رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
saeedx

آیا کسی تا حالا از فروشگاه GameStreetBnd خرید داشته ؟؟؟

پست‌های پیشنهادی

با سلام به همه دوستان

می خواستم بپرسم که از دوستان آیا کسی تا حالا از فروشگاه GameStreetBnd خرید داشته و قابل اطمینان هست یا نه ؟؟؟

یه کانال داره تو تلگرام به آدرس  https://t.me/GameStreetBnd  که محصولات رو اونجا تبلیغ میکنه ولی فقط 887 نفر عضو داره !

یه آدرس هم توی ایسام داره http://Game_Street_Bnd.esam.ir ولی هیچ محصولی رو اونجا نگذاشته !

دو تا آیدی و یه شماره تلفن هم گذاشته برای ارتباط ...

آخه محصولات خاص و نایابی رو معمولا تبلیغ میکنه و قیمتهاش هم به نسبت قیمت سایر فروشگاههای داخلی ، خیلی مناسب تر هست

الان هم تبلیغ کرده که فروش کارت های گرافیک نسل جدید امپر انویدیا بطور همزمان با عرضه جهانی رو داره ...

مطمئن نیستم ولی احتمالا چند سال پیش همینجا یه تاپیک دیده بودم که گفته بود سابقه کلاه برداری داشته ! !

ویرایش شده در توسط saeedx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، saeedx گفته است :

با سلام به همه دوستان

می خواستم بپرسم که از دوستان آیا کسی تا حالا از فروشگاه GameStreetBnd خرید داشته و قابل اطمینان هست یا نه ؟؟؟

یه کانال داره تو تلگرام به آدرس  https://t.me/GameStreetBnd  که محصولات رو اونجا تبلیغ میکنه ولی فقط 887 نفر عضو داره !

یه آدرس هم توی ایسام داره http://Game_Street_Bnd.esam.ir ولی هیچ محصولی رو اونجا نگذاشته !

آخه اولا محصولات خاص و نایابی رو معمولا تبلیغ میکنه و قیمتهاش هم به نسبت قیمت سایر فروشگاههای داخلی ، خیلی مناسب تر هست

الان هم تبلیغ کرده که فروش کارت های گرافیک نسل جدید امپر انویدیا رو بطور همزمان با عرضه جهانی رو داره ...

یادمه چند سال پیش همینجا یه تاپیک دیدم که گفته بود سابقه کلاه برداری داشته ! !

از سریق ایسام باهاش معامله کنید

امکان کلاهبرداری کمتر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسمش آشناست یادم نمیاد کلاهبرداری کرده یا نه

یه سرچ تو فروم بکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Captain-Zakhar

سلام

بگمانم ایشون تجربه خرید داشته از این گروه و میتونه کمکتون کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیتونم تضمین کنم

خودم تجربه خرید نداشتم

ولی یکی از دوستانم میگه ایشون رو از نزدیک میشناسه و قابل اعتماده

تکملی :

چون فروشگاهش رو دیدم واقعا برام جذاب بود

طبیعتا چون سایت ندارن

و آدرس حضوری هم ندارن نمیشه به طور کامل اعتماد سنجی کرد 

ولی از چند طریقی که ممکن بود من بررسیشون کردم ظاهرا معتبر بودن و مشکلی نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ما دوسال پیش چند عدد کارت Rx580 از ایشون با قیمت 1400 خریده بودیم، بعد از چند ماه معطلی و پاسخ ندادن ایشون، گفتن برای شما با قیمت قدیم میاریم!

گذشت یه مدت دیگه و دیدیم اون کارتا رو قیمت 2600 آگهی کرده و این بین هم عکس گذاشته بود یک سری کارت های جدید براش رسیده

رفتیم گفتیم کارتایه ما چی شد؟ گفت این کارتا کارتایه کساییه که قدیم خریداری کردن!!!!

ما هم گفتیم والا با قیمت فعلی 2600 که عمرا شما کارتی که 1400 خریداری کرده بودیم رو بهمون تحویل نمیدید

با کلی که  چرا میتونم و یه مدت طولانی سر دووندن  ما، بلاخره پول اولیه کارتایه مارو پس دادن ولی این داستان شاید راحت 4-5 ماه طول کشید

100% غیر قابل اطمینان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، saeedx گفته است :

درود

چون خیلی خرده شیشه داره ابدا پیشنهاد نمیکنم برای واردات (مواردی که زده زیر حرفش و جنس رو آورده فروخته پول اولیه داده بسیار داره ! ) فقط اگه وسیله ای موجود داشت گذاشت باشه واسه فروش ولا غیر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا بحث داغه منم بپرسم

چارسوق چطوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دو سال پیش تو کانال و گروهشون عضو بودم...اعضای گروه از کارشون راضی بودن(که یه چیز طبیعیه، هر کی ناراضی باشه بن میشه دیگه :دی) ، کار های ناب و خاصی هم میاوردن، اجناسشون رو هم اکثرا خودشون گارانتی میکردن...(اونموقع با دلار 6 تومن جنس میاوردن...)

چند تا از دوستان با تجربه رو هم دیده بودم که خرید داشتن ازشون و اسمشون رو تو کانالش زده بود، شاید به نقلی که تو تاپیک زیر اومده، میخواسته از اعتبار اون عزیزان سو استفاده کنه...

https://forum.persiantools.com/threads/amanloo-kabir-کلاه-برداری-game-street-bnd.952474/

ولی اینجور که دوستان میگن ظاهرا کلاهبرداری داشته...

فک کنم فروشگاه حضوری هم دارن، اما تو بندر عباسه(امیدوارم اشتباه نکرده باشم) معمولا هم جنساشونو از دبی و امارات میارن...چون ارزی که ملاکشون برای معامله بود، درهم بود، نه دلار...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

بله کلاه خیلی ها رو برداشتن و تشکیل پرونده هم زیاد شد واسش، همینجا تاپیک هم زده شد یه زمانی

از جمله خود بنده 12میلیون زمان دلار 4-5ت بابت 3 قطعه های اند پرداخت کردم قرار بود 2هفته ای از دبی قطعه وارد کنه و تحویل بده، بعداز 2.5ماه با شکایت و زور اصل پولو پس گرفتم و یک پولی هم گذاشتم روش از بازار گرونتر و با ضرر خرید کردم، در صورتی که اگر از اول از بازار خرید میکردم چند صدتومن ضرر نمیکردم.

فروشگاه حضوری نداره یک فروشگاهی با این نام هستش متعلق به رفیق ممد نیاور بود و این شخص عصرها اونجا تلفن های کسانی که ازشون سفارش میگرفت رو جواب میداد و ادعا میکرد مغازه برای اونه تا اعتمادها رو جلب کنه.

این شخص خودش هیچ وارداتی نمیکنه و آویزون دیگران هست اثبات شده هست.

و در نهایت 2 دوست از همون اول داشت اسم نمیخوام بیارم ولی حتما خیلی ها میشناسن، یکی شمالی بود و یکی مشهدی، جاده صاف کن بودن و مشتری ها رو اینها با عناوینی مثل بخرید قیمتها خوبه، فروشگاهه و مطمئنه، نگاه کنید چقدر جنس آورده، امثالهم توی دام مینداختن و اینطور که ما فهمیدیم با هم میخورن.

جالبه بدونید خیلی از عکسها که قدیم میزد (الان رو چک نکردم) عکس قطعه در فروشگاه دبی بود و فقط کارت مغازه فلانو میگذاشت کنار جنس و واسه تبلیغ عکس میگرفت و میگذاشت روی کانال و ادعا میکرد وارد کرده.

در حال حاضر هم چون ممد نیاور سوخته و اسمش خراب شده و مشکل قضائی داره با اسم اون دوست مشهدیش داره فعالیت میکنه ولی یه سر به کانال و بررسی قطعات که بزنید یک شخص سبزه و با لهجه جنوبی داره آنباکس میکنه و صدای ممد نیاور هست، فقط قدیمی هایی که صداشو شنیدن متوجه میشن 😂

این تازه نوک یخ بود دوستان داستان های زیادی واسه گفتن دارن.

همیشه راه بهتری هست، ولی تصمیم با خودتونه اگر پولتون زیادی کرده 😁

موفق باشید

ویرایش شده در توسط AloneStar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

دوستان میتونم از چین براتون خرید کنم. 

اگه سرمایه داری و میتونی مانیتورایه اقتصادی 144 بیاری خیلی راحت میتونی سود کنی . الان یه سری های ایسر و لنوو هستن که از امازون بگیری قیمت 6 تومن تموم میشن و قطعا خودت بیاری قیمت خیلی کمتر میشه و به تعداد میتنی بگیری و چون تو بازار تو این رنج قیمتی 144 نیست خیلی راحت بفروشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این گروه در حقيقت برای محمد آوار هست که بخاطر بدنامی توسط محمدرضا آمانلو اداره میشه نمیخوام بگم که مال مردم خور هستن اما ادعا زیاد دارن و هیچ تضمینی برای تعهد به حرفشون نیست، اگه تو گمرک موند و یا هزینه ای اضافه شد مستقیم مسولیتش با شماست و هیچ کاری نمیکنن، بخاطر همین موضوع شاکی زیاد دارن، منجمله خودم که بجای تحویل ٩٧٠٠کا فقط ۵ میلیون بهم برگردوندن و به نقل از آمانلو چون محمد آوار (هرچند که اسمشو نمیاره اما توی تمام رسید های ارسال اسمش هست) با مأمور ترخیص گمرک بحثش شد و منافع شخصیش رو به تحویل جنس من ترجیح داد و بعد از یک ماه تاخیر ٧٠٠ت هزینه اضافه بابت گمرک گرفتن و ٣٠٠ت هزینه ارسال،گفتم چرا و آمانلو گفت این هزینه ها تو ١٨ میلیونی که هزینه کردی گمه!!!

خود آمانلو تو ليون ممنوع المعامله هست و اکیدا هیچ آدرس و مشخصاتی از خودشون نمیدن، اما تا دلت بخواد ادعا دارن.

وقتی قطعات رسید ایران بدون اطلاع من تک تک قطعاتم رو باز کردن و ویدئو انباکسینگ گذاشتن تو گروه و اسمم هم چند بار تو ویدئو و کانال درج کردن، چون خیلی از دوستان مخصوصا دوستانی که واترکولینگ اوپن لوپ دارن منو می‌شناسن و به من لطف دارن و بخاطر همین از اعتبار من سو استفاده کردن. وقتی هم علت رو پرسیدم گفت قطعات نایاب بوده و حیف بوده اینکار رو نکنن و حتی یک مورد قبل و بعد از من اسم کسی تو کانال درج نکرده بودن

حتی یک ریال هم سرمایه ندارن و گه گاهی جنس قرضی از اون ور میاره برای فروش و چون اون سری جنس هاش رو دستش مونده بود پردازنده منو از گمرک مرجوع کرد جای بدهی

هیچ کدوم از حرف هایی که زدم بجز موارد مربوط به محمد آوار ادعای من نیست و به نقل از خود آمانلو هست و چت هاش موجوده 

ویرایش شده در توسط Captain-Zakhar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از آقای امانلو هم مانیتور خریدم هم 2080ti و هم کیس گیمینگ

کاملا مورد اعتماد هستند چیزی که ممکنه یک سری دوستان قبلا باهاش مشکل داشته باشن ناشی از ناهماهنگی های ترخیص کالا در گمرک بوده که خب ممکنه پیش بیاد و تحویل کالا با تاخیر بوده براشون 

بهرحال سری آمپر بیاد حتما دوباره مزاحم اقای امانلو خواهم شد چون قیمتهای ایشون خیلی خیلی منصفانه تر از یک سری سایت های ایرانی هست که چیزی جز حر...م خور نمیشه بهشون گفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Roulyy گفته است :

سلام

کاملا مورد اعتماد هستند چیزی که ممکنه یک سری دوستان قبلا باهاش مشکل داشته باشن ناشی از ناهماهنگی های ترخیص کالا در گمرک بوده که خب ممکنه پیش بیاد و تحویل کالا با تاخیر بوده براشون 

بهرحال سری آمپر بیاد حتما دوباره مزاحم اقای امانلو خواهم شد چون قیمتهای ایشون خیلی خیلی منصفانه تر از یک سری سایت های ایرانی هست که چیزی جز حر...م خور نمیشه بهشون گفت

برای بنده اصلا قطعه ای خریداری نشده بود تا 2.5ماه و با پول بنده و امثالهم دیسک بازی ps4 و xb خرید و فروش میکردن و سودها بردن و ضررش برای بنده و دیگران شد.

اون زمان هم افرادی بودن که تعریفشونو کنند و دیگرانو تو دام بندازن جای تعجب نداره این موضوع تکرار بشه.

ویرایش شده در توسط AloneStar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 52 دقیقه قبل، AloneStar گفته است :

برای بنده اصلا فطعه ای خریداری نشده بود تا 2.5ماه و با پول بنده و امثالهم دیسک بازی ps4 و xb خرید و فروش میکردن و سودها بردن و ضررش برای بنده و دیگران شد.

اون زمان هم افرادی بودن که تعریفشونو کنند و دیگرانو تو دام بندازن جای تعجب نداره این موضوع تکرار بشه.

برای منم قرار به تحویل تو اول اسفند بود و با کلی فشار باز هم با تاخیر توی عید تحویل داد و یکی بود که وضعیتش از من بدتر بود و هزینه بیشتری هم بهش تحمیل شد ولی باز هم طرفدار آمانلو بود و ازش دفاع می‌کرد یا به عبارتی حرف های اونو بلغور می‌کرد.

ایشون اکیدا حقی برای خریدار قائل نیست و معتقد هست هر مشکلی پیش بیاد خریدار حقی نداره و یک طرفه نظر میده که اونم صرفا به منافع خودش فکر میکنه، مورد من خیلی راه حل ساده ای داشت و اصلا نیاری به اون برخورد نبود اما پاش رو کرده بود تو یک کفش که یا صبر میکنی ترخیص بشه یا ١ ماه دیگه برات سفارش میدم و حدودا یک ماه هم طول میکشه برسه، عملا میشد ۴ ماه تاخیر، آخرش هم رفتم شکایت کردم و گفت ۵.۵ میلیون هرینه پردازنده بوده (در صورتی که موقع خرید قیمت مجموع قطعات رو داد و گفت قیمت تک ندارم) که با کسر هزینه گمرکی و.. ۵ میلیون واریز کرد و دیگه جواب نداد.

برای هیچکدوم از این هرینه ها هم مستندی نشون نداد، راست و دروغش پای خودش 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

برای منم قرار به تحویل تو اول اسفند بود و با کلی فشار باز هم با تاخیر توی عید تحویل داد و یکی بود که وضعیتش از من بدتر بود و هزینه بیشتری هم بهش تحمیل شد ولی باز هم طرفدار آمانلو بود و ازش دفاع می‌کرد یا به عبارتی حرف های اونو بلغور می‌کرد.

ایشون اکیدا حقی برای خریدار قائل نیست و معتقد هست هر مشکلی پیش بیاد خریدار حقی نداره و یک طرفه نظر میده که اونم صرفا به منافع خودش فکر میکنه، مورد من خیلی راه حل ساده ای داشت و اصلا نیاری به اون برخورد نبود اما پاش رو کرده بود تو یک کفش که یا صبر میکنی ترخیص بشه یا ١ ماه دیگه برات سفارش میدم و حدودا یک ماه هم طول میکشه برسه، عملا میشد ۴ ماه تاخیر، آخرش هم رفتم شکایت کردم و گفت ۵.۵ میلیون هرینه پردازنده بوده که با کسر هزینه گمرکی و.. ۵ میلیون واریز کرد و دیگه جواب نداد.

اینکاره نبود (وارد کننده)، فقط لاف میزد

متاسفانه برخی ها که خبرهاش به من هم میرسید فکر میکردن با دستمال کشیدن برای ممد نیاور و خوش خدمتی جنسشونو زودتر تحویل میگیرن یا قیمت بهتری خرید میکنن

اون شخص هم بیشترین سواستفاده رو میکرد از این موضوع و 20نفر دیگه رو تو دام مینداخت

متاسفانه اینجا ادعا راحت میشه کرد هر کسی یا خود اون شخص میتونه یه حساب کاربری ایجاد کنه و بیاد واسه خودش تبلیغ کنه کسی هم ازش سندی نمیخواد همونطور که قبلا هم اینکارو کرده بود

ولی بنده و شما و دیگر دوستان پروندش زیر بغلمونه و سندش هم موجوده هنوز که چه کرده، بنده هنوز عکس چت هاشو دارم که بردم فتا.

متاسفانه در کشور جهان سوم عقب افتاده زندگی میکنیم که هنوز دستمال کشی و دروغ و تظاهر و خیانت و خود بینی رواج داره.

از ما که گذشت ولی حرفا رو ما زدیم که کس دیگه ای تو دام نیافته دیگه تصمیم با دیگران هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، AloneStar گفته است :

اینکاره نبود (وارد کننده)، فقط لاف میزد

متاسفانه برخی ها که خبرهاش به من هم میرسید فکر میکردن با دستمال کشیدن برای ممد نیاور و خوش خدمتی جنسشونو زودتر تحویل میگیرن یا قیمت بهتری خرید میکنن

اون شخص هم بیشترین سواستفاده رو میکرد از این موضوع و 20نفر دیگه رو تو دام مینداخت

متاسفانه اینجا ادعا راحت میشه کرد هر کسی یا خود اون شخص میتونه یه حساب کاربری ایجاد کنه و بیاد واسه خودش تبلیغ کنه کسی هم ازش سندی نمیخواد همونطور که قبلا هم اینکارو کرده بود

ولی بنده و شما و دیگر دوستان پروندش زیر بغلمونه و سندش هم موجوده هنوز که چه کرده، بنده هنوز عکس چت هاشو دارم که بردم فتا.

متاسفانه در کشور جهان سوم عقب افتاده زندگی میکنیم که هنوز دستمال کشی و دروغ و تظاهر و خیانت و خود بینی رواج داره.

از ما که گذشت ولی حرفا رو ما زدیم که کس دیگه ای تو دام نیافته دیگه تصمیم با دیگران هست.

همون محمد آوار رو من بهش زنگ زدم گفت محمدی هستم راننده آژانسم و خبر ندارم 😂

شمارشو داشتم به شک افتادم، با چندتا از بچه ها که شمارش رو داشتن چک کردم همون بود، با پایانه اتوبوس رانی که خرید هام رو ارسال کرده بودم چک کردم و از نزدیک میشناختش و شمارش همون بود 

نیم ساعت بعد از صحبتم هم هرچی آیدی تلگرام داشت پاک کرد 😂

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Roulyy گفته است :

سلام

درود

متاسفانه این خصلت همه ی ما هست تا وقتی از کسی گزندی ندیده باشیم و باهاش به مشکلی نخورده باشیم اون رو می پرستیم ولو اینکه جلومون سر ببره بدون در نظر گرفتن تاثیراتی که این رفتارمون میذاره !!!

خود شما اگه یه فلش ازشون بخرید و به مشکل بخورید 180 درجه صحبتاتون تغییر میکنید به هر حال این قضیه کاملا طبیعیه ولی جاداره کمی فکر کنیم ، مهر تاییدی که الان ما میزنیم ممکنه باعث خسارت و مشکلات مختلفی واسه دیگر دوستان بشه !!!

مشکلات واردات نظیر تاخیرات مختلف و امثالهم یه چیز همیشگی بوده و هست و هیچ نهادیم نمی تونه اونو برطرف بکنه ولی اینکه طرف یه جنسی رو باقیمت x تومن ثبت سفارش کنه بعد که رسید ایران و دید قیمتش شده 3x و برداره اونو بفروشه و پول اولیه خریدار رو اونم با هزار بدبختی و شکایت بده و یا رفتاری از این قبیل چنان حرکت ناشایست و غیر حرفه ای  هست که هزاران نفر مثل شما و امثالهم نمی تونن روشو ماله بکشن !!!

این که فردی کالا های لوکس میاره ابدا به معنای حرفه ای بودنش نیست چون یک بچه 6 ساله هم می تونه کالای لوکس ثبت سفارش کنه ! بلکه تعهد به معامله تحت هر شرایطی نشان از حرفه ای بودن داره !

شما رو نمی دونم ولی به شخصه تو زمینه واردات تجربه پست ترین نمونه ها رو داشتم که منافع شخصیش رو به هر باوری ترجیح داده ، تا متعهد ترین که حتی حاضر شده از مقدار ناچیز کارمزدشم بگذره تا خطایی رو که خودشم نه بلکه ارسال کننده انجام داده جبران کنه چون حرفه ای و مشتری مداره !!!

در باب قیمتم چند دفعه قیمتاشون رو چک کردم  چنگی به دل نمیزنه به زیبایی مثل خیلیای دیگه مشتری رو میدوشه البته از حقم نمیگذریم و تک توکی از جنساش اونم بسیار اندک قیمتش معقوله !

در آخر امیدوارم تا آخر عمر باهاشون همکاری داشته و هرگز به مشکلی بر نخورید

موفق و پیروز باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 21 شهریور 1399 در 22:11، saeedx گفته است :

با سلام به همه دوستان

آخه محصولات خاص و نایابی رو معمولا تبلیغ میکنه و قیمتهاش هم به نسبت قیمت سایر فروشگاههای داخلی ، خیلی مناسب تر هست

الان هم تبلیغ کرده که فروش کارت های گرافیک نسل جدید امپر انویدیا بطور همزمان با عرضه جهانی رو داره ...

مطمئن نیستم ولی احتمالا چند سال پیش همینجا یه تاپیک دیده بودم که گفته بود سابقه کلاه برداری داشته ! !

سلام . من 10 روز پیش پاور evga رم aorus  مادربورد  z490  aorus کابل ار جی بی lian li  و ssd m2 512 aorus و اینتل core i9 10900k و کولر 280 aorus  خریدم . اولا تو ایران موجود نبود اکثر اینا یا بهتر بگم همش دوما حداقل رو هم 1 سوم پولیو دادم که اینجا میفروشن . الانم منظرم 3090 بیاد همراه یک مانیتور ALIENWARE که میدونم اسمشم نشنیدید تو ایران رو سفارش بدم بهشون چون هنوز ریلیز نشده .  شما به نظرم ادم ناراحتی هستی یه پیشنهاد دارم , سعی کن به جای اینکه همسایتو دزد کنی خودت راه درست رو پیدا کنی ,  اگر من از ایشون خرید نمیکردم شاید مثل خیلی از ایرانی های دیگه که کارمون خاله زنک بازی و غیبت و افتراست حرفای شمارو باور میکردم ، سندم هم وسایلی که الان دستمه ، و در اخر یچیزی بگم بیشتر خشک شین . 10 روزه از دوبی رسید دستم . تا تهش برو GAME STREET BAND   دقیقا کجاست و‌چیه .یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، vahid.laguna گفته است :

سلام . من 10 روز پیش پاور evga رم aorus  مادربورد  z490  aorus کابل ار جی بی lian li  و ssd m2 512 aorus و اینتل core i9 10900k و کولر 280 aorus  خریدم . اولا تو ایران موجود نبود اکثر اینا یا بهتر بگم همش دوما حداقل رو هم 1 سوم پولیو دادم که اینجا میفروشن . الانم منظرم 3090 بیاد همراه یک مانیتور ALIENWARE که میدونم اسمشم نشنیدید تو ایران رو سفارش بدم بهشون چون هنوز ریلیز نشده .  شما به نظرم ادم ناراحتی هستی یه پیشنهاد دارم , سعی کن به جای اینکه همسایتو دزد کنی خودت راه درست رو پیدا کنی ,  اگر من از ایشون خرید نمیکردم شاید مثل خیلی از ایرانی های دیگه که کارمون خاله زنک بازی و غیبت و افتراست حرفای شمارو باور میکردم ، سندم هم وسایلی که الان دستمه ، و در اخر یچیزی بگم بیشتر خشک شین . 10 روزه از دوبی رسید دستم . تا تهش برو GAME STREET BAND   دقیقا کجاست و‌چیه .یا حق

شما به آدرس و مشخصات از این بنده خدا بگیر، نمیخواد برای کسی ارسال کنی، الان بگی گرفتم هم حرفت سنده برای من، منم خرید داشتم و اسم احمد بیروتی رو تو کانال بزنی هست اما الان بلاکم کرده و منم دارم پیگیری قانونی میکنم

خود آمانلو حتی تا حالا رنگ بندرعباس رو ندیده چه برسه اجناسی که وارد کرده، یه نگاه به صدای توی ویدئو ها و خود آمانلو کنی متوجه میشی خودش نیست و محمد آوار هست اما شما آوار رو نمیشناسی 

قبلا هم تاپیک زده بودم راجب این مورد و خودش هم جواب داد میتونید برید طرز صحبتش رو ببینید 

منم نگفتم مال مردم خور هست اما اگه کوچکترین مساله ای پیش بیاد شما هیچ حقی نداری و صرفا باید ببینید اون چی میگه و پشیزی برای خریدار ارزش قائل نیست و چون سرمایه ای نداره فقط خریدار متضرر میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، vahid.laguna گفته است :

خخخخخخ

فقط خود آدم میتونه اینطور از خودش دفاع کنه😂

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه نکته جالب اینکه هرکی نظر مثبت داده در مورد ایشون ، 1 تا 5 تا ارسال داشته توی فروم 😅😅😅

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...