و با چه قیمتی، اگر بنا رو بر خرید اون شرکت بذارین پس نیازه که اونها ملزم به خرید طولانی مدت بشن، آیا میتونین اون‌ها رو ملزم به این کار کنین!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 47 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ولی بازم باید اطمینان پیدا کنم که این کار اصلا سود آوری داره میتونم بفروشم به همینا تا آخرش ؟؟

یه موضوع دیگه رو هم در نظر بگیریم خرابی تجهیزات و هزینه های قطعات.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه رفیق دارم که بهش همین پیشنهاد مشابه کرده بودن و اونم بدون تحقیق دستگاهشو خرید

تولید اسکاچ با دستگاه تو خونه که طرف هم دستگاه رو داده بود و هم راه اندازی میکرد و محصول تولیدی خودش خرید میکرد با قیمت 17 میلیون

که بعد از چندین ماه طرف برای نصبو راه اندازی دستگاه نیومده ، الان که دوستم بیخیال شده خواستن دستگاه رو بفروشن دیدن یه قسمتیش ناقصه و همین دستگاه رو هم بعد 6-7 ماه که دلار گرونتر شده حدود 11 ازش میگیرن

یعنی طرف انداخته رفته

شما هم قشنگ تحقیق کن ، وقتی شرکتهای هرمی تبلیغ کارشون رو میکردن فقط جوانب مثبت میگن نه جوانب منفی هر کاری که اینجوری باشه به نظرم نباید طرفش رفت چون ریگی به کفششون هست اگه هم رفتید با تحقیق کامل

پیشنهاد دوستان هم در این زمینه خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

خب توضیح ندادین که چه تجهیزاتیه

من تجهیزاتی دیدم که به راحتی توی یه اتاق یا کارگاه کوچیک جا شدن...

باید از رستوران‌ها، کافه ها و قهوه‌خونه‌های شهرتون بپرسین ببینین مثلا در روز چقدر نیاز دارن و با چه قیمتی، اگر بنا رو بر خرید اون شرکت بذارین پس نیازه که اونها ملزم به خرید طولانی مدت بشن، آیا میتونین اون‌ها رو ملزم به این کار کنین!؟

بله اگه بشه قرارداد خرید مواد اولیه  و فروش محصول رو طولانی مدت بستش بهتر میشه وضعیت 

در 1 ساعت قبل، masooyan گفته است :

یه موضوع دیگه رو هم در نظر بگیریم خرابی تجهیزات و هزینه های قطعات.

استهلاک دستگاه در نظر گرفته شده روی همون هزینه تولید 1 کیلو زغال

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یه رفیق دارم که بهش همین پیشنهاد مشابه کرده بودن و اونم بدون تحقیق دستگاهشو خرید

تولید اسکاچ با دستگاه تو خونه که طرف هم دستگاه رو داده بود و هم راه اندازی میکرد و محصول تولیدی خودش خرید میکرد با قیمت 17 میلیون

که بعد از چندین ماه طرف برای نصبو راه اندازی دستگاه نیومده ، الان که دوستم بیخیال شده خواستن دستگاه رو بفروشن دیدن یه قسمتیش ناقصه و همین دستگاه رو هم بعد 6-7 ماه که دلار گرونتر شده حدود 11 ازش میگیرن

یعنی طرف انداخته رفته

شما هم قشنگ تحقیق کن ، وقتی شرکتهای هرمی تبلیغ کارشون رو میکردن فقط جوانب مثبت میگن نه جوانب منفی هر کاری که اینجوری باشه به نظرم نباید طرفش رفت چون ریگی به کفششون هست اگه هم رفتید با تحقیق کامل

پیشنهاد دوستان هم در این زمینه خوبه

این شرکت اسمش مستر زغال هستش گروه صنعتی آروین و مدیریتش به عهده آقای دژکانی هستش 7 ساله تو این کارن و توی شبکه هم اومدن و از ایشون هم برای راه اندازی این کار حمایت شده از طرف سرمایه گذاران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، Game World گفته است :

قطعا براش یک سودی داره که داره اینطوری حمایت میکنه.پس یا کلاه برداریه یا سودش از شما خیلی بیشتره و داره نوعی سواستفاده میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

قطعا براش یک سودی داره که داره اینطوری حمایت میکنه.پس یا کلاه برداریه یا سودش از شما خیلی بیشتره و داره نوعی سواستفاده میکنه.

کلاه برداری که چه عرض کنم این گروه 7 ساله تو این کاره و حمایت اصلیشونم از طریق برنامه میدون بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

والا بهترین راه کمی جستجو در اینترنت هست. اینم اتفاقی چشم خورد اما نمیشه قضاوت کرد، استارتر محترم خیلی باید حساب شده بری جلو

با چند تا آدم مطمئن و آشنا حتما مشورت کن.

Untitled+5+5+6.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

درود

والا بهترین راه کمی جستجو در اینترنت هست. اینم اتفاقی چشم خورد اما نمیشه قضاوت کرد، استارتر محترم خیلی باید حساب شده بری جلو

با چند تا آدم مطمئن و آشنا حتما مشورت کن.

Untitled+5+5+6.png

نه از این کامنت مشخصه که به احتمال زیاد ایشون این حرفو همینطوری زدن و اصلا این گروه رو نمیشناسه وگرنه کامنتا زیادن اما بالاخره چه طوری باید اطمینان کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، Game World گفته است :

نه از این کامنت مشخصه که به احتمال زیاد ایشون این حرفو همینطوری زدن و اصلا این گروه رو نمیشناسه وگرنه کامنتا زیادن اما بالاخره چه طوری باید اطمینان کرد ؟

َشما کلا حرف خودتو میزنی پس چرا تاپیک زدی خخخ

آقا جان بهترین کار اینه که یه تحقیق میدانی از میزان نیاز شهرتون انجام بدی و سعی کنی مشتریاشونو یه جوری پیدا کنی و صحبت کنی.

کسی که این کارو انجام داده باشه قطعا میفهمه داستان چیه اما اینکه یهو از هول عسل بپری وسط نمیشه. 100 میلیون سرمایته از بین نره یهو.

طبق ایتن چیزی که شما میگی حدود 5-6 ماهه سرمایت برمیگرده، باید قشنگ بررسی کنی به همین سادگیا نیست، تو تلوزیون اومدن دلیل نیست.

خیلی حرف ها زده میشه اینجوریا هم نیست. مثه همون جریان ماشین برقی که ایرانیه ساخته بود، اگر درست بود مطمئن باش کلی شرکت خارجی

حاضر بودن با کله امتیازشو بخرن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Game World گفته است :

کلاه برداری که چه عرض کنم این گروه 7 ساله تو این کاره و حمایت اصلیشونم از طریق برنامه میدون بوده

شرکت بادران گستران بازاریابی شبکه ای هم پرونده و پروانه شرکتی داره،هم تیم فوتبال!

اما در واقع هیچ فرقی با شرکت های هرمی خارجی نداره،تنها دلیلی که این داره کار میکنه و شرکتای خارجی نه،اینه که اول اونا مالیات به حکومت ندادن،بعد قضیه بعدی چپوندن جنسای بنجل تولید داخله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Game World گفته است :

خب دیگه اگه شناخت داری و اینقدر مطمئنی برو سوال پرسیدن نداره برادر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، Game World گفته است :

ولی اینطور که من فهمیدم انگار شما 100 میلیون تومان پس انداز دارید.خوب چرا به یک شغل پر سود تر از تولید زغال فشرده فکر نمی کنید؟خیلی کارها با 100میلیون میشه انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

خب دیگه اگه شناخت داری و اینقدر مطمئنی برو سوال پرسیدن نداره برادر

نه منظور من این بود که صرف یه کامنت نمیشه رد کرد این شرکت رو نه اینکه بگم اعتماد کامل دارم وگرنه توی چندتا کامنتای دیگه هم من خوندم خوبی گفتن ولی بازم از روی اونا هم نمیشه این کارو کرد

در 2 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

ولی اینطور که من فهمیدم انگار شما 100 میلیون تومان پس انداز دارید.خوب چرا به یک شغل پر سود تر از تولید زغال فشرده فکر نمی کنید؟خیلی کارها با 100میلیون میشه انجام داد.

مثلا چیکار میشه کرد عزیز دل ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرکت هرمی  با شگردی از نوعی جدید

برنامه میدووووون.؟؟؟؟؟ اعتماد به صدا سیمای میلی؟؟؟

شما انجام بده. بعد میای پایین همین تاپیک ، اه ناله میکنی.

دوست عزیز ، شرکتهای بزرگ با کلی عقبه و تجربه و  سرمایه و ماهیت تو هزینه هاشون موندن.

کلا تو این خراب شده به قول فیلم رضا مارمورک: راهای رسیدن بخدا زیاده . . . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

شرکت هرمی  با شگردی از نوعی جدید

برنامه میدووووون.؟؟؟؟؟ اعتماد به صدا سیمای میلی؟؟؟

شما انجام بده. بعد میای پایین همین تاپیک ، اه ناله میکنی.

دوست عزیز ، شرکتهای بزرگ با کلی عقبه و تجربه و  سرمایه و ماهیت تو هزینه هاشون موندن.

کلا تو این خراب شده به قول فیلم رضا مارمورک: راهای رسیدن بخدا زیاده . . . 

خوب پیشنهاد شما چیه برای پول درآوردن تو این خراب شده با 100 تومن چیکار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان اینجا بگم شاید تبلیغ و نون کسی بریده بشه.

سعی میکنم تو خصوصی بهت بگم ولی بازم ریسکش پای خودشماست.

سعی میکنم تا زانوی شما مشورت بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Game World گفته است :

مغازه بزن تو حرفه ای که واردی یا کمی سر در میاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، Game World گفته است :

تو یه تایم مناسب بیت کوین بخر نگه دار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

تو یه تایم مناسب بیت کوین بخر نگه دار.

تا اون تایم مناسب پیش بیاد، ارزش ۱۰۰ تومن شده ۵۰ تومن یا کمتر..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست