رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

سلام

من میخوام از لیون یک قطعه بخرم که بیشتر توی نوروز به کارم میاد . توی سایتشون زده :

از تاریخ 27ام اسفندماه در صورت موجود بودن کالا در انبار لیون کامپیوتر سفارشات شما در روزهای کاری نوروز ارسال خواهند شد ، درغیر اینصورت پردازش و ارسال سفارش ها از تاریخ 14ام فروردین انجام خواهد شد. مرسی از اعتمادتان "

حالا من از کجا بفهمم قطعه توی انبارشون موجوده یا نه ؟

تماس هم که میگیرم جواب نمیدن

راه تماسی هست که بشه مطلع شد ؟

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 36 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

سلام

من میخوام از لیون یک قطعه بخرم که بیشتر توی نوروز به کارم میاد . توی سایتشون زده :

از تاریخ 27ام اسفندماه در صورت موجود بودن کالا در انبار لیون کامپیوتر سفارشات شما در روزهای کاری نوروز ارسال خواهند شد ، درغیر اینصورت پردازش و ارسال سفارش ها از تاریخ 14ام فروردین انجام خواهد شد. مرسی از اعتمادتان "

حالا من از کجا بفهمم قطعه توی انبارشون موجوده یا نه ؟

تماس هم که میگیرم جواب نمیدن

راه تماسی هست که بشه مطلع شد ؟

سلام لیون کامپیوتر بعضی کالا هارو خودش نداره و به شرکت های تامین کننده درخواست میده ببراش میارن یعنی اگر کالای X رو شما میخری 7 تومن اون با پول شما از تامین کننده خرید میکنه و یه مقداری هم واسه خودش بر میداره

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

سلام لیون کامپیوتر بعضی کالا هارو خودش نداره و به شرکت های تامین کننده درخواست میده ببراش میارن یعنی اگر کالای X رو شما میخری 7 تومن اون با پول شما از تامین کننده خرید میکنه و یه مقداری هم واسه خودش بر میداره

میدونم

میخوام ببینم طبق اطلاعیه خودشون اون قطعه ای که من میخوام موجود دارند یا نه

کسی راه ارتباطی بجز تلفن که جواب نمیدن با فروشگاه لیون داره ؟ واتس اپ - تلگرام ای دی و ...

لینک به پست

سلام

@CRMLC ایدی تلگرام

+989101423070 واتس اپ

لینک به پست

باید زودتر به فکر خرید می افتادید دوست عزیز! طبق تجربه همون تا 14 صبر کنید و بعدش خرید کنید بهتر هست و اعصابتون هم خراب نمیشه!.

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.