رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Bloody

سوالات شما در مورد کشور کانادا 🇨🇦

پست‌های پیشنهادی

در 16 ساعت قبل، Game World گفته است :

اگه اونجا متولد میشدیم و اونجا تحصیل میکردیم کم کم درآمدمون ماهی بالای 7000 دلار بودش

این درآمدی که گفتین برای یه مهندس خیلی خوب هست

(یه مهندس گوگل عموما بین هشتاد تا صد هزار دلار حقوق میگیره) که رقم بسیار زیادی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 2 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

فقط در صورت دانشجو بودن میشه امد؟ شغل یا رشته ی خاصی سررشته داشته باشن نمیشه؟ و اینکه اگه هیچکدوم ازینارو نداشته باشن و برای کارگری اقامت نمیدن؟

چون خودم دانشجویی اومدم از روش های دیگر مهاجرت اطلاع دقیقی ندارم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام
به عنوان یک دانش اموز، سال ۱۲ام بخوام بیام تو دبیرستان در کانادا تقریبا چقدر هزینه یک سال مدرسه میشه و با این که تینیجر هستم میشه کار داشنجویی پیدا کرد؟ من راجب یک مدرسه تحقیق کردم و سالیانه ۵۴ هزار دلار بود . کمتر هم مدرسه پیدا میشه؟ و حتما واسه کار داشنجویی باید زبان فرانسوی یاد داشته باشم؟ و کدوم ایالت از نظر قیمت دبیرستان و هزینه زندگی به صرفه تره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، Logan2020 گفته است :

سلام دوست عزیز

برادرم چند ساله تو کار فیلم نامه نویسی هست و قوه تخیل بالایی داره تو چند روز میتونه یه فیلم نامه کامل رو بنویسه و

الانم یه موضوع خیلی متفاوت و تخیلی واقعی نوشته در مورد فیلمی که تنها بکار هالیود میاد و هرکشوری نمیتونه بسازه چون نیاز به جلوه های CGI حرفه ای داره من خودم مقداری رو خوندم باور نکردم برادرم نوشته در حدی حرفه ای و عالی که میتونه فیلمی خیلی بهتر ازInterstellar 2014 باشه چون موضوع هم در مورد  فضا زمان و بیگانه گان هست و هر گارکردان و فیلم نامه نویس معروفی احتمالا اونو اجرایی کنه .

حالا سوال اصلیم اینه که ما هیچ کسی رو بیرون از ایران نداریم و هیچ شناختی در مورد خرید فیلم نامه توسط کارگردان در کشوری دیگه هم نمیدونیمبه چه صورته . آیا شما میتونید اونجا یه سرچ و و پرس و جویی در این مورد انجام بدین واقعا حق زحمتی هم باشه با کمال میل انجام میدیم .

فعلا کل متن رو به فارسی نوشته در 35 صفحه و موضوعی بسیار گیرا که خودش میگه هنوز ادامه داره تا تموم کنم .

سلام،

برای چاپ کتاب می دونم میای یک بخش از کتاب رو میدی به انتشارات اونا اگر دوست داشتن کل کتابو چاپ میکنن.

برای فیلم هم فکر کنم باید به پشتیبانی کمپانی های فیلم سازی ایمیل بزنید و مثلا 5 یا 10 صفحه از اون فیلمنامه رو بدید تایپ کنن بعد برای اونا ایمیل بزنید اگر خوب بود شاید قبول بشه. البته شاید به عوامل فیلم سازی مثل کارگردان ها هم بشه ایمیل زد.

البته بنده دقیق نمی دونم ، ولی احتمالا همین روش باشه. حتما فیلمنامه رو درست ترجمه کنید و اگر می توانید به یک دارالترجمه بدید و حتما قواعد نگارشی هم رعایت کنید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، helenaaa گفته است :

سلام
به عنوان یک دانش اموز، سال ۱۲ام بخوام بیام تو دبیرستان در کانادا تقریبا چقدر هزینه یک سال مدرسه میشه و با این که تینیجر هستم میشه کار داشنجویی پیدا کرد؟ من راجب یک مدرسه تحقیق کردم و سالیانه ۵۴ هزار دلار بود . کمتر هم مدرسه پیدا میشه؟ و حتما واسه کار داشنجویی باید زبان فرانسوی یاد داشته باشم؟ و کدوم ایالت از نظر قیمت دبیرستان و هزینه زندگی به صرفه تره؟

زبان فرانسه اگر استان کبک نرین اصلا لازم نیست ولی استان کبک مالیاتش کمتر و گرفتن اقامت راحتر هست. برای تحصیل در مقطع دبیرستان میتونین اقدام کنین ولی از قیمت مدرسه ها خبر ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت شما

سوالی که دارم اینه که آیا قوانین و مشکلات برای اتباع کشورهای مختلف فرق میکنه؟ مثلا کسی که هندی هست با شمایی که ایرانی هستی شرایط پذیرش دانشگاه ها و بقیه قوانین تفاوتی دارن یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، indianboy گفته است :

با سلام خدمت شما

سوالی که دارم اینه که آیا قوانین و مشکلات برای اتباع کشورهای مختلف فرق میکنه؟ مثلا کسی که هندی هست با شمایی که ایرانی هستی شرایط پذیرش دانشگاه ها و بقیه قوانین تفاوتی دارن یا نه؟

در مورد پذیرش از دانشگاه که هیچ فرقی نمی‌کنه از کدوم کشور هستین ولی در مورد گرفتن ویزا خیلی فرق داره شهروند کجا هستین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 14 شهریور 1399 در 20:58، indianboy گفته است :

با سلام خدمت شما

هندی ها ارج و قربتی که کانادا دارن از خیلی از ایرانی ها بیشتره چون بیس اجتماعی قرص و محکمی دارن و مثل ایرانی پا در هوا نیستن . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست