رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

سلام وقت بخیر

متاسفانه ب دلیل این گرونیا و محدود بودن بودجه نمیتونم در حال حاضر تلویزیون آنچنانی تهیه کنم و چون بودجم 3/500/000 هست نظرمو تلویزیون های پلاسما جلب کرد ک مثال 42 اینچشو میشه با همون 3/5تهیه کرد و توی نکات مثبتش نوشته بود ک اشباع رنگ و مشکی عمیقی دارن ب نیبت ال سی دی ها مگر اولد و مدلای خوب ال سی دی ها باشه. 

از دوستان کسی تجربه استفاده از پلاسما داشته؟ ارزش داره؟ واقعا کیفیتش همینطوره؟ سراغ چ برند و مدلایی برم ک بازارم باشه(دست دو دیوار اینا)؟اصن لخرم یا ن پلاسما؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنین

با 3/500 چی بخرم خلاصه😅

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • کاربر ویژه

من پلاسما چند باری از نزدیک دیدم ولی هیچ وقت در اختیار خودم نبود که بتونم تستش کنم

خلاصه بگم پلاسما اگر ارزش خرید داشت اینطوری منقرض نمیشد

توصیه به خرید نمیکنم شخصا

لینک به پست

من هم پلاسما نداشتم اما در گذشته خونه ی اقوام دیدم، کیفیت تصویرش خیلی بد بوده...

اگر توانایی افزایش بودجه رو ندارید و نیاز جدی به تلویزیون دارید به نظرم از طرح اقساطی این شرکتای داخلی استفاده کنید خیلی بهتر از پلاسما خواهد بود.

یا اینکه با حدود 4 تومن فکر کنم بتونید یه 32 ایچ HD از برندهای داخلی تهیه کنید.

لینک به پست

درود

اگه کاربریتون استفاده به عنوان تلویزیون و تماشای فیلم هست، گزینه مناسبیه،

اما برای دسکتاپ چیز جالبی نیست. تک تک پیکسل ها معلومه و چشم رو اذیت میکنه. از دیگر مشکلاتش حرارت تولیدیشه، صفحه ش به شدت براقه و توی نور، تصویرش کلا گم میشه

لینک به پست
  • 1 month later...

سلام

دوستان رنج 12-13 تومن حالا یک تومن بالا پایین 50-55 اینچ چی پیشنهاد میدید. 

صرفا کیفیت مونتاژ و کیفیت تصویر مهمه برام حتی اندروید هم نبود اشکال نداره. فقط 4k  باشه کافیه پنلش با کیفیت باشه.(اگرم اندروید بود اذیت نکنه. شنیدم ایرانیا خیلی اذیت میکنن تو زمینه رابط کاربری راست یا دروغشو خبر ندارم) 

ممنون

از بانه یا مونتاژ داخل فرق نداره فقط ارزش مبلغ پرداختی رو داشته باشه

لینک به پست
  • کاربر ویژه

سلام

به طور خلاصه بخوام بگم 13 تومن چیزی نیست که باهاش بتونین تلویزیون با کیفیتی تهیه کنین

اون هم 4k 55 اینچ

تنها توصیه ام بهتون مدل های شیاومی هست که فک میکنم تو این بازه قیمتی بهترین گزینه باشن براتون

لینک به پست
  • کاربر ویژه

50 تا 55 اینچ 4K با کیفیت بالا بودجه بالای ۲۰ تومن میخواد (البته برند سامسونگ و ال جی) که کیفیت پنلشون بالاس 

لینک به پست

درود دوست عزیز با 13 تومن شما می تونید یک تلوزیون 55 اینچ mi 4s تهیه کنید یادتون باشه مدل گلوبال بخرید در صورتی که خواستید بخرید قید برندهای داخلیم به کل بزنید که از لحاظ کیفیت به mi نمی رسن پنل این مدل ips ساخت شرکت lg هست و اندروید نسخه 9 هم هست

لینک به پست

درود بر شما؛ اصلاً اصلاً اصلاً از بانه خرید نکنید همشون عاشغال بنجل تقلبیه!  با 13.200 میتونید این مدل رو از بروزکالا بگیرید، من چند ماهه گرفتم؛ محشره. تمامی امکاناتش تکمیله؛ پک اماراته تولید مصر.

https://berozkala.com/fa/product/7057/تلویزیون-led-هوشمند-ال-جی-49-اینچ-مدل-49um7340

کنترل مجیک هم داخل پک هست.

در 2 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

درود بر شما؛ اصلاً اصلاً اصلاً از بانه خرید نکنید همشون عاشغال بنجل تقلبیه!  با 13.200 میتونید این مدل رو از بروزکالا بگیرید، من چند ماهه گرفتم؛ محشره. تمامی امکاناتش تکمیله؛ پک اماراته تولید مصر.

https://berozkala.com/fa/product/7057/تلویزیون-led-هوشمند-ال-جی-49-اینچ-مدل-49um7340

ضمناً ایرانی نخرین عمرشون فوق العاده کمه، کیفیت و امکاناتشون هم در حد الجی یا سامی نیست.(به داستان سازی دلال ها هم گوش ندین که پنلش الجیه، سونیه، ناساست چرتو پرت)

لینک به پست

Xiaomi 4s 55بهتر هست یاtcl 55p8s

هم رابط کاربری هم کیفیت تصویر رو در نظر بگیریم؟ 

ممنون بابت وقتی ک گذاشتین

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

بهترین و به صرفه ترین راه خرید تلویزیون در حال حاضر همون بانه هست!

قیمت تلویزیون 2020 تو بانه با مدل 2017 و 2018 تو سایتا برابری میکنه

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

بهترین و به صرفه ترین راه خرید تلویزیون در حال حاضر همون بانه هست!

قیمت تلویزیون 2020 تو بانه با مدل 2017 و 2018 تو سایتا برابری میکنه

شما جنس بانه ای دیدین؟ داخل بازار بانه جستجو کردین؟ همه اجناس بانه بدل و فیکه. 10 سال پیش اگر آشنا داشتید میتونستید جنس اصل بخرید ولی الان فقط آشغال درجه 5 چینی بدرد نخوره میفروشن، به هیچکس توصیه نمیکنم بخاطر چند قرون پایینتر در دام کلاه برداران بانه ای بیفتن. وقتی جنس اصل هست و مطمئنه چرا ریسک کنیم؟ شما ممکنه فکر کنید همون مدل تلویزیون رو خریدین ولی بعد از تحویل تازه متوجه میشید که برچسب ها و نوشته همشون فیکه و عملاً داخل پک جنس دیگه ای هست....

چند سال پیش کولرگازی الجی دیدم داخل بازار با پک شمال عراق؛ 24000 بود و اینورتر! قیمتشم پرسیدم مناسب گفتن، وقتی مشخصاتشو با دقت نگاه کردم متوجه شدم مصرف برق روی پک اصلی گلدیران 12 آمپره روی بانه ای 19آمپر! با کمی دقت دیدم تمامی برچسب و پرینت های روی اسپلیت و کمپرسور با فتوشاپ تنظیم شده و چرته!!!! اصلاً کولر اینورتر نبود!

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

شما جنس بانه ای دیدین؟ داخل بازار بانه جستجو کردین؟ همه اجناس بانه بدل و فیکه. 10 سال پیش اگر آشنا داشتید میتونستید جنس اصل بخرید ولی الان فقط آشغال درجه 5 چینی بدرد نخوره میفروشن، به هیچکس توصیه نمیکنم بخاطر چند قرون پایینتر در دام کلاه برداران بانه ای بیفتن. وقتی جنس اصل هست و مطمئنه چرا ریسک کنیم؟ شما ممکنه فکر کنید همون مدل تلویزیون رو خریدین ولی بعد از تحویل تازه متوجه میشید که برچسب ها و نوشته همشون فیکه و عملاً داخل پک جنس دیگه ای هست....

چند سال پیش کولرگازی الجی دیدم داخل بازار با پک شمال عراق؛ 24000 بود و اینورتر! قیمتشم پرسیدم مناسب گفتن، وقتی مشخصاتشو با دقت نگاه کردم متوجه شدم مصرف برق روی پک اصلی گلدیران 12 آمپره روی بانه ای 19آمپر! با کمی دقت دیدم تمامی برچسب و پرینت های روی اسپلیت و کمپرسور با فتوشاپ تنظیم شده و چرته!!!! اصلاً کولر اینورتر نبود!

اینکه احیانا برای شما پیش اومده دلیل نمیشه همشون فیک باشه

فیک تهران هست

بانه هست 

همه جا هست

خریدار باید حواسش جمع باشه

برای تلویزیون های oled که اصلا جنس فیک وجود نداره

صرفا بحث lcd ها هست که اونجا خریدار باید مواظب باشه

من خودم بخوام تلویزیون بخرم قطعا از بانه میخرم ولی حضوری میرم و جنس رو از نزدیک میبینم بعد میگیرم

یک روز کامل زمان میگیره ازم ولی در عوض چندین میلیون تومن صرفه جویی میشه

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.