رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب پرینتر

Recommended Posts

سلام

رفقا می خواستم یه پرینتر بگیرم بیشتر متون سیاه و سفید و گاهی پرینت عکس
با سرچ هایی که کردم به پرینتر های تانک دار جوهر افشان رسیدم که هزینه پرینت هر برگ ظاهرا به شدت اقتصادی هست

دوستان تجربه ای شخصی دارن در مورد این پرینتر ها؟
به خصوص طول عمر مفید و بی دردسر بودن
بین این دو مدل کدوم رو توصیه می کنید :

Canon Pixma G3411

Epson EcoTank L3150

ممنون

درود

پرینتر های جوهر افشان، اقتصادی هستند، اما سرعت چاپشون به شدت پایینه، و از همه مهم تر، اگه در بازه کم(مثلا 30 روزه)، خاموش باشن، جوهر داخل لوله ها خشک میشه و به مرور دستگاه به مشکل میخوره.

وجود جوهر غیر اصل در بازار، به دلیل اینکه پرز داره میتونه هد دستگاه رو مرخص کنه، اگر جوهر غیر اصل یا کپی بهشون تزریق بشه، کل کارتریجشون رو باید عوض کنید، به غیر از اینا عیب فاحش دیگه ای نداره

به نظر من مدلی رو انتخاب کنید که تولیدش 3-4 سالی قدمت داشته باشه و توی بازار فراوون باشه، که اگه یه روزی به قطعه ای نیاز داشت، راحت پیدا بشه.

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

پرینتر های جوهر افشان، اقتصادی هستند، اما سرعت چاپشون به شدت پایینه، و از همه مهم تر، اگه در بازه کم(مثلا 30 روزه)، خاموش باشن، جوهر داخل لوله ها خشک میشه و به مرور دستگاه به مشکل میخوره.

وجود جوهر غیر اصل در بازار، به دلیل اینکه پرز داره میتونه هد دستگاه رو مرخص کنه، اگر جوهر غیر اصل یا کپی بهشون تزریق بشه، کل کارتریجشون رو باید عوض کنید، به غیر از اینا عیب فاحش دیگه ای نداره

به نظر من مدلی رو انتخاب کنید که تولیدش 3-4 سالی قدمت داشته باشه و توی بازار فراوون باشه، که اگه یه روزی به قطعه ای نیاز داشت، راحت پیدا بشه.

خیلی ممنون

راجب سرعت و هزینه جوهر که فرمودید مشکلی ندارم

فقط میخواستم بدونم اگر پرینتر لیزری بگیرم و برای چاپ عکس های رنگی جای دیگه مراجعه کنم گزینه اقتصادی تری نیست ؟

بنظرتون برند canon بهتره یا epson ؟

سپاس

در در ۱۴۰۰/۶/۴ در 18:40، M H K N گفته است :

خیلی ممنون

راجب سرعت و هزینه جوهر که فرمودید مشکلی ندارم

فقط میخواستم بدونم اگر پرینتر لیزری بگیرم و برای چاپ عکس های رنگی جای دیگه مراجعه کنم گزینه اقتصادی تری نیست ؟

بنظرتون برند canon بهتره یا epson ؟

سپاس

من 2 ساله Epson L 805 دارم بدون مشکل داره کار میکنه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...