رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Game World

راهنمایی درباره راه اندازی خط تولید زغال فشرده

پست‌های پیشنهادی

شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 1 ساعت قبل، captain._.panda گفته است :

مغازه بزن تو حرفه ای که واردی یا کمی سر در میاری

مثلا خوبه تعمیرات لوازم خانگی زد ؟

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

تا اون تایم مناسب پیش بیاد، ارزش ۱۰۰ تومن شده ۵۰ تومن یا کمتر..

بله حق با شماس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با توجه به این مطلبی که دوستمون ارسال کردن من بودم اصلا قیدشو میزدم.100 میلیون بدی طلا بخری و نگه داری کنی بهتر از اینه بری 100 میلیون به پرس زغال که از ته کلاهبرداریه اونم به احتمال بسیار زیادی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

با توجه به این مطلبی که دوستمون ارسال کردن من بودم اصلا قیدشو میزدم.100 میلیون بدی طلا بخری و نگه داری کنی بهتر از اینه بری 100 میلیون به پرس زغال که از ته کلاهبرداریه اونم به احتمال بسیار زیادی

عجیبش اینجاس که میگن 400 تا کارگاه در حال حاضر دارن کار میکنن از طریق این شرکت اما حتی آدرس یا شماره یکی از اونارو هم نمیدن به من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، Game World گفته است :

عجیبش اینجاس که میگن 400 تا کارگاه در حال حاضر دارن کار میکنن از طریق این شرکت اما حتی آدرس یا شماره یکی از اونارو هم نمیدن به من

پس صد درصد کلاهبرداریه.ختم کلام.وقتی اینطوری جوابتو میدن بدون مشکلی هست.

حالا خوبه شما تحقیق کردی.یه عده میان بدون تحقیق میدن متضررر میشن.

بهتره  یه جای دیگه سرمایه گذاری کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

پس صد درصد کلاهبرداریه.ختم کلام.وقتی اینطوری جوابتو میدن بدون مشکلی هست.

حالا خوبه شما تحقیق کردی.یه عده میان بدون تحقیق میدن متضررر میشن.

بهتره  یه جای دیگه سرمایه گذاری کنید

همش دارم فکر میکنم چیکار کنم ؟؟

کارواش اتوماتیک چنده خرجش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اینکه مواد اولیه را شرکتی که گفتید تامین میکنه. این یعنی هر وقت اراده کنه میتونه به شما مواد اولیه نده! یا بده ولی بعد از اتمام قرار داد اولیه دیگه مثل سابق نباشه و حسابی چاقو تیز کنه. چه تضمینی به شما میدن که مواد اولیه بعد از اتمام قرار داد باز هم تامین بشه و با چه قیمتی؟ در ضمن این شرکت کلاه چندین نفر را برداشته و این نفرات خودشونو «مالباختگان زغال فشرده» مطرح کردن و بیانیه هم دادن! بعد مستر زغال هم بیانیه داده گفته اصلا اینا با ما قرار داد ندارن و... (کوچه علی چپ)! این شرکت یه چیزی هست مثل «کرم حلزون» که یه زمانی صبح تا شب تو تلویزیون تبلیغ می شد و آخرشم تقش در اومد.

از بنده میشنوید فعلاً با خرید سکه طلا سر کنید؛ چون وضعیت مناسب نیست و تولید و فروش کاهش چشمگیری داشته... البته کسی از آینده با خبر نیست و باید ریسک پذیر باشید.

اگر پاسخ شما منفی هست، حتماً در کاری که میخواین شروع کنید تجربه کسب کنید. در واقع خاک خوری کنید تا از فوت و فن کار با خبر بشید. یکباره و قلفتی پول را در اختیار دیگران قرار ندید و به فکر کار کردن با این شرایط نباشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 37 دقیقه قبل، Game World گفته است :

همش دارم فکر میکنم چیکار کنم ؟؟

کارواش اتوماتیک چنده خرجش ؟

تجربه ای در این خصوص ندارم و حتی مبلغ نزدیکش رو هم نمیدونم.تو نت سرچ کنی یا از بقیه که تجربه دارند  میتونی بپرسی یا هم تو شهر خودتون   مستقیما ازشون بپرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل پیشنهاد دوستان چیه با 100 تومن و میخوام کار شروع کنم سرمایه گذاری نمیخوام بکنم در اصل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، Game World گفته است :

کلاه برداری که چه عرض کنم این گروه 7 ساله تو این کاره و حمایت اصلیشونم از طریق برنامه میدون بوده

جسارتا چون حس کردم تبلیغ در رسانه رو به عنوان اعتبار در نظر گرفتید می‌گم

به نظرم اینو بیشتر به عنوان نکته منفی در نظر بگیرید. چون کارای درست حسابی در محل مناسب خودشون تبلیغ می‌کنن مثل نمایشگاه‌ها و کاتالوگ‌ها و ...

نه اینکه بیان داخل تلوزیون و معلوم نیست به چه شرایطی و از چند نفر می‌خوان برلی اینکار استفاده کنن

به علاوه شیوه معرفی کارشون اصلا حرفه‌ای نیست. باید درست توضیح بدن سود شما از چیه؟ سود خودشون از چیه؟

در حقیقت باید شما به این جواب برسید که چرا اونا خودشون اینکارو نمی‌کنن اگه انقدر سوددهی داره و پخشش می‌کنن بین این همه آدم

که بعیده به جواب منطقی برسید

ویرایش شده در توسط Masoudk96

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یک دو دو تا چهارتای ساده کن برادر

وقتی یک دستگاه صد میلیونی ماهی 23 میلیون سود آوری دارد چرا بدهند به شما؟

می گویید فلانی معروف هم هست پس یعنی سرمایه ای دارد که شاید بتواند چند ده و بلکه چند صد تا از این دستگاه ها را یک جا بخرد و با بازاریابی گسترده در شهرهای مختلف سود های کلان را نصیب خود کند

موردهای مشابه مثل فیلتر هوا نیز دیده ام که جوانان نگون بخت را به کام تباهی سرمایه اندکشان کشانده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من امروز تماس گرفتم با این شرکت و تمام تلاشم رو کردم که شماره کسی که با اینا کار میکنه رو بگیرم تونم کسی که ساکن تبریز باشه که طبق گفته آقا مهندسشون به 8 نفر فروخته بودن تو تبریز اما با خانم مهندسشون که صحبت کردم گفتن به 2 نفر فروختیم 

و اینکه نمیتونه شماره اونارو بده و من انقدر گفتم که شماره رو چرا نمیدی چرا نمیدی که آخر برگشت گفت دستگاه های اونا خراب شده و دارن تعمیر میشن که با این شرایط فکر کنم حداقل 1 ماه طول کشیده تعمیر شه که توی 1 ماه اگه دستگاه کار نکنه شما باید یک عالمه ضرر بدی 

و اینکه خودش رو لو داد  گفتش که دستگاه کارکرده فروختیم که مشخصه این دستگاه های کارکرده برا خودشون بوده و به جونای نگون بخت فروختن دستگاه نورو و اون جوون ضرر کرده و دوباره به خود این به عنوان دستگاه کارکرده فروخته و اینکه بهشون گفتم آقا مهندستون 2 سال پیش گفتن 400 تا

کارگاه فعال دارن تو سطح کشور و منم حق دارم برم تحقیق کنم از چندتا از این کارگاه ها و برگشتن گفتن که تعداد کارگاه هامون خیلی کمتره و منم برگشتم گفتم پس حسابی ضرر کردید دیگه مشتری هاتون کمتر شده خیلی عصبی شده بود و گفت من شماره تبریزی هارو نمیتونم بدم گفت چون تبریزی ها

فرق دارن منم گفتم که آره دیگه معلومه که فرق دارن اگه بدی شمارشو قراره بدی بگن ازتون گفت آره ما کارمون خوب نیس و منم برگشتم گفتم کلاه بردار واقعی خودتونید و ایشالا که این لقمه ها از گلتون پایین نره

خدا نگذره ازشون سر جوونای صاف و ساده رو اینطوری کلاه میذارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، Game World گفته است :

من امروز تماس گرفتم با این شرکت و تمام تلاشم رو کردم که شماره کسی که با اینا کار میکنه رو بگیرم تونم کسی که ساکن تبریز باشه که طبق گفته آقا مهندسشون به 8 نفر فروخته بودن تو تبریز اما با خانم مهندسشون که صحبت کردم گفتن به 2 نفر فروختیم 

و اینکه نمیتونه شماره اونارو بده و من انقدر گفتم که شماره رو چرا نمیدی چرا نمیدی که آخر برگشت گفت دستگاه های اونا خراب شده و دارن تعمیر میشن که با این شرایط فکر کنم حداقل 1 ماه طول کشیده تعمیر شه که توی 1 ماه اگه دستگاه کار نکنه شما باید یک عالمه ضرر بدی 

و اینکه خودش رو لو داد  گفتش که دستگاه کارکرده فروختیم که مشخصه این دستگاه های کارکرده برا خودشون بوده و به جونای نگون بخت فروختن دستگاه نورو و اون جوون ضرر کرده و دوباره به خود این به عنوان دستگاه کارکرده فروخته و اینکه بهشون گفتم آقا مهندستون 2 سال پیش گفتن 400 تا

کارگاه فعال دارن تو سطح کشور و منم حق دارم برم تحقیق کنم از چندتا از این کارگاه ها و برگشتن گفتن که تعداد کارگاه هامون خیلی کمتره و منم برگشتم گفتم پس حسابی ضرر کردید دیگه مشتری هاتون کمتر شده خیلی عصبی شده بود و گفت من شماره تبریزی هارو نمیتونم بدم گفت چون تبریزی ها

فرق دارن منم گفتم که آره دیگه معلومه که فرق دارن اگه بدی شمارشو قراره بدی بگن ازتون گفت آره ما کارمون خوب نیس و منم برگشتم گفتم کلاه بردار واقعی خودتونید و ایشالا که این لقمه ها از گلتون پایین نره

خدا نگذره ازشون سر جوونای صاف و ساده رو اینطوری کلاه میذارن

ایران یه کشور بسیار بسیار جالبیه!
دزد ها و کلاه بردارها خیلی صاف و تمیز میان تو رسانه ای که از جیب خود مردم بودجش تامین میشه
عین ماست دروغ میگن و جوونای مردم به خاک سیاه مینشونن، یکی هم نیست بگه که خرت به چند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

ایران یه کشور بسیار بسیار جالبیه!
دزد ها و کلاه بردارها خیلی صاف و تمیز میان تو رسانه ای که از جیب خود مردم بودجش تامین میشه
عین ماست دروغ میگن و جوونای مردم به خاک سیاه مینشونن، یکی هم نیست بگه که خرت به چند.

بله خیلی صریح بهم گفتن آره ما دروغ میگیم 😔 چون خیلی رفتم رو اعصابش و دستشون رو رو کردم بعدشم گفتم کلاه بردارای عوضی و قطع کردم گوشی رو روشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببین از این مدل شغل ها زیاده 

همشون از دم کلاهبرداریه و فکر کنم اکثرشونم به یه جایی وصل هستن چون کسی نمیتونه کله پاشون کنه!یکیش کارتن سازی... بود که دهن ملت رو صاف کرده بود😂

یا تو صنف و بخش دیگه فروش مدرک هست

https://www.instagram.com/irantahsilat/

تو روز روشن داره مدرک با استعلام میفروشه

هیچ کسم کاریش نداره

تازه مگه فقط این یکیه

یه سرچ بزنی چند دهتا میاد بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، Goorani گفته است :

ببین از این مدل شغل ها زیاده 

همشون از دم کلاهبرداریه و فکر کنم اکثرشونم به یه جایی وصل هستن چون کسی نمیتونه کله پاشون کنه!یکیش کارتن سازی... بود که دهن ملت رو صاف کرده بود😂

یا تو صنف و بخش دیگه فروش مدرک هست

https://www.instagram.com/irantahsilat/

تو روز روشن داره مدرک با استعلام میفروشه

هیچ کسم کاریش نداره

تازه مگه فقط این یکیه

یه سرچ بزنی چند دهتا میاد بالا

بله دقیقا همینطوره

آخه پس چیکار میشه کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :