رفتن به مطلب

کدام برند ایرانی که در ایران گارانتی دارد پ خارجی  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برند ایرانی

• اسنوا
      3
    • دوو
      4
    • ایکس ویژن
      6
  2. 2. از برندهای خارجی

• سامسونگ
      7
    • الجی
      8
    • شارپ
      0

Recommended Posts

در ۲ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

شما همون پولو میدی این مثل یک آپشن اضافست چه ربطی داره :/ حالا هرجور راحت هستین. ولی محصول با اصالت بخرین که سالها براتون کار کنه. فامیل ما اسنوا گرفت سر یک سال اسپیکراش سوخت؛ سال دوم پنلش سوخت! گارانتی هم قبول نکرد!!! 

نظر من خرید غیر ایرانی است در مورد اون آپشن اضافه تعمیر کار گفت سعی کن خرید نکنی

در ۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

نظر من خرید غیر ایرانی است در مورد اون آپشن اضافه تعمیر کار گفت سعی کن خرید نکنی

اگر فکر میکنید تعمیرکار ایرانی که هیچ دانش و سواد درستو حسابی نداره با یک کلمه کل خط تولید شرکت های معتبر بین المللی رو زیر سوال میبره درسته. من حرف دیگه ای ندارم! 

در هم اکنون، Hadi MP گفته است :

اگر فکر میکنید تعمیرکار ایرانی که هیچ دانش و سواد درستو حسابی نداره با یک کلمه کل خط تولید شرکت های معتبر بین المللی رو زیر سوال میبره درسته. من حرف دیگه ای ندارم! 

داخل تعمیر گاه نمونه های زیادی به من نشان داد 

در در ۱۴۰۰/۶/۱۸ در ۰۹:۲۵، HEGMATANE گفته است :

اگر بودجه و کارایی رو مشخص کنین بهترین پاسخ‌ها رو می‌تونین دریافت کنین

دوست من شما هنوز پاسخ به این سوال مهم رو ندادین و درگیر حاشیه‌های انتخاب‌تون شدین

الان ما با توجه به چی باید پیشنهاد بدیم؟ تاپیک هم مرتب داره آپ میشه بی‌دلیل

در ۵ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

دوست من شما هنوز پاسخ به این سوال مهم رو ندادین و درگیر حاشیه‌های انتخاب‌تون شدین

تاپیک سوپر فانه اصن 😂 نمیدونم چرا در مقابل گفتن بودجه مقاومت میکنه دوست عزیزمون :))))) 

میدونم که جنس ایرانی آشغاله چیز خوب که با قیمت پایین نمیدن بهت که {برند دوو}

من سرباز بودم دو سال پیش یه تلویزیون 32 اینچ خریداری کردم نصف بیثشتر روز که خونه نبودم ببین بعد از شیش ماه ببین خود به خود چه بلایی سرش اومد

12 سال تلویزیون سامسونگ داریم تکون نخورده

مانیتور هم سامسونگ داریم همینطور

2127140334_WhatsAppImage2021-09-10at2_48_48AM.thumb.jpeg.0785f002e6106189fe91316732a17b71.jpeg

در ۴۴ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام فراموش کردم البته یک کارت گرافیگ دارم می خواستم بفرشم بودجه بالا بره در حال حاضر 10 میلیون بودجه دارم کاری فقط استفاده دیدن شبکه های تلویزیونی است 

در ۳۷ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

تاپیک سوپر فانه اصن 😂 نمیدونم چرا در مقابل گفتن بودجه مقاومت میکنه دوست عزیزمون :))))) 

بردار چه مقاوتی وجود دارد

در 3 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام فراموش کردم البته یک کارت گرافیگ دارم می خواستم بفرشم بودجه بالا بره در حال حاضر 10 میلیون بودجه دارم کاری فقط استفاده دیدن شبکه های تلویزیونی است 

بردار چه مقاوتی وجود دارد

برای دیدن شبکه های میلی یدونه 1080 معمولی میتونید بردارید البته حواستون باشه تلویزیون 1 یا 2 سال از ساختش گذشته باشه چون کانالهای 1080 داخلی با مدلهای قدیمیتر قابل دیدن نیست

تلویزیون های بالای 1080 بیشتر اونایی که عشق فیلمهای 4کی هستن و یا رسیور 4کی دارن دنبالشن

ویرایش شده توسط Sabertooth

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...