رفتن به مطلب
  • جدید...
  • 0

4.5 g نشدن redmi note 9

سوال

سلام. وقت به خیر. بنده یه گوشی redmi note 9 گرفتم. اما 4g+  یا 4.5g نمیشه. رفیق من note8t  داره اما اون در شرایط مشابه میشه. توی سایت چک کردم باندای فرکانسیشون مشابهه. تازه note9  یه باند بیشتر هم داره. مشکل از چیه؟

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست‌های پیشنهادی

• 0
در در 6 فروردین 1400 در 09:26، miladhaerian گفته است :

سلام. وقت به خیر. بنده یه گوشی redmi note 9 گرفتم. اما 4g+  یا 4.5g نمیشه. رفیق من note8t  داره اما اون در شرایط مشابه میشه. توی سایت چک کردم باندای فرکانسیشون مشابهه. تازه note9  یه باند بیشتر هم داره. مشکل از چیه؟

سلام دوست عزیز 

در مورد این مشکل باید بگم همه ی گوشی های شیائومی به جز موارد خاص ( مثل Redmi note 8T ) در گیر این مشکل هستن و باید بدونی این مشکل مربوط به گوشی نیست و تو ایران اینجوریه 

گوشی های سری Redmi note 9 همشون از 4.5G پشتیبانی میکنن ولی اکثر لوکیشن ها توی ایران آنتن برای این گوشی ها 4G هستش 

مثلا من خودم Redmi note 9 دارم ولی توی خونه 4G هستش ولی توی بعضی از جاها 4.5G میگیره

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.