رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
saeedx

آیا کسی تا حالا از فروشگاه GameStreetBnd خرید داشته ؟؟؟

پست‌های پیشنهادی

چند روزیه تاپیکو دنبال میکنم هی خواستم نظر بدم اما گفتم ولش کن کارنامشون عیان هست برا همه اما این جدل آخری منو متقاعد کرد تجربمو بنویسم

فقط یه توصیه دوستانه به عزیزان فروم

از این دوستان خرید نکنید که یا اصل پولتونو بهتون برمیگردونند یا قطعه رو با هزار بدبختی ومصیبت و دیرکرد و اعصاب خوردی و... تحویل میگیرید,مثل اتفاقی که برای 8700kبنده افتاد تحویل گرفتم خداروشکر اما چه تحویل گرفتنی,

خلاصه که راه های بهتر هیمشه هست.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، marisaba گفته است :

در مورد فیلم هم بهشون پیام دادم که نه تنها توی این تاپیک در جاهای دیگه هم منتشر کنند تا همه متوجه بشند. و دروغگوها رو بشناسند.

خریدار با اکانت خودش و صدای خودش براتون ضبط میکنه.

لطفا پست های بنده رو ریپلای نکنید چون جوابی نمیگیرید، وظیفه ای داشتم من باب عنوان تاپیک و تا حدودی بیشتر که انجام دادم.

شما اول اثبات کن حقوق دان یا وکیل یا هر چیزی که به حقوق ربط داره هستی بعد بیا از یارو مثل شیر دفاع بکن.

شما از شناسنامه و مدارک تحصیلیتون فیلم بزارید. موارد لازم مثل کد ملی و ... رو میتونید ادیت کنید که کسی نبینه.

البته که شما هم ممکنه مثل برادر بالایی سخن پراکنی بکنی و الکی بگی حقوق دانی.

منم میگم که پست ها من و دیگران رو ریپلای نکنید و قوانین فروم و فداکاری های خودتون رو به یاد ما نیارید. اگر قانونی رو زیر پا گذاشتیم ادمین عزیز میاد پاک میکنه. در ضمن شما اصلا اثبات کن از ممد آمانلو لپتاپ خریدی یا نه؟

*هیچ کدوم از سخنان شما با مدرک اثبات نشده و فقط هی میگید که بنده را ریپلای نکنید تا هویت نامعلوم خودتون فاش نشه. اگر به این روش قراره جلو بریم که همه ی دوستان قاضی هستن.

در ضمن شما اول اثبات کن دروغ گو نیستی بعد به ما بگو دروغ گو. پس فعلا شما دروغ گویی تا وقتی که مدارک غیر جعلیتون رو ببینیم. فیلم از مدارک بزارید. عکس رو منم میتونم فتوشاپ کنم بگم مال خودمه.

اینم اضافه کنم که اگر فیلم و عکس جعلی بفرستید یا اصلا نفرستید و این پست رو هم جواب ندید اثبات میکنید که خود خود ممد آمانلو و همکاران ایشون هستید. که این نشون میده دروغ گو خود تویی. پس اگر من جای شما بودم فیلم مدارکم رو میزاشتم.

اون دوستی هم که میگفت از ممد کلی خرید کرده دروغ میگفته. طرف اومده پستو خونده و بی جواب گذاشته. اگر خریدار واقعی بود که فیلم میزاشت. اونم از همکاران ممد یا خود آمانلو بود.

در 4 ساعت قبل، marisaba گفته است :

در اولین فرصت به دکتر مراجعه کنید گویا کینه ورزی شما تبدیل شده به بیماری خاصی.

در 5 ساعت قبل، marisaba گفته است :

عنوان تاپیک رو خوندید؟

لطفا اسپم پست نکنید اینجا کسی جک نگفته دوست عزیز. 

شما که انقدر دوست داری به بقیه که حتی به تو چیزی نگفتن بیایی توهین کنی و برچسب دروغ گو و ... بچسبونی بیا بگو که اون کسانی که پولشون توسط ممد خورده شد و ... الان جوک هستن؟

هر چیزی یک حدی داره. دلیل نمیشه 3 نفر که چند قرن پیش اکانت ساختن و رفتن اونور کوه ، الان از پشت کوه بیان بگن شما ها دروغ میگین. این همه آدم که جوک نمیگن.

طرف بار اولش هست که داره پست می نویسه. خوب معلومه که این بازار گرمیه. شما این چند سال کجا بودی؟ چی شده که الان این تاپیک ساخته شده به فروم برگشتی؟ اون دوستات چی؟ اون طرف که بار اولش هست پست مینویسه یا اون که میگفت برام کلی قطعه از ....... وارد کرده شما ها بسوزید؟ از کجا معلوم همه ی این اکانت ها مال شما نباشه؟ این همه مدت کجا بودی که الان برگشتی به همه برچسب میزنی؟

منم میتونم یک گروه تلگرام بزنم با صد تا اکانت لیون بیام کسب و کارم رو رونق بدم و بیام یقه ملتو بگیرم که بهم میگن کلاه بردار. پس الان منم قاضی هستم و میتونم بگم که تهمت زدن به دیگران و برچسب دروغ گو و ... زدن جرمه. (برید گوگل سرچ کنید😂) شما برو از کتاب های حقوقت برای ما عکس بنداز. ما هم میتونیم ادعا کنیم حقوق دان هستیم و وقتی پای منبع وسط میاد بگیم گوگل.

شما هم در اولین فرصت به دکتر مراجعه کنید زیرا دروغ گفتن و ادعا کردن و تهمت زدن و توهین کردن و ادعای تحصیلات و .... تمام وجود شمارو فرا گرفته.

تا ساعت 12 شب ، 31 شهریور ماه وقت دارید مدارک و شناسنامه رو ارسال کنید. در غیر این صورت شما هم جزو تیم آمانلو هستید.

روز خوش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

شما که انقدر دوست داری به بقیه که حتی به تو چیزی نگفتن بیایی توهین کنی و برچسب دروغ گو و ... بچسبونی بیا بگو که اون کسانی که پولشون توسط ممد خورده شد و ... الان جوک هستن؟

هر چیزی یک حدی داره. دلیل نمیشه 3 نفر که چند قرن پیش اکانت ساختن و رفتن اونور کوه ، الان از پشت کوه بیان بگن شما ها دروغ میگین. این همه آدم که جوک نمیگن.

طرف بار اولش هست که داره پست می نویسه. خوب معلومه که این بازار گرمیه. شما این چند سال کجا بودی؟ چی شده که الان این تاپیک ساخته شده به فروم برگشتی؟ اون دوستات چی؟ اون طرف که بار اولش هست پست مینویسه یا اون که میگفت برام کلی قطعه از ....... وارد کرده شما ها بسوزید؟ از کجا معلوم همه ی این اکانت ها مال شما نباشه؟ این همه مدت کجا بودی که الان برگشتی به همه برچسب میزنی؟

منم میتونم یک گروه تلگرام بزنم با صد تا اکانت لیون بیام کسب و کارم رو رونق بدم و بیام یقه ملتو بگیرم که بهم میگن کلاه بردار. پس الان منم قاضی هستم و میتونم بگم که تهمت زدن به دیگران و برچسب دروغ گو و ... زدن جرمه. (برید گوگل سرچ کنید😂) شما برو از کتاب های حقوقت برای ما عکس بنداز. ما هم میتونیم ادعا کنیم حقوق دان هستیم و وقتی پای منبع وسط میاد بگیم گوگل.

شما هم در اولین فرصت به دکتر مراجعه کنید زیرا دروغ گفتن و ادعا کردن و تهمت زدن و توهین کردن و ادعای تحصیلات و .... تمام وجود شمارو فرا گرفته.

تا ساعت 12 شب ، 31 شهریور ماه وقت دارید مدارک و شناسنامه رو ارسال کنید. در غیر این صورت شما هم جزو تیم آمانلو هستید.

روز خوش.

اول اینکه من جایی ننوشتم که مدرک حقوقی دارم و اینکه قرار نیست بخاطر یه مشت دروغ بخوام خودمو بشما اثبات کنم.همین که دوستان نتونستند مدارک بروز و معتبری نشون بدند و با اکتفا به مسائل قدیمی و منقضی شده بخوان حرفهای امروز رو ثابت کنند برای همه کافی هست.

حرف زدن من با شما مثل حرف زدن بالا سر میت هستش.

در مورد فیلم هم بزودی خودشون اپلود میکنند نه در اینجا بلکه در تمام گروههای تلگرامی و جاهایی که شما به دروغگوی هاتون واسه تخریب دامن میزنید و جالب ترین قسمت ماجرا اینجاست شما فقط همین چند قلم جنس رو دیدید و مانیتور 2500 دلاری رو ندید و بقیه قطعات که البته مطمئن هستم بخوبی دیدید و پیش خودتون گفتید انشاالله که فیک هستش و فیلم هم دروغین.اگر تهران تشریف دارید امکان بازدید حضوری هم براتون مهیا میشه که البته نگاهی از دور بندازین چون یوقت امکان داره قصد خرابکاری داشته باشید.

چیزی که عیان هست اینجا دشمنی شما با شخص اقای امانلو هست و به صورت باندی دست به تخریب می‌زنید که البته به قول اقای امانلو که گفتن فروم لیون تبلیغات رایگان براشون داره انجام میده چون هر ادم عاقلی به تعداد مشتریان حقیقی نگاه میکنه . در صورتی که بخواد هم خریدی انجام بده میتونه با خریدارن قبلی تماس بگیره و خیالش بابت هر مسئله ای راحت بشه.

امیدوارم بعد از اپلود فیلم همچنان بتونید خودتون رو توجیه کنید که البته مطمئن هستم همیشه راهی برای امثال شما هست.

‏مثالی دارم برای این حالت : 

‏گربه مون به دلایل نا معلومی من رو یاد ایرج میرزا می ندازه،

بیشعوره و به بیشعوری خودش واقف و بسیار مفتخره :))))

لج میکنه می ... تو فرش اتاقش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، marisaba گفته است :

اول اینکه من جایی ننوشتم که مدرک حقوقی دارم و اینکه قرار نیست بخاطر یه مشت دروغ بخوام خودمو بشما اثبات کنم.همین که دوستان نتونستند مدارک بروز و معتبری نشون بدند و با اکتفا به مسائل قدیمی و منقضی شده بخوان حرفهای امروز رو ثابت کنند برای همه کافی هست.

در مورد فیلم هم بزودی خودشون اپلود میکنند نه در اینجا بلکه در تمام گروههای تلگرامی و جاهایی که شما به دروغگوی هاتون واسه تخریب دامن میزنید و جالب ترین قسمت ماجرا اینجاست شما فقط همین چند قلم جنس رو دیدید و مانیتور 2500 دلاری رو ندید و بقیه قطعات که البته مطمئن هستم بخوبی دیدید و پیش خودتون گفتید انشاالله که فیک هستش و فیلم هم دروغین.اگر تهران تشریف دارید امکان بازدید حضوری هم براتون مهیا میشه که البته نگاهی از دور بندازین چون یوقت امکان داره قصد خرابکاری داشته باشید.

چیزی که عیان هست اینجا دشمنی شما با شخص اقای امانلو هست و به صورت باندی دست به تخریب می‌زنید که البته به قول اقای امانلو که گفتن فروم لیون تبلیغات رایگان براشون داره انجام میده چون هر ادم عاقلی به تعداد مشتریان حقیقی نگاه میکنه . در صورتی که بخواد هم خریدی انجام بده میتونه با خریدارن قبلی تماس بگیره و خیالش بابت هر مسئله ای راحت بشه.

امیدوارم بعد از اپلود فیلم همچنان بتونید خودتون رو توجیه کنید که البته مطمئن هستم همیشه راهی برای امثال شما هست.

در 6 ساعت قبل، marisaba گفته است :

به عنوان شخصی که در رشته حقوق درس میخونم سوالاتی رو مطرح میکنم که دوستان معترض پاسخگو باشند.

پس این یک خط رو هم عمه ی من نوشته.همین که شما نوشتی که مدرک حقوقی نداری و لازم نیست خودتو اثبات کنی برای من کافیه تا اطمینان داشته باشم با کی طرفم. یکی از امثال ممد آمانلو.

اتقاقا بنده با ممد دشمن نیستم بلکه از کسانی که میان ازش دفاع میکنن و از پشت کوه اومدن دشمنم. کسی که ادعا میکنه آمانلو خیلی آدم کار درستیه و حرف اون چندین نفرو زیر سوال میبره. اون چند نفر که بی کار نیستن بیان مدارک جعلی بسازن. شما بی کاری میای از اون دفاع میکنی.

اون فیلم هم نه به زودی بلکه هیچ وقت آپلود نخواهد شد. مگر اینکه خود شما و آمانلو بیاین از یوتیوب کپی کنید و برچسب خودتون رو بزنید. ولی عمرا بتونید طبق اون توضیحاتی که دادیم فیلمو درست کنید.

جالب اینه هرکی توی این فروم کم میاره میره دیوان اشعار باز میکنه یا شعر میگه.

منم میگم جواب نادان خاموشی است.

سعی هم نکنید مارو با اون فیلمتون بترسونید. همش میگین(امیدوارم بعد از اپلود فیلم همچنان بتونید خودتون رو توجیه کنید که البته مطمئن هستم همیشه راهی برای امثال شما هست.) هر وقت اینترنت ایران سرعتش بالای 100 مگ شد فیلم شما آپلود میشه. که این روز هیچ وقت فرا نمی رسه.

اصلا من موندم شما ته پیازی یا سر پیاز؟ حتی حاضر نشدی اثبات کنی لپتاپو خریدی بعد میای دفاعم میکنی. لابد توی جواب بعدیت لو میدی که آمانلو هستی.

منم امیدوارم روانپزشک شما راهی برای درمانتون پیدا کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، marisaba گفته است :

دوست عزیز خیلی مثل ممد نیاور حرف میزنی این موضوع جالب نیست؟ 😂

دوما *قانلو تو عمرش نتونسته واسه خودش حتی 1 جنس وارد کنه و زمانی آویزون نوتک و دیگران بود. از کی تا حالا واردکننده شده؟ 😁 همون ممد نیاور هم تو عمرش حرکتی نزده بعنوان واردات، به جای دیگه سفارش میده آمارشو داریم.

ببخشید که نمیتونی با اکانت اصلی مثل قدیم بیای از خودت دفاع کنی!؟ یا تعداد بالا واست تشکیل پرونده دادن الان سوء پیشینه شده و به مشکل خوردی؟ آقای حقوقدان وقتی تشکیل پرونده ای انجام میشه حتی اگر شاکی رضایت بده به هر دلیل پرونده ها باقی میمونه در سامانه قوه قضائیه و پلیس.

شما همون کتاب حقوقی که تحصیل میکنی واسه عموم ویدیو بفرستی ازت قبول میکنیم. ولی هیچ وقت نمیفرستی همونطور که با اون اکانت دومت ادعای اجناس لاکچری کردی نخواهی فرستاد، چون وجود خارجی نداره و همون بلال ماهی گیر هستی که پول ملتو تور میکنه.

اعتبارت همینقدره که آویزون یه فرد دیگه شدی و داری از هویتش استفاده میکنی که شیش و هشت میزنه 😂 و جرات نداری با اکانت اصلیت بیای دفاع کنی از خودت

این حرکات رو دخترهای کوچول هم انجام نمیدن شاید خودت ندونی ولی جماعتی روده بر شدن با این دفاعیاتی که از خودت کردی، فقط ژست حقوقدان نگرفته بودی، شهید کی بودی 😂

در 40 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

جالب اینه هرکی توی این فروم کم میاره میره دیوان اشعار باز میکنه یا شعر میگه.

ناراحت نشو دوست عزیز، ممد نیاور از همون اول شعر زیاد میگفت 😂

یکی از شعرهایی که میگفت این بود وارد کننده اس 😂

بعدا فهمیدیم ماهیگیره و پولای ملتو تور میکنه

خودش هم زیاد میگفت ماهیگیرم و هفت خطم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، AloneStar گفته است :

ناراحت نشو دوست عزیز، ممد نیاور از همون اول شعر زیاد میگفت 😂

یکی از شعرهایی که میگفت این بود وارد کننده اس 😂

بعدا فهمیدیم ماهیگیره و پولای ملتو تور میکنه

خودش هم زیاد میگفت ماهیگیرم و هفت خطم

😂🤣

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Admin

سلام

تاپیک به دلیل تهمت بدون مدرک و توهین بسته میشه. فردا هم حذف میشه. از ارسال تاپیک مشابه خودداری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...