رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

سلام

برای لپ تاپ از چه خمیری باید استفاده کنم؟

سرویس کارهای لپ تاپ ، معمولاً از چه خمیری استفاده می کنند؟
برای لپ تاپ های ارزان که مثلاً Core i3 هستند چه خمیری مناسب هست؟

برای لپ تاپ های گران که مثلاً Core i7 هستند چه خمیری مناسب هست؟

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام سرویس کار ها که کلا خمیر دبه ای استفاده میکنن که بدرد نمیخوره و خمیر‌دندون بزنن بهتره تا خمیر 😂 در کل کاری به مدل گرافیک و پردازنده نداره و کسی اگه بخاد عمر دستگاه رو ببره بالا باید خمیر خوب بزنه. خمیر خوب هم تنوع زیادی داره و قیمت بالایی. در حال حاظر خمیر خوب توی بازاز موجود نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 4 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام سرویس کار ها که کلا خمیر دبه ای استفاده میکنن که بدرد نمیخوره و خمیر‌دندون بزنن بهتره تا خمیر 😂 در کل کاری به مدل گرافیک و پردازنده نداره و کسی اگه بخاد عمر دستگاه رو ببره بالا باید خمیر خوب بزنه. خمیر خوب هم تنوع زیادی داره و قیمت بالایی. در حال حاظر خمیر خوب توی بازاز موجود نیست.

توی دیجی کالا خمیرهای متنوعی هست.

توی نظرات دیجی کالا در مورد خمیر 5000 تومنی خوندم که گفته بود دمای پردازنده هاش رو از 93 رسونده به 63

اسکرین شات هم گذاشته بود

https://www.digikala.com/product/dkp-1127230/خمیر-سیلیکون-پی-نت-مدل-ht-gy260

آقا بهروز حالا پیشنهاد شما چیه؟

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، bahare گفته است :

توی دیجی کالا خمیرهای متنوعی هست.

توی نظرات دیجی کالا در مورد خمیر 5000 تومنی خوندم که گفته بود دمای پردازنده هاش رو از 93 رسونده به 63

اسکرین شات هم گذاشته بود

https://www.digikala.com/product/dkp-1127230/خمیر-سیلیکون-پی-نت-مدل-ht-gy260

آقا بهروز حالا پیشنهاد شما چیه؟

خیلی ممنون

اینا رو باور نکن خمیر زیر ۲۰۰ ۳۰۰ تومن بدرد نمیخوره. اینا اگه هم نتایج واقعی باشه بعد ۲ هفته برمیگرده رو همون دما قبلی. خمیر های کولر مستری سری مسترجل پرو و میکر ، گریزلی کرایونات ، ارتیک mx4 خمیر های خوبی هستند. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیپ کول رگولار بخر فک کنم ۳۰۰ باشه تو لیون ولی تو عرفان رایانه ارزونتره ولی بزار بهت بگم که اصولا گفتن خمیر سیلیکون اشتباه ما سه نوع خمیر حرارتی داریم

یه نمونه خمیر حرارتی سرامیکی هست که از پودر سرامیک استفاده همیشه همین ۱۰۰۰ تومنی ها هستن مفت هم زیادشونه

یه نمونه خمیر حرارتی نقره ای هست که اگر اصل باشه معتبر باشه نقره داخلش هست ولی تو بعضی ارزونا المومینیوم میریزن

نمونه سوم که بهترین هست همون خمیر سیلیکون واقعیه که باید از برند معتبر بخری تا مطمئن باشی اصله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلاً نمی دونم از کجا بخرم؟
خودِ لپ تاپ قیمتش الان 1.200 هست. ارزش نداره خمیر 300 تومنی بهش بزنم.

این خمیرهای 35 تومنی خوب هستند؟
مثلاً این

https://www.digikala.com/product/dkp-2982636/خمیر-سیلیکون-مدل-16g

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، bahare گفته است :

اصلاً نمی دونم از کجا بخرم؟
خودِ لپ تاپ قیمتش الان 1.200 هست. ارزش نداره خمیر 300 تومنی بهش بزنم.

این خمیرهای 35 تومنی خوب هستند؟
مثلاً این

https://www.digikala.com/product/dkp-2982636/خمیر-سیلیکون-مدل-16g

لپتاپت واقعا ارزش خمیر گرون رو نداره از همینا بزن ولی معجزه نمیکنه بنظرم برو یه سیستم ببند بهتره خیلی هم پات در نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

لپتاپت واقعا ارزش خمیر گرون رو نداره از همینا بزن ولی معجزه نمیکنه بنظرم برو یه سیستم ببند بهتره خیلی هم پات در نمیاد

با 1.200 که سیستم نمیشه بست ولی یک لپ تاپ استوک Core i5 خریدم. البته کمی خط و خش داره ولی مهم نیست.

من که فقط دیجی کالا رو می شناسم.

انگار مجبورم از همونجا تهیه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، bahare گفته است :

با 1.200 که سیستم نمیشه بست ولی یک لپ تاپ استوک Core i5 خریدم. البته کمی خط و خش داره ولی مهم نیست.

من که فقط دیجی کالا رو می شناسم.

انگار مجبورم از همونجا تهیه کنم.

i5 3th 700 تومن

z97 هم میتونی دست دوم پیدا کنی حدود یک و نیم

رم هم ddr3 کینگستون ببند هفتصد تومن 

یه ssd هم ۸۰۰ 

هارد هم میتونی یک میلیون ببندی یا حجم کمتر ارزونتره گرافیک هم ۳۵۰۰ 

کیس هم یه کیس معمولی ششصد تومنی بخر پاور هم یک و نیم در میاد دیگه بهتر از این تو این شرایط گیر نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال (ویرایش شده)
در 10 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

i5 3th 700 تومن

z97 هم میتونی دست دوم پیدا کنی حدود یک و نیم

رم هم ddr3 کینگستون ببند هفتصد تومن 

یه ssd هم ۸۰۰ 

هارد هم میتونی یک میلیون ببندی یا حجم کمتر ارزونتره گرافیک هم ۳۵۰۰ 

کیس هم یه کیس معمولی ششصد تومنی بخر پاور هم یک و نیم در میاد دیگه بهتر از این تو این شرایط گیر نمیاد

آقای آرشام بحث رو کشوندید به یک جای دیگه

من فقط یک راهنمایی برای خرید یک خمیر ارزون می خواستم

گرونترین خمیر دیجی کالا که زیر 100 تومن باشه همین 35 تومنیه هست.

حالا شاید یک خمیری باشه که از این ارزونترین یا هم قیمتش باشه ولی خیلی خیلی بهتر باشه

چون بعد از 35 تومن قیمت های خمیرش میره بالای  300

ویرایش شده در توسط bahare

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من خمیرسیلیکون رو از یک جای معتبر تهیه کنید و به فروشندگان فرعی دیجی کالا اعتماد نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

به نظر من خمیرسیلیکون رو از یک جای معتبر تهیه کنید و به فروشندگان فرعی دیجی کالا اعتماد نکنید

از کجاها بخرم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم شهر تشریف دارید ؟

خمیرGT4 گرین رو اگه بتونید پیدا کنید ، خیلی خمیر خوبیه . من برای cpu ۹۵ واتی استفاده میکنم ، دما از ۶۰ بالاتر نمیره . توی فروشگاه های اینترنتی ناموجود ه الان .

از خمیر های ارزون قیمت هم توصیه میکنم استفاده نکنید .

من تجربه استفاده ازشون رو در یک سیستم قدیمی داشتم  ،باتوجه به مشکلاتی که بعداً بوجود میارن اصلا استفاده نشه بهتره به نظرم . ( من از خمیر دندون راضی تر بودم تا این سیلیکون های ارزون و تقلبی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

کدوم شهر تشریف دارید ؟

خمیرGT4 گرین رو اگه بتونید پیدا کنید ، خیلی خمیر خوبیه . من برای cpu ۹۵ واتی استفاده میکنم ، دما از ۶۰ بالاتر نمیره . توی فروشگاه های اینترنتی ناموجود ه الان .

از خمیر های ارزون قیمت هم توصیه میکنم استفاده نکنید .

من تجربه استفاده ازشون رو در یک سیستم قدیمی داشتم  ،باتوجه به مشکلاتی که بعداً بوجود میارن اصلا استفاده نشه بهتره به نظرم . ( من از خمیر دندون راضی تر بودم تا این سیلیکون های ارزون و تقلبی )

تهران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، bahare گفته است :

تهران

تو تهران برو تو فروشگا های کامپیوتر بازار رضا یا پایتخت از همین مدلی که دوستمون گفتن بخر فقط اینو بگم که خمیر سیلیکون هم مهمه بعضیا پول که اضافه اوردن رو میدن خمیر سیلیکون فکر میکنن چیز مهمی نیست در حال حاضر یا باید یه خمیر گرون بخری یا دنبال gt4 یا هر مدلی دیگه ای از شرکت گرین بگردی البته فکر کنم خمیر های گرون ارزون باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تو تهران برو تو فروشگا های کامپیوتر بازار رضا یا پایتخت از همین مدلی که دوستمون گفتن بخر فقط اینو بگم که خمیر سیلیکون هم مهمه بعضیا پول که اضافه اوردن رو میدن خمیر سیلیکون فکر میکنن چیز مهمی نیست در حال حاضر یا باید یه خمیر گرون بخری یا دنبال gt4 یا هر مدلی دیگه ای از شرکت گرین بگردی البته فکر کنم خمیر های گرون ارزون باشن

قیمت GT4 حدوداً باید چقدر باشه؟
اگه این نبود چه مدل دیگری پیشنهاد می کنید؟

می ترسم یک خمیر 5 تومنی رو به اسم خمیر خوب به من 100 تومن بندازن

من اصلاً خمیرشناس نیستم و مدل های مختلف خمیر رو نمی شناسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، bahare گفته است :

قیمت GT4 حدوداً باید چقدر باشه؟
اگه این نبود چه مدل دیگری پیشنهاد می کنید؟

می ترسم یک خمیر 5 تومنی رو به اسم خمیر خوب به من 100 تومن بندازن

من اصلاً خمیرشناس نیستم و مدل های مختلف خمیر رو نمی شناسم

با گربن بخر یا دیپ کول رگولار اگر دیدی بسته بندی نداره میزان خمیری که توشه خیلی کمتر اندازه مخزنه خیلی ابکیه یعنی بدرد نمیخوره گرین هم فکر نکنم زیر ۱۵۰ تومن بهت بدن خیلی گرون شده بهترین کار اینه که یه خمیر از دیجی کالا بخری ولی از اون دو سه هزار تومنیا نخر  

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

با گربن بخر یا دیپ کول رگولار اگر دیدی بسته بندی نداره میزان خمیری که توشه خیلی کمتر اندازه مخزنه خیلی ابکیه یعنی بدرد نمیخوره گرین هم فکر نکنم زیر ۱۵۰ تومن بهت بدن خیلی گرون شده بهترین کار اینه که یه خمیر از دیجی کالا بخری ولی از اون دو سه هزار تومنیا نخر  

بیا اینو بخر خیال خودتو راحت کن اون ارزونا رو نزنی بهتره

https://www.erfanrayaneh.ir/deep-cool-gamer-storm-g15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بیا اینو بخر خیال خودتو راحت کن اون ارزونا رو نزنی بهتره

https://www.erfanrayaneh.ir/deep-cool-gamer-storm-g15

چه حوصله ای داری به این مدل سایتا اعتماد میکنی !!!  اینکه 150-200 تومن بدی واسه یه سال فک نکنم هزینه خیلی زیادی باشه.  ولی اگه بخاطر همین خمیر مشکلی پیش بیاد اون موقع طرف میزنه سر خودش چرا بهترشو نخریده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، fatide گفته است :

چه حوصله ای داری به این مدل سایتا اعتماد میکنی !!!  اینکه 150-200 تومن بدی واسه یه سال فک نکنم هزینه خیلی زیادی باشه.  ولی اگه بخاطر همین خمیر مشکلی پیش بیاد اون موقع طرف میزنه سر خودش چرا بهترشو نخریده

یه موس لاجیتک ازش خریدم ۶۰۰ تومن ارزنتر از همه سایت هارحتی از لیون ۱۲۰ تومن ارزانتر تو سه روز رسید دستم با اینکه من تو خوزستانم پشتیبانی و چت هم خوب بود موس هم سالم بود و گارانتی اصلی اسپیرو داشت پشیمونم که چرا خمیر سیلکون رو از خودش نخریدم ۶۰ تومن ارزونتر بود

در 33 دقیقه قبل، fatide گفته است :

خب خمیر دیپ کول که خوبع من واسه 9100f گرفتم راضیم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

یه موس لاجیتک ازش خریدم ۶۰۰ تومن ارزنتر از همه سایت هارحتی از لیون ۱۲۰ تومن ارزانتر تو سه روز رسید دستم با اینکه من تو خوزستانم پشتیبانی و چت هم خوب بود موس هم سالم بود و گارانتی اصلی اسپیرو داشت پشیمونم که چرا خمیر سیلکون رو از خودش نخریدم ۶۰ تومن ارزونتر بود

اون فروشگاه خودش داره از فروش موس سود می کنه. لیون همون سود رو به اضافه 120 هزار تومن روش سود می کنه. پس چرا رفتم لیون ، به من گفت من روی هدست 200 هزار تومنی فقط 8 الی 13 هزار تومن سود می کنم و سود اصلیمون در فروش زیاده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، bahare گفته است :

اون فروشگاه خودش داره از فروش موس سود می کنه. لیون همون سود رو به اضافه 120 هزار تومن روش سود می کنه. پس چرا رفتم لیون ، به من گفت من روی هدست 200 هزار تومنی فقط 8 الی 13 هزار تومن سود می کنم و سود اصلیمون در فروش زیاده؟

دروغ میگه لیون تو هم باور میکنی منکه از عرفان رایانه راضی بودم گر اشتباه نکنم این موس ۲۰ دلار قیمتشه که میشه حدود ۴۶۰ تومن اون به من داد ۶۰۰ تومن یعنی ۱۴۰ تومن سود هرچند زیاده ولی از لیون کامپیوتر و دیجی کالا بهتره درسته اون قبل از گرونی موس رو خریده ولی الان هم واردات خوابیده باید بره بخره اگر پول نداشته باشه چطور خرید کنه من از کسی دفاع نمیکنم ولی از خریدم از عرفان رایانه راضی تر بودم تا لیون کامپیوتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست