رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید ssd

پست‌های پیشنهادی

با سلام خدمت دوستان

قصد خرید ssd 250G دارم، مادربرد گیگا p310 که یدونه جای ssd m2 داره اما     
gen2 x2 ، مدل های زیر مدنظرم

Lexar® NM610 

XPG SX6000 Lite

جفتشون  gen3 x4 که طبق گفته ها سرعت نصف میشه که بازم بیشتر از مدل های ساتا هست...از طرفی مدل m2 دقیقا بین گرافیک و کولر cpu قرار میگیره و نمیدونم دماش چقد میره بالا... بنظر شما دوستان با این تفاسیر m2 ارزش خرید داره یا مدل ساتا بگیرم(بیشتر بخاطر دما نه کاهش سرعت)؟؟

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...

این مادربرد از سریهای دیگه تو همرده خودش مثل h310 بهتره خب ولی انتظار معجزا نبایدداشته باشی و محدودیت فرکانس داره و همین مانع میشه که بتونی تو اتصال PCIe از سرعته x4اسفاده کنی و گلوگاه میشه -بیشتر از x2جواب نمیده ولو تو وشخصاتش نوشته شده باشه در عمل  فکر نکنم بده - ماکه نتونستیم بگیرم  - اولا که سعی کن مدلهای بالای 200گیگ انتخاب کنی - مدلهای بایین 120 گیگی زودتر داغ میکنن چون فظای محدودی دارن - با انتخاب حجم باللاتر مقدار فظایی که بی کاره و خنک تره ببیشتر میشه و اینطوری عمره ssdبیشتر میشه - تا زمانی که استفاده درستی از ssd کنی  نباید نگرانش باشی چون بیخودی دماش بالا نمیره و حتما باید رایت سنگینی روش انجام بشه درت - نیای blakops3رو بریزی رو ssd 120گیگ که خیلی زود شناسنامش باطل میشه - از یه طرف هم تغییرات خود ویندوز میتونه خیلی موثر باشه در عمر مفید ssd- یه سری این ویندوز 10{ خدا بیامرز برای من } ابدیت شده بود و به طرز وحشتناکی  موقع اجرای بازی که داخله ssdریخته بودم  سیستم کند شده بود ومجبور شدم ویندوز عوض کنم و فهمیدم که علتش ابدیت ویندوز ده بوده - کلا تو مادربردهای atx که فاصله قطعات بیشتره دما کمتره -برای مادربردهای ارزون قیمت قطعات گرانقیمت نخر عزیز - فازهای تغذیه جواب گو نیست و داغ میکنه و خود مادربرد و لوازم جانبی اسیب میزنه  - نمیشه که بااین سیستمهای ضعیف بشینی یک ساعت بشت سرهم Call of Duty Advanced Warfare با فیریم بال بازی کنی بعد شکایت کنی که چرا اون قطغه داغ شده 

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...