رفتن به مطلب
  • جدید...

راهنمایی برای ایجاد حساب خارجی

پست‌های پیشنهادی

درود دوستان

یکی از رفقا میخواد با انجام پروژه برای افراد خارج از کشور درآمد ارزی داشته باشه و از من پرسید چه سایتی برای ایجاد حساب ویزا کارت یا ... معتبره ؟

از اونجایی که من نمیدونم، گفتم بیام اینجا راهنمایی بگیرم. 

پیشاپیش ممنون 🌹

ویرایش شده در توسط micpet
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچ سایتی برای باز کردن حساب برای شما معتبر نیست همه هم یه نوعی کلاهبردارن، برای حساب باز کردن راحت ترین راه اینه که یه سفر کوتاه به ترکیه یا روسیه برید و با پاسپورت خودتون حساب باز کنید و مستر/ویزا کارت هم بگیرید. ترکیه در زراعت بانک و روسیه هم در اسبربانک. 

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

هیچ سایتی برای باز کردن حساب برای شما معتبر نیست همه هم یه نوعی کلاهبردارن، برای حساب باز کردن راحت ترین راه اینه که یه سفر کوتاه به ترکیه یا روسیه برید و با پاسپورت خودتون حساب باز کنید و مستر/ویزا کارت هم بگیرید. ترکیه در زراعت بانک و روسیه هم در اسبربانک. 

مگه با پاسپورت ایرانی توی ترکیه یا امارات حساب باز می کنن؟

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

ترکیه همین کنار هم هست، با قطار میری میای 😎

چقدر طول میکشه صادر شه ؟

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام 

بله جدیدا بانک زراعت باز میکنه برای ایرانی ها ! حدود 6 ماهی میشه فقط همین یه بانک راحت کنار میاد با ایرانیا ! 

در 11 دقیقه قبل، micpet گفته است :

چقدر طول میکشه صادر شه ؟

کلا یه روز طول میکشه ! کسانی هستن که بتونن براتون باز کنن ولی خب خودتون برین بهتره ! 

لینک به پست

اگر مشتریها میتونستن با ارز دیجیتال پرداخت انجام بدن دیگه عالی میشد که البته خیلی بعیده

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، micpet گفته است :

اگر مشتریها میتونستن با ارز دیجیتال پرداخت انجام بدن دیگه عالی میشد که البته خیلی بعیده

یه حساب پی پال وریفای شده کار رو راه میندازه 

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، micpet گفته است :

حداقل طبق تجربه ای که من داشتم اصولا وقتی بفهمن که فقط پرداخت با ارزدیجیتال رو قبول میکنن احتمال خیلی زیاد از خرید پشیمون میشن.

راحت بالای 60-70 درصد فروش هایی که داشتیم سر همین که پی پال نداشتیم و فقط ارزدیجیتال قبول میکردیم کنسل شد.

اگر کارتون جدی هست، شدیدا پیشنهاد میکنم یه پی پال یا شبیه به اون داشته باشید.

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

حداقل طبق تجربه ای که من داشتم اصولا وقتی بفهمن که فقط پرداخت با ارزدیجیتال رو قبول میکنن احتمال خیلی زیاد از خرید پشیمون میشن.

راحت بالای 60-70 درصد فروش هایی که داشتیم سر همین که پی پال نداشتیم و فقط ارزدیجیتال قبول میکردیم کنسل شد.

اگر کارتون جدی هست، شدیدا پیشنهاد میکنم یه پی پال یا شبیه به اون داشته باشید.

جسارتا شما کارتون چیه ؟

لینک به پست

با کسب اجازه از استارتر محترم

سوالی که من داشتم اینه که گرفتن یک حساب پی پال مطمئن که کلاه‌برداری هم نباشه به چه صورت هست؟ چه معایب و مزایایی داره؟ دوستانی که اطلاع دارن یه مقداری بیشتر توضیح می‌دن؟

و اینکه آیا این امکان هست که دوستی خارج از ایران باشه و بتونه برات به دلار به حساب پی پالت بریزه؟ (مثلا درآمد از یوتوب یا هر چیز دیگه رو یک دوستی در خارج ایران دریافت کنه و به حساب پی پال شما واریز کنه و شما در ایران برداشت کنید)

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

امارات اصلا و ابدا، فقط ترکیه و روسیه.

ترکیه فقط زراعت بانک هست که ممکنه بعضی شعبه ها انجام ندن، از ایرانی های اونجا بپرسید میدونن کدوم شعبه انجام میده.

روسیه هم اسبربانک که بزرگترین بانکشون هست برای ایرانی ها حساب باز می کنن. من خودم اینو انجام دادم.

شما با همون حساب میتونید پی پال هم داشته باشید به صورت قانونی.

در 5 ساعت قبل، micpet گفته است :

چقدر طول میکشه صادر شه ؟

ترکیه بیشتر از ۱ هفته نمیشه

روسیه که فوری کارت هم داد مثل بانکای ایرانی

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

امارات اصلا و ابدا، فقط ترکیه و روسیه.

ترکیه فقط زراعت بانک هست که ممکنه بعضی شعبه ها انجام ندن، از ایرانی های اونجا بپرسید میدونن کدوم شعبه انجام میده.

روسیه هم اسبربانک که بزرگترین بانکشون هست برای ایرانی ها حساب باز می کنن. من خودم اینو انجام دادم.

شما با همون حساب میتونید پی پال هم داشته باشید به صورت قانونی.

ترکیه بیشتر از ۱ هفته نمیشه

روسیه که فوری کارت هم داد مثل بانکای ایرانی

سلام

روسیه پی پال قانونی که میده مال وقتی هست که شما از داخل روسیه ازش استفاده کنین. اگر از داخل ایران استفاده کنین همیشه ریسک بسته شدنش وجود داره بخاطر تحریم و آی پی ایران. درسته؟ اینطوری آدم همیشه استرس داره که بخصوص برای تازه کارا که زیاد به امور پی پال وارد نیستن.

بعد اون حساب بانکی توی روسیه اینترنتی میشه از ایران بهش راحت دسترسی داشت برای واریز و برداشت؟

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Ali_14 گفته است :

سلام

روسیه پی پال قانونی که میده مال وقتی هست که شما از داخل روسیه ازش استفاده کنین. اگر از داخل ایران استفاده کنین همیشه ریسک بسته شدنش وجود داره بخاطر تحریم و آی پی ایران. درسته؟ اینطوری آدم همیشه استرس داره که بخصوص برای تازه کارا که زیاد به امور پی پال وارد نیستن.

بعد اون حساب بانکی توی روسیه اینترنتی میشه از ایران بهش راحت دسترسی داشت برای واریز و برداشت؟

دوست عزیز باید با شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید از پی پال، از آی پی ایران که معلومه بلاک میشه،

حساب روسیه مشکلی برای دسترسی نداره از طریق صرافی من شارژش می کنم با نرخ حواله روبل خیلی راحت کارت ب کارت می کنن.

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

دوست عزیز باید با شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید از پی پال، از آی پی ایران که معلومه بلاک میشه،

حساب روسیه مشکلی برای دسترسی نداره از طریق صرافی من شارژش می کنم با نرخ حواله روبل خیلی راحت کارت ب کارت می کنن.

خب بدون استرس نیست چون قند شکن ها اوضاع درستی ندارن گاهی اوقات ممکنه وسط کار قطع بشه بعد طرف هرچی پول داره بلاک میشه. از دید یک شخص بی تجربه مثل خودم دارم نظر میدم.

از این سایت های تبدیل ارز میشناسم که پی پال خودشون لیمیت شده بوده, اونا که دیگه خودشون برای مردم حساب پی پال باز میکنن اما مال خودشون لیمیت شد.

فکر میکنم بهترین راه اینه که یک شخص مورد اعتماد اونطرف باشه که مشتری ها پول بریزن به حساب اون اونم بریزه به حساب کسایی که اینجا به ریال تبدیل میکنن.

اینطور آدمارو از کجا میشه پیدا کرد؟ [تشویش]

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

خب بدون استرس نیست چون قند شکن ها اوضاع درستی ندارن گاهی اوقات ممکنه وسط کار قطع بشه بعد طرف هرچی پول داره بلاک میشه. از دید یک شخص بی تجربه مثل خودم دارم نظر میدم.

از این سایت های تبدیل ارز میشناسم که پی پال خودشون لیمیت شده بوده, اونا که دیگه خودشون برای مردم حساب پی پال باز میکنن اما مال خودشون لیمیت شد.

فکر میکنم بهترین راه اینه که یک شخص مورد اعتماد اونطرف باشه که مشتری ها پول بریزن به حساب اون اونم بریزه به حساب کسایی که اینجا به ریال تبدیل میکنن.

اینطور آدمارو از کجا میشه پیدا کرد؟ [تشویش]

اینا دیگه بهونست، قندشکن پرمیوم با کیفیت باید تهیه کنید.

لینک به پست

اگه درامدش از طریق پی پال هست میتونه به صورت واسطه با سایت ها ایرانی کار کنه 

من با سایت ایرانی کار میکنم به این صورت یک فاکتور پرداخت پی پال از سایت میگیرم

و بعد اون فاکتور به مشتری خارجی خودم میدم و خریدار خارجی فاکتور پرداخت میکنه و من به 

سایت خبر میدم و به جالی دلار ریال با ارزش میگیرم البته ناچاری این کار میکنم دسترسی 

به پی پال برام سخته و البته پی پال خیلی ارزون میخرن 

سوالی داشتید در خدمتم

ویرایش شده در توسط naderblue
لینک به پست
در 16 ساعت قبل، Slasher گفته است :

جسارتا شما کارتون چیه ؟

چند وقت پیش با دوستان توی ARK ایتم میفروختیم

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.