رفتن به مطلب

کند شدن انجمن

پست‌های پیشنهادی

• کاربر ویژه

دوست ندارم اینو بگم ولی کم کم باید انجمن لیون رو کنار بزارم

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امروز به نظر من که بدک نیست سرعت، قبلا 10 بار باید رفرش میکردی، اخرشم نمیومد.

بدتر از همه، این محدودیت های ارسال پست هست که بین ارسال هر پست باید 3 دقیقه منتظر بمونی

فلسفه وجود یه فروم اینه که چند نفر با اختیار خودشون اینجان و دوست دارن تجربه شون رو با دیگران مشترک کنن و از تجربه بقیه استفاده کنن. قرار هم نیست که سود مادی براشون داشته باشه،

جالبه که باید برای رفع یه سری محدودیت ها پول بدیم تا بتونیم از امکانات فروم استفاده کنیم

به نظرم قالب فروم برگرده به اون حالت سال 95 خیلی بهتره، هم سرعت بهتر، هم محدودیت کمتر، هم محبوبیت بیشتر، مطمئنم هنوزم کاربرای قدیمی، همون قالب قدیمی فروم رو ترجیح میدن

لینک به پست

• کاربر ویژه
در ۴۱ دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

امروز به نظر من که بدک نیست سرعت، قبلا 10 بار باید رفرش میکردی، اخرشم نمیومد.

بدتر از همه، این محدودیت های ارسال پست هست که بین ارسال هر پست باید 3 دقیقه منتظر بمونی

فلسفه وجود یه فروم اینه که چند نفر با اختیار خودشون اینجان و دوست دارن تجربه شون رو با دیگران مشترک کنن و از تجربه بقیه استفاده کنن. قرار هم نیست که سود مادی براشون داشته باشه،

جالبه که باید برای رفع یه سری محدودیت ها پول بدیم تا بتونیم از امکانات فروم استفاده کنیم

به نظرم قالب فروم برگرده به اون حالت سال 95 خیلی بهتره، هم سرعت بهتر، هم محدودیت کمتر، هم محبوبیت بیشتر، مطمئنم هنوزم کاربرای قدیمی، همون قالب قدیمی فروم رو ترجیح میدن

موقعی که قالب تغییر میدن یه نظر سنجی نمیکنن که کاربرا این میخوان یا نه ، 

قالب الان برا مهد کودک خوبه. یرا برا سایتهای خانمها. 

نمیدونم چه فلسفه ای پشت این تعویض قالب است. هر چند ماه یکبار ما را شگفت زده میکنن. قالب سال 95 خیلی بهتر بود. کاربرا هم موش ازمایشگاهین ، هی بیایم گزارش کنیم اینجا بده اونجاش بده.

لینک به پست

دوستان اینکه تاریخ انجمن برای من میلادیه و اشتباه میزنه (پستی که امروز ارسال کردم رو زده 5 می در حالی که 25 جولای هست امروز) از سمت منه یا مال همه اینجوریه؟ یه ماه پیش اینجوری نبودا. شمسی بود تاریخشم درست بود.

لینک به پست

در ۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

دوستان اینکه تاریخ انجمن برای من میلادیه و اشتباه میزنه (پستی که امروز ارسال کردم رو زده 5 می در حالی که 25 جولای هست امروز) از سمت منه یا مال همه اینجوریه؟ یه ماه پیش اینجوری نبودا. شمسی بود تاریخشم درست بود.

سلام. برای همه اینجوریه.

لینک به پست

در ۲ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

میلادی بودن و اشتباه بودنش زیاد مهم نیست. پستای یکم قدیمی تر اینجورین : "25آپریل99"

روز و ماه میلادیه و سال شمسی!!! فک کنم یه تقویم جدیده!

لینک به پست

سرعت لود شدن همچنان پایینه و 40 درصد این کمبود سرعت بخاطره استفاده از فیلتر آدرس هست که باعث میشه کسی غیر از ایران به سایت وصل نشه که البته میشه کدتون رو بهینه کنید و رنج آیپی ایران رو بجای رنج آی پی های دیگه معرفی کنید

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...