رفتن به مطلب
  • جدید...

صندلی گیمینگ توی اصفهان کجا دارن؟

پست‌های پیشنهادی

سلام

دیگه توی عنوان نوشتم سوالمو😂

توی اصفهان کجا صندلی و میز گیمینگ دارن؟ ینی یه جورایی قطب میز و صندلی گیمینگ باشه مغازه ها و مدلاش زیاد باشه

خیلی ممنون

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هیچ کجا

با اینحال به خیابون استانداری سری بزنید,اونجا مرکزش هست (مرکز میز وصندلی اداری و... نه گیمینگ)

من آخرین بار اونجا چیزی ندیدم از dxracer یا...

لینک به پست
در ۵ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

سلام

دیگه توی عنوان نوشتم سوالمو😂

توی اصفهان کجا صندلی و میز گیمینگ دارن؟ ینی یه جورایی قطب میز و صندلی گیمینگ باشه مغازه ها و مدلاش زیاد باشه

خیلی ممنون

سلام شاید ربطی به سوال شما نداشته باشه،اما پیشنهاد میدم صندلی اداری ارگونومیک بخرید تا صندلی گیمینگی که فقط رنگ و زرق و برق داره ،پولتونو پای پسوند «گیمینگ»نریزید 

لینک به پست

توی سایت "نیلپر" نمایندگی اصفهان رو پیدا کنید، حضوری برید، و روی صندلی های پیشنهادیشون بشینید، و بعد از اینکه فهمیدید کدوم راحت تره، و ... رو بخرید.

https://store.nilper.ir/صندلی اداری-صندلی کامپیوتر-صندلی?product_id=230

این مدل رو توصیه میکنم.

لینک به پست
در ۲ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

هیچ کجا

با اینحال به خیابون استانداری سری بزنید,اونجا مرکزش هست (مرکز میز وصندلی اداری و... نه گیمینگ)

من آخرین بار اونجا چیزی ندیدم از dxracer یا...

بله استانداری رفتم ولی هیچ مدل گیمینگی نیست همه اداری هستن

در ۲ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام شاید ربطی به سوال شما نداشته باشه،اما پیشنهاد میدم صندلی اداری ارگونومیک بخرید تا صندلی گیمینگی که فقط رنگ و زرق و برق داره ،پولتونو پای پسوند «گیمینگ»نریزید 

خب صندلی گیمینگ هم درواقع ارگونومیکه یه ذره خوشگل موشکل هم هست😂

در ۱ ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

توی سایت "نیلپر" نمایندگی اصفهان رو پیدا کنید، حضوری برید، و روی صندلی های پیشنهادیشون بشینید، و بعد از اینکه فهمیدید کدوم راحت تره، و ... رو بخرید.

https://store.nilper.ir/صندلی اداری-صندلی کامپیوتر-صندلی?product_id=230

این مدل رو توصیه میکنم.

بله خیلی ممنون ولی بعد از 15 سال نشستن روی یه صندلی درب داغون ساده که چند ماه پیش به رحمت خدا رفت، دوست دارم یه حالی به خودم بدم یه صندلی گیمینگ خوشگل و راحت بخرم نه حالت اداری😅

لینک به پست
در ۲ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

بله خیلی ممنون ولی بعد از 15 سال نشستن روی یه صندلی درب داغون ساده که چند ماه پیش به رحمت خدا رفت، دوست دارم یه حالی به خودم بدم یه صندلی گیمینگ خوشگل و راحت بخرم نه حالت اداری😅

توی شهرتون نمایندگی ندارن :(

http://dxracer.ir/fa/Agents/5043/اصفهان/5077/اصفهان

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.