رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Peyman.S

آپدیت ویندوز/ آری یا خیر/ مهم

پست‌های پیشنهادی

سلام به همگی دوستان.

همانطور که از عنوان تایپک مشخصه میخواستم نظر دوستان رو راجبه آخرین آپدیت ویندوز ۱۰که ۲۰۰۴هستش بدونم. قبل از اینکه این تایپک رو بزنم تو اینترنت و چنتا فروم خارجی گشتم تا نظرات و راجبه این آپدیت بدونم.اکثرا منفی بود.باگ ها و مشکلات فراوان این آپدیت باعث شده اکثر اونها توصیه به نگه داشتن نسخه ۱۹۰۴ بکنن. حالا می‌خوام نظرات شما دوستان رو بدونم.دوستانی که آپدیت کردن نظرشون چیه.مشکلی باگی چیزی مشاهده نکردند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عملکرد هارد نسبتا بهتر شده،اما فریز های تصادفی بیشتر شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه هفتست نصب کردم

سه چهار بار کرش داشتم

همچنین نرم‌افزار کلاد asus که همیسه استفاده می‌کردم تداخل داشت با سیستم عامل و باعث شده بود موقع راست کلیک کردن روی فایل‌ها ۳۰ ثانیه معطل شی که در نهایت پاکش کردم

اما حوصلشو ندارم برگردونم دیگه. در حدی نیست که ارزش داشته باشه به دردسرای برگشتنش

در نهایتم دیر یا زود همه می‌گیرن دیگه. احتمالا فیکس می‌شه بعدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال

به گمونم بهتره همون طور که میگن یه مدتی دست نگه دارم.درحال حاضر مشکلی با آپدیت ۱۹۰۴ندارم.از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه دستمال نمی‌بندن! بهتره یه مدت صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سخت نگیر برادر آپدیت کن بره

همیشه آپدیت اوایلش باگ داره

هر چند من خودم فعلا هیچ موردی رو ندیدم و کاملا سالم بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

به گمونم بهتره همون طور که میگن یه مدتی دست نگه دارم.درحال حاضر مشکلی با آپدیت ۱۹۰۴ندارم.از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه دستمال نمی‌بندن! بهتره یه مدت صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف بشه.

اره بهترین گار همینه که یه دو هفته دیگه بگیری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 4 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سخت نگیر برادر آپدیت کن بره

همیشه آپدیت اوایلش باگ داره

هر چند من خودم فعلا هیچ موردی رو ندیدم و کاملا سالم بود

مشکلات نرم افزاری عجیب غریبی ایجاد می‌کنه.تو یک فروم بنده خدایی اومده بود می‌گفت دیوایس های مثل پرینتر اصلا کار نمیکنه و ویندوز شناسائیشون نمیکنه.یکی دیگه می‌گفت همین مشکل برای یو اس بی اتفاق افتاده و مشکلات عجیب غریب دیگه...که الان حضور ذهن ندارم.تمام سایتهای مرجع و معروف توصیه کردند که فعلا آپدیت نکنیم.با این چیزهایی که دوستان میگن دیگه مطمئنم شدم بهتره یه مدتی دست نگه دارم. :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورژن ۲۰۰۴ هنوز خیلی جای کار داره!

دیروز هم برای همین ورژن ۲۰۰۴ یه اپدیت اومد که یه سری مشکلات به وجود اورد و اون مشکلی که من با این اپدیت بهش برخوردم افت فریم و لگ تو گیم بود !

ویرایش شده در توسط MR OXYGEN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز گول پروپاگاندای رسانه ای رو نخور مهم اینه رو سیستم تو چطوری جواب بده. من یک ماه و نیم قبل 2.5 گیگ به ورژن 2004 آپدیت کردم همون ورژنی که به قول دوستان خارجی و داخلی پر از باگ بود منتها تا الان هیچ مشکلی ندارم پشت سر هم دارم گیم میزنم حتی یک کرش هم ندیدم سه روز پیش هم حدود یک گیگ آپدیت فیکس اومد.

البته بنده 3 عدد هارد درایو و یک ssd دارم تغییری توی سرعت هارد یا افزایش سرعت لود بازیها هم مشاهده نکردم

ویرایش شده در توسط Hype

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر کارت شبکه ASUS پدر منو در آورده

هی اینترنت دیسکانکت می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نصب کردم همون اول، مشکلی نداره. بکاپ یادت نره. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باندل عوض کردم تا چند روز بدون مشکل با 1909 کارکردم کرم افتاد ویندوز 2004 ریختم تو بازی بعد 3 4 ساعت یا بازی کرش میکنه یا سیستم

ویرایش شده در توسط Sabertooth

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل من فقط از کار افتادن درایور صدای Nahimic  بود. برای فریم دهی بازیام درایور اول انویدیا برای این بیلد یه سری مشکل بوجود آورد مثل تیک زدن، ولی تو درایور بعدیش حل شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چنتا سوال داشتم. اول اینکه آپدیت کنیم خوبه یا اینکه نکنیم؟ چون هرکی یه چیزی میگه و واقعا گیج شدم. دو اینکه آپدیت ویندوز در ویندوزهای غیراورجینال یا کرکی ضرر داره؛ یعنی باعث میشه کرک ویندوز بپره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، aminnaghizadeh گفته است :

دوستان چنتا سوال داشتم. اول اینکه آپدیت کنیم خوبه یا اینکه نکنیم؟ چون هرکی یه چیزی میگه و واقعا گیج شدم. دو اینکه آپدیت ویندوز در ویندوزهای غیراورجینال یا کرکی ضرر داره؛ یعنی باعث میشه کرک ویندوز بپره؟

سلام کرک نمیپره 

در مورد اپدیت ویندوز کلی میگین یا ورژن خاصی مد نظرتونه؟

مثلا اپدیت ۱۹۰۹ به ۲۰۰۴

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا آپدیت کردن رو کارایی سیستم خیلی تاثیر داره و اونو بهبود میده ولی با تأخیر آپدیت کنید که دچار باگ ها و مشکلات از این قبیل نشید.

پ ن : روی fps  به نظر من به شدت تاثیر داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ویندوزم اوریجینال هست و ولی این 2 آپدیت اخیر نابودم کرد 😅 روی 1909 بودم که شبونه به 2004 آپدیت کرده بود صبح که سیستمو ریست کردم دیگه بالا نمی اومد مجبور شدم بک آپ روز قبل رو ریستور کنم

منکه دیگه آپدیت هارو کاملا بستم حدقل باید 2/3 ماه بگذره تا مشکلات کامل حل بشه بعد آپدیت می کنم

کلا آپدیت سریع ویندوز اشتباهه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویندوز که خودش قابلیت بستن موقت آپدیتها رو داره یادم رفته بود دوباره pause کنم که خود به خود به ورژن 2004 آپدیت کرده و مشکلی تا حالا نداشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم رو لپ تاپ و هم رو پی سی  اخرین نسخه ویندوز ده از پرو رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندیدم.تو این همه سال یه باگ هم بهم نخورد به جز یه باری یه اپدیتی اومد نصبش کردم  صدا و  وایفای  لپ تاپو از کار انداخت و من از خدا بی خبر نمیدونستم مشکل اینه بردم تعمیرگاه برام درستش کنه گفت درست نمیشه و فلان باید 200 بدی واسه اسپیکر و یه مقداری هم واسه واسه فای که خرابه.اداپتور لپ تاپ هم اونجا با یکی دیگه عوض شد.

خلاصه بد جور سرش ضرر  کردم.ما هم قبول نکردیم و لپ تاپو اوردیم و برسی و رفتم سایت شهر سخت فزار یه پستی دیدم نوشته بود اپدیت نکنید مشکل ویندوز 10 نسخه ....

از اونجا بود فهمیدم  پس این بود مشکل.نسخه جدید تر گذاشتم درست شد.😂

نصب کن نسخه اخری رو نگران نباش.خراب شد  نیم ساعته عوض میکنی نسخه قبلیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

من هم رو لپ تاپ و هم رو پی سی  اخرین نسخه ویندوز ده از پرو رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندیدم.تو این همه سال یه باگ هم بهم نخورد به جز یه باری یه اپدیتی اومد نصبش کردم  صدا و  وایفای  لپ تاپو از کار انداخت و من از خدا بی خبر نمیدونستم مشکل اینه بردم تعمیرگاه برام درستش کنه گفت درست نمیشه و فلان باید 200 بدی واسه اسپیکر و یه مقداری هم واسه واسه فای که خرابه.اداپتور لپ تاپ هم اونجا با یکی دیگه عوض شد.

خلاصه بد جور سرش ضرر  کردم.ما هم قبول نکردیم و لپ تاپو اوردیم و برسی و رفتم سایت شهر سخت فزار یه پستی دیدم نوشته بود اپدیت نکنید مشکل ویندوز 10 نسخه ....

از اونجا بود فهمیدم  پس این بود مشکل.نسخه جدید تر گذاشتم درست شد.😂

نصب کن نسخه اخری رو نگران نباش.خراب شد  نیم ساعته عوض میکنی نسخه قبلیت

دقیقا برای منم همچین اتفاقی افتاد.تو همین لیونم پست گذاشتم هرکسی یه چیزی می گفت!.اخرش که برگشتم به نسخه قبل دیدم درست شد.از اون موقع دیگه اپدیت نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آپدیت نمیکنم بلکه در زمان انتشار بروزرسانی های بزرگ عوض میکنم ویندوزو. همون تعویض ویندوز با بروزرسانی بزرگ تا زمان ارائه نسخه ی بعدی بروزرسانی جواب میده بدون مشکل. ویندوز هم اصل هست توسط بایوس لپتاپ اتوماتیک تبدیل به نسخه ارجینال میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم مشکلی ندیدم.

یه چیزی میخوندم که مایکروسافت سعی داره در برنامه نویسی های ویندوز سخت افزارهای قدیمی رو کرش دار کنه که کاربران به سخت افزارهای جدید سوییچ کنن. بنا به دلایلی هم به نظر میرسه کار درستی میکنه چون سخت افزارها هم مثل نرم افزار قابلیت نفوذپذیری و ایجاد مشکلات دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

منم مشکلی ندیدم.

یه چیزی میخوندم که مایکروسافت سعی داره در برنامه نویسی های ویندوز سخت افزارهای قدیمی رو کرش دار کنه که کاربران به سخت افزارهای جدید سوییچ کنن. بنا به دلایلی هم به نظر میرسه کار درستی میکنه چون سخت افزارها هم مثل نرم افزار قابلیت نفوذپذیری و ایجاد مشکلات دارن.

😂😂😂😂 هرکی این مطلبو نوشته که شما خوندی ساقی خوبی داشته

ویرایش شده در توسط Behrouz Molaei

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟ 64 بیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hossein- گفته است :

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟ 64 بیت

اگر برای گیم و کلا یک ویندوز کامل میخوای

win 10 pro version 2004

از سایت سافت 98 دانلود کن soft98.ir

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان من هم دو ماه پیش به ورژن 2004 آپدیک کردم. مشکلی نداشتم تا کنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست