رفتن به مطلب
  • جدید...

تجربه خرید از irantech24.com ایران تک 24 - بسیار مراقب باشید

پست‌های پیشنهادی

سلام به دوستان عزیزم در فروم لیون کامپیوتر.

متاسفانه من یک لپتاپ گیمینگ مدل Asus TUF Gaming FX516 از سایت ایران تک 24 به آدرس irantech24.com گرفتم. بعد از اینکه چندین بار از فروشگاه سوال کردم که مشکلی برای لپتاپ در زمان ارسال و غیره پیش نمیاد، و به من اطمینان دادن که هیچ مشکلی نیست، متاسفانه لپتاپی برای من فرستادن که بدنه اون چندین زدگی داره. یعنی 37 میلیون پول بی زبون رو دادم دست این فروشنده های بی وجدان و یه لپتاپی به من دادن که اصلا معلوم نیست نو باشه یا نه. به هر حال در کمترین حالت، لپتاپ سالم نیست و من به هیچ عنوان از خریدم رضایت ندارم و شاکی هستم. 

تصمیم گرفتم علاوه بر ثبت شکایت در سایت نماد، اینجا هم این تاپیک رو بزنم بلکه کمکی باشه به دوستانی که بعدا ممکنه از این سایت خرید کنن و در حد امکان ضربه ای باشه به این فروشگاه تا بدونن نمیشه و نباید پول بی زبون مردم رو بگیرن و هر بلایی خواستن سرشون بیارن.

در عین حال، هرکدوم از دوستان اگه میتونن کمکی به بنده کنن برای زیر فشار قرار دادن فروشنده، ممنون میشم بنده رو آگاه کنن. 

بخش اول؛ اطمینان گرفتن از فروشنده قبل از خرید که مشکلی برای کالا پیش نخواهد امد

506485088_sshot-2021-05-03-17-11-59.thumb.png.311e0fb49c4fb622439327214aa95495.png

2145263146_sshot-2021-05-03-17-12-15.thumb.png.6fd733b3a9d99df62d740f8b9043c0db.png

الان بدترین و مزخرف ترین فروشگاه های آنلاین حداقل گارانتی سلامت فیزیکی رو ارائه میدن، یعنی کمترین حق خریدار اینه که جنسی که دارای گارانتی و بیمه هست و از داخل کشور بصورت رسمی داره خرید میکنه، کاملا سالم به دستش برسه. فروشنده حداقل باید اخطار میدادن که همچین چیزی ندارن و هیچ سرویسی ارائه نمیکنن. که در اون صورت محال بود من خرید کنم مگه عقل رو ازم گرفتن؟ ولی برای اینکه جنس خودشون رو بفروشن فقط تاکید کردن که بیمه میکنیم و هیچ مشکلی نیست و با خیال راحت خرید کنید. 

به هر جهت، اینکه یه فروشگاه به هر دلیلی نوشته باشه گارانتی فیزکی نداریم به هر جهت برای من قابل قبول نیست. هرکسی نسبت به جنسی که میفروشه مسئوله. حداقل حق خریدار اینه که کالا سالم به دستش برسه. مگه میشه 37 میلیون پول بی زبون رو بدیم دست کسی و هرکالایی رو بده دست شما؟ حالا قوانین سایت یه چیزیه که هر لحظه میشه دست برد و عوضش کرد اصلا ملاک نیست. هرکی جنس ناسالم و معیوب رو بفروشه و بعد وقتی شکایت کنی یک خط از قوانین سایت رو نشون بده و بگه به این دلیل پشتیبانی نمیکنیم. کمترین حق ما گارانتی سلامت کالاست. یعنی حق هرکسی که کالا میخره اینه که فروشنده سالم به دستش برسونه و مسئولیت عواقبش رو بر عهده بگیره.

بخش دوم؛ دریافت کالا

متاسفانه لپتاپی که من دریافت کردم روش 3-4 نقطه رفتگی داره. بلافاصله بعد از اینکه من کالا رو دریافت کردم به فروشنده پیام دادم و ایشون کلا زدن زیر همه چیز. یعنی 10 دقیقه نبود که من لپتاپ رو از پست گرفتم و ایشون میگن که خود من لپتاپ رو زمین زدم و این چیزا. لپتاپی که این همه براش پول دادم و خیلی با احتیاط باز کردم روی میز گذاشتم. من نمیدونم ایشون فکر میکنه ما چقدر بی دست و پاییم که لپتاپ به این بزرگی رو بلافاصله بعد از تحویل زمین زدیم و هرچی ما بهش میگیم از کجا میدونی ما بلایی سرش آوردیم، جوابی نمیده. ایشون برای شانه خالی کردن از پاسخگویی و مسئولیت، فقط ما رو مسئول مشکلات کالا میدونه.

1958906809_sshot-2021-05-03-17-20-50.thumb.png.507fa19b6d8c818db710122b6293ad00.png

467090314_sshot-2021-05-03-17-21-13.thumb.png.4cd7ad534ff0d7e678d7fdde7b6a5ef1.png

2021-04-28_13-57-02.thumb.jpg.5e73d2fe1944c119f56784745cdb307c.jpg

اینم پاسخی که ما گرفتیم. بارها تماس گرفتیم باهاشون یا پیام دادیم. هیچ نتیجه ای حاصل نشد. کمترین پشتیبانی و حمایت از مشتری از طرف این سایت ارائه نمیشه. کاملا به این میشه گفت کلاهبرداری و دزدی. پول رو از من گرفتن و لپتاپ از نظر من معیوب برام ارسال کردن که هیچ مسئولیتی هم قبول نمیکنن.

متاسفانه من تهران هستم و این فروشگاه در شیرازه و امکان مراجعه حضوری هم ندارم. در هر حال امیدوارم قانون پشت افرادی مثل من رو بگیره وگرنه اگه هر کسی بخواد هرچیزی رو آنلاین بفروشه و هیچ پشتیبانی انجام نده، سنگ رو سنگ بند نمیشه. 

بخش سوم؛ گارانتی

نکته ای که هست، موقعی که به این وبسایت مراجعه میکنید نوشته شده گارانتی الماس سرویس. من طبق چیزی که شنیده بودم فکر میکردم این گارانتی همون گارانتی معروف الماس هست که همه میشناسیم و مراجعه کردیم. ولی وقتی لپتاپ به دستم رسید فهمیدم یک گارانتی ناشناخته(شاید فیک؟) در همون شهر شیرازه. یعنی من اگه کمترین سرویسی روی لپتاپ بخوام باید لپتاپم رو از تهران بفرستم برای شیراز و خدا میدونه تو این فاصله چه بلاهایی سر لپتاپ نیاد. من با گارانتی هم تماس گرفتم در مورد مشکلات فیزیکی لپتاپ که به هیچ عنوان قبول نکردن و گفتن باید با فروشنده صحبت کنیم. این همه شباهت در اسم گارانتی هم به نظر من یه جور کلاهبرداریه و بازهم اگه میدونستم این کالا گارانتی درست حسابی نداره، ممکن نبود خرید کنم چون عملا کالایی خریدم که برای من گارانتی نداره انگار.

نکته باقیمانده، چیزی که برداشت من هست، لپتاپ در هنگام ارسال مشکلی در پست براش پیش نیومده و هرمشکلی بوده قبل از بسته بندی و پلمب گارانتی بوده. یعنی گارانتی با داشتن علم اینکه لپتاپ مشکل داره اونو بسته بندی و ارسال کرده. خدا عالمه.

بخش چهارم؛ شکایت در سایت نماد. 

بلافاصله بعد از اینکه دیدم فروشنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه در سایت نماد شکایت کردم. حقیقتا اولین باره که به همچین مشکلی میخورم و نمیدونم سایت نماد تا چه حد پیگیر هست و اصلا امید ببندم یا نه. هیچ پیگیری از سمت فروشنده به اخطار های نماد نشده و پاسخی نگرفتم.

184408782_sshot-2021-05-03-17-32-02.thumb.png.e0e86002e0e06e714d082676af35e77e.png

938201026_sshot-2021-05-04-02-32-40.thumb.png.8ccc508fbade6ca6e0467377c1ac0c58.png

1471456121_sshot-2021-05-04-02-32-54.thumb.png.a983e22f3ef8e45668a3b00fdd195fa8.png

به هر جهت هرچی که هست، دود این خرید در چشم مشتری رفته. این تاپیک رو اینجا زدم و اگه امکان داشته باشه در سایت ها و فروم های دیگه میزنم تا شیادانی مثل این فروشگاه حداقل نتونن کاسبی کنن. امیدوارم هر خریداری قبل از خرید از فروشنده های ناشناخته سرچ بزنه و این تاپیک ها رو پیدا کنه. 

دوستان عزیزم، به هر فروشنده ای اعتماد نکنید و مخصوصا موقع خرید های مبلغ بالا حتما حضوری مراجعه کنید و تا سخت افزار رو از نزدیک ندیدید پول پرداخت نکنید. پول رو به راحتی از شما میگیرن و دیگه هیچ وقت اون پول رو نمیبینید. ما هم از ترس کرونا مجبور شدیم اطمینان کنیم و خرید کردیم که متاسفانه نتیجش هم دیدیم.

از سایت ایران تک 24 irantech24.com به هیچ عنوان خرید نکنید. که اگه خرید کنید معلوم نیست که سرنوشت خرید شما چی بشه و عملا از فروشنده های بی وجدان حمایت کردید. 

همین فروشنده هر روز روی اینستاگرم خودش مطلب میذاره که با اطمینان از ما خرید کنید و این مزخرفات. کدوم اطمینان؟ کدوم وجدان؟ 

هرگونه اقدامی که از سمت نماد یا فروشنده صورت بگیره، بنده تاپیک رو آپدیت میکنم تا اگه شخص دیگری مثل من روزی به مشکل خورد، از قبل نتیجه رو بدونه. 

آدرس وبسایت:
Irantech24.com

آدرس اینستاگرم:
irantech24.ir

ویرایش شده در توسط Dr.XJ
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • کاربر ویژه

شماها میرید تو گوگل سرچ میزنید هر چی اومد خرید میکنید نه ؟؟🤓

لینک به پست

آدم حضوری میره خرید میکنه باز میکنن تو پاچش حالا این سایتای جدید که دیگه جای خود دارن ! 

لینک به پست

یا پیغمبر😑

واقعا ادم این جور حرکات زشت رو میبینه، دلش میخواد با سر بره تو مانیتور😗

امیدوارم به حقت برسی دوست عزیز.

لینک به پست

درود

متاسفانه هیچ نظارت روی فروشگاهای اینترنتی نیست و فروشنده ها به راحتی از مسئولیتی که دارند شانه خالی میکنند.

درگاه پرداخت این جور فروشگاه مثل irantech24 که پاسخگو نیستند باید غیر فعال بشود تا زمانی که  به امور مشتریان درست رسیدگی کنند.

ویرایش شده در توسط SK1Pp3R
لینک به پست

کاش شما ک حداقل حضوری نخریدید حداقل از یه جای درست حسابی تر یا حداقل از تهران میخریدید

من هم قرار بود از یه سایتی خرید کنم قبلش اینجا با بچه ها مشورت کردم و به این نتیجه رسیدم بیشتر پول بدم و حضوری برم تا اینکه کالارو ندیده برام بفرستن😕

لینک به پست

سلام 

امیدوارم به نتیجه برسه شکایات

ولی جدی 

من اسم سایتو زدم گوگل،ششمی اوردش!

شما واقعا اینهمه سایت بهتر هست چرا این آخه 

من بالا ۲ملیون بخام خرید کنم هرچقدم گرون تر باشه سایتی رو انتخاب میکنم که معتبر باشه

دیجی کالا بخام بخرم ،حتما فروشندش دیجی کالا انتخاب میکنم

لیون هم که جدیدا هوای جیب هارو فقط داره اینم که هیچ

لینک به پست
  • کاربر ویژه

کارتن کالا سالمه؟ پلمپ بود؟

شاید اداره پست همچین بالایی رو سرش اورده !!!

لینک به پست

امیدوارم با پیگیری به حق و حقوقت برسی 

من یکی اگه بخوام جنس 40 میلیونی اینترنتی بخرم ،  فقط از دیجیکالا میخرم 

سایتی که کلا 6 ماه سابقه کار داره به هیچ عنوان معتبر نیست

لینک به پست
  • کاربر ویژه

یه چیز مسخره بهتون بگم ....در ایران قانونی درباره ی خدمات فضای مجازی نداریم، این شرکت ها هستن سیاست گذاری میکنن ، شکایت به اینور و اونور به کرم طرف بستگی داره دوست داشته باشه کارتو انجام میده تازه اگه دزدی چیزی تو کار باشه وگرنه هیچکاری نمیکنن

شما فرض کن اسنپ مارکت یا اسنپ فود چیزی سفارش میدی و محصول دریافتی با چیزی که شما سفارش دادی مغایرت داره از اونجایی که دولت در اینباره قانون گذاری نکرده اسنپ طبق سیاست های من در آوردی خودش اگه دوست داشته باشه هزینه رو میریزه به حساب بانکی شما یا حساب کاربریتون رو شارژ میکنه و شما هیچ کاری از دستت بر نمیاد چون ناظر نداره برای همینه یه سایت کلاهبردار تا حسابی گندش در نیاد شیش هفت سالی همچنان کلاهبرداری میکنه

الان مقداد آی تی با حجم شکایاتی که داره تو هر کشوری بود از پایین دارش میزدن ولی اینجا یه بارم درگاه پرداختیشون مسدود شده دوباره داره کار میکنه چون قانونی تعریف نشده بعد شما رو حواله میکنن سمت پلیس زبر و زرنگ ناجا اونجا هم که تکلیف روشنه و من الله توفیق😎

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه چیز مسخره بهتون بگم ....در ایران قانونی درباره ی خدمات فضای مجازی نداریم، این شرکت ها هستن سیاست گذاری میکنن ، شکایت به اینور و اونور به کرم طرف بستگی داره دوست داشته باشه کارتو انجام میده تازه اگه دزدی چیزی تو کار باشه وگرنه هیچکاری نمیکنن

شما فرض کن اسنپ مارکت یا اسنپ فود چیزی سفارش میدی و محصول دریافتی با چیزی که شما سفارش دادی مغایرت داره از اونجایی که دولت در اینباره قانون گذاری نکرده اسنپ طبق سیاست های من در آوردی خودش اگه دوست داشته باشه هزینه رو میریزه به حساب بانکی شما یا حساب کاربریتون رو شارژ میکنه و شما هیچ کاری از دستت بر نمیاد چون ناظر نداره برای همینه یه سایت کلاهبردار تا حسابی گندش در نیاد شیش هفت سالی همچنان کلاهبرداری میکنه

الان مقداد آی تی با حجم شکایاتی که داره تو هر کشوری بود از پایین دارش میزدن ولی اینجا یه بارم درگاه پرداختیشون مسدود شده دوباره داره کار میکنه چون قانونی تعریف نشده بعد شما رو حواله میکنن سمت پلیس زبر و زرنگ ناجا اونجا هم که تکلیف روشنه و من الله توفیق😎

فکر میکنم آوازه سایته لپ بای یا پیشرو سابقت به گوشت خورده؟
تاپیک تو پی سی ورلد داره بیش از 100 نفر دویست نفر شاکی
طبق ادعا یکیشون بیش از 1000 پرونده باز داره ولی یه مدت اینمادش تعلیق شد
همونم مجدد بهشون برگردوندن. البته الان چک کردم انگار گرفتن ازشون
اما بازم من موندم چرا هنوز در حال فعالیتن؟
مقداد آیتی که حتی هیسوتری شکایتاشم پاک کردن.

http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-723150.html

لینک به پست

خدا خودش بهمون رحم کنه 

چندوقت دیگه بری پیششون بگی جنس خراب فرستادی واسم چاقو میروفن تو شکمت جنازه اتم میکنن تو کیسه زباله کسی هم نمیفهمه کی به کیه چی به چیه تازه این خوبشه

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Announces گفته است :

خدا خودش بهمون رحم کنه 

چندوقت دیگه بری پیششون بگی جنس خراب فرستادی واسم چاقو میروفن تو شکمت جنازه اتم میکنن تو کیسه زباله کسی هم نمیفهمه کی به کیه چی به چیه تازه این خوبشه

دیگه پابلو اسکوبار و کارتل مِدِلین هم اینطور نیست حاجی

لینک به پست

با تشکر از همه دوستانی که همدردی کردند. 

در مورد خرید از این سایت، باید بگم که من همیشه از دیجی خرید میکنم منتها این لپتاپ رو با این کانفیگ دیجی نداشت. مقداد آی تی که خودتون میدونید شرایطش رو با قیمت حتی بالاتری ارائه میکرد. 

منم به توصیه دوستان که به نماد سایت اعتماد کردن، تشویق به خرید از این سایت شدم. ما هم فکر کردیم این فروشنده قصد داره یه لقمه نون حلال در بیاره نمیدونستم نتیجه اینطوری میشه. 

فروشنده جواب منو در سایت اینماد داده با وقاحت تمام گفته که چون کالا پلمپ بوده به ما ربطی نداره. و باید موقعی که از پست تحویل میگرفتیم مرجوع میکردیم. من نمیدونم توی کارتن رو چطوری باید میدیدیم که از پست تحویل نمیگرفتیم. 

اگه بنا باشه کالای پلمپ رو کسی پشتیبانی نکنه که دیجی کالا باید کلا قطع کنه پشتیبانی رو.

جوابیه کامل همراه با عکس رو برای سایت اینماد ثبت کردم منتظرم ببینم پاسخ چی میشه.

406525336_sshot-2021-05-04-21-13-06.thumb.png.7837e0e63bd2439f04085ee4e52609dc.png

شما باشید حق رو به کی میدید؟ نزدیک 40 میلیون پول بی زبون رو دادیم و نتیجش این شد.

نوشته "هدف ایشان کاملا مشخص است" انگار من چیزی خلاف واقع در صحبت هام گفتم. تمام حرفای من مدرکش و اسکرین شاتش ضمیمه شده. 

آقای فروشنده که شاید یه روز این تاپیک رو خوندی، مرد باش و پای مسئولیتی که قبول کردی بمون. هزار و یه دلیل و برهان میاری برای مال مردم خوری؟ دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست. اینم دزدیه. این نونیه که میبری سر سفره. 

در همین بین، روی سایت ایمالز کامنت زدم که مردم رو نسبت به این فروشگاه آگاه کنم. جالبه که در سایت ایمالز این فروشگاه آخرین کامنت مربوط به 2 سال پیش میشه و بعد از کامنت من ناگهان چند نفر اومدن و شروع کردن به تعریف از این وبسایت. کاملا مشخصه که کامنت ها فیک هستن و خود فروشنده اومده داره تند تند با اکانت های مختلف کامنت میذاره. 

https://emalls.ir/Shop/2159/

اینطوری داره برای خودش اعتبار کسب میکنه.

نتیجه شکایت از اینماد رو براتون پست میکنم تا ببینیم بالاخره به کجا میرسیم. شاید تجربه جالبی برای شما باشه گرچه برای من بسیار سخت و کابوس بود. 

لینک به پست

داداش امیدوارم به حقت برسی

مملکت که رو هیچی نظارت نداشته باشه میشه دیونه خونه و هر کی هر کی 

لینک به پست

تصاویر کارتن و بسته بندی لپتاپ رو هم اینجا میذارم به عنوان سند. نمیدونم چطوری میگن که از پست تحویل نمیگرفتیم. همه چیز سالم به نظر میاد. هیچ جای ضربه، پارگی و آسیب روی کارتن مشخص نیست. 

Box2.thumb.jpg.0ceea54e813394fde15d4da30b7861fa.jpgBox1.thumb.jpg.7c355a586d82990bc1e4a4ea9cf179da.jpg

لینک به پست

پاسخ اینماد که حتی برای خود من هم مشخص نیست منظور چی بوده و کاش با جزئیات کامل خطی رو مشخص میکردن که فروشگاه پیش بره. به هر حال منتظر پاسخ یا عکس المعل فروشگاه میمونم. 

1452069112_sshot-2021-05-05-10-11-03.thumb.png.42cf278ae3d494f7f99e996e9ae30bf0.png

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، Dr.XJ گفته است :

پاسخ اینماد که حتی برای خود من هم مشخص نیست منظور چی بوده و کاش با جزئیات کامل خطی رو مشخص میکردن که فروشگاه پیش بره. به هر حال منتظر پاسخ یا عکس المعل فروشگاه میمونم. 

1452069112_sshot-2021-05-05-10-11-03.thumb.png.42cf278ae3d494f7f99e996e9ae30bf0.png

مثلا خواستن یه چیزی بگن که یه چیزی گفته باشن :))))))  اگه دلشون نخواد برات مرجوع کنن اینکارو نمیکنن ! پس الکی وقت خودتو تلف نکن  

در ضمن با برنامه HDDSENTINEL مقدار کارکرد هارد و اس اس دی رو چک کن که مطمعن بشی کلا

مقصر در وهله اول خود شما هستید که حضوری نرفتید خرید کنید دوست من اینجا ایرانه...

خدا شاهده با یکی از دوستام رفتیم پاساژ علاءالدین برای خانومش گوشی بخره... یه ایفون 5s داشت فروشنده قرار بود اونو برداره و یه مبلغی سر بگیره و آیفون 11 پرو بده 

روی حساسیتی که دوستم داشت آیفون 11 رو اورد و آنباکس کرد خود فروشنده... گوشی رو گرفت که دوباره بزاره تو جعبه در حد چند ثانیه برد زیر میز و گذاشت توی جعبه و داد به ما و به سلامت ! 
ما هم که از همه جا بی خبر پول و داده بودیم و خوشحال دور شدیم... وقتی رسیدیم طبقه اول بهش گفتم بازش کن ببینیمش  دیدیم آیفون 5 خودش توشه :))))))))

خلاصه که الان یه سالی هست از اون قضیه میگذره و هیچی به هیچی :))))) 

و من الله توفیق :| 

ویرایش شده در توسط Slasher
لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

مثلا خواستن یه چیزی بگن که یه چیزی گفته باشن :))))))  اگه دلشون نخواد برات مرجوع کنن اینکارو نمیکنن ! پس الکی وقت خودتو تلف نکن  
در ضمن با برنامه HDDSENTINEL مقدار کارکرد هارد و اس اس دی رو چک کن که مطمعن بشی کلا
مقصر در وهله اول خود شما هستید که حضوری نرفتید خرید کنید دوست من اینجا ایرانه..
خدا شاهده با یکی از دوستام رفتیم پاساژ علاءالدین برای خانومش گوشی بخره... یه ایفون 5s داشت فروشنده قرار بود اونو برداره و یه مبلغی سر بگیره و آیفون 11 پرو بده 
روی حساسیتی که دوستم داشت آیفون 11 رو اورد و آنباکس کرد خود فروشنده... گوشی رو گرفت که دوباره بزاره تو جعبه در حد چند ثانیه برد زیر میز و گذاشت توی جعبه و داد به ما و به سلامت ! 
ما هم که از همه جا بی خبر پول و داده بودیم و خوشحال دور شدیم... وقتی رسیدیم طبقه اول بهش گفتم بازش کن ببینیمش  دیدیم آیفون 5 خودش توشه :))))))))
خلاصه که الان یه سالی هست از اون قضیه میگذره و هیچی به هیچی :)))
و من الله توفیق :| 

دوست عزیز حالا شما نمیخواد تو این اوضاع دنبال مقصر بگردی اتفاقیه که افتاده

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Announces گفته است :

دوست عزیز حالا شما نمیخواد تو این اوضاع دنبال مقصر بگردی اتفاقیه که افتاده

شما این همه نوشته رو ندیدی فقط اون یه تیکه رو دیدی ؟ بنده بسیار تاسف میخورم از اتفاقی که افتاده هرچند ناچیز ولی چیکار میشه کرد به نظر شما ؟؟؟؟؟؟ 

گفتا ز ک نالیم از ماست که بر ماست ! 

لینک به پست
در در 13 اردیبهشت 1400 در 19:29، Coffee Addicted گفته است :

شماها میرید تو گوگل سرچ میزنید هر چی اومد خرید میکنید نه ؟؟🤓

وقتی فکر کنی زرنگی و ارزونتر خریدید شک نکنید کلاه سرتون میره

متاسفانه ایراد ما مردم ایران اینه بخاطر مشکلات اقتصادی واسه مقداری خرید ارزونتر از فروشگاه های نامعتبر اینجوری سرمون کلاه میره

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، شهر کامپیوتر گفته است :

متاسفانه ایراد ما مردم ایران اینه بخاطر مشکلات اقتصادی واسه مقداری خرید ارزونتر از فروشگاه های نامعتبر اینجوری سرمون کلاه میره

بین تمام پست هایی که در این تاپیک ارسال شد نتونستم این رو بدون پاسخ بذارم

دوست عزیز ما رو احمق فرض نکنید. به هر حال عقل حکم میکنه که با بررسی آپشن های مختلف، بهترین قیمت رو انتخاب و خرید کنید و اصلا فلسفه فروش اینترنتی هم همینه که بتونید قیمت های مختلف رو با هم مقایسه کنید. 
دوستانِ من با این توصیه که بعضی از سایت های فروش آنلاین بزرگ و شناخته شده، پول معروفیتشون رو میخورن و خرید از سایت های کوچکتر به همون اندازه امنه، متاسفانه باعث شدن که من این خرید رو انجام بدم. وگرنه اینطوری نبوده که بیام نزدیک 40 میلیون پول رو توی ریسک بذارم برای 1 میلیون بالاتر و پایینتر. همونطور که گفتم این کانفیگ لپتاپ روی سایت های شناخته شده تر وجود نداشت و به هر جهت من از هرکی میگرفتم و بعد میخواستم برگردونم دردسر وجود داشت. قدر دیجی کالا رو بدونید با اینکه کلی حرف پشتشه. همین امروز یک شارژر اپل مرجوع کردم و کل هزینه رو برگردوندن. ولی خوب خرید بی دردسر نباید منحصر به یه فروشگاه بشه.

متاسفانه قوانین و شرایط مملکت جوری شده که هر کسی هر جوری بخواد دزدی میکنه و همه به نوعی دزدن. هرکی تا جایی که بتونه از سادگی دیگری سواستفاده میکنه. چه در زمینه فروش آنلاین چه هر مورد دیگه ای. 

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، شهر کامپیوتر گفته است :

زرنگی نیست عزیز، خیلیا کار میکنن زحمت میکشن و با قرض و مشکلات خرید میکنن، همون 1 2 تومن ارزون تر هم براشون خیلی پوله. همه که پولشون از پارو بالا نمیره.

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، BlackAdder گفته است :

زرنگی نیست عزیز، خیلیا کار میکنن زحمت میکشن و با قرض و مشکلات خرید میکنن، همون 1 2 تومن ارزون تر هم براشون خیلی پوله. همه که پولشون از پارو بالا نمیره.

عزیز جان همه توی فشار دارن لهه میشن هر ارزونی حکمتی داره نشنیدی

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.