رفتن به مطلب
  • جدید...

پست‌های پیشنهادی

کسی می‌تونه برای تنظیم اورکلاک 1080ti کمکم کنه؟دمای کارت‌هام نسبتا بالاست و هر تنظیمی اعمال میکنم به نتیجه نمیرسم

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 55 دقیقه قبل، reza25947 گفته است :

کسی می‌تونه برای تنظیم اورکلاک 1080ti کمکم کنه؟دمای کارت‌هام نسبتا بالاست و هر تنظیمی اعمال میکنم به نتیجه نمیرسم

سلام برادر به دلیل محدودیت های بایوس کارت های انویدیا و هر برند دیگری نمیشه اورکلاک رو از حدی بیشتر بیشتر کرد چون محدودیت توان است سازندگان کارت رو قفل می کنن تا نتونی بیش از حد اورکلاک کنی تا به کارت اسیب نزنی 

مثلا همین کارت شما نهایتا فرنکانس هسته رو میشه نهایتا 200 زیاد کرد و مموری هم 500 بعد از این کرش می کنه

برای ماین هم فرنکانس مموری باید بالا ببری با زیاد کردن فرنکانس هسته به نتیجه نمی رسی

لینک به پست

اگر دنبال کم کردن دمایی که بهترین روش کم کردن power limit هست ( نهایت 10 تا 15 درصد کم کردن رو هشریت تاثیری نداره تقریبا ) بیشتر از اون هم ناپایداری ایجاد میکنه هم هشریت رو میاره پایین   . افزایش کلاک مموری و هسته خیلی  ناچیز به هشریت اضاف میکنه که بنظرم اصلا ارزشش رو نداره چون شدیدا کارت رو تحت فشار میزاره .  نکته بعدی هم تنظیم پروفایل فن هستش که برای کارت گرون قیمت شما بنظرم واقعا ارزش بالایی داره که  پروفایل فن رو تنظیم کنید تا کارت خنک تر کار کنه.من خودم شدیدا رو دما حساسم حتی تو بازی هم کارت rx رو نمیزارم از 70 بیشتر شه  کارت انویدیا قبلیمم نهایت زیر 65 نگه میداشتم دماش رو.

ویرایش شده در توسط milad.azn
لینک به پست

ممنون از توضیحات کاملت،رو سیستم hiveos این مشکل رو دارم،پروفایل فن رو از کجا میشه تنظیم کرد؟

لینک به پست
در 55 دقیقه قبل، reza25947 گفته است :

ممنون از توضیحات کاملت،رو سیستم hiveos این مشکل رو دارم،پروفایل فن رو از کجا میشه تنظیم کرد؟

تاحالا با hiveos کارنکردم والا. نمیدونم. محیط ویندوز من از msi afterburner  استفاده میکنم

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، reza25947 گفته است :

https://youtu.be/lmt3g13hAjc

در دیکریپشن گفته کدوم قسمت ویدیو واسه اموش چیه

در ضمن کسی که ماین میکنه اورکلاک نمیکنه شما باید اندرولت کنی تا کارتت خنک بشه فن ها هم به عمرشون اضافه بشه تا جایی که هشریت تغییری نکنه و کارت پایدار باشه اینکارو ادامه بده

البته چون کارتت انویدیا هست نمیدونم این تنظیماتش چجوری هست اصلا این اجازرو بهت میده یا نه

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.