رفتن به مطلب
  • جدید...

چرا aura نسخه Lighting_Control_1.07.79 رو سیستم من اجرا نمیشه؟

پست‌های پیشنهادی

سلام  
روی dvd مادربرد من نسخه قدیمی 1.05 که یک افکت کمتر و تنظیمات محدود تری داره وجود داره  من از سایت ایسوس آخرین نسخه aura Lighting_Control_1.07.79 رو دانلود کردم و قبلش کلا aura قدیمی رو به صورت کامل پاک کردم و این نسخه جدید رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اصلا بازش نکرد  مادربرد قبلیم هم Z390p بود که مشکل سخت افزاری داشت دادم گارانتی و h370f گرفتم

tkjil07rq1z41.png

ویرایش شده در توسط mehrdadM20
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با revo uninstaller بطور کامل aura رو حذف کنید .

بعدش نرم افزار armoury crate رو نصب کنید .

مشکلات کمتری داره و قابلیت های بیشتر .

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

سلام  
روی dvd مادربرد من نسخه قدیمی 1.05 که یک افکت کمتر و تنظیمات محدود تری داره وجود داره  من از سایت ایسوس آخرین نسخه aura Lighting_Control_1.07.79 رو دانلود کردم و قبلش کلا aura قدیمی رو به صورت کامل پاک کردم و این نسخه جدید رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اصلا بازش نکرد  مادربرد قبلیم هم Z390p بود که مشکل سخت افزاری داشت دادم گارانتی و h370f گرفتم

برای نصب، آپدیت، و یا حذف Aura، باید کلا ویندوز رو عوض کنی.

و بهتره اصلا Armoury Crate رو نصب کنی به جاش.

رو چه حسابی گارانتی جای Z390 بهت H370 داده؟

لینک به پست
در در 18 فروردین 1400 در 17:07، m.reza گفته است :

سلام

با revo uninstaller بطور کامل aura رو حذف کنید .

بعدش نرم افزار armoury crate رو نصب کنید .

مشکلات کمتری داره و قابلیت های بیشتر .

سلام
کلا من aura بیشتر حال میکنم تا این نرم افزار

در در 19 فروردین 1400 در 03:08، ARMIN گفته است :

برای نصب، آپدیت، و یا حذف Aura، باید کلا ویندوز رو عوض کنی.

و بهتره اصلا Armoury Crate رو نصب کنی به جاش.

رو چه حسابی گارانتی جای Z390 بهت H370 داده؟

سلام
کلا ویندوز رو عوض کردم و این نسخه رو نصب کردم ولی همون ارور رو داده

سیستم توسط دوست من جمع شده بود همه قطعات رو خودم سفارش داده بودم به جز مادربرد  این دوست نادان من هم رفته بود برام z390p خریده بود  من اصلا اهل اورکلاک نیستم  درواقع cpu هم قابلیتشو نداره  رم هام هم سرعتشون پایینه   ولی مادربرد خوبی بود ولی یه مشکل حسابی داشت  دادمش گارانتی  خودم سفارش کردم که Z نمیخوام  در عوض از سری rog میخوام  البته قبول نمیکردن  ولی به وسیله پارت خوبی که تو بخش گارانتی دارم حل کردن و یدونه Asus rog strix H370f دادن بهم که خیلی راضی ام ازش

و یه سوال دیگه هم دارم  رفتم تو سایت ایسوس دیدم علاوه برا aura sync  یه aura creator هم وجود داره  اینا باهم فرق دارن؟

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

سلام
کلا من aura بیشتر حال میکنم تا این نرم افزار

سلام
کلا ویندوز رو عوض کردم و این نسخه رو نصب کردم ولی همون ارور رو داده

سیستم توسط دوست من جمع شده بود همه قطعات رو خودم سفارش داده بودم به جز مادربرد  این دوست نادان من هم رفته بود برام z390p خریده بود  من اصلا اهل اورکلاک نیستم  درواقع cpu هم قابلیتشو نداره  رم هام هم سرعتشون پایینه   ولی مادربرد خوبی بود ولی یه مشکل حسابی داشت  دادمش گارانتی  خودم سفارش کردم که Z نمیخوام  در عوض از سری rog میخوام  البته قبول نمیکردن  ولی به وسیله پارت خوبی که تو بخش گارانتی دارم حل کردن و یدونه Asus rog strix H370f دادن بهم که خیلی راضی ام ازش

ببنید دست شما نیست چی دوست دارین، تصمیم گیرنده ایسوسه چی برای سیستمش خوبه.

بهترین کار اینه حتما بایوس رو به روز رسانی کنید و Armoury Crate رو استفاده کنید. یه دلیلی که این نرم افزار وجود داره، همین باگهای احمقانه نرم افزار قبلی Aura Sync بوده.

در 3 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

و یه سوال دیگه هم دارم  رفتم تو سایت ایسوس دیدم علاوه برا aura sync  یه aura creator هم وجود داره  اینا باهم فرق دارن؟

Asus Aura Creator برای ساختن افکت های نوری استفاده میشه.

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

ببنید دست شما نیست چی دوست دارین، تصمیم گیرنده ایسوسه چی برای سیستمش خوبه.

بهترین کار اینه حتما بایوس رو به روز رسانی کنید و Armoury Crate رو استفاده کنید. یه دلیلی که این نرم افزار وجود داره، همین باگهای احمقانه نرم افزار قبلی Aura Sync بوده.

Asus Aura Creator برای ساختن افکت های نوری استفاده میشه.

واقعیتش همین آرموری رو هم نصب کردم ولی دیدم نسبت به aura افکت هاش کمتر هستن   و  بعضی از افکت هایی که من تو aura دوست دارم مثل حالت یویو تو آرموری ندیم  راهی وجود داره بعضی از افکت ها رو تو آرموری بشه اضافه کرد؟

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

واقعیتش همین آرموری رو هم نصب کردم ولی دیدم نسبت به aura افکت هاش کمتر هستن   و  بعضی از افکت هایی که من تو aura دوست دارم مثل حالت یویو تو آرموری ندیم  راهی وجود داره بعضی از افکت ها رو تو آرموری بشه اضافه کرد؟

نه متاسفانه، شاید اون افکت خاص رو Z390 داشته ولی Z370 نداشته. مطمئن هستی Z370 که داری استفاده می کنی اون افکت رو توی Aura داره؟

لینک به پست
در در 19 فروردین 1400 در 22:00، ARMIN گفته است :

نه متاسفانه، شاید اون افکت خاص رو Z390 داشته ولی Z370 نداشته. مطمئن هستی Z370 که داری استفاده می کنی اون افکت رو توی Aura داره؟

عزیز من z370 ندارم    من h370f دارم    همین الان هم با aura نسخه قدیمی تر  اون افکت رو دارم

در در 20 فروردین 1400 در 10:47، mehrdadM20 گفته است :

عزیز من z370 ندارم    من h370f دارم    همین الان هم با aura نسخه قدیمی تر  اون افکت رو دارم

اپ

من هنوز جواب اینو نفهمیدم

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.